Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dzisiaj ubiera się polska młódź, dzięki fenomenalnemu programowi 500+

Za rządów PO/PSL chodzili w workach i drewniakach. Teraz ich rodziców stać na więcej!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, skynyrd napisał:

nie mieszkają w Polsce

Dlaczego nie? Przecież Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie ta sprawa się ślimaczy, ale chyba nie da jej się ukryć. Chyba wszyscy wiedzą, że m.in. za tą kasę sfinansowana została kampania Zalewskiej. Ciekawe na ile ten wątek będzie badany w śledztwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj ubiera się polska młódź, dzięki fenomenalnemu programowi 500+
Za rządów PO/PSL chodzili w workach i drewniakach. Teraz ich rodziców stać na więcej!
 
 
Zasubskrybowałeś kanał? Dałeś łapkę w górę? Elo, peace

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, remak123 napisał:

Zasubskrybowałeś kanał? Dałeś łapkę w górę? emoji106.pngElo, peace

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Nie subskrybuję ani jednego kanału na YT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skynyrd napisał:

Tak dzisiaj ubiera się polska młódź, dzięki fenomenalnemu programowi 500+

Czytałem, że mileniansi to biorę teraz kredyt pod lajki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skynyrd napisał:

chodzili w workach i drewniakach.

 

drewniaki bardzo zdrowe są

PiS zafundował płaskostopie młodym Polakom

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna TS:

 

Jaka jest największa żenada obecnej prezydenckiej kampanii wyborczej? Czy jest to Małgorzata Kidawa-Błońska obściskująca się z KODziarzami, którzy wrzeszczeli „ty, ch*ju” podczas przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy? A może Szymon Hołownia, czyli TVN-owski celebryta naśmiewający się z katastrofy smoleńskiej i opowiadający o zwierzętach rozliczających nas za kotleta na Sądzie Ostatecznym? Nie zapominajmy o Robercie Biedroniu, który pobił własną matkę, zrobił karierę metodą „na homosia” i opowiadał w PE androny, jak to jest w Polsce prześladowany, bo rzekomo nie może wchodzić do sklepów i restauracji. A co z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem? Po pierwsze – poparł tęczową edukację seksualną, a następnie ogłosił, że wielkim konserwatystą jest, po drugie –  radośnie udzielił wywiadu Jackowi Międlarowi, a gdy OMZRiK go za to ochrzanił, udawał, że nie wiedział z kim rozmawia. Taki bystrzak!

To wszystko są żenady nie byle jakie. Można powiedzieć, że konkurencja jest silna i walka o medal za największą żenadę jest wyrównana. Ale moim skromnym zdaniem w tej konkurencji wygrywa operacja „Marian Kowalski na sztandarach PiS”. To jest taka żenada, że aż nie do uwierzenia. A jednak! Prawo i Sprawiedliwość zaprzęgło do kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy osobnika, który wsławił się rzyganiem na Andrzeja Dudę. PiS lubi to? Najwyraźniej lubi. Oto zestaw cytatów z wypowiedzi Mariana Kowalskiego w roku 2018 i 2020.

2018: „Przegrywamy swoje pięć minut w historii. Duda i PiS są temu winni. To zdrajcy”

2020: „Polskie interesy narodowe realizuje dziś obecny rząd [Morawieckiego – przyp. KTS]. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości”.

2018: „Jak ma się takich przywódców jak Morawiecki, Duda to o polskim interesie narodowym nie będę w ogóle mówił, żeby nie wk*rwiać publiczności. Prezydent Andrzej Duda na pewno nie reprezentuje ani polskiego interesu narodowego, ani zdrowego rozsądku”

2020: „Musimy dać wiarę wątpiącym, że żadnego lepszego rządu nigdy nie będzie niż ten [rząd Morawieckiego – przyp. KTS]. Musimy dać wiarę wątpiącym, że nie będziemy mieli lepszego prezydenta niż ten [prezydent Duda – przyp. KTS]”

2018: „Zapytam, kto dziś rządzi Polską: czy pieprzący androny w ONZ ten mówca pogrzebowy i telefonista dyżurny, pan Duda? To znaczy, że to jest bardzo źle”

2020: „Liczę na wygraną Dudy w pierwszej turze i znokautowanie tej podłej opozycji zdradzieckiej, tych targowiczan”

2018: „Andrzej Duda jest człowiekiem, który kontynuuje dzieło Platformy Obywatelskiej, tylko w wyniku zbajerowania elektoratu patriotycznego kontynuuje ten proceder uzależnienia Polski od Niemiec pod hasłami patriotycznymi”

2020: „Dzisiaj, w przeddzień wyborów prezydenckich, tu i teraz musimy złożyć jasną deklarację Jarosławowi Kaczyńskiemu. Panie prezesie, to zadanie będzie wykonane! Pan prezydent Andrzej Duda wygra w pierwszej turze”.

Nieźle, prawda? Marian Kowalski obiecuje prezesowi Kaczyńskiemu, że „pieprzący androny mówca pogrzebowy i telefonista dyżurny” wygra wybory prezydenckie w pierwszej turze i on, Marian, postara się o to ze wszystkich sił. Skąd taki fikołek? Czyżby Marian przejrzał na oczy, zrozumiał, że błądził i teraz chce ten błąd naprawić? Bez żartów. Mamy do czynienia z polityczną operacją, której celem jest zbudowanie „narodowej nogi” Prawa i Sprawiedliwości. Ma to być noga, którą PiS kopnie Konfederację i przy pomocy Mariana odbierze głosy Krzysztofowi Bosakowi. Taki jest ów chytry plan, a Marian, który rzygał na PAD, obecnie lukruje PAD do tego stopnia, że – za przeproszeniem – rzygać się chce, gdy się tego słucha.

Kto do kogo przyszedł z tym genialnym planem? Czy PiS do Mariana, czy Marian do PiS-u? To jest naprawdę mało istotne. Ważne jest to, że Marian całe życie strasznie chciał zaistnieć w polityce i nigdy mu nie wyszło. Ani w Unii Polityki Realnej, ani w Samoobronie, ani w Ruchu Narodowym, ani w Ruchu 11 Listopada. Dla narodowców Marian Kowalski ostatecznie skończył się jako autorytet, gdy w 2016 roku rozpoczął współpracę z samozwańczym pastorem Pawłem Chojeckim i wygłaszał pogadanki w jego internetowej telewizji Idź Pod Prąd. Prożydowska sekta, w której pluje się na katolicyzm, a o Matce Boskiej mówi się „jakaś baba”, to stanowczo za dużo, żeby można było to tolerować. Ale najwidoczniej dla Prawa i Sprawiedliwości osoba, która przez kilka lat doskonale czuła się w tej sekcie, jest cennym nabytkiem i PiS wystawia go dziś w roli narodowca. To jest – wicie, rozumicie – dobry narodowiec, a że rzygał na Dudę, to przecież nie ma znaczenia. Dziś nie rzyga, więc fajnie jest!

Cała ta sytuacja wiele mówi o standardach obowiązujących w Prawie i Sprawiedliwości. Jakie to standardy? Bierze się skompromitowanego faceta, który dla kariery zje własne rzygowiny i robi się z niego autorytet, żeby namącić Polakom w głowach i zrobić z nich idiotów. Marian jest wszędzie: i w TVP, i na spotkaniu z Antonim Macierewiczem, i na manifestacji klubów „Gazety Polskiej”. Rzygający Marian „narodowcem” dla ludu! Patrzenie na tego płaszczącego się człowieczka, który w końcu załapał się na poważną fuchę, jest po prostu przykre. Na miejscu Andrzeja Dudy pogoniłaby Mariana, gdzie pieprz rośnie. Ale najwidoczniej Andrzejowi Dudzie rzygający Marian nie przeszkadza. I to jest chyba w tym wszystkim najbardziej żenujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skynyrd napisał:

Jaka jest największa żenada obecnej prezydenckiej kampanii wyborczej?

Zdecydowanie Duda nadymający policzki i wykrzykujący jakieś zdania wiecowe zaakceptowane przez Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, remak123 napisał:

Nawet muzycznego?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Nie. Kanały które mnie interesują mam dodane do szybkiego wybierania... czyli w jakiś sposób je subskrybuję ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Duda nadymający policzki i wykrzykujący jakieś zdania wiecowe zaakceptowane przez Prezesa.
I dukający w Davos w sobie tylko znanym języku

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Nie. Kanały które mnie interesują mam dodane do szybkiego wybierania... czyli w jakiś sposób je subskrybuję
Nie znam tej funkcji szybkiego wybierania. Stwórz sobie folder Muza i dodaj na początek to


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, remak123 napisał:

Stwórz sobie folder Muza i dodaj na początek to

Z ciekawości spytam, dlaczego akurat to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam, dlaczego akurat to?
Przypadkowo mi YT podrzucił a przy okazji pierwsze HD

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Phi, też mi dyskografia... pięć albumów
5 dobrych ale natłukli sporo więcej

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon - zważ, że piwo postawiłem.

Mnie się ten Marian (buhaha) Kowalski kiedyś przydał...

Jakosik tak z rok temu, przy okazji kolejnej edycji programu "wrzaski domowe", gdy mojej już zabrakło merytorycznych argumentów i waliła poniżej pasa hasłami "a ty jesteś głupi i brzydki" - nalozem zdjęcie tego typa.

I mówię do mojej "Chono tu, chono prentko. Pa no sie tu. No paaaa!!!"

 

Spojrzała na Mariana K. i zaraz mnie przeprosiła.

???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero płaci z funduszy sprawiedliwości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sine Metu napisał:

Phi, też mi dyskografia... pięć albumów emoji6.png

No tak, kiepski zespół... nawet gorszy od The Doors ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, skynyrd napisał:

Lubię Genesis ? Mam całą dyskografię.

A ja tylko jeden "Selling England by the Pound" z 1973, ale tytuł taki świeży jakiś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"3 mln 36 tys. 598,30 zł - taką kwotę zdaniem prokuratury mieli wyprowadzić z dolnośląskiego oddziału PCK rządzący nim politycy PiS.

Prokuratura ma dowody, że część z tych pieniędzy zasiliła później kampanię wyborczą partii. Ale śledczy nie są tym zainteresowani."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 35

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.