Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PiS robi to po to, żeby móc pozbyć się Gowina i jednocześnie zachować większość.

Jak PSL pójdzie na układ z PiS to zniknie. Bosak nie ma interesu w robieniu koalicji z PiS. Możliwe są co najwyżej taktyczne sojusze na jakieś konkretne głosowania czy programy. W następnych wyborach będzie miał 10-12% i wtedy to już będzie inna rozmowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Sine Metu napisał:
4 godziny temu, jezz napisał:
A nie rozmawiamy przypadkiem o głosujących na pis?

A to ktoś głosował na PiS?

Tak, kumple Lecha36.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jaro_747 napisał:

PiS robi to po to, żeby móc pozbyć się Gowina i jednocześnie zachować większość.

Jak PSL pójdzie na układ z PiS to zniknie. Bosak nie ma interesu w robieniu koalicji z PiS. Możliwe są co najwyżej taktyczne sojusze na jakieś konkretne głosowania czy programy. W następnych wyborach będzie miał 10-12% i wtedy to już będzie inna rozmowa.

Brałbym pod uwagę jeszcze jeden powód. Uzyskanie zdolności do zmiany konstytucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Ale to już w ramach planu ewentualnych przyspieszonych wyborów parlamentarnych.

O to też może chodzić. Szybsze wybory na fali sukcesu w prezydenckich są bardzo wygodne dla Kaczyńskiego, a bardzo niewygodne dla Trzaskowskiego. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaro_747 napisał:

A dlaczego Trzaskowskiego? Dla Budki raczej.

Budka nie będzie nic firmował swoja twarzą. Wystawi na odstrzał Trzaskowskiego, jako kandydata przyszłego premiera. PO nadal nie ma programu, nie ma planu działania na różne sytuacje. Ma Trzaskowskiego. Tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynasz PiSać o PO to ci się z automatu mózg wyłącza i bredzisz jak otruty. Teraz to Budka ma problem a nie Trzaskowski. Musi coś w miarę szybko zaproponować, a Trzaskowski nic nie musi. A już ostatnie to "słuchanie" Budki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zyzol napisał:

O to też może chodzić. Szybsze wybory na fali sukcesu w prezydenckich są bardzo wygodne dla Kaczyńskiego, a bardzo niewygodne dla Trzaskowskiego. 

Wybory są nie na rękę PO bo maja dużo mniejszy elektorat niż w poprzednich.

PO walczy o życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jak zaczynasz PiSać o PO to ci się z automatu mózg wyłącza i bredzisz jak otruty. Teraz to Budka ma problem a nie Trzaskowski. Musi coś w miarę szybko zaproponować, a Trzaskowski nic nie musi. A już ostatnie to "słuchanie" Budki.

Posłuchaj znawco polityki, tego co Trzaskowski mówił u Kolendy-Zalewskiej: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Takie same banialuki, jak Ty! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaro_747 napisał:

To po co mam słuchać skoro to banialuki? Przecież mam tu wybitnych fahofcuf.

I ty masz czelność ciągle pisać o zidioceniu PiS-owców?! Przecież swoim poziomem zidiocenia przebijasz ich wszystkich. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)

Wieczorem media społecznościowe obiegła informacja, że mąż wicepremier Jadwigi Emilewicz został zatrzymany przez ABW. Dziennikarze Onetu rozmawiali z Marcinem Emilewiczem, który przebywa obecnie w domu. Minister rozwoju zapowiada podjęcie kroków prawnych.

"Czy Pani mąż został zatrzymany przez ABW w związku ze sprawą NFOŚ, a potem zwolniony? Powtórzę to pytanie @JEmilewicz sprawa chyba wymaga skomentowania, skoro podał ją jeden z dziennikarzy śledczych" - zapytał na Twitterze Paweł Miter, powołując się na informacje Leszka Szymowskiego.

Informuję, że wobec osoby rozsiewającej całkowicie nieprawdziwe informacje na temat mojej rodziny jutro podejmę stosowne kroki prawne - przekazała Onetowi wicepremier Jadwiga Emilewicz. Zadeklarowała to również we wpisie na Twitterze, dodając, że jej mąż, Marcin, nigdy nie był zatrzymany.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/emilewicz-dementuje-informacje-o-zatrzymaniu-meza-i-zapowiada-pozew/lhs1c2x,79cfc278

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się dzieje...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

O i mamy nowy podatek ... Dziękujemy PiS

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... onet, fak(t) i inne springery.

O tak, to są nastojaszcze źródła dla spragnionych prawdy o pisowskich kłamstwach, złodziejstwach i fałszywych obietnicach. Nieszczerze podziwiam Kolegi niezawodne uźródłowienie informacyjne. Jeszcze pewnie Aborcza, okopress, pikio i t.p.

Czy to nie są przypadkiem takie same stuprocentowe "prawdy", jak ta o zatrzymaniu Emilewicza? A przynajmniej połowa tych "prawd"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pavyan napisał:

Aha... onet, fak(t) i inne springery.

O tak, to są nastojaszcze źródła dla spragnionych prawdy o pisowskich kłamstwach, złodziejstwach i fałszywych obietnicach. Nieszczerze podziwiam Kolegi niezawodne uźródłowienie informacyjne. Jeszcze pewnie Aborcza, okopress, pikio i t.p.

Czy to nie są przypadkiem takie same stuprocentowe "prawdy", jak ta o zatrzymaniu Emilewicza? A przynajmniej połowa tych "prawd"?

Czyli co? Mam jednak oglądać TVPiS ?
Czegoś się dowiem o respiratorach których nikt nie widział?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, glazior napisał:

[...]  wobec osoby rozsiewającej całkowicie nieprawdziwe informacje na temat mojej rodziny jutro podejmę stosowne kroki prawne -[...]

 

Generalnie, z rozpowszechnianiem informacji o przekrętach i złodziejstwie pisiorów jest tak:

Cytat

[...] Na razie nie wiadomo, czy i kiedy prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś przedstawi w Sejmie informację na temat nieprawidłowości, których mieli dopuszczać się w NIK m.in. wiceprezesi tej instytucji z nadania PiS. Jak podaje RMF FM, partia Jarosława Kaczyńskiego chce zablokować ogłoszenie wyników audytu. [...]

Czyli jak zawsze: najwygodniej jest wszystko zanegować, a informacje o faktach zablokować.

Oto słowo prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pavyan napisał:

O tak, to są nastojaszcze źródła dla spragnionych prawdy o pisowskich kłamstwach, złodziejstwach i fałszywych obietnicach.

Jedyne prawdziwe źródło o PiS-owskich kłamstwach, złodziejstwach i fałszywych obietnicach to TVP-iS ?

47 minut temu, argus napisał:

Czyli jak zawsze: najwygodniej jest wszystko zanegować, a informacje o faktach zablokować.

Tak działała była komuna w dziedzinie informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
Godzinę temu, argus napisał:

Czyli jak zawsze: najwygodniej jest wszystko zanegować, a informacje o faktach zablokować.

Media społecznościowe obiegła niedawno informacja jakoby mąż wicepremier Jadwigi Emilewicz został zatrzymany przez agentów ABW. Okazało się, że to fake news.

Informację o zatrzymaniu męża Emilewicz podał jako pierwszy podający się za dziennikarza śledczego Leszek Szymkowski. Na swoim profilu na Facebooku napisał, że Marcin Emilewicz został zatrzymany kilka dni wcześniej przez ABW w związku z aferą dotyczącą wyłudzania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Pieniądze z NFOŚ miały trafiać do spółki, z którą związany był mąż wicepremier a zarzuty w tej sprawie miał usłyszeć również szef NFOŚ Piotr Woźny.

Szymkowski spekulował w swoim wpisie, że to rzekome zatrzymanie miało być efektem wojny w PiSie o schedę po Jarosławie Kaczyńskim. Stwierdził, że stoi za nim Zbigniew Ziobro a cała akcja była uderzeniem we frakcję „Gowinowców”. Jej celem było zastąpienie Emilewicz na stanowisku wicepremiera działaczem Solidarnej Polski.

Bardzo szybko pojawiły się wątpliwości co do prawdziwości tej informacji. Wskazywano, że mąż Emilewicz był już po swoim rzekomym zatrzymaniu widywany publicznie, między innymi brał udział w drugiej turze wyborów prezydenckich. Informację podał dalej związany z Warszawską Gazetą Paweł Miter. W serii dwóch tweetów spytał Emilewicz o to, czy jej mąż został zatrzymany przez ABW i zastępcę Kamińskiego, posła Macieja Wąsika o to dlaczego opinia publiczna nie została o tym poinformowana.

Informacja Szymkowskiego została szybko zdementowana przez Emilewicz. „Z tego, co widzę, mój mąż ani nie jest, ani nie był zatrzymany przez kogokolwiek” – napisała na Twitterze. Zdementował je również Piotr Woźny, który stwierdził, że jego informacje są skrajnie nieprawdziwe. Obydwoje zapowiedzieli wyciągnięcie wobec Szymkowskiego konsekwencji prawnych.

 

https://www.tvp.info/48971183/emilewicz-dementuje-moj-maz-nie-zostal-zatrzymany-przez-abw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, glazior napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakoś TVP.info nie wzbudza mojego zaufania...
Nie oglądam TVPiS, nie ma tyle wódki na tym świecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=================================

Witam wszystkich w moim skromnym temacie ......Mineło troszke dni od wyborów ,emocje nieco opadły .

Czy mam satysfakcje osobistą  że stało sie tak jak o tym pisałem ? Mam oczywiście tą satysfakcje w jakiejś cześci siebie ..Z innej strony doświadczając nienawiści wobec Polski i Polaków mam tez złe doswiadczenia .

 Nie liczylem ilości tego ale zostałem tu na forum osobą najbardziej opluwaną ,obrzucaną najgorszymi wyzwiskami itp . Nie jest mi przyjemnie z tym ....

Ale to cena za coś innego ......I nie Płacze "polubcie mnie prosze" bo to bylby kretynizm z mojej strony  .

Nawet nie jestem skory do pisania wobec wyznawców PO co zle zrobili ,ich problem .

Ale nie do nich te słowa (wyznawcow PO itp) ....

************************************************************

Chciałbym bardzo podziekować nielicznym Tu zwolennikom PiSu za wsparcie , Nie było tego wiele ale nie zawiedliście sie! I to Wy mieliście "Prawo"  po swojej stronie i to sie sprawdziło .

A slowo "Prawo" nie oznacza tu PiSu ,tylko fakt że w oceanie kłamst i manipulacji To Wy niesiecie Prawde inaczej Prawo ....

*************************************************************

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źli ludzie czepiają się Dudy, że dał się wkręcić. A przecież to Duda wkręcił Ruskich udając Prezydenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe....

 

Nowe elity...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.