Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, dulon184 napisał:

Kiedy wstawisz swoje? Możesz powtórzyć teksty  na Video.

Porównamy.

To twoje elyty hehe 

Nie wstyd ci . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calebowskie elity zaliczają kolejne afery tak ,że trudno nadążyć ale gawiedzi jak widać to nie przeszkadza .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Calebowskie elity zaliczają kolejne afery tak ,że trudno nadążyć ale gawiedzi jak widać to nie przeszkadza 

O kim mowa ?

 Marszałek senatu napewno nie chcial brac łapówek, wierzę mu na słowo a świadkowie to niewdzieczne pisiory som . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celeb. Rusz się .

 Gorszy sort czeka na Twoje video wypociny...

Od dlugopisa możesz podebrac kilka fajnych minek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

  Reforma sądownictwa ma na celu ukrucenie patologi w sądach które widać dla niektórych są norma ,nie ma to nic wspólnego z polityką    

 

 

 

 Oczy bolą. Zalecam lekturę Słownika Ortograficzne lub przedstawienie zaświadczenia lekarskiego, że cierpisz na dysgrafię dyslektyczną. Jeśli chodzi o stronę merytoryczną to założyłem sobie autob(h)ana na komentowanie Twoich wpisów. Są jakieś granice głupoty a wchodząc z Tobą w polemikę niebezpiecznie się do tej granicy zbliżam.

 

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 
 
 
 
 
 

 Oczy bolą. Zalecam lekturę Słownika Ortograficzne lub przedstawienie zaświadczenia lekarskiego, że cierpisz na dysgrafię dyslektyczną. Jeśli chodzi o stronę merytoryczną to założyłem sobie autob(h)ana na komentowanie Twoich wpisów. Są jakieś granice głupoty a wchodząc z Tobą w polemikę niebezpiecznie się do tej granicy zbliżam.
 
 
Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Autokorekta :Słownika Ortograficznego i atoba(h)na

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=25430]Caleb66[/mention], popracuj nad ortografią. Przynosisz wstyd lepszemu Pissortowi i nadprezesowi wychowanemu na intelektualnym Żoliborzu, który nastempnom razą może Ci dać ustnom naganę z wpisaniem do akt.

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, caleb66 napisał:

O kim mowa ?

 Marszałek senatu napewno nie chcial brac łapówek, wierzę mu na słowo a świadkowie to niewdzieczne pisiory som . 

Dotychczasowe wypowiedzi wskazują na to komu bezgranicznie wierzy Kolega 'caleb66' ;-). PiS-iory to ostatni zbiór osobowy któremu można wierzyć. Zwłaszcza po wszystkich bzdurach które wymyślili od czasu "zamachu" smoleńskiego. "Som" naprawdę mega wiarygodni, ale inaczej.

14 godzin temu, skynyrd napisał:

Dawno nie czytałem większej bzdury.

Myślisz że faceta w którym jest tyle nienawiści co w tym z dolnego zdjęcia nie stać na podjęcie takiej decyzji? Takie "bzdury' występowały w historii nie tylko polskiej, ale możliwe że ta nienawiść ze zdjęcia to tylko do jednego człowieka a nie do całego "gorszego sortu". W PiS jest jeszcze paru o podobnym stanie umysłu co ten ze zdjęcia na którym zarzuca opozycji że "zamordowała mu brata" i to na oczach całej Polski i połowy świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, caleb66 napisał:

500+ nie pasuje impotentom,gejom i innym wybrykom natury ,rodziny na tym korzystaja 

Po pierwsze to nie są pieniądze rządu, tylko nasze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Caleb myśli, że to tylko przeciwnicy pisu płacą i się cieszy z tego powodu ?

Ja dla odmiany myślałem, że tylko zwolennicy PIS biorą to 500 i potem przepijają. Przynajmniej tak można wnioskować z tego co tu się pisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna i mądra przemowa w Oświęcimu prof.Turskiego, więźnia Auschwitz. Szkoda że wyborcy pisu  nic z tego nie zrozumieli. A powinni słuchać tak długo, aż coś może zacznie im świtać. Siedzący na widowni Duda i Terlecki pewnie coś zrozumieli, bo miny mieli nietęgie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Przeciwnicy PiSu też przepijają.

Ale w rozsądniejszym towarzystwie.

Skoro o piciu. Nie mam tu doświadczeń, ale zasłyszałem kiedyś opinię o piciu dwóch nacji. Polacy piją spontanicznie i bezcelowo. Rozmawiają w tym czasie o dupach i innych takich głupotach. Żydzi piją z premedytacją i celowo. W trakcie picia rozmawiają o konkretach biznesowych, politycznych i innych takich. Jak tak sobie patrzę trzeźwym umysłem na swoich Rodaków Polaków, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że są ciągle nawaleni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juszczyszyn powinien zapłacić mandat czy nie ? Czy na drodze według was wszyscy jesteśmy równi, czy są równi i równiejsi ? Zdaniem kasty sędziowskiej kolejny raz nic się nie stało. Niby drobiazg a jak szkodliwy społecznie. To jeden z wielu przykładów pokazujących stopień demoralizacji i głupoty elyt. Reforma jest koniecznością. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, caleb66 napisał:

Juszczyszyn powinien zapłacić mandat czy nie ? Czy na drodze według was wszyscy jesteśmy równi, czy są równi i równiejsi ?

Podobnie jak Kuchcinski za latanie, Banaś zaległy VAT od uslug... przyklady mozna by mnożyć. Coś jeszcze w temacie???

Czy może mają być równi i równiejsi?

A nie- to wszyscy mają być równi, ale pisiory wyłączeni z odpowiedzialnosci, przecież temu ma służyć "reforma" sądów, by swoich nie ruszać.

PAŃSTWO MAFIJNE NA TYM POLEGA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po uznaniu picu organizacja przestępczą -celeba do puszki za popieranie przestępców.I konfiskata całego majątku Celeba .

 Wtedy zobaczymy totalne zadowolenie Celeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchcinski kasę oddał i poleciał ze stołka,więc jakieś konsekwencje były, po stronie lemingozy nikomu włos z głowy nie spadł ,Tusk nie poczuwa się do odpowiedzialności a obiecywał co innego . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@caleb66

Pytanie naprawdę bez złośliwości? Na czym Twoim zdaniem powinna polegać reforma sądownictwa? To, że jest konieczna - temu nikt nie zaprzecza, ale reformą nie jest wymiana sędziów na swoich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Przeciwnicy PiSu też przepijają.

Ale w rozsądniejszym towarzystwie.

E, ja ostatnio piłem z członkiem sekty smoleńskiej i było całkiem spoko?.  Tylko, że ja piłem wodę z cytryną bo rowerem byłem;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstytucja :

Art. 181.

Sędzia nie może być, bez uprzedniej zgody sądu określonego w ustawie, pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani pozbawiony wolności. Sędzia nie może być zatrzymany lub aresztowany, z wyjątkiem ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa, jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego toku postępowania. O zatrzymaniu niezwłocznie powiadamia się prezesa właściwego miejscowo sądu, który może nakazać natychmiastowe zwolnienie zatrzymanego.

Tak więc hulaj dusza . Święte krowy są wszędzie, tylko krowa krowie nierówna . Ten który powinien świecić przykładem, świeci legitymacją ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, caleb66 napisał:

Juszczyszyn powinien zapłacić mandat czy nie ? Czy na drodze według was wszyscy jesteśmy równi, czy są równi i równiejsi ? Zdaniem kasty sędziowskiej kolejny raz nic się nie stało. Niby drobiazg a jak szkodliwy społecznie. To jeden z wielu przykładów pokazujących stopień demoralizacji i głupoty elyt. Reforma jest koniecznością. 

Pełna zgoda. Tylko dlaczego nie dotyczy to pisowskich kierowców szydło, morawieckiego, dudy, Macierewicza i całej tej sitwy? Sędzia nie spowodował wypadku, a pisowska sitwa robi to notorycznie i zagraża innym na drogach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, notoryczny napisał:

Konstytucja :

Art. 181.

Sędzia nie może być, bez uprzedniej zgody sądu określonego w ustawie, pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani pozbawiony wolności. Sędzia nie może być zatrzymany lub aresztowany, z wyjątkiem ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa, jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego toku postępowania. O zatrzymaniu niezwłocznie powiadamia się prezesa właściwego miejscowo sądu, który może nakazać natychmiastowe zwolnienie zatrzymanego.

Tak więc hulaj dusza . Święte krowy są wszędzie, tylko krowa krowie nierówna . Ten który powinien świecić przykładem, świeci legitymacją ?

Czyli sędziego można zatrzymać na gorącym uczynku przestępstwa i wykonać niezbędne czynności dowodowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, caleb66 napisał:

Kuchcinski kasę oddał i poleciał ze stołka,więc jakieś konsekwencje były, po stronie lemingozy nikomu włos z głowy nie spadł ,Tusk nie poczuwa się do odpowiedzialności a obiecywał co innego . 

Gdzie jest dowód zwrotu do budżetu?

Picunie?

 Czytajcie spróbujcie pomyśleć . I zwróćcie uwagę na daty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.