Skocz do zawartości
IGNORED

Przetwornik C/A pełne wybrzmienia, organiczność, plastyka


Adam 38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szpakowski napisał:

Adam 38 czy już dokonałeś wyboru? 

Nie, zbieram ciekawe propozycje i ten Dragon czarny mi się podoba ale drogi skurfusyn a Ty jak chcesz tego Qutesta jeszcze za 4,5 kzł to na priva pisz, zerknąłem dzisiaj i jeszcze jest w promce. Podoba mi się Black Dragon z opisów of kors bo nie słuchałem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 11.11.2019 o 15:26, Adam 38 napisał:

Miałem RME ADI2, miałem Qutesta. Barwą bardziej podchodził mi RME ADI2 niż Qutest ( ten miał fajny dół, rewelka). Niestety oba miałem z innymi głośniczkami (Dynki Excite) a teraz są PMC i to jednak trochę inna góra. Ciężko więc mi coś tutaj więcej powiedzieć. Wiem,  że góra z PMC może też ładnie wybrzmiewać ( np. z piecykiem Dayens-a ) a nie być taka trochę  rwana jak z Cyrusem. I na tym mi zależy najbardziej. Barwa środka to kierunek RME ADI2 , żadnego dopalania i dosładzania środka już u mnie nie trzeba. Domyślam się, że z Cyrusem może być problem to osiągnąć ale może ktoś ma jakiegoś "pomysła" ? Ogólnie - kierunek soczysta, pięknie wybrzmiewająca góra. Się napisałem hah 

Używki poprzedniego m2techa z ebay / allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie, zbieram ciekawe propozycje i ten Dragon czarny mi się podoba ale drogi skurfusyn a Ty jak chcesz tego Qutesta jeszcze za 4,5 kzł to na priva pisz, zerknąłem dzisiaj i jeszcze jest w promce. Podoba mi się Black Dragon z opisów of kors bo nie słuchałem. 

Na razie zbieram tylko informacje. Być może, że będę zmuszony do zakupu przetwornika. 
Gdyby do tego doszło celowałbym raczej w coś z drugiej ręki w budżecie około 8 tys.
Nie zależy mi na hiresach, DSD itp, więc konstrukcja mogła by być nieco starsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Adam 38 napisał:

Nie, zbieram ciekawe propozycje i ten Dragon czarny mi się podoba ale drogi skurfusyn a Ty jak chcesz tego Qutesta jeszcze za 4,5 kzł to na priva pisz, zerknąłem dzisiaj i jeszcze jest w promce. Podoba mi się Black Dragon z opisów of kors bo nie słuchałem. 

Nie znajdziesz nic ciekawszego od tego co podałem na poprzedniej stronie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, muda44 napisał:

Nie znajdziesz nic ciekawszego od tego co podałem na poprzedniej stronie .

Nie neguję tego, tylko te klamoty raczej dobre naście latek przebiegu mają. Wiesz, jak Ty jesteś praktykującym elektronikiem to możesz ryzykować zakup, coś się spierdzieli to sam naprawisz i to zgodnie ze sztuką a ja co ? Wolałbym coś jeszcze na gwarancji , ewentualnie trochę starszego. No i cały czas to więcej niż 4kzl. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adam 38 napisał:

Nie neguję tego, tylko te klamoty raczej dobre naście latek przebiegu mają. Wiesz, jak Ty jesteś praktykującym elektronikiem to możesz ryzykować zakup, coś się spierdzieli to sam naprawisz i to zgodnie ze sztuką a ja co ? Wolałbym coś jeszcze na gwarancji , ewentualnie trochę starszego. No i cały czas to więcej niż 4kzl. 

Kup , rozkręć , wyślij mi foty . Napiszę Ci czy już trzeba coś grzebać . Tam są wysokiej klasy i dostępne kondensatory . Na płycie DACa przeważają długowieczne tantale .

Weź poprawkę że nowy w 2004r kosztował 14000zł , dzisiaj by kosztował przeszło 30 000zł . Oczywiście cyfrówka nie stoi w miejscu ale ja miałem przed nim Reimyo DAP-999EX uznawany za jeden z najlepszych przetworników jakie powstały a dzisiaj używany kosztuje około 15kzł ( nowy z 9 lat temu 46kzł ) .

Reimyo sprzedałem , a mam takiego Opusa 21. Opus ma ciut mniej powietrza między dźwiękami ale gra bardziej " miodem polany "

I tu sobie odpowiedz czy warto tysiaka dołożyć ...

 

Nie łudź się że kupisz coś takiej klasy i to jeszcze nowego za kilka tysięcy . To tak nie działa . Jak coś firma zrobi dobrze to odpowiednio to wyceni . Są pewne perełki na rynku ale nie o aż takim przebiciu .

Ja o tym Opusie już dawno wiedziałem ale mając Accuphase ... sam rozumiesz ?

W końcu się skusiłem  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2019 o 16:58, Roxi napisał:

(...) Hegel zły pewnie nie będzie, ale na pewno nie wybitny

Akurat HD12 w kwocie za jaką można go kupić na rynku wtórnym jest wybitny.

Choćby z powodu jego wyjątkowej prezentacji góry pasma warto wziąć go pod uwagę, więc jeśli Adamie masz możliwość go odsłuchać to nie zwlekaj. Odpuść sobie R2R.. to specyficzne granie i raczej się Tobie nie spodoba. Nie wiem jaka kopułka siedzi w Twoich PMC, ale mój mały revelator D2905/990007 dopiero pięknie pełnym blaskiem, aksamitnie wybrzmiewa właśnie z HD12.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Adam 38 napisał:

Podoba mi się Black Dragon z opisów of kors bo nie słuchałem. 

Adam, też kiedyś brałem go pod uwagę, ale nie zamiast HD12, tylko jako wzmak do słuchawek.

Nie było mi dane mieć go na stanie, więc tylko mogę powiedzieć tyle, co sam już o nim przeczytałeś. Bardzo zachwalany, chyba był tutaj wątek na AS o tym Dragoniku ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Tal napisał:

Akurat HD12 w kwocie za jaką można go kupić na rynku wtórnym jest wybitny.

To prawda, ja kupilem drożej niż teraz za niego wołają, ale jak pojawi sie za 2,5tys jak ostatnio na giełdzie, to warto rozważyc zakup nawet w ciemno.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Tal napisał:

Akurat HD12 w kwocie za jaką można go kupić na rynku wtórnym jest wybitny.

Choćby z powodu jego wyjątkowej prezentacji góry pasma warto wziąć go pod uwagę, więc jeśli Adamie masz możliwość go odsłuchać to nie zwlekaj. Odpuść sobie R2R.. to specyficzne granie i raczej się Tobie nie spodoba. Nie wiem jaka kopułka siedzi w Twoich PMC, ale mój mały revelator D2905/990007 dopiero pięknie pełnym blaskiem, aksamitnie wybrzmiewa właśnie z HD12.

HD12 jest wybitny z powodu wyjątkowej prezentacji góry pasma ... hmmm ...
No to poszukajmy jeszcze przetwornika z wyjątkową prezentacją średnicy, przetwornika z wyjątkową prezentacją niskich częstotliwości. Potem to już łatwizna ... trzeba to tylko razem zszyć i mamy przetwornik idealny, wręcz hajend ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szpakowski napisał:

HD12 jest wybitny z powodu wyjątkowej prezentacji góry pasma ... hmmm ...
No to poszukajmy jeszcze przetwornika z wyjątkową prezentacją średnicy, przetwornika z wyjątkową prezentacją niskich częstotliwości. Potem to już łatwizna ... trzeba to tylko razem zszyć i mamy przetwornik idealny, wręcz hajend ...

Nie rozumiem co ma/miał na celu Twój wpis, ale odpowiedz na jedno proste pytanie - słyszałeś HD12?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tal napisał:

Nie rozumiem co ma/miał na celu Twój wpis, ale odpowiedz na jedno proste pytanie - słyszałeś HD12?

Nie rozumiem czego nie rozumiesz? Polecasz daca tylko dlatego, że ma dobrą górę? Co z resztą pasma? 
Czy polecasz tylko dlatego, że jest w dobrej cenie?
Słuchałem jakiegoś Hegla tylko nie pamiętam czy był to 11 czy 12 ... słuchałem również Hegla 160 tego z wbudowanym dacem. 
W obydwu przypadkach była niezła padaczka, sucho, beznamiętnie i szorstko ... w życiu bym nic z Hegla nie kupił. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Tal napisał:

Akurat HD12 w kwocie za jaką można go kupić na rynku wtórnym jest wybitny.

a dlaczego nie HD25? chodzą po 3,5, więc też chyba w budżecie... pytam bo sam się zastanawiam nad 25...

jeśli ktoś twierdzi że Hegle grają szorstko to chyba szorstkości nie widział ? 

dla mnie jedno słowo, które się kojarzy z brzmieniem Hegla to - organicznie

ale to dla mnie, bo jak widać każdy ma inne ucho i dlatego jest tak wesoło na tym forum ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, szpakowski napisał:

Nie rozumiem czego nie rozumiesz? Polecasz daca tylko dlatego, że ma dobrą górę? Co z resztą pasma? 
Czy polecasz tylko dlatego, że jest w dobrej cenie?
Słuchałem jakiegoś Hegla tylko nie pamiętam czy był to 11 czy 12 ... słuchałem również Hegla 160 tego z wbudowanym dacem. 
W obydwu przypadkach była niezła padaczka, sucho, beznamiętnie i szorstko ... w życiu bym nic z Hegla nie kupił. 

To słyszałeś faktycznie padaczke jak mówisz o 11 i tych wbudowanych we wzmacniacze.

Bo 12 nie gra jak padaczka, a jak u Ciebie tak gra, to pomyśl,  czy czasem padaczka to nie to do czego podpinasz Hegla.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sir.jax napisał:

To słyszałeś faktycznie padaczke jak mówisz o 11 i tych wbudowanych we wzmacniacze.

Bo 12 nie gra jak padaczka, a jak u Ciebie tak gra, to pomyśl,  czy czasem padaczka to nie to do czego podpinasz Hegla.

?

Akurat nie słuchałem u siebie. Reszty toru również nie nazwałbym padaczką, z innym źródłem grało całkiem fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, szpakowski napisał:

Nie rozumiem czego nie rozumiesz? Polecasz daca tylko dlatego, że ma dobrą górę? Co z resztą pasma? 
Czy polecasz tylko dlatego, że jest w dobrej cenie?

Nie rozumiem Twojej ironicznej wycieczki w celu odszukania wyjątkowej średnicy i basu.  Nie czułem potrzeby rozpisywać się na temat reszty pasma skoro testy w prasie wyjątkowo rzeczowo i uczciwie zreferowały HD12. Uznałem więc, że każdy kto się nim zainteresuje zapozna się z tymi treściami. 

Polecam go też między innymi ze względu na cenę, bo wypada korzystniej zwłaszcza pod względem finansowym oraz funkcjonalnym względem HD25, który ma już swoje lata, dlatego różnią je niuanse.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szpakowski napisał:

Akurat nie słuchałem u siebie. Reszty toru również nie nazwałbym padaczką, z innym źródłem grało całkiem fajnie.

Sam więc widzisz, że dużo zależy od wielu czynników.

Miałem kilka wzmacniaczy Hegla na stanie i nie tylko, zawsze wypadały blado w nich te wbudowane przetworniki, kiedy porównałem je do HD12.

Na szczęście na dzisiejszym rynku audio jest taka różnorodność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

7 minut temu, Tal napisał:

Polecam go też między innymi ze względu na cenę, bo wypada korzystniej zwłaszcza pod względem finansowym oraz funkcjonalnym względem HD25, który ma już swoje lata, dlatego różnią je niuanse.

Do tego ma bdb wyjście słuchawkowe, jest pełnoprawnym wzmakiem dla słuchawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sir.jax napisał:

Miałem kilka wzmacniaczy Hegla na stanie i nie tylko, zawsze wypadały blado w nich te wbudowane przetworniki, kiedy porównałem je do HD12.

Hegel 160 wypadł na tyle blado, że zniechęcił mnie całkowicie do całej marki. Moim zdaniem niedopuszczalne jest żeby wzmacniacz w takiej cenie grał tak dramatycznie słabo. 

18 godzin temu, sir.jax napisał:

Sam więc widzisz, że dużo zależy od wielu czynników.

Tak, masz rację ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szpakowski napisał:

Hegel 160 wypadł na tyle blado, że zniechęcił mnie całkowicie do całej marki. Moim zdaniem niedopuszczalne jest żeby wzmacniacz w takiej cenie grał tak dramatycznie słabo. 

Ja co prawda H160 nie słyszałem, ale nowszy H190 ... potwierdzam - dramat. Nie wypowiadam się na temat niektórych recenzentów, którzy to rozpływali się na jego temat. 

To nie był jedyny Hegel, którego miałem u siebie - były jeszcze H90, H200 i H360. Hegle ogólnie nie są w moim typie, ale te dało się słuchać, H190 kaleczył muzykę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, ja to widzę tak, że skoro tych cech (plastyka, pełne wybrzmienia) nie posiadają piece Hegla to firma ta daje to właśnie w DAC-ach i wtedy bardzo precyzyjnie grający wzmacniacz Hegla i nasycone źródło tworzą fajny systemik wzajemnie się uzupełniając. Miałeś jakiś DAC Hegla u siebie? Suszyło czy było całkiem przyzwoicie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adam 38 napisał:

Rafał, ja to widzę tak, że skoro tych cech (plastyka, pełne wybrzmienia) nie posiadają piece Hegla to firma ta daje to właśnie w DAC-ach i wtedy bardzo precyzyjnie grający wzmacniacz Hegla i nasycone źródło tworzą fajny systemik wzajemnie się uzupełniając. Miałeś jakiś DAC Hegla u siebie? Suszyło czy było całkiem przyzwoicie? 

Wiesz, że tak nie będzie, prawda ? ? Pamiętasz odsłuch hegla u Ciebie w domu? ? Jaki on był?

Dlaczego nie weźmiesz na testy lampy w końcu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic, akurat góra z Hegla 90 była bardzo "lotna" i mogła się podobać ? , precyzja, scena też na wysokim poziomie. Tylko słuchałem, słuchałem i słuchałem grania Hegla H90, chciałem polubić ten sound ale ostatecznie z przyjemnością odesłałem ten piecyk. Ogólnie ma swoje bardzo mocne strony ale chyba trzeba się sporo napocić, żeby dobrać mu odpowiednie paczki i źródło. Za to żadnego DACa Hegla nie znam i tu może być całkiem inaczej jak przy piecyku, no bo co - DAC Hegla będzie jeszcze bardziej szedł w precyzję jak wzmacniacz Hegla? Przecież  całkowicie zabraknie "tkanki" i muzyki nie będzie... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jak to jest - odtwarzacze Hegla są chyba cenione jako świetne źródła do ich wzmaków (opieram się na recenzjach) a DAC są be bo są...Hegla? A odtwarzacz cd Hegla to daca nie ma?? ?

Przypomnijcie mi proszę, która z firm dubluje cechy źródeł i pieców? Przecież to absurd. Exposure, Roksan, Arcam, Cyrus, Atoll - przecież to komplet ma się najlepiej zgrywać. Jasne, że HD10 i 11 są takie sobie, ale to dac niewiele lepsze od tych w integrach, mieszanie do tego HD12 jest lekko niepoważne. To jakby pisać, że CA Edge nie zagra bo CXN bywa suchawy...., ludziska...trochę rozsądku proponuję.

 

A co do DAC jeszcze gdyby używka Calyxa się pojawiła - fajna opcja. I chyba w Audiotrendt jest jakoś tanio Schiit Gungnir.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Adam 38 napisał:

Rafał, ja to widzę tak, że skoro tych cech (plastyka, pełne wybrzmienia) nie posiadają piece Hegla to firma ta daje to właśnie w DAC-ach i wtedy bardzo precyzyjnie grający wzmacniacz Hegla i nasycone źródło tworzą fajny systemik wzajemnie się uzupełniając. Miałeś jakiś DAC Hegla u siebie? Suszyło czy było całkiem przyzwoicie? 

Miałem HD12, 11,10 wszystkie takie same bez życia. Nie polecam nikomu. 

Na allegro jest Blacknote DSS30. Z tym ze to strimer i dac w jedym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, rafal735r napisał:

Miałem HD12, 11,10 wszystkie takie same bez życia. Nie polecam nikomu.

Rafał, ale może ktoś akurat potrzebuję zabrać trochę życia ze swojego systemu. Wtedy tez nie polecisz Hegla? Dzięki niemu system może zagrać wzorowo.

Słyszałem HD12 (chyba) wpiętego do systemu sir.jaxa i było ok. O braku "życia" nie było mowy.

Edytowane przez Kukawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Pisanie, że HD 12 i H10 są "takie same" jest nieczytalne. Rafał - gdybyś pisał merytorycznie, a Ty rzucasz jakimś ochłapem o Heglach czy Pioneerach, brzmisz jak człowiek strasznie sfrustrowany momentami. To co napisałeś jest totalną bzdurą.

Oczywiście pewna sygnatura jest gdzieśtam wspólna i może nie podpaść, ale te dac dzieli może nie przepaść, ale dużo. Jeśli u Ciebie brzmiały identycznie nie wiem co masz w torze. Co ciekawe, inne brzmieniowo streamery Pioneera też są fatalne...ciekawe to wszystko. Nie liczę na merytoryczną dyskusję, na zaczepkę na granicy konfrontacji lub agresji tak. Jeśli koloryzujący mocno DAC jest dla Ciebie wzorcem....też tak można, pewnie masz suchotliwy tor, w którym takich źródeł potrzebujesz a mącisz ludziom bzdurami o Heglach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rafal735r napisał:

 

Na allegro jest Blacknote DSS30. Z tym ze to strimer i dac w jedym. 

Ta wersja gra pliki tylko z HDD lub pendrive, bez możliwości odtwarzania sieciowego. Może to być bardzo ciekawe granie

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ciszyn11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Adam 38 napisał:

Rafał, ja to widzę tak, że skoro tych cech (plastyka, pełne wybrzmienia) nie posiadają piece Hegla to firma ta daje to właśnie w DAC-ach i wtedy bardzo precyzyjnie grający wzmacniacz Hegla i nasycone źródło tworzą fajny systemik wzajemnie się uzupełniając. Miałeś jakiś DAC Hegla u siebie? Suszyło czy było całkiem przyzwoicie? 

Adam czy już coś wybrałeś? może słuchałeś ... jakieś wrażenia, spostrzeżenia? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 38

Najlepiej zapytaj Maćka,  był u mnie i słyszał Hegla HD12, bo wszystko co gra u mnie , gra przez Hegla.

W sumie chyba Ci mówił,  więc możesz śmiało tu co poniektórym napisać, czy Hegel HD12 jest taki se i bez życia. 

Słyszę takie brednie to rzygam tęczą, gra cały system łącznie z pomieszczeniem, jak ktoś tego nie rozumie, niech zacznie zbierać znaczki,  bo szkoda czasu na audio.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.