Skocz do zawartości
IGNORED

Zamiana CD na odtwarzacz plików


basil102

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, audiofan01 napisał:

Jaki wzmacniacz i kolumny kolega ma obecnie?

 

Roksan BLAK i Xaviany Neox 2, miewało się Audie Flight, produkty Audiobyte, kable Hidiamond, Sablon, Leemy itp. Pewne elementy z pogranicza hi-endu, pewne poniżej.

Chodzi o intencje. Tutaj kilka osób ma jedynie intencję celowego zajechania zakładki, widzę to. Nie da się spokojnie poruszyć jakiekogolwiek tematu, który dla nich wydaje się śmieszny, bo go nie poznali. I ja się nie obrażę jeśli zostałoby uznane, że hi-end to jeszcze nie dla mnie - oczywiście miałem kontakt z najlepszymi systemami "nie u siebie". Kwestia podejścia i doświadczeń, otwarcia bądź nie. Jeśli jednak każdy normalny w sumie wątek jest zajeżdżany nie da się tego nawet czytać. Ta zakładka powinna mieć charakter "elitarny", a już moderator uznawałby who`s in who`s out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, Pawło napisał:

Roksan BLAK i Xaviany Neox 2

Kolego nie chcę cię obrazić ale z takimi kolumnami ,to chyba pomyliłeś dział.

To się ledwo łapie do działu hi-fi ale hi-end, no cóż . Jakie forum taki hi-end.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawło napisał:

Roksan BLAK i Xaviany Neox 2

hajend?

Uprzedzając pytanie: nie mam hajendu więc generalnie nie pisuję w tej zakładce, a czytam ten wątek bo ciekawy i dotyczy problemu przed którym stoję- czy pozostać przy CD, których powoli nie mam już gdzie gromadzić  czy przechodzić na pliki. Póki co, po tej lekturze zostaję przy CD, mimo kilku wad ma zdecydowanie największą zaletę: bezproblemowość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, audiofan01 napisał:

hajend?

Uprzedzając pytanie: nie mam hajendu więc generalnie nie pisuję w tej zakładce, a czytam ten wątek bo ciekawy i dotyczy problemu przed którym stoję- czy pozostać przy CD, których powoli nie mam już gdzie gromadzić  czy przechodzić na pliki. Póki co, po tej lekturze zostaję przy CD, mimo kilku wad ma zdecydowanie największą zaletę: bezproblemowość.

Tu się z tobą zgadzam,prostoty CD nic nie jest w stanie zburzyć. Fakt, jestem plikowcem ale jak spojrzę na to z boku ,to mi się robi nie dobrze. Player CD + płyta zamieniłem na switche, routery,nas-y, playery sieciowe i co nagorsze , tysiąc kabli. Jakbym wam wrzucił zdjęcie swojego centrum sieci ,to byście się za głowę złapali. Nie myślałem , że zabrnie to tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
22 minuty temu, paul klacska napisał:

Kolego nie chcę cię obrazić ale z takimi kolumnami ,to chyba pomyliłeś dział.

To się ledwo łapie do działu hi-fi ale hi-end, no cóż . Jakie forum taki hi-end.????

Hi-fi to spokojnie - to dobre kolumny. Ale nie o to chodzi. Nie widzę problemu by osoby zainteresowane, ciekawe, mogły sobie mieć dostęp. Poza tym nie każdy ma cały tor na poziomie hi-end, nawet ciężko to jednoznacznie zweryfikować. Poszczególne elementy też chyba ok. Ja jedynie widzę problem w tym co i jak jest obecnie, nie do zniesienia. Czy ja się wpraszam? Nie, napisałem że nie jeśli tak zostanie uznane, także na luzie kolego. Trudno z boku nie zauważyć problemów w tej zakładce.

I powiedz czemu skupiłeś się akurat na kolumnach, Roksan BLAK i Audiobyte Black Dragon lepiej, topowy Hidiamond USB już lepiej? Przecież nie o to chodzi, a o to by był jakiś podstawowy szacunek do tej zakładki, by ludzie w niej mieli jakiś spokój i komfort. Nie obrażę się jeśli będę poza

21 minut temu, audiofan01 napisał:

hajend?

Uprzedzając pytanie: nie mam hajendu więc generalnie nie pisuję w tej zakładce, a czytam ten wątek bo ciekawy i dotyczy problemu przed którym stoję- czy pozostać przy CD, których powoli nie mam już gdzie gromadzić  czy przechodzić na pliki. Póki co, po tej lekturze zostaję przy CD, mimo kilku wad ma zdecydowanie największą zaletę: bezproblemowość.

Tia, gdybym miał dzisiejszą wiedzę, doświadczenie. Z Black Dragonem pliki brzmiały nawet z kompa z Audirvaną tak dobrze, że decyzja wydawała się oczywista. Bo komputer jest też bezproblemowy w sumie. Gdy jednak zacząłem rozważać przejście na streamer jako transport / stand alone zaczęły się schody, a klamka zapadła, powrotu nie ma. Też bym dziś został przy CD własnie dla wygody, obsługi, prostoty i braku czasem absurdalnych problemów. Telefon w audio...2 lata temu łapałbym się za głowe, dziś wciąż czasem elementy toru plikowego mnie "irytują" i raz tylko spojrzenie dziewczyny powstrzymało mnie przed odkupieniem 1500 płyt, to jednak finansowo chore.

I właśnie o to chodzi, o normalne rozmowy. Wymianę doświadczeń, pomoc. Część userów ma wyłącznie inne intencje i o nich chodzi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, Pawło napisał:

I powiedz czemu skupiłeś się akurat na kolumnach, Roksan BLAK i Audiobyte Black Dragon lepiej, topowy Hidiamond USB już lepiej? Przecież nie o to chodzi, a o to by był jakiś podstawowy

Nie odbierz tego w sposób taki , że atakuje twoją osobę ale szczerze mówiąc,to lekko przeginasz pisząc tutaj. Przenieś się do działu hi-fi,tam nikt nie będzie ci nic zarzucać. 

Zacząłem od kolumn bo dla mnie osobiście to najważniejszy element , a ty wjeżdżasz z jakimiś budżetowymi kolumnami i wszystkich pouczasz. Nawet ja mając swoje nie śmie tu pisać, może są hi-end może nie. 

Problemem moich jest to, że słyszało je może z 5 osób w kraju. Nigdzie nie znajdziesz testów, opisów itp .

Dla mnie jest to mega granie ale czy to hi-end,tego nie wiem i nie ośmielam się tak twierdzić. Ten kabelek i dac jest na tym samym poziomie co reszta, masz to dobrane nawet fajnie i jak ci się to tobie podoba to ok ,ale poszedłeś trochę za daleko pisząc w tym dziale o tym. 

I tak co nie którzy łagodnie cię potraktowali patrząc na to co masz.

Moja rada, przenieś się do hi-fi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, paul klacska napisał:

Nie odbierz tego w sposób taki , że atakuje twoją osobę ale szczerze mówiąc,to lekko przeginasz pisząc tutaj. Przenieś się do działu hi-fi,tam nikt nie będzie ci nic zarzucać. 

Zacząłem od kolumn bo dla mnie osobiście to najważniejszy element , a ty wjeżdżasz z jakimiś budżetowymi kolumnami i wszystkich pouczasz. Nawet ja mając swoje nie śmie tu pisać, może są hi-end może nie. 

Problemem moich jest to, że słyszało je może z 5 osób w kraju. Nigdzie nie znajdziesz testów, opisów itp .

Dla mnie jest to mega granie ale czy to hi-end,tego nie wiem i nie ośmielam się tak twierdzić. Ten kabelek i dac jest na tym samym poziomie co reszta, masz to dobrane nawet fajnie i jak ci się to tobie podoba to ok ,ale poszedłeś trochę za daleko pisząc w tym dziale o tym. 

I tak co nie którzy łagodnie cię potraktowali patrząc na to co masz.

Moja rada, przenieś się do hi-fi. Pozdrawiam

Budżetowe kolumny? Znasz je? 7500 to zakładka start? Raczej nie wszystkich i nie pouczam, raczej grupka robi sobie otwarte jaja z tej zakładki, może tobie to pasuje. Opisz swój system w takim razie. I piszę w tematach, w których miałem kontakt z hi-end, wypowiadam się o kolumnach? Moje kolumny są też imho mega i konkurują z droższymi. Black Dragon też budżetowy skoro pasuje do reszty (kolumny)? I Roksan BLAK? To ciekawe akurat. Dość zabawnie piszesz, bo dobrze wiesz jakie systemy mają "oni" i co piszą w zakładce hi-end.

Tutaj narobiło się wiele wpisów nei na temat, też czytam by się rozeznać finalnie dac/streamer. Czy sieciówki Ziggy to nie hi-end? Producent tak uważa, ileś osób również, o nich piszę bo mam je wypożyczone. Nie wiem w co grasz, ale to dość dziwna gra ;). Ale od zaśmiecania zakładki nie uciekniesz, jak widzę problem uważam, że zawsze lepiej go rozwiązać. Jakkolwiek, ale to co się dzieje obecnie tutaj jest trudne do przyjęcia ot tak, dla mnie. I kilka razy pisałem, że się tu nie wpraszam, więc pudłujesz z ripostami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 19:45, .:Gerard:. napisał:

Kazdy Streamer który do tej pory miałem czy gdzies testowałem poza dCS, gra technicznie bez wyrazu, a dCS przymulony

Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś w którymś wątku,  po odsłuchu dCSa NB pisałeś o jasności,  detalu, zbyt dużej precyzji, odchudzeniu średnicy itp.  dolegliwościach.  Co się zatem zmieniło że teraz jest przymulony? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksan BLAK i Xaviany Neox 2, miewało się Audie Flight, produkty Audiobyte, kable Hidiamond, Sablon, Leemy itp. Pewne elementy z pogranicza hi-endu, pewne poniżej.

Chodzi o intencje. Tutaj kilka osób ma jedynie intencję celowego zajechania zakładki, widzę to. Nie da się spokojnie poruszyć jakiekogolwiek tematu, który dla nich wydaje się śmieszny, bo go nie poznali. I ja się nie obrażę jeśli zostałoby uznane, że hi-end to jeszcze nie dla mnie - oczywiście miałem kontakt z najlepszymi systemami "nie u siebie". Kwestia podejścia i doświadczeń, otwarcia bądź nie. Jeśli jednak każdy normalny w sumie wątek jest zajeżdżany nie da się tego nawet czytać. Ta zakładka powinna mieć charakter "elitarny", a już moderator uznawałby who`s in who`s out.

 

 

Kega o HiEnd pytal. Ty ze Skoda (bez obrazy do wlascicieli tych pojazdow) sie pchasz w elitarny klub. Jak juz chcesz sie mierzyc sisusiaki upewnij sie ze jest “za co zlapac”.

 

Jesli sie upierasz ze slyszysz ze kable graja to dobrze wszyscy juz o tym slyszeli. Daj sie ludziom wypowiedziec cenzorze i zaakceptuj ze sa rozne opinie.

 

Moderator “pracuje” dla firmy ktora zyje z reklam, reklamy daja Ci ktorych krytykowac nie mozna bo przestana placic. Dlatego sa reguly, dlatego tez takie poglady jak Twoje maja status ochrony pomimo ze mijaja sie z nauka.

 

Pozdrawiam.

 

*tez Hi-Fi polecam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, file-moon napisał:

 

 

Kega o HiEnd pytal. Ty ze Skoda (bez obrazy do wlascicieli tych pojazdow) sie pchasz w elitarny klub. Jak juz chcesz sie mierzyc sisusiaki upewnij sie ze jest “za co zlapac”.

 

Jesli sie upierasz ze slyszysz ze kable graja to dobrze wszyscy juz o tym slyszeli. Daj sie ludziom wypowiedziec cenzorze i zaakceptuj ze sa rozne opinie.

 

Moderator “pracuje” dla firmy ktora zyje z reklam, reklamy daja Ci ktorych krytykowac nie mozna bo przestana placic. Dlatego sa reguly, dlatego tez takie poglady jak Twoje maja status ochrony pomimo ze mijaja sie z nauka.

 

Pozdrawiam.

 

*tez Hi-Fi polecam ?

Gdybyś czytał...nie pcham się, ważny jest dla mnie tylko porządek, ze mną czy beze mnie - wisi mi to kolego Plik-Księżyc i raczej byłoby miło, gdyby ci, którzy nie słyszą dali się wypowiadać tym, którzy słyszą, nie sądzisz? Oni nie mają opinii, oni zajeżdżają każdy wątek tym samym i zdaje się, że każdy już też tysiąc razy słyszał ich "racje" - to ci już nie wadzi? ?

A czasem mam wrażenie, że niektórzy mają tu po kilka kont i tylko lekko zmieniają język i kierunek wiatru ?, polskich znaków nie łaska? Jak to się ma do nauki...o języku polskim? A pozwolisz, że o tej nauce, o której wspominasz...nie wypowiem się ekseprcie ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
20 minut temu, Pawło napisał:

Budżetowe kolumny? Znasz je? 7500 to zakładka start? Raczej nie wszystkich i nie pouczam, raczej grupka robi sobie otwarte jaja z tej zakładki, może tobie to pasuje. Opisz swój system w takim razie. I piszę w tematach, w których miałem kontakt z hi-end, wypowiadam się o kolumnach? Moje kolumny są też imho mega i konkurują z droższymi. Black Dragon też budżetowy skoro pasuje do reszty (kolumny)? I Roksan BLAK? To ciekawe akurat. Dość zabawnie piszesz, bo dobrze wiesz jakie systemy mają "oni" i co piszą w zakładce hi-end.

Tutaj narobiło się wiele wpisów nei na temat, też czytam by się rozeznać finalnie dac/streamer. Czy sieciówki Ziggy to nie hi-end? Producent tak uważa, ileś osób również, o nich piszę bo mam je wypożyczone. Nie wiem w co grasz, ale to dość dziwna gra ;). Ale od zaśmiecania zakładki nie uciekniesz, jak widzę problem uważam, że zawsze lepiej go rozwiązać. Jakkolwiek, ale to co się dzieje obecnie tutaj jest trudne do przyjęcia ot tak, dla mnie. I kilka razy pisałem, że się tu nie wpraszam, więc pudłujesz z ripostami.

Widzę, że ciśnienie ci już skoczyło. Nie krytykuje twojego zestawu, masz to na co cię stać w tym momencie i tyle. 

Problem w tym , że do tego działu dużo ci brakuje,mi zresztą też. Co do kolumn jakie posiadam ,to nie będę ci pisał bo ja mam zupełnie coś innego. Zresztą tak samo jak resztę sprzętu. I pomimo , że jest to wszystko o kilka klas lepsze niż twoje , uważam że do hi endu jeszcze wiele mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Teraz, paul klacska napisał:

Widzę, że ciśnienie ci już skoczyło. Nie krytykuje twojego zestawu, masz to na co cię stać w tym momencie i tyle. 

Problem w tym , że do tego działu dużo ci brakuje,mi zresztą też. Co do kolumn jakie posiadam ,to nie będę ci pisał bo ja mam zupełnie coś innego. Zresztą tak samo jak resztę sprzętu. I pomimo , że jest to wszystko o kilka klas lepsze niż twoje , uważam że do hi endu jeszcze wiele mi brakuje.

Lubię gdy ktoś mówi karty na stół, a sam idzie wtedy do kibla ? - pewnie, nie pisz :). Internet przyjmie wszystko ;), bardziej niż papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, Pawło napisał:

Lubię gdy ktoś mówi karty na stół, a sam idzie wtedy do kibla ? - pewnie, nie pisz :). Internet przyjmie wszystko ;), bardziej niż papier.

Powidz mi , po co mam ci to pisać? Zrobi ci się głupio i będzie tyle w temacie. Zresztą jakbyś miał trochę wiedzy z forum ,to byś wiedział co mam, bo było trochę głośno na ten temat. Posypały się bany w pewnym klubie itp?????

Mam dwa zestawy,w tym drugim mam kolumny najlepszego producenta kolumn na świecie ????? o których tu się nie pisze. Jak jesteś kumaty ,to się domyśl. Zaznaczam tylko, że to mój drugi budżetowy zestaw.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czytał...nie pcham się, ważny jest dla mnie tylko porządek, ze mną czy beze mnie - wisi mi to kolego Plik-Księżyc i raczej byłoby miło, gdyby ci, którzy nie słyszą dali się wypowiadać tym, którzy słyszą, nie sądzisz? Oni nie mają opinii, oni zajeżdżają każdy wątek tym samym i zdaje się, że każdy już też tysiąc razy słyszał ich "racje" - to ci już nie wadzi?

A czasem mam wrażenie, że niektórzy mają tu po kilka kont i tylko lekko zmieniają język i kierunek wiatru , polskich znaków nie łaska? Jak to się ma do nauki...o języku polskim? A pozwolisz, że o tej nauce, o której wspominasz...nie wypowiem się ekseprcie

 

Udalo mi sie zwrocic Twoja uwage - ciesze sie wybacz ze w personalny ton udezylem.

 

Widzialem ze cos jest na rzeczy, znaczy sie lokalny “Szeryf”.

 

Jak z trescia nie wygrasz to chociaz sie do “formy” doczepisz.

 

Ja czytalem ze slyszysz i piszesz ze kable sa bardzo wazne (co bylo kompletnie nie na temat - ten watek jest o czyms innym), wiec sie wypowiedziales. Jesli jest nie na temat to nie wazne jak by bylo z sensem napisane to nie ma to znaczenia. Watek o jablkach a Ty z pietruszka wyskakujesz.

 

Twoj glos zostal slyszany, sa tacy co sie z Toba zgadzaja i tacy co wrzucaja takie stwierdzenia do worka gdzie juz sobie “plaska ziemia” zalega (nie ma co sie zloscic).

 

Prosze pisac na temat ... chcesz powiedziec jak wazne sa kable cyfrowe to wypowiedz sie w odpowiednim watku ich dotyczacym.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawło napisał:

Porządek zabolał? Od tego na każdym forum jest przycisk zgłoś, widać zgłosiłem prawidłowo, a śmieci wpisywane przez zaśmiecarzy zostały usunięte, ty jednak dalej śmiecisz bo tylko to w dorosłym świecie umiesz -zamęczać kota wbrew wszystkiemu. Zero jaj i męskiej refleksji, grupka dzieci śmiejących się razem ze swojej miernoty.

 

 

Próżnoś repliki się spodziewał,

Nie dam ci prztyczka ani klapsa,

Nie powiem nawet - pies cię jebał,

Bo to mezalians byłby dla psa.

 

 

J. Tuwim

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



switche, routery,nas-y, playery sieciowe i co nagorsze , tysiąc kabli. Jakbym wam wrzucił zdjęcie swojego centrum sieci ,to byście się za głowę złapali. Nie myślałem , że zabrnie to tak daleko.


To może faktycznie zbytnio się rozpędziłeś

Ja mam NAS wpięty do routera i transport WiFi podłączony do DAC. Wsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sine Metu napisał:

Ja mam NAS wpięty do routera i transport WiFi podłączony do DAC. Wsio

A ja nawet tego nie mam. Dyski poprzez hub podłączone do PC, a ten do DAC. Wsio.

 

 

Tak na marginesie - niedawno czytałem, że niektórzy nie powinni tu w ogóle pisać w elitarnym hajendzie, bo tylko trollują i rozpieprzają wątki, jednak jak widać ta "elita" też się nieźle potrafi po łbach lać. ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie przestać pieprzyć nie na temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paul klacska napisał:

Powidz mi , po co mam ci to pisać? Zrobi ci się głupio i będzie tyle w temacie. Zresztą jakbyś miał trochę wiedzy z forum ,to byś wiedział co mam, bo było trochę głośno na ten temat. Posypały się bany w pewnym klubie itp?????

Mam dwa zestawy,w tym drugim mam kolumny najlepszego producenta kolumn na świecie ????? o których tu się nie pisze. Jak jesteś kumaty ,to się domyśl. Zaznaczam tylko, że to mój drugi budżetowy zestaw.

Jeśli to jest taki sprzęt hi end jak w zakładce  "o mnie" to gratuluję samozodowolenia, oboje Panowie licytujcie si e w hi fi. Powodzenia. Dawno stąd odeszli ludzie, którzy maja hi endowe sprzęty, więc teraz inni próbują wejście w te buty - ale z czym, Panowie. Pokory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...a te vandersteen to hajend?

Ogólnie to tę zakładkę należałoby włączyć do hajfi i nie byloby takich uprzejmości bo prawdziwi hajendowcy już dawno tu nie piszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
23 minuty temu, pantagruel napisał:

Jeśli to jest taki sprzęt hi end jak w zakładce  "o mnie" to gratuluję samozodowolenia, oboje Panowie licytujcie si e w hi fi. Powodzenia. Dawno stąd odeszli ludzie, którzy maja hi endowe sprzęty, więc teraz inni próbują wejście w te buty - ale z czym, Panowie. Pokory.

Umiesz czytać po polsku? Napisałem gdzieś , że mam hi-end. Nie wydaje mi się . Napisałem , że mam lepszy sprzęt od niego. Potem się dziwicie , że z prostego zdania ,robi się temat kłótni na kilka stron. Przeczytaj kilka razy jak masz problemy ze zrozumieniem tekstu.

2 godziny temu, Sine Metu napisał:


To może faktycznie zbytnio się rozpędziłeś emoji6.png

Ja mam NAS wpięty do routera i transport WiFi podłączony do DAC. Wsio emoji56.png

Możliwe,ale jakby nie liczył również u ciebie ,to i tak więcej niż CD i płytka do CD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mysle ze przy przeskoczeniu na pliki warto zatroszczyc sie o odpowiedni system odtwarzajacy.

Czy to dostarczony przez prpducenta streamera czy tez inny.

Jesli ktos chce sie mozna sie ograniczyc do platform streamujacych. Ja obecnie uzywam Qobuz i Tidal jednoczesnie chodz szykuje sie do porzucenia Tidala.

Qobuz ma juz coraz wiecej albumow w 192/24.

Możliwe,ale jakby nie liczył również u ciebie ,to i tak więcej niż CD i płytka do CD



No to ile masz tych plytek i jak szybko potrafisz nimi zaglowac?

Im wiekszy zbior tym pliki z szybkim dostepem i biblioteka uwidaczniaja swoja przewage nad plikami na plastikowych krazkach.

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, file-moon napisał:

Generalnie mysle ze przy przeskoczeniu na pliki warto zatroszczyc sie o odpowiedni system odtwarzajacy.

Czy to dostarczony przez prpducenta streamera czy tez inny.

Jesli ktos chce sie mozna sie ograniczyc do platform streamujacych. Ja obecnie uzywam Qobuz i Tidal jednoczesnie chodz szykuje sie do porzucenia Tidala.

Qobuz ma juz coraz wiecej albumow w 192/24.

 

 


No to ile masz tych plytek i jak szybko potrafisz nimi zaglowac?

Im wiekszy zbior tym pliki z szybkim dostepem i biblioteka uwidaczniaja swoja przewage nad plikami na plastikowych krazkach.

?

 

 

Jest wygoda , nie powiem ale kabloteka też nie mała.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, file-moon napisał:

Generalnie mysle ze przy przeskoczeniu na pliki warto zatroszczyc sie o odpowiedni system odtwarzajacy.

Czy to dostarczony przez prpducenta streamera czy tez inny.

Jesli ktos chce sie mozna sie ograniczyc do platform streamujacych. Ja obecnie uzywam Qobuz i Tidal jednoczesnie chodz szykuje sie do porzucenia Tidala.

Qobuz ma juz coraz wiecej albumow w 192/24.

 

 


No to ile masz tych plytek i jak szybko potrafisz nimi zaglowac?

Im wiekszy zbior tym pliki z szybkim dostepem i biblioteka uwidaczniaja swoja przewage nad plikami na plastikowych krazkach.

?

 

 

wszyscy w domach,mieszkaniach mamy TV,plazmy,lcd,oledy,od 32-80cali,dostep do filmow w sieci,itp

a i tak chodzimy chetnie do kina.chodz wiaze sie sie to z wieloma dodatkowymi czynnosciami.

wiec nie rozumiem tematu z CD,ja lubie zmieniac plyty,miec pudelko,okladke,i czasami nawet z autografem wykonawcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MrSalieri napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś w którymś wątku,  po odsłuchu dCSa NB pisałeś o jasności,  detalu, zbyt dużej precyzji, odchudzeniu średnicy itp.  dolegliwościach.  Co się zatem zmieniło że teraz jest przymulony? 

Wiem co pisałem i na pewno można odszukać,

słuchając z jasnymi kolumnami w towarzystwie NAGRA później Gryphon to przytłumienie nadało ciemne tło, to o którym prawie w każdej recenzji dCSa możesz wyczytać, Lumin, Moon w porównaniu byly jaśniejsze wiec jak nazwiesz w jednym słowie różnice ?
Nie określiłbym ze gra ciemno bo blask, smaczki z wysokich tonów sa wyraziste
Po wnioskach z powyższego odsłuchu i dłuższym porównaniu w domu z McIntosh, dla mnie dCS ma przytłumioną średnice i napompowaną podbitą cześć basu
Jezeli dla ciebie czy kogoś charakterystyka dCSa sie wpasowuje to ja nie mam z tym problemu

Przy wszystkich porównaniach był właściciel, sprzedawca dCSa, najpierw u niego później u mnie,
wyciągnął identyczne wnioski

Mam wymyślić historie czy szczerze opisywać ?

Moze użyłem rzeczywiście złego określenia, bo przytłumiony na wyższym zakresie i przyćmiony w dynamice to wypadł Monn 280D

sam Transport Moon MIND2 jest jaśniejszy i chudszy o dCSa

a dCS przyciszony w części wyższej średnicy i podbity w części basu,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

59 minut temu, .:Gerard:. napisał:

dla mnie dCS ma przytłumioną średnice i napompowaną podbitą cześć basu

Ok rozumiem.  Dzięki za wyjaśnienie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 28

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.