Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

@renoxd

Biedny musisz być, skoro jesteś podatny na szerzenie się LGBT, bo ja nie wyobrażam sobie, żeby jakiś ruch zrobił ze mnie geja lub transa, no ale skoro jesteś pełen obaw o siebie, tzn,że jesteś ukrytym gejem lub transem, tylko nie masz odwagi zmierzyć się z tym problemem.


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Skala_Kinseya
https://web.archive.org/web/20150629060702/http://vistriai.com/kinseyscaletest/

Ciekawe czy ma na tyle odwagi aby zmierzyć się z tym tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2022 o 22:50, renoxd napisał:

. Jeżeli stawiacie wartości unijne ponad prawo / wartości własnego kraju i jesteście gotowi na niego pluć na arenie międzynarodowej - to jesteście naiwni i lekkomyślni

Dawaj o tych "prawach i wartościach własnego kraju". Chętnie poczytam.

Zwłaszcza o tych drugich może być ciekawe, zważywszy że mamy (przynajmniej ci rozgarnięci) XXI wiek.

W dniu 18.03.2022 o 01:12, renoxd napisał:

wspieranie, popieranie i szerzenie ruchów LGBT

No i co? Zrobili z ciebie te "wstręciuchy" geja, czy może lesbijkę?

Nie? No pacz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże miło, że się wszyscy nagle uruchomili. 

Nie mam nic przeciwko gejom, lesbijkom ani innym orientacjom, o ile nie wpływa (albo w przyszłości nie wpłynie) to na moje życie codzienne. 

Niech każdy sobie żyje jak chce. Tylko po co te wszystkie manifestacje, marsze? Żeby one jeszcze wyglądały normalnie. Często kończy się to na pajacowaniu manifestujących. Do tego k**wa korki na całe miasto.

Po co narzucanie, aby w dokumentach osobistych nie było płci? Każdy rodzi się mężczyzną albo kobietą. Chcesz sobie ją zmienić? To sobie zmień. Czemu każdy od urodzenia ma być bezpłciowy?

Niech nie próbują do "małżeństwa" dorobić własnej ideologii. Niech sobie wymyślą i zarejestrują gdzie trzeba własną nazwę określającą status stałego partnerstwa. 

Takim ruchom jestem przeciwny

aaaa no tak, zapomniałem dodać, tylko sie nie zesrajcie tam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez renoxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, renoxd napisał:

Takim ruchom jestem przeciwny

Najgorsze są te ruchy frykcyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renoxd

Piszesz ,że nie jesteś przeciw jeśli to nie wpływa na twoje życie codzienne. To wyjaśnij w jaki sposób te postulaty wpływają na to życie ?

2 godziny temu, renoxd napisał:



aaaa no tak, zapomniałem dodać, tylko sie nie zesrajcie tam 

Porażająca siła argumentów !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, renoxd napisał:

Jakże miło

.

 

3 godziny temu, renoxd napisał:

tylko sie nie zesrajcie

No i to mi wystarczy, by cię ocenić, jako niebywałego głąba.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, renoxd napisał:

Niech każdy sobie żyje jak chce. Tylko po co te wszystkie manifestacje, marsze? Żeby one jeszcze wyglądały normalnie. Często kończy się to na pajacowaniu manifestujących. Do tego k**wa korki na całe miasto.

wygląda jak opis procesji kościelnej 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, renoxd napisał:

Jakże miło, że się wszyscy nagle uruchomili. 

Zaraz rozbije twoją argumentacje w pył.

 

3 godziny temu, renoxd napisał:

Nie mam nic przeciwko gejom, lesbijkom ani innym orientacjom, o ile nie wpływa (albo w przyszłości nie wpłynie) to na moje życie codzienne. 

Nie ma opcji, żeby ten ruch na kogoś wpłynął. Nie zrobi się geja czy transa z normalnego heteryka. Po prostu nie da się. Nawet gdybyś kogoś upił, to też się nie uda. Rodzisz się z konkretną orientacją i nie da się tego zmienić. Jedyna grupa podatna na taki wpływ to ukryci LGBT, którzy nie radzą sobie z tym, próbują walczyć sami z sobą, udają że nie sa LGBT, ale wiedzą że są i jak trafią na innego LGBT, to podniecają się automatycznie, mogą się nie opanować i wyda się ukrywana przez nich tajemnica. Tak więc jeśli realnie obawiasz się LGBT, to….współczuje.

 

3 godziny temu, renoxd napisał:

Niech każdy sobie żyje jak chce. Tylko po co te wszystkie manifestacje, marsze? Żeby one jeszcze wyglądały normalnie. Często kończy się to na pajacowaniu manifestujących. Do tego k**wa korki na całe miasto.

Tak patrząc, to należy zakazać wszelkich marszów i manif. Ale gdzie wtedy jest wolność? Mnie nie podobają się marsze nazioli albo kościelne kretyńskie marsze, w których ludzie pokładają się krzyżem na ulicach, wygląda to kretyńsko i korki na całe miasto. 

 

3 godziny temu, renoxd napisał:

Po co narzucanie, aby w dokumentach osobistych nie było płci? Każdy rodzi się mężczyzną albo kobietą. Chcesz sobie ją zmienić? To sobie zmień. Czemu każdy od urodzenia ma być bezpłciowy

Ale nikt nie zmusza ciebie byś miał takie wpisy. A jeśli ktoś chce to jego problem. Co to ciebie obchodzi? Niech sobie wpisze co tam chce, nawet Kubuś Puchatek. Nic mi do tego i tobie też nic do tego. 

 

3 godziny temu, renoxd napisał:

aaaa no tak, zapomniałem dodać, tylko sie nie zesrajcie tam 

Z tym sraniem na twoim miejscu byłbym ostrożny, szczególnie w świetle faktu, że tak bardzo obawiasz się LGBT, co wskazuje wiadomo na co….No i te fekalne fobie wówczas nabierają głębszego znaczenia. Uważaj na siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sly30 napisał:

Nie ma opcji, żeby ten ruch na kogoś wpłynął

No jakże nie ma, skoro jest?

O - w ten sposób:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, sly30 said:

Nie ma opcji, żeby ten ruch na kogoś wpłynął. Nie zrobi się geja czy transa z normalnego heteryka. Po prostu nie da się. Nawet gdybyś kogoś upił, to też się nie uda. Rodzisz się z konkretną orientacją i nie da się tego zmienić. Jedyna grupa podatna na taki wpływ to ukryci LGBT, którzy nie radzą sobie z tym, próbują walczyć sami z sobą, udają że nie sa LGBT, ale wiedzą że są i jak trafią na innego LGBT, to podniecają się automatycznie, mogą się nie opanować i wyda się ukrywana przez nich tajemnica. Tak więc jeśli realnie obawiasz się LGBT, to….współczuje.

Właśnie w tym rzecz, że się da. Nawet jak nie na stałe, to zaburza się prawidłowy rozwój młodego pokolenia. Ty pojmujesz świat z punktu widzenia dorosłego człowieka, ukształtowanego, chociaż dalej Ci sporo brakuje do takiego stanu....

Nie chce, aby moje dzieci uczyły się tego, że to normalne, że każdy rodzi się bezpłciowy i tak naprawdę wybiera sobie płeć. Wpływ środowiska, oraz przekonania dookoła, ma OGROMNY wpływ na rozwój dziecka. Nie masz najwidoczniej dzieci i tego nie rozumiesz. 

W pewny momencie, gdy to pójdzie za daleko, to już no nie będzie kwestia prawdziwego, wewnętrznego poczucia zmiany płci, a upodobań jednostki. Najwidoczniej nie rozumiesz jak działa społeczeństwo i jego wpływ na otoczenie.
 

50 minutes ago, sly30 said:

Tak patrząc, to należy zakazać wszelkich marszów i manif. Ale gdzie wtedy jest wolność? Mnie nie podobają się marsze nazioli albo kościelne kretyńskie marsze, w których ludzie pokładają się krzyżem na ulicach, wygląda to kretyńsko i korki na całe miasto. 


Po co są te marsze? Co wy chcecie? Mówię WY, bo jak zaczynasz tego bronic, to zaczynam Cię do nich wliczać. To normalne, że każdy robi marsze i blokuje miasto? Bo tak chce? Niech zaczną wszyscy wychodzić i blokować miasto... może dlatego, że jeszcze nie mamy zielonej energii. Dorzućmy do tego każdy inny sektor gospodarczy i będziemy mieli samych spacerowiczów....
 

53 minutes ago, sly30 said:

Ale nikt nie zmusza ciebie byś miał takie wpisy. A jeśli ktoś chce to jego problem. Co to ciebie obchodzi? Niech sobie wpisze co tam chce, nawet Kubuś Puchatek. Nic mi do tego i tobie też nic do tego. 

W ogóle nie zrozumiałeś chyba co napisałem. Może nawet nie rozumiesz i nie wiesz, jakie są dążenia ludzi wspierających LGBT.  Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem. 
 

55 minutes ago, sly30 said:

Jedyna grupa podatna na taki wpływ to ukryci LGBT, którzy nie radzą sobie z tym, próbują walczyć sami z sobą, udają że nie sa LGBT, ale wiedzą że są i jak trafią na innego LGBT, to podniecają się automatycznie, mogą się nie opanować i wyda się ukrywana przez nich tajemnica. Tak więc jeśli realnie obawiasz się LGBT, to….współczuje.

Nie rozumiem też czemu starasz się w jakiś chory sposób wmówić sobie i reszcie, że jestem ukrytym gejem czy kimkolwiek sobie wymyśliłeś. Piszę wprost, że jestem przeciwny, Ty ewidentnie bronisz tej całej ideologi. Kto tu jest kim?


Bez odbioru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, renoxd napisał:

Nie rozumiem też czemu starasz się w jakiś chory sposób wmówić sobie i reszcie, że jestem ukrytym gejem czy kimkolwiek sobie wymyśliłeś. Piszę wprost, że jestem przeciwny, Ty ewidentnie bronisz tej całej ideologi. Kto tu jest kim?

Po prostu na mnie żadne LGBT nie ma wpływu. Nie obawiam się niczego z ich strony. Zawsze byli i jakoś nigdy nie było z tym problemu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, renoxd napisał:

Właśnie w tym rzecz, że się da.

oczywiście...dzieciakowi można wszystko wmówić...nawet, że w niebie jest taki pan, co wszystko widzi...

Ty wiesz, jak mnie oszukali za dzieciaka?

ile lat ja do kościoła chodziłem?

 

Godzinę temu, renoxd napisał:

Wpływ środowiska, oraz przekonania dookoła, ma OGROMNY wpływ na rozwój dziecka.

dokładnie...każdą bujdę na resorach można takiemu gówniakowi wmówić...

Godzinę temu, renoxd napisał:

Najwidoczniej nie rozumiesz jak działa społeczeństwo i jego wpływ na otoczenie.

jak działa? wytłumacz, proszę :)

Godzinę temu, renoxd napisał:

To normalne, że każdy robi marsze i blokuje miasto?

w boże ciało protestuj :)

Godzinę temu, renoxd napisał:

Najwidoczniej nie rozumiesz jak działa społeczeństwo i jego wpływ na otoczenie

jaki wpływ ma społeczeństwo na otoczenie?? 😄

Godzinę temu, renoxd napisał:

Może nawet nie rozumiesz i nie wiesz, jakie są dążenia ludzi wspierających LGBT

ciekawe, jakie są dążenia ludzi, którzy nie chcą szufladkować, narzucać, kategoryzować, z góry oceniać...

Godzinę temu, renoxd napisał:

Nie rozumiem też czemu starasz się w jakiś chory sposób wmówić sobie i reszcie, że jestem ukrytym gejem

wyparcie tak właśnie działa, dużo książek o tym napisano :)

Godzinę temu, renoxd napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem

o to to :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie rozumiem...

Popieram            =     gej

Nie popieram      =     ukryty gej
 

Każdy ma/powinien mieć prawo do tego do czego mają prawo inni. Jeśli może iść procesja na Jasną Górę to tą samą ulicą może iść każdy inny. A to, że czasami te "manifestacje" przeradzają się nie do końca w to co autor miał na myśli, cóż... może to prowokacje.
Mnie trochę drażni to, że na siłę próbuje mi się wmówić istnienie jakiegoś problemu.
Osobiście znam kilku gejów. Jeden to typowa baba inny maczo pełną gębą. Gdyby mi moja kobita nie powiedziała nigdy bym się nie zorientował, że są "waginosceptykami". Nie zaglądam nikomu do sypialni, niech każdy robi sobie co chce o ile nie wyrządza innym krzywdy i jest zgoda wszystkich zainteresowanych... 
 

Nie ma problemu skoro go nikt nie dostrzega... 

Ok pany...

Co tam w polityce ... ?

 

Skojarzyło mi się : Kto nie jest z nami jest przeciwko nam...

Czyli jestem za manifestacjami = jestem gejem.
Nie jestem za manifestacjami    = jestem przeciwko gejom.

Można zinterpretować jeszcze inaczej:
Nie mam nic przeciwko gejom = jestem gejem
Nie jestem gejem = muszę być przeciwko gejom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kalasanty Ciaputko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo o tym kto jest gejem decyduje homofob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi działacz LGBT do lekarza

On: Jestem gejem

Lekarz: Koło dupy mi to lata..

On: Ja właśnie w tej sprawie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNO NA BIAŁYM

jak sie zarabia ma malutkich w Polsce /rekordowe zyski spółek panstwowych/

<<<Jednak nie tylko gra uprawnieniami do CO2 dawała zyski Orlenowi w czwartym kwartale ub.r. Marże na produktach też były bardzo wysokie. Na tonie benzyny marża crack wynosiła w czwartym kwartale ub.r. 178 dol. w porównaniu do 71 dol. rok wcześniej w analogicznym okresie i 127 dol. dwa lata wcześniej. Tak wysokiej marży na benzynie Orlen w czwartym kwartale nie miewał przynajmniej od 2013 r.

Wzrosła też marża na przerobie oleju napędowego — do 84 dol. na tonie w porównaniu do 33 dol. rok wcześniej i 113 dol. dwa lata wcześniej. Bardzo wysokie marże były na produktach petrochemicznych, a szczególnie na propylenie, na którego tonie koncern zarabiał aż 730 euro. To o 275 euro więcej rok do roku i najwięcej co najmniej od 2013 r. Podobnie wysokie marże były na etylenie (715 euro na tonie).>>>>

a nam sie sprzedaje bajki o wzrostach cen surowców 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 10:38, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Bo o tym kto jest gejem decyduje homofob.

Czyli homobiskup 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cir napisał:

CZARNO NA BIAŁYM

jak sie zarabia ma malutkich w Polsce /rekordowe zyski spółek panstwowych/

<<<Jednak nie tylko gra uprawnieniami do CO2 dawała zyski Orlenowi w czwartym kwartale ub.r. Marże na produktach też były bardzo wysokie. Na tonie benzyny marża crack wynosiła w czwartym kwartale ub.r. 178 dol. w porównaniu do 71 dol. rok wcześniej w analogicznym okresie i 127 dol. dwa lata wcześniej. Tak wysokiej marży na benzynie Orlen w czwartym kwartale nie miewał przynajmniej od 2013 r.

Wzrosła też marża na przerobie oleju napędowego — do 84 dol. na tonie w porównaniu do 33 dol. rok wcześniej i 113 dol. dwa lata wcześniej. Bardzo wysokie marże były na produktach petrochemicznych, a szczególnie na propylenie, na którego tonie koncern zarabiał aż 730 euro. To o 275 euro więcej rok do roku i najwięcej co najmniej od 2013 r. Podobnie wysokie marże były na etylenie (715 euro na tonie).>>>>

a nam sie sprzedaje bajki o wzrostach cen surowców 🙂

Widoczny ogromny patriotyzm spolki panstwowej i wypelnianie polskiej racji stanu, tzn. niech polacy traca wszystko, a zaufani kontrachenci czosnkowi wykupia co smakowitsze kaski…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jar1 napisał:

Czyli homobiskup 🙂

a o homobiskupie decyduje ten co nic nie widziała nic nie słyszał i jakichkolwiek skarg nie przyjmował

a ten który kontrolował homobiskupów był kontrolowany przez tego który miał takie same zarzuty

koło sie zamyka a tysiącletnia korporacja idzie na ściane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To że spółka ma zyski nie oznacza że jest dobrze zarządzana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Życie jest niezwykłym darem, pełnym możliwości i potencjału. Każdy z nas ma w sobie niepowtarzalne zdolności i pasje, które mogą kształtować świat wokół nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.