Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Dla Ciebie wyjścia za potrzebą za stodołę, którymi się chwalisz na forum

Widzę, że dalej trzymasz poziom.

Anonimowość w 8nternecie cię uskrzydla. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był, to byłby przeciw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, babatular napisał:

Ja jednak nie ogarniam wybitnego intelektu i przenikliwości Pisiorów.

Gowin mówi, że jest przeciw głosowaniu korespondencyjnemu. A jako szef rekomenduje swoim ludziom by byli za głosowaniem korespondencyjnym. A w samym głosowaniu się wstrzymuje - czyli nie jest ani ZA ani PRZECIW.

W dodatku to wszystko w odpowiedzialności za Polskę.

Ale trzeba mieć kręgosłup moralny i etyczny by taką obłude i zakłamanie wytrzymać.

ŻENADA.

Pewnie, że żenada...k**wa - śmiechu warte... ? Gowin naraził się Kurduplowi swoim sprzeciwem, więc ten go wy***rdolił, ale jednocześnie wezwał na dywanik i nakazał oświadczyć swoim przydupasom, żeby mieli zdanie przeciwne i poparli "dla dobra Polski" projekt przeprowadzenia wyborów. A ten głupek to zrobił...albo tak się przestraszył, albo Kurdupel obiecał mu coś w zamian.
Pożyjemy, zobaczymy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, soundchaser napisał:

Pewnie, że żenada...k**wa - śmiechu warte... ? Gowin naraził się Kurduplowi swoim sprzeciwem, więc ten go wy***rdolił, ale jednocześnie wezwał na dywanik i nakazał oświadczyć swoim przydupasom, żeby mieli zdanie przeciwne i poparli "dla dobra Polski" projekt przeprowadzenia wyborów. A ten głupek to zrobił...albo tak się przestraszył, albo Kurdupel obiecał mu coś w zamian.
Pożyjemy, zobaczymy...

Może jednak uznał, że stanowisko ambasadora w Ułan Bator nie jest takim złym wyjściem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Najbardziej mnie cieszą wypowiedzi ludzi:

Dobrze że dają 500+ bo wszystko tak drożeje...


Wyborcy PiS to ekonomiczni analfabeci.



A co, jeśli koperty z kartami do głosowania… też?


A po co otwierać? Od razu do niszczarki, a głos zapiszą na Dudę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Jaro_747 napisał:

Może jednak uznał, że stanowisko ambasadora w Ułan Bator nie jest takim złym wyjściem?

Nawet by się nadał, choćby ze względu na nazwę najwyższego szczytu Mongolii.

Nie szukaj, ulatwię Ci.

Szczyt ten nosi nazwę Chujten.

 

Pasuje, jak ulał ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nawet by się nadał, choćby ze względu na nazwę najwyższego szczytu Mongolii.

Nie szukaj, ulatwię Ci.

Szczyt ten nosi nazwę Chujten.

 

Pasuje, jak ulał ?.

Ty to wszystko na poważnie? A gdzie radość życia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam PISiory. Wytłumaczcie jak to było z tymi.podpisami przy uchwaleniu ustawy korespondencyjnej.

A jak głosował człowiek, lekarz i profesor Szumowski ? Za pogrążeniem Polaków 10 maja czy też przeciwko wyborom korespondencyjny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  

 

 

A po co otwierać? Od razu do niszczarki, a głos zapiszą na Dudę.

 

Pewnie sa juz fabrycznie zakrzyzykowane na Dudzie, nawet nie trzeba otwierac, wystarczy wrzucic do skrzynki  

Wtedy wszystko jest legalne, czarno na bialym..

Zliczanie glosow tez jest uproszczone, nawet nie trzeba zagladac do koperty, wystarczy policzyc ilosc kopert.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, soundchaser napisał:

Dziękuję. Szkoda tylko, że Ty nie potrafisz.

To który moderator ma ocenić chamstwo w moich tu ostatnich postach i brak chamstwa w twoich postach skierowanych do mnie?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Po prostu Hamlet !

Postać tragiczna (Gowin) ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, babatular napisał:

Jak tam PISiory. Wytłumaczcie jak to było z tymi.podpisami przy uchwaleniu ustawy korespondencyjnej.

A jak głosował człowiek, lekarz i profesor Szumowski ? Za pogrążeniem Polaków 10 maja czy też przeciwko wyborom korespondencyjny ?

Część podpisów posłów PiS pod złożonym w poniedziałek projektem dotyczącym głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich było złożonych in blanco – przyznaje w rozmowie z tvn24.pl poseł tej partii, Henryk Kowalczyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, skynyrd napisał:

Część podpisów posłów PiS pod złożonym w poniedziałek projektem dotyczącym głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich było złożonych in blanco – przyznaje w rozmowie z tvn24.pl poseł tej partii, Henryk Kowalczyk.

Bo PiS kłamie nawet sam siebie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MzA3MDk1YhsgUTt3REpvDmMJby0CE2FYNBF3ZkR-

Jedynym pocieszeniem jest to, że są choroby w których nawet najlepsza opieka medyczna nie pomoże, mam więc głęboką nadzieję że los akurat w tym wypadku będzie sprawiedliwy i ONI będą umierać w mękach  nie dających się złagodzić w żaden sposób 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pasqual napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jedynym pocieszeniem jest to, że są choroby w których nawet najlepsza opieka medyczna nie pomoże, mam więc głęboką nadzieję że los akurat w tym wypadku będzie sprawiedliwy i ONI będą umierać w mękach  nie dających się złagodzić w żaden sposób 

Widzę, ze masz ostro nawalone we łbie. I uważaj. Nie życz innym, bo wiesz co się może stać.

Np z tobą lub bliskimi tobie. Następnym razem pomysl zanim coś tak durnego napiszesz. 

Widzę, ze poziom oszolomerstwa zaczyna przekraczać pewne granice. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bubusia napisał:

Widzę, ze masz ostro nawalone we łbie. I uważaj. Nie życz innym, bo wiesz co się może stać Np z tobą lub bliskimi tobie. Następnym razem pomysl zanim coś tak durnego napiszesz.

Jestem dość ciężko chory (choć nie psychicznie) jeżeli Cię to pociesza. Chciałbym czasem, żeby świat był sprawiedliwy, dlatego w moim wpisie nie widzę niczego niestosownego ani tym bardziej oburzającego

Poza tym uważam, że każdy człowiek ma moralny obowiązek starać zrobić w życiu tyle dobrego, ile może. Nieważne jest przy tym , czy robi to z powodów religijnych czy czysto moralnych. Mam nadzieję, że pisząc o PiS przedstawiam Szanownym Kolegom aspekty, które przez nich dotąd nie zostały dostrzeżono. Nieskromnie zaznaczę, że dużo czytałem o   "powszechnej historii nikczemności" , liczę więc że pewne cechy i zamierzenia PiS jestem czasami w stanie zauważyć wcześniej niż inni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dulon184 napisał:

Kosiniak teraz u Moniki tak sie o mnie troszczy że az mi serducho  mocniej pika .

Prosił Cię, byś zasiał grykę i bursztynowy świerzop?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, skynyrd napisał:

Część podpisów posłów PiS pod złożonym w poniedziałek projektem dotyczącym głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich było złożonych in blanco – przyznaje w rozmowie z tvn24.pl poseł tej partii, Henryk Kowalczyk.

Pewnie prezes ma całą szafę pełną takich podpisów swoich członków.  Dla wzmocnienia integracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, skynyrd napisał:

zasiał grykę i bursztynowy świerzop

...i pokazał głupiemu ser.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiona odpowiedź Koledze bubusia, przepraszam

Jestem dość ciężko chory (choć nie psychicznie) jeżeli Cię to pociesza. Chciałbym czasem, żeby świat był sprawiedliwy, dlatego w moim wpisie nie widzę niczego niestosownego ani tym bardziej oburzającego

Poza tym uważam, że każdy człowiek ma moralny obowiązek starać zrobić w życiu tyle dobrego, ile może. Nieważne jest przy tym , czy robi to z powodów religijnych czy czysto moralnych. Mam nadzieję, że pisząc o PiS przedstawiam Szanownym Kolegom aspekty, które przez nich dotąd nie zostały dostrzeżono w ten sposób pomagając im przetrwać w naszej rzeczywistości. Nieskromnie zaznaczę, że dużo czytałem o   "powszechnej historii nikczemności" ,  liczę więc że pewne cechy i zamierzenia PiS jestem czasami w stanie zauważyć wcześniej niż inni. Oczywiste więc jest, że moim obowiązkiem jest podzielenie się swymi przemyśleniami z Szanownymi Forumowiczami (nawet tymi, którzy przypisują mi zaburzenia psychiczne)

Póki mogę korzystam więc z wolności wypowiedzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pasqual napisał:

poprawiona odpowiedź Koledze bubusia, przepraszam

Jestem dość ciężko chory (choć nie psychicznie) jeżeli Cię to pociesza. Chciałbym czasem, żeby świat był sprawiedliwy, dlatego w moim wpisie nie widzę niczego niestosownego ani tym bardziej oburzającego

Poza tym uważam, że każdy człowiek ma moralny obowiązek starać zrobić w życiu tyle dobrego, ile może. Nieważne jest przy tym , czy robi to z powodów religijnych czy czysto moralnych. Mam nadzieję, że pisząc o PiS przedstawiam Szanownym Kolegom aspekty, które przez nich dotąd nie zostały dostrzeżono w ten sposób pomagając im przetrwać w naszej rzeczywistości. Nieskromnie zaznaczę, że dużo czytałem o   "powszechnej historii nikczemności" ,  liczę więc że pewne cechy i zamierzenia PiS jestem czasami w stanie zauważyć wcześniej niż inni. Oczywiste więc jest, że moim obowiązkiem jest podzielenie się swymi przemyśleniami z Szanownymi Forumowiczami (nawet tymi, którzy przypisują mi zaburzenia psychiczne)

Pasqual - z całego serca życzę Ci powrotu do zdrowia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też nikomu źle nie życzę, ale jakby tak niektórych zaraza wyłączyła z życia na miesiąc czy dwa, byłoby to z pożytkiem dla wszystkich. Może i dla nich samych też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.