Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć @atmeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Fashi napisał:

Cześć @atmeg

witaj .

29 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wystarczyło wspomnieć o PiSowskich alkoholitach ;-).

Ale ciebie to boli ze przegrasz ....Twoj glos pójdzie w kloake na szczescie dla nas Polakow .

Ale witaj Jaro_747 ......dziekuje tobie ze tu jestes z nami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nie umiałem przyjąc  na "klate " jak ktoś w swoich wpisach chciał poniżyć mnie ....

Czesto reagowałem zbyt ostro......

Na dziś witam kolege Jaro_747 ........i popatrze jak przegrywa spokojnie .....

Nawet bez satyswakcji ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd agresja Jara . Widzi , że dno coraz bliżej. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w miedzyczasie bylem w sklepie ,zwykle zakupy ,buleczki ,wedlinka itp ale od czasu do czasu musze sobie zrobic jakies tam potrawy ktore "chodzą" za mną ....

Kupilem 0,7kg  sledzi solonych "płaty "z "beczki" dokladniej z jakiegos tam pojemnika plastikowego ale wiadomo oco chodzi ,śmietane ,majonez i dobrej jakości slodką cebule ......niema opcji innej ,raz na dwa miesiące musze zrobić własnoręcznie śledzie w zalewie śmietanowo-majonezowym .

 

Ale przepisem nie zadrecze was , koleś jakiś :) zalozył temat kulinarny wiec tam bede produkował na temat tych śledzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, atmeg napisał:

A w miedzyczasie bylem w sklepie ,zwykle zakupy ,buleczki ,wedlinka itp ale od czasu do czasu musze sobie zrobic jakies tam potrawy ktore "chodzą" za mną ....

Kupilem 0,7kg  sledzi solonych "płaty "z "beczki" dokladniej z jakiegos tam pojemnika plastikowego ale wiadomo oco chodzi ,śmietane ,majonez i dobrej jakości slodką cebule ......niema opcji innej ,raz na dwa miesiące musze zrobić własnoręcznie śledzie w zalewie śmietanowo-majonezowym .

 

Za mną chodzi ikra ze śledzia z cybulką , tylko gdzie teraz dostać porządnego śledzia , jakieś szproty , za komuny to Panie był śledź aż pomarańczowy od soli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jarekb napisał:

Za mną chodzi ikra ze śledzia z cybulką , tylko gdzie teraz dostać porządnego śledzia , jakieś szproty , za komuny to Panie był śledź aż pomarańczowy od soli ?

ja mam tyle lat że pamietam jak z sledzi z beczki było mnustwo ikry ,dokładnie tej ikry .....teraz raczej nie doswiadczysz ....A śledzie trzeba było moczyć kilka dni :) Już nie te czasy..

Ale nie wszystko idzie obecnie  w gorsze .......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, atmeg napisał:

ja mam tyle lat że pamietam jak z sledzi z beczki było mnustwo ikry ,dokładnie tej ikry .....teraz raczej nie doswiadczysz ....A śledzie trzeba było moczyć kilka dni ? Już nie te czasy..

Ale nie wszystko idzie obecnie  w gorsze .......

Też się na nie załapałem ? 76 rocznik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie nie wierzyc ale osobiście pamietam jak chodziłem z babcią do sklepów w piwnicach w moim mieście i tam sprzedawano ryby ,śledzie z beczek gdzie ryby plywały w soli ,całe ryby ,nie patroszone .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, atmeg napisał:

Możecie nie wierzyc ale osobiście pamietam jak chodziłem z babcią do sklepów w piwnicach w moim mieście i tam sprzedawano ryby ,śledzie z beczek gdzie ryby plywały w soli ,całe ryby ,nie patroszone .....

I ta loteria mlecz czy ikra ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, atmeg napisał:

czasy sie zmieniają ,śledzia w oleju z cebulką albo jak ja wole w zalewie smietanowo-majonezowej nadal możemy robic ....

Śledź w śmietanie to jest to ? aż mi smaka narobiłeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tAK Więc w oczekiwaniu na wyniki 2 tury możemy posłuchać muzy i np .robić jakies frykasy Polskie do jedzenia .....Można robić i Francuskie frykasy ?

 

Można nawet Niemieckie dobre jedzonko robić ,ale Niemieckie jedzonko to niewiele rozni sie od naszego tak z grubsza ,za wiele nas łączy zebyśmy mieli inne gusta kulinarne ......a jednocześnie wiele nas dzieli w innych sprawach .....jedzenie to raczej z Niemcami nas łączy :) choć oczywiste ze sa różnice ...dlaczego ,bo wiekszość terenów wspolczesnych niemiec to dawne tereny Słowian ,stąd podobne gusta kulinarne .

Co nas dzieli od Niemców ? ich zbrodnie i zupełnie inna kultura ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=======================

co do różnic kulturowych pomiedzy nami Polakami a Niemcami ...

bardzo fajnie to opisal gosc w Europie  ,z dalekiego wschody który stroche studiował w Niemczech i w Polsce .co typ powiedział ,czym Polska rózni sie dla niego od Niemiec ?

Jego słowa ...jak byłem u Niemca to byłem przywitany przy drzwiach i porzegnany ,jak byłem zaproszony to woda do picia byla ale trzeba bylo o to prosic ,zostałem nakarmiony powietrzem ....jak wchodze do polskiego domu to

najem sie i zostane ugoszczony do syta ......zupełnie inna kultura ....

niemiec jak gada z tobą karmi cie powietrzem ....Polak karmi ciebie czymś smacznym i konkretnym.

Sorki ,nie musze być jakimś oryginałem ,nigdy!

uwielbiam muzyke i chce tego posłuchac ....

teraz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, atmeg napisał:

=====================

niemiec jak gada z tobą karmi cie powietrzem ....Polak karmi ciebie czymś smacznym i konkretnym.

w Polsce tak jest jeszcze w domach gdzie pamięta się jak żle być głodnym , w sytych domach już tak nie jest 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================

zauwazyliście że ci najtwardzsi nienawistnicy PiSu juz tu nie piszą ? Pochowali sie .......

czują przegraną .....

=============================

a ze są tchurzami to mykneli do nor myslac ze nie zapamieta sie to co pisali :)do niedawna .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrupowują siły i planują ofensywę w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fashi napisał:

Przegrupowują siły i planują ofensywę w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej. . .

To najtęższe umysły ''opozycyjnych'' piszą pytania i odpowiedzi Trzaskowskiemu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, atmeg napisał:

ja mam tyle lat że pamietam jak z sledzi z beczki było mnustwo

To były najlepsze śledzie , takie właśnie słone jadałem prosto z beki , dziś nie kupi się takich  śledzi .

Obecnie ryby morskie bałtyckie jak śledż  dorsz czy łosoś zawierają dużo toksycznych dioksyn , częste  ich spożywanie  może poważnie zaszkodzić .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KALIBER napisał:

To były najlepsze śledzie , takie właśnie słone jadałem prosto z beki , dziś nie kupi się takich  śledzi .

Obecnie ryby morskie bałtyckie jak śledż  dorsz czy łosoś zawierają dużo toksycznych dioksyn , częste  ich spożywanie  może poważnie zaszkodzić .

może masz racje ,ale ja jadam rybki z Bałtyku .

Nie jadam z Lisnera ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Riczi75 napisał:

Lotosu

Orlen chce przejąć minimum 53% akcji Lotosu.

A artykuł jest z 2018.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KALIBER napisał:

Kawałek muzy .

Pozdrówko .

o ,,,muza ,klasyczny Blues ......witaj kolego ......

KALIBER ,ja choc wychowałem siem właśnie na takiej muzyce dziś nie zbyt do niej wracam ale pamietam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jezz napisał:

Orlen chce przejąć minimum 53% akcji Lotosu.

A artykuł jest z 2018.

Chce . To jeszcze pare dni zostało . Zobaczymy jak to sie skończy . Moża chociaż jedną rzecz doprowadzą do końca .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Riczi75 napisał:

Chce . To jeszcze pare dni zostało . Zobaczymy jak to sie skończy . Moża chociaż jedną rzecz doprowadzą do końca .

A jestem za, mam akcje Lotosu.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej kręcą mnie muzycznie tego typu nagrania .....ale o bluesie nigdy nie zapomne to jasne .

 

ale te wokalistki z tamtych czasów miały figure ,laski były wyrąbiste ....a Ruscy nie mieli pojecia co jest grane .....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ,interesuje mnie nie tylko powojenna muzyka Polska .

Sledze od dawna nowy ruch muzyczny .....Ludzi grających stare ale i wlasne kompozycje jazzowe ale inaczej ,oni wracają do korzeni ,do tanecznej i rozrywkowej cześci Jazzu ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że masz tak szerokie horyzonty muzyczne . Zawsze coś nowego znajdziesz do odsłuchu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Fashi napisał:

Fajnie, że masz tak szerokie horyzonty muzyczne . Zawsze coś nowego znajdziesz do odsłuchu ?

najwiekszy czas poświecam szukaniu ciekawych nagran ,to moze być nawet kapela z kibla ale warto tego szukac ......to też daje mi pewną odwage ? jesli rozmawiam tu albo w innych tematach z ludzmi bardzo uznanymi ,niechce ich zwalczać ,nigdy ale poprostu to mi daje argumenty :)

Wiesz co mam na myśli.

Moga napisać ze nie umiem porawnie pisać ale nie mogą odrzucić muzyki .

Fashi napisałeś jakiś czas temu czy widze że Ty jesteś po mojej stronie .....

Muszisz wiedzieć że Ja nauczyłem siem być sam tutaj  ,rozumiesz mnie ?

jestes ze mną ,fajnie , nie jesteś też fajnie ,,,taki jestem .Musisz wiedziedz ze Ja tu nie szukam sojuszników .......

po prostu pisząc tu spotykam różnych ludzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.