Skocz do zawartości
IGNORED

Przetwornik C/A pełne wybrzmienia, organiczność, plastyka


Adam 38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kukawa napisał:

Rafał, ale może ktoś akurat potrzebuję zabrać trochę życia ze swojego systemu.

No nieźle ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kukawa napisał:

Rafał, ale może ktoś akurat potrzebuję zabrać trochę życia ze swojego systemu. Wtedy tez nie polecisz Hegla? Dzięki niemu system może zagrać wzorowo.

Słyszałem HD12 (chyba) wpiętego do systemu sir.jaxa i było ok. O braku "życia" nie było mowy.

Ooooo! 

Jesteś, akurat pisałem o tobie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kukawa napisał:

coś nie tak napisałem ?

Dokładnie to co cytowałem. 
Chyba coś Ci się pomyliło albo źle się wyraziłeś ... możliwe również, że rozumiemy zupełnie co innego przez Twoje określenie "mieć potrzebę zabrać trochę życia ze swojego systemu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....się bitewki zaczęły, ciekawe jest to, że zdania są tak skrajne, niektórzy twierdzą różnice minimalne, inni piszą o przepaści między różnymi modelami

....tak może dla rozluźnienia bardzo fajne porównanie dwóch daków z jednej stajni, Treminator zbiera raczej dobre opinie, są to skrajne modele w ofercie, budowa w tej samej technologii R2R, przepaść w cenie...

... i usłyszmy te różnice, nagranie zrobione uczciwym mikro, trzeba ustawić tylko HD na YT

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te Hegle całkowicie kastrowaly najniższy bas. Przez to nie dało się ich słuchać. Kupiłem docelowo do systemu HD12 i po dwóch dniach wróciłem do dwa razy tańszego Stello. Może nie był idealny, ale sto razy przyjemniej się go słuchalo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafal735r napisał:

Wybrzminenia i plastyka w Heglu. To dopiero się porobiło. 

O rafale znafco nasz przemily, ty prawde o heglu oglosisz dzis nam tu zgromadzonym, sluchamy, co nie gralo bo ciekawosc mnie za piety sciska ?

 

7 minut temu, rafal735r napisał:

U mnie te Hegle całkowicie kastrowaly najniższy bas. Przez to nie dało się ich słuchać. Kupiłem docelowo do systemu HD12 i po dwóch dniach wróciłem do dwa razy tańszego Stello. Może nie był idealny, ale sto razy przyjemniej się go słuchalo. 

Basu malo ? to sie porobilo bo myslalem ze wrecz przeciwnie  bedzie, gdy kolumny ze sciana sie caluja ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

To serio jest zabawne, bo akurat to dość plastyczne dac (Hegel), z dobrymi wybrzmieniami i niesamowitą przestrzenią (czasem nawet się zastanawiałem czy nie nazbyt rozbudowaną w pionie). Wykastrowany dół? To jeszcze zabawniejsze, może Stello go pompuje w takim razie? Nie jest to najlepszy dół jaki słyszałem, ale jest ok. A, że charakter ma inny niż m2tech czy Black Dragon jasne, ale to że w 2 dni nie wpasował się w jeden system to chyba trochę za mało, by na forum audio objeżdżać tak dobry przetwornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już, nie pień się tak. Wiem że użytkownicy Hegla dostają padaczki jak ktoś coś napisze nie po ich myśli (patrz wyżej ?) . HD10 miałem z rok. Sprawdzał się z przebasiowionym wzmakiem Denona i kolumnami Kefa. Ale to w ogóle inna historia. 10,11 czy 12 maja taki sam charakter. Za to cena jest inna to i muszą grać przecież lepiej nie? Dla ciebie dwa dni to za mało, dla mnie wystarczy. Głuchy nie jestem i nie będę się na siłę przekonywał do urządzenia, które jest słabe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafal735r napisał:

Dobra już, nie pień się tak. Wiem że użytkownicy Hegla dostają padaczki jak ktoś coś napisze nie po ich myśli (patrz wyżej ?) . HD10 miałem z rok. Sprawdzał się z przebasiowionym wzmakiem Denona i kolumnami Kefa. Ale to w ogóle inna historia. 10,11 czy 12 maja taki sam charakter. Za to cena jest inna to i muszą grać przecież lepiej nie? Dla ciebie dwa dni to za mało, dla mnie wystarczy. Głuchy nie jestem i nie będę się na siłę przekonywał do urządzenia, które jest słabe. 

Naprawde dobry z ciebie komediant nawet nie wiesz jak mi humor poprawiles tymi wpisami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zaiste jest ta skłonność właścicieli urządzeń danego typu czy marki, do obrony ich reputacji za wszelką cenę - nawet, gdy tak naprawdę te urządzenia niewiele sobą reprezentują. Ot, taka ludzka przypadłość; łatwiej widać iść w zaparte, niż przyznać się do niepowodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Łukasz_62438 napisał:

Dziwne zaiste jest ta skłonność właścicieli urządzeń danego typu czy marki, do obrony ich reputacji za wszelką cenę - nawet, gdy tak naprawdę te urządzenia niewiele sobą reprezentują. Ot, taka ludzka przypadłość; łatwiej widać iść w zaparte, niż przyznać się do niepowodzenia.

Kiedyś byłem taki sam. Jak w życiu miałem parę urządzeń na krzyż i w zasadzie nic nie słyszałem innego to zachowywałem się tak samo. Więc ja w sumie to rozumiem i teraz mam dobry ubaw czytając te posty. Do pewnych rzeczy trzeba dojść samemu. Inni nigdy nie wyjdą z pewnych rzeczy. Szczególnie ci pod wpływem innych ludzi, forum czy kolorowych gazet. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
20 minut temu, Łukasz_62438 napisał:

Dziwne zaiste jest ta skłonność właścicieli urządzeń danego typu czy marki, do obrony ich reputacji za wszelką cenę - nawet, gdy tak naprawdę te urządzenia niewiele sobą reprezentują. Ot, taka ludzka przypadłość; łatwiej widać iść w zaparte, niż przyznać się do niepowodzenia.

Dla jednego reprezentują wiele, dla drugiego mniej- kto ma rację ? 

Piszmy o tym co nam się podoba, a co nie, ale unikajmy określeń "słabe" itp. W innym zestawieniu może być zupełnie inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie słabe. I nie chodzi tylko o brzmienie. Na takie określenie to trzeba sobie zasłużyć. Ile wyjściowo kosztował HD12? 5500zl chyba? W tej cenie dostajemy przeciętne brzmienie, pilot za 2zl, rażący w gały ekran, tez pewnie za 2zl, słaba funkcjonalność (uzależnienie od pilota). Pewnie jest tego więcej. Nie jestem pewien czy te XLRy też nie są tam na niby? Dla mnie to jest po prostu słabe i kpina z klienta. Takich urządzeń jest masa, nie chodzi już o Hegla. Ale żeby polec na całej linii to trzeba mieć mocne zapotrzebowanie na pieniądze i wywalone na ludzi (klientów). Ale niestety takie mamy czasy i tak to wygląda. Pewnie zaraz ktoś napisze ze ten pilot to zajebisty, bo mały i fajnie leży w dłoni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafal735r napisał:

Pewnie zaraz ktoś napisze ze ten pilot to zajebisty, bo mały i fajnie leży w dłoni. 

Mam hd25 i faktycznie ten pilot to porażka.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Pawło napisał:

(...) ale to że w 2 dni nie wpasował się w jeden system to chyba trochę za mało, by na forum audio objeżdżać tak dobry przetwornik.

To chyba jest sedno problemu Rafała i jego alergii na Hegla. Zdecydowanie 2 dni to za mało, aby cokolwiek wyrokować na temat danego produktu z czego nie wiadomo ile godzin było przeznaczone na konkretny odsłuch, bo przecież trzeba jeść, spać etc.

PS. Ja potrzebowałem pół roku, aby przekonać się o zaletach pewnych kolumn z którymi postanowiłem pozostać. 

PPS. Rafał skoro tak bardzo czujesz się rozwinięty i dojrzały to zupełnie nie rozumiem Twoich wpisów akurat w tym przypadku dotyczących Hegla tak skrajnie negatywnych i w tak szczeniacki sposób podanych. Poza tym, gdybyś naprawdę podszedł do sprawy uczciwie to wiedziałbyś, że potrzeba czasu aby w miarę obiektywnie coś ocenić.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Łukasz_62438 napisał:

Dziwne zaiste jest ta skłonność właścicieli urządzeń danego typu czy marki, do obrony ich reputacji za wszelką cenę - nawet, gdy tak naprawdę te urządzenia niewiele sobą reprezentują. Ot, taka ludzka przypadłość; łatwiej widać iść w zaparte, niż przyznać się do niepowodzenia.

Kurcze to ja glupi tyle lat z Hegla na Hegla sie przesiadam, ba malo tego nawet pokoj 40m2 w tym roku zbudowalem i właśnie koncze szykowac a przeciez wystarczyloby Stello i jakies srednie kolumny w kat wstawic.

Czlowiek uczy sie cale zycie ?

3 minuty temu, Tal napisał:

To chyba jest sedno problemu Rafała i jego alergii na Hegla. Zdecydowanie 2 dni to za mało, aby cokolwiek wyrokować na temat danego produktu z czego nie wiadomo ile godzin było przeznaczone na konkretny odsłuch, bo przecież trzeba jeść, spać etc.

PS. Ja potrzebowałem pół roku, aby przekonać się o zaletach pewnych kolumn z którymi postanowiłem pozostać. 

PPS. Rafał skoro tak bardzo czujesz się rozwinięty i dojrzały to zupełnie nie rozumiem Twoich wpisów akurat w tym przypadku dotyczących Hegla tak skrajnie negatywnych i w tak szczeniacki sposób podanych. Poza tym, gdybyś naprawdę podszedł do sprawy uczciwie to wiedziałbyś, że potrzeba czasu aby w miarę obiektywnie coś ocenić.   

Zgoda ale niestety jest jeden warunek trzeba wiedziec czego sie szuka a rafal co widac po jego wpisach od dawna niestety nadal nie wie. 

 

12 minut temu, Klecha86 napisał:

Mam hd25 i faktycznie ten pilot to porażka.... 

Takze mam HD25 i zgadzam sie porazka totalna. Dzialac dziala problemow zero tylko ten wyglad nie pasuje do klasy sprzetu bo dzwiek jest wysokich lotow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tal napisał:

To chyba jest sedno problemu Rafała i jego alergii na Hegla. Zdecydowanie 2 dni to za mało, aby cokolwiek wyrokować na temat danego produktu z czego nie wiadomo ile godzin było przeznaczone na konkretny odsłuch, bo przecież trzeba jeść, spać etc.

PS. Ja potrzebowałem pół roku, aby przekonać się o zaletach pewnych kolumn z którymi postanowiłem pozostać. 

PPS. Rafał skoro tak bardzo czujesz się rozwinięty i dojrzały to zupełnie nie rozumiem Twoich wpisów akurat w tym przypadku dotyczących Hegla tak skrajnie negatywnych i w tak szczeniacki sposób podanych. Poza tym, gdybyś naprawdę podszedł do sprawy uczciwie to wiedziałbyś, że potrzeba czasu aby w miarę obiektywnie coś ocenić.   

Widzisz, na te wasze teorie z czasem też jest proste wytłumaczenie. Tylko tutaj znowu trzeba mieć jakieś doświadczenia. A najlepiej z tanimi klockami, tak na przekór. Dlaczego? Może podam prosty przyklad z życia. Kupiłem jakiś czas temu okazyjnie niedrogi piecyk. Nie pamiętam już nawet co to było, ale kosztowało chyba z 300zl. Podłączyłem to i stwierdziłem - ale kiszka. Ale nic, został tak w systemie z nudów. Na drugi dzień stwierdziłem że nawet jest całkiem spoko jak za taką kasę. A po kilku dniach stwierdziłem że jest wręcz ZAJEBISTY. Wszystko pękło jak bańka mydlana jak powróciłem do docelowego wzmacniacza. 

Także nie wmawiajcie innym (i sobie też) że coś tam musi się ułożyć, zgrać czy inne bzdety jak to w klubie Sansui pisali, że wzmak to musi się dogadać ze źródłem i ułożyć minimum miesiąc, bo na prawdę zaczynam wątpic czy to jest w ogóle poważne forum. Człowiek to taka istota że przystosuje się do wszystkiego, kwestia czasu. Jak coś nie gra, to k... nie gra i żadne chochliki po dwóch tygodniach niczego nie zmienia. Takim teoriom ulegałem jak kupowałem jakieś od dawna upatrzone urządzenie. Naślinilem się, naczytalem, napatrzylem a jak w końcu kupilem i podlaczylem... Zaczęłem oszukiwać samego siebie. No bo co innego zostało? Kasa wydana, gazeta przeczytana to MUSI SIĘ PODOBAĆ! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafal735r napisał:

Widzisz, na te wasze teorie z czasem też jest proste wytłumaczenie. Tylko tutaj znowu trzeba mieć jakieś doświadczenia. A najlepiej z tanimi klockami, tak na przekór. Dlaczego? Może podam prosty przyklad z życia. Kupiłem jakiś czas temu okazyjnie niedrogi piecyk. Nie pamiętam już nawet co to było, ale kosztowało chyba z 300zl. Podłączyłem to i stwierdziłem - ale kiszka. Ale nic, został tak w systemie z nudów. Na drugi dzień stwierdziłem że nawet jest całkiem spoko jak za taką kasę. A po kilku dniach stwierdziłem że jest wręcz ZAJEBISTY. Wszystko pękło jak bańka mydlana jak powróciłem do docelowego wzmacniacza. 

Także nie wmawiajcie innym (i sobie też) że coś tam musi się ułożyć, zgrać czy inne bzdety jak to w klubie Sansui pisali, że wzmak to musi się dogadać ze źródłem i ułożyć minimum miesiąc, bo na prawdę zaczynam wątpic czy to jest w ogóle poważne forum. Człowiek to taka istota że przystosuje się do wszystkiego, kwestia czasu. Jak coś nie gra, to k... nie gra i żadne chochliki po dwóch tygodniach niczego nie zmienia. Takim teoriom ulegałem jak kupowałem jakieś od dawna upatrzone urządzenie. Naślinilem się, naczytalem, napatrzylem a jak w końcu kupilem i podlaczylem... Zaczęłem oszukiwać samego siebie. No bo co innego zostało? Kasa wydana, gazeta przeczytana to MUSI SIĘ PODOBAĆ! 

Nie musisz juz nic dodawac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar coś dla ciebie, będziesz mógł zmienić taśmę i powtarzać jak muzycy wybrali LS50 i są najlepsze 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał co ma wspólnego jakiś grat za przeproszeniem za 300zł z urządzeniami klasy premium?!

W ciągu 2 dni oceniłeś urządzenie, które wrzuciłeś do worka razem ze starszymi wmawiając najpierw sobie, że to kiszka i wszystkie grają tak samo, a teraz wmawiasz to innym. Odpocznij może od tego hobby, bo zmęczenie ma ogromny wpływ na nasze soniczne doznania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, CEzAR21 napisał:

Nie musisz juz nic dodawac.

A co innego możesz wydukac na tej klawiaturze? Zmieniasz Hegla na Hegla? A na co innego? Sam nie wiesz, bo z kad możesz wiedzieć jak dalej jak czubek swojego nosa nie wyjrzaleś jeszcze. Słuchaj jak jesteś zadowolony. Grunt żeby każdy był zadowolony. 

4 minuty temu, Tal napisał:

Rafał co ma wspólnego jakiś grat za przeproszeniem za 300zł z urządzeniami klasy premium?!

 

Widzę że nie dotarła analogia. No to coz mam poradzić? Jednak pojemność glowek fanów Hegla nie zmieniła się. Może idz na piwo z cezarem? Dogadacie się na pewno. Wypijecie piwo Premium, napalicie się petów Premium takich jak ten Hegel. 

Tak czy siak owocnych odsłuchów życzę. Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafal735r napisał:

(...) Grunt żeby każdy był zadowolony.

Dziwne tylko, że jak ktoś zaczyna pisać o swoim zadowoleniu to wyskakujesz niczym Filip z konopi i entuzjazm pryska... 

5 minut temu, rafal735r napisał:

Widzę że nie dotarła analogia. No to coz mam poradzić? Jednak pojemność glowek fanów Hegla nie zmieniła się. Może idz na piwo z cezarem? Dogadacie się na pewno. Wypijecie piwo Premium, napalicie się petów Premium takich jak ten Hegel. 

Analogia na tyle słaba ile niezrozumiała...a po tym wpisie nie mam absolutnie ochoty cokolwiek pisać... piszesz coś o dojrzewaniu, ale niestety nie widać tego u Ciebie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję w jak najprostszy sposób wytłumaczyć ci dyrdymaly powtarzane tu od lat o tym śmiesznym czasie. "daj mu czas, daj mu czas". Na co? Zaraz dobijemy do roku. O ile nowe urządzenie można trochę pomeczyc i wsłuchiwac się w jakieś zmiany to z używanym nie ma to żadnego sensu. Albo nam się podoba, albo nie. Próbuję w najprostszy sposób wytłumaczyć podając jak najprostrzy przyklad. Ale jak ty tego nie rozumiesz i nie daje ci to nic do myślenia i jeszcze do tego odwracasz kota ogonem to na prawdę nie mamy o czym mówić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma sensu dalej brnąć w temat nie/lubienia Hegla. Ja też nie tęsknię za H90. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafal735r napisał:

Dobra już, nie pień się tak. Wiem że użytkownicy Hegla dostają padaczki jak ktoś coś napisze nie po ich myśli (patrz wyżej ?) . HD10 miałem z rok. Sprawdzał się z przebasiowionym wzmakiem Denona i kolumnami Kefa. Ale to w ogóle inna historia. 10,11 czy 12 maja taki sam charakter. Za to cena jest inna to i muszą grać przecież lepiej nie? Dla ciebie dwa dni to za mało, dla mnie wystarczy. Głuchy nie jestem i nie będę się na siłę przekonywał do urządzenia, które jest słabe. 

Rafa myślę, że nie o to chodzi, że użytkownicy Hegla,  bo tak możesz powiedzieć o każdym, komu skrytykujesz jego zabawki.

Ja jestem z tych, co to słyszą kable zasilające i bezpieczniki, wiem, że to dziś jest obciach przyznawać się do takich rzeczy, ale ziebią mnie przeciwnicy.

Hegla zasilam Oyaide GPX Re v2, a wcześniej Furutech 3TS20, a jeszcze siedzi w nim Verictum i tyle.

Może w tym właśnie rzecz, ale może niech to pozostanie w sferze domysłów. 

Do tego mam adaptację akustyczną pokoju, na nie najgorszym poziomie, potwierdza Ci co byli, widzieli, slyszeli itd.

Ale ostatnią rzeczą jest to, abym mógł powiedzieć, że  HD12 grasucho beznamiętnie etc. A do tego podaje na niego sygnał po coaxie kolejnego firmowego suchotnika CA SM6 tez nakarmiony czym trzeba w zasilaniu do tego mod mudy44. 

Niech Kukawa ci napisze, czy u mnie gra sucho i beznamiętnie i wyrazu,  owszem mam świadomość, że być może takie granie jak sobie stworzyłem dla siebie nie kazdemumoze podejść, ale nigdy  nie powiedziałbym, że CA SM6 lub HD12 grają sucho, bez basu, bez życia. 

 

 

2 godziny temu, Łukasz_62438 napisał:

Ot, taka ludzka przypadłość; łatwiej widać iść w zaparte, niż przyznać się do niepowodzenia.

Ale czyjego, bo ja nie żałuję ani jednej złotówki za zestaw w którego posiadaniu obecnie jestem ?

Może odwróćmy twierdzenie, co do tych niepowodzeń i wyjdzie na to samo ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafal735r napisał:

Ile wyjściowo kosztował HD12? 5500zl chyba? W tej cenie dostajemy przeciętne brzmienie, pilot za 2zl, rażący w gały ekran, tez pewnie za 2zl, słaba funkcjonalność (uzależnienie od pilota).

Rafa, mówię serio teraz:

1. Mnie kosztował mniej, kupiłem 2 miesięczny jeszcze z gwarancja na 22 miesiące.

2. Pilot, a wlaściwie jego rozmiar dla mnie to rzecz drugorzędna i w tym wypadku uważam pilot wielkości karty kredytowej za in plus, raz że zajmuje mniej miejsca na stole, dwa często mnie się zdaża  przy okazji zabawy poprostu włożyć pilota do kieszeni koszuli lub spodni.

3. "ekran" a właściwie wyświetlacz w HD12 można wygasić, to nie jest problem.

Powiedz tylko co ty byś zrobił z koncówką mocy, dopiero byłby problem- brak pilota, brak guziczków/funkcjonalności itp.

To , że tobie Hegle nie leżą, nie oznacza, że musisz je sprowadzać do poziomu Manty z Biedry, bez jaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, m4tech napisał:

...się bitewki zaczęły, ciekawe jest to, że zdania są tak skrajne, niektórzy twierdzą różnice minimalne, inni piszą o przepaści między różnymi modelami

?

To zupełnie jak z drutami - jedni: to ostateczny "szlif"

drudzy: przepaść! ten muli, nie! tamten zdejmuje koce! nie! dodaje hektarów sceny! nie! zabiera hektary! nie! jak Kargul zabiera tylko na dwa palce z miedzy!

...i to wszystko tylko pomiędzy "słyszącymi" druty ?

 

Lecę po popkorn...................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafal735r napisał:

Pewnie jest tego więcej. Nie jestem pewien czy te XLRy też nie są tam na niby? Dla mnie to jest po prostu słabe i kpina z klienta. Takich urządzeń jest masa...

Czyżby? 

Zapytam tylko, czy miałeś do czynienia z HD30?

Czy miałeś do czynienia z CD Mohican ?

Tylko nie pisz mi o wyglądzie,  funkcjonalności, czy pilotach... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafal735r napisał:

Także nie wmawiajcie innym (i sobie też) że coś tam musi się ułożyć, zgrać czy inne bzdety jak to w klubie Sansui pisali, że wzmak to musi się dogadać ze źródłem i ułożyć minimum miesiąc, bo na prawdę zaczynam wątpic czy to jest w ogóle poważne forum.

O to, to!  ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.