Skocz do zawartości
IGNORED

Który wybrać telewizor w tym przedziale?


Alex13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić telewizor16:9 niestety stary philips padł(kineskop).Cena do 3500 niestety tylko tyle :(

I te się mieszczą w tej cenie w MM:

JVC AV-32X4 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

Philips 32 PW 8719

Proszę o podpowiedz jakieś sugestie użytkowników :)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno poradzic, bo nikt zapewne nie ma obu ;)

Ja moge ze swej strony powiedziec tylko to co zaobserwowalem. Philipsy maja cukierkowaty obraz, JVC ma bardziej stabilny i naturalny, Philips ma lepsze sterowanie (pilot, user menu), JVC zlego nie ma ale trzeba sie przyzwyczaic. JVC wyglada o wiele lepiej ;)

Tak czy inaczej, idz do sklepu poogladaj przez pol godziny na jednym , drugie pol godziny na drugim. Zbadaj geometrie na telegazecie a takze czy nie rozczepia sie kolor w rogach. Pamietaj ze to nie sa wady marek lecz konkretnych odbiornikow i zawsze mozna poprosic o kolejny i na nowo go sprawdzic. Nie sugeruj sie jakoscia obrazu TV w salonach bo zwykle jest kiepska, w miare mozlowosci popros o podlaczenie DVD z ta sama plytka.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ci polecić thompsona ja od 2lat mam 28vk45eg w tej cenie dobry obraz tylko słabe przyciski sterowania ręcznego.w sumie w tej kwocie jest bez ok.

pozdro zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sony kv32cs75 - jak narazie jest ok i moge polecic. kosztuje okolo 3600 - 3700zl lub model kv32cs70 (to samo tylko bez PIP) kosztuje 3300zl. w tej cenie jest tez sporo modeli innych marek ale nie testowalem wiec sie nie wypowiadam na ich temat

.

jesli chodzi o geometrie to potwierdzam co mowia przedmowcy - jest to generalnie wada telewizorow o wiekszych formatach. mozesz trafic na egzemplarz lepszy lub gorszy pod tym wzgledem. najlepiej przetestowac to telegazta i zobaczyc czy nie ma wyraznych znieksztalcen. no i poprzelaczac formaty z 16:9 na 4:3 na telewizorze i tez bedzie widac. ja swoj dalem od razu do serwisu i wyregulowali mi na gwarancji i jest ok. choc wnikliwy obserwator moze zawsze cos znalezc ale nie ma co przesadzac bo idealu nie znajdziesz.

 

ja rowniesz radze poprosic o podlaczenie dvd do telewizora bo obraz tv w sklepach jest raczej do kitu i nie ma co sie nim sugerowac. ja mam w domu syfiasta kablowke i na niektorych kanalach nie ma efektu ale jak puszcze film na dvd (przez dobry scart profigold) to jest naprawde super.

Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie zastanawiałeś się nad TV Panasonic 32PX10 - cenowo w zasięgu i uważam że jest to dobra propozycja w tym przedziale cenowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

123... test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam panasonica TX-32PM11P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Obraz jest super. Czasami przy dobrym programie na kanałach takich jak: Animal planet lub National lub Discavery potrafi mnie zadziwić. Niestety z dźwiękiem jest tragicznie ( a może mam TV walnięty?) jak za ściany z malutkich głośniczków. Dźwięk kotłuje sie gdzieś w obudowie nie mogąc w pełni wyjść przed TV

Możesz też zastanowić się nad Sony KV-32CS70

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ma gorszy obraz za to dźwięk nieporównywalnie lepszy. jeden i drugi są w podobnej cenie. jak ja kupowałem to sony był o 400zł. droższy, teraz jest na niego promocja i kosztuja poniżej 3700

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

thx za zainteresowanie :)

te dwa model oferuja Wide Screen Plus w Philipsie i inaczej nazwany Jvc,nie wiem czy Panasonic i Sony cos takiego maja, nie wiem czy to przydatne przy filmach dvd?

zalezy mi na dobrej jakosci z dvd :)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Thx za podpowiedzi,wybrałem Panasonic 32pm11.

Wydawał mi sie najlepszy obraz w markecie :) lepszy chyba od Jvc ale to tylko moje odczucie.

Philipsy weliminował 1 rok gwarancji i slabszy obraz.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. Tok ogulnie do sprawdzenia geometrji oraz innychparametrów tv idvd polecam KALIBRATOR

swego czasu wydany przez kino domowe.jest ok pozdrawiem zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thx za podpowiedzi,wybrałem Panasonic 32pm11.

Wydawał mi sie najlepszy obraz w markecie :)"

 

Dziwne obserwacje,jak w takim zabytku obraz mogl byc najlepszy?Trzeba bylo dolozyc pare groszy albo poszukac i kupic cos w miare na topie.Np. JVC AV-32X4 o ktorym tu spominano za 3279,00PLN a nawet ponegocjowac.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Albo tez tu wspominanego Panasonica TX-32PX10P za 3399,00PLN

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ja wiem? Testowalem tego Jvc i musze stwierdzic smialo ze ten Panasonic ma lepszy obraz ,ostrzejszy i w patrzeniu przyjemniejszy,Jvc mdly obraz i mniej ostry!!testowalem na dvd przez rgb i obraz Panasonica wydawal sie lepszy,a negocjowac nie bardzo mozna bylo bo bralem na raty 0% a Panasonica tanszy o 200 pln niz Jvc:)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Alex13. Gratuluję zakupu, niech sie sprawuje jak najlepiej i cieszy Twoje oko. Ale czy ucho też? Powiedz mi jak to jest u Ciebie, bo mnie jego dźwięk nie podoba sie w ogole. Gdybym nie miał podłączonego tego TV do amp. to filmów nie da sie słuchać.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomek.

Dzwięk jest oki w por. do Philipsa 28 16/9 50hz starego,wyłączam dzwięk panoramiczny-nie jest to HiFi :) ale do Tv wystarcza - do dvd amplituner :). ambinence?? nie wiem co to :)chyba też coś do dzwięku.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambience to poszerzenia pola dźwiękowego przy stereo. Zgadazm się, że filmy z DVD lecą przez ampli. i duże głośniki. Nawet jak nadają jakiś fajny film w TV to tez puszczam przez TV. Ale generalnie jak słyszałeś TV Sony to wiesz o co mi chodzi, że dźwięk w Panasonicu jest tragiczny (przynajmniej model, który mam) zero basu, (nie mówię o tym, że szkalki w kuchni mają mi drżeć) jakiś ten dźwięk skotłowany, nienaturalny. Też tak masz? bo może ja mam tv walnięty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie masz raczej uszkodzonego telewizora,dzwięk w odróżnieniu od obrazu w panasonicu jest mierny.

Wiem że zaraz znajdzie się ktoś kto powie ,poco dobry dzwiek w tv wystarczy obraz,ale nie będę uruchamiał kina

domowego żeby wysluchać wiadomości lub wieczorem w spokoju obejrzeć jakiś program.Są jednak firmy ktore

nie traktują po macoszemu dzwięku w telewizorze.A tak na marginesie mam najwyższy model panasonica 32",

z subwoferem ,wypada tragicznie z poprzednim philipsem 32" PW9528

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Powiem tak bas na max i soprany na max i da sie tego słuchac(w Philipsie bas byl lepszy ale obudowa w rezonans wchodziła ) przynajmniej do wiadomosci i filmu w Tv :) fakt nie jest to dzwiek dynamiczny ale czy skotłowany - na moje ucho moze byc jak na Tv, dziecku jak ogląda bajki w tv też wystarcza :),ale w Sony dzwięk jest chyba ciut lepszy powiem szczerze na to nie zwracałem uwagi .Ja bardziej patrzyłem na obraz do kablówki i Dvd a dzwiek to tylko 2 male głośniki co tu można wymagac :).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mozliwos wymiany tego telewizora Panasonic 32pm11 na 32px10 doplaty 400 pln lub na Jvc 32x4 doplaty 200 czy warto doplacic i czy beda jakies roznice dostrzegalne gołym okiem :) zalezy najbardziej na obrazie z dvd :)

Pozdrawia i czeka na szybka podpowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.

Kupiłem właśnie Panasonic'a 32px10p i po lekturze opisów tego telewizora oraz własnych obeserwacjach, doszedłem do wniosku, że mam uszkodzony kineskop. To co jest ciemne jest wyświetlane przez telewizor jako czarne, rozjaśnienie obrazu powoduje, że na ekranie widac dwa jasne pasy po lewej i prawej stronie oraz dośc szeroki jasny pas mniej więcej w środkowej części. Do ostrości obrazu i kolorów nie mam zastrzeżeń, ale oglądanie na nim filmu DVD ze scenami kręconymi w nocy jest bardzo denerwujące.

 

Czy ktoś z Was ma podobne wrażenia (a może ten typ tak ma :-)) czy jednak poinienem wymienic go na nowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka miesięcy temu miałe także dylemat przy wyborze. Czytałem fora na ten temat. Chodziłem oglądałem może ten model być może inny ale nigdzie przynajmniej w moim mieście nie mogłem trafić na sprzedawców którzy wiedzieliby w jaki sposób pokazać prawdziwe oblicze danego odbiornika. Nie wiem może w tych marketach mało im płacą i porostu im się nie chce. Cóż wybrałem się do małego sklepu w pobliskim mieście i totalna różnica w podejściu do klienta, pełen profesjonalizm. Telewizorki podłączone tak aby klient naprawdę mógł ucieszyć oko obrazem i dokonać słusznego zakupu. Ja wybrałem tv 32philipsa 9520 i jestem bardzo zadowolony. Dzisiaj obejrzałem "Helikopter w ogniu" i coż mogę powiedzieć obraz żyleta. Pixel plus w wbrew opiniom wcale nie przeszkadza tylko jeszcze lepiej uwydatnia wszystkie szczegóły obrazu i jak dla mnie wcale nie jest teatralny. Bardzo proste i przyjazne menu dla użytkownika. Sześć ustawień obrazu w zależności co komu się podoba dla mnie numer jeden obraz "wzbogacony". Co do dzwięku także nie mozna narzekać. Jednym słowem dobrej klasy tv za dobrą cenę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szok2005 - może pierw potestuj sprżet bez dodatkowych podłaczen i zmieniajac gniazdka itp.

 

Ja kiedyś miałem 2 słupy i to nie byla wina OTV, znam tez z opisów, że kablówka bez "separatora" była i tez takie efekty na ekranie... :(((

 

(gdybam, bo nie widzę, ale?????)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.