Skocz do zawartości
IGNORED

Zamiana CD na odtwarzacz plików


basil102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, MrSalieri napisał:

 

Ok rozumiem.  Dzięki za wyjaśnienie. 

Tak jest bardziej precyzyjniej
"przyciszony w części wyższej średnicy i podbity w części basu,"

 

W tym temacie nie miałem zamiaru oceniać sprzęt, dlatego skrótowo określałem,
miałem na myśli, ze każdy streamer potrzebuje dopieszczenia, jakiej by tam klasy czy marki byl (dobraniem wyjść, zasilaniem, okablowaniem synglowym czy dobrymi Switch-ami) inaczej gra "średnio"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

15 minut temu, .:Gerard:. napisał:

W tym temacie nie miałem zamiaru oceniać sprzęt, dlatego skrótowo określałem,
miałem na myśli, ze każdy streamer potrzebuje dopieszczenia, jakiej by tam klasy czy marki byl (dobraniem wyjść, zasilaniem, okablowaniem synglowym czy dobrymi Switch-ami) inaczej gra "średnio"

 

 

A ja się zastanawiam co poszło nie tak?

Kiedyś ludzie stawiali gramofon, tuner i wzmacniacz, wstawiali kolumny pod ścianę, kupowali płyty i to wystarczyło by się cieszyć.

A teraz każdy chce mieć hajenda (albo prawie hajenda), koniecznie musi wszystko dopieszczać, korygować, poprawiać, troszczyć się o kable, zdobywać japońskie edycje albo jeszcze gęstsze pliki, etc...

Coś wyraźnie się zakrzywiło.

Pytanie tylko gdzie?

Czy aby ktoś nie przerobił nam mózgu na mielonkę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rochu napisał:

  

 

 

A ja się zastanawiam co poszło nie tak?

Kiedyś ludzie stawiali gramofon, tuner i wzmacniacz, wstawiali kolumny pod ścianę, kupowali płyty i to wystarczyło by się cieszyć.

A teraz każdy chce mieć hajenda (albo prawie hajenda), koniecznie musi wszystko dopieszczać, korygować, poprawiać, troszczyć się o kable, zdobywać japońskie edycje albo jeszcze gęstsze pliki, etc...

Coś wyraźnie się zakrzywiło.

Pytanie tylko gdzie?

Czy aby ktoś nie przerobił nam mózgu na mielonkę?

He, he. To tak jak w tym kawale o Jasiu co chciał zostać menelem i żyć bezstresowo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, .:Gerard:. napisał:

W tym temacie nie miałem zamiaru oceniać sprzęt, dlatego skrótowo określałem,
miałem na myśli, ze każdy streamer potrzebuje dopieszczenia, jakiej by tam klasy czy marki byl (dobraniem wyjść, zasilaniem, okablowaniem synglowym czy dobrymi Switch-ami) inaczej gra "średnio"

Chyba tylko dla wyczynowców co im ciągle nie gra i szukają poprawy tam, gdzie jej nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rochu napisał:

  

 

 

A ja się zastanawiam co poszło nie tak?

Kiedyś ludzie stawiali gramofon, tuner i wzmacniacz, wstawiali kolumny pod ścianę, kupowali płyty i to wystarczyło by się cieszyć.

A teraz każdy chce mieć hajenda (albo prawie hajenda), koniecznie musi wszystko dopieszczać, korygować, poprawiać, troszczyć się o kable, zdobywać japońskie edycje albo jeszcze gęstsze pliki, etc...

Coś wyraźnie się zakrzywiło.

Pytanie tylko gdzie?

Czy aby ktoś nie przerobił nam mózgu na mielonkę?

Dlaczego cos nie tak

Muzyki słucham od zawsze, jeszcze na UNITRA robiłem sobie pseudo kwadrofonie, kiedyś wystarczyła mi barwa, szczególnie rajcowało mnie bum-cyk

Zaczęło sie gdy chciałem wysterować kolumny bez podbicia korektora, zmieniałem na coraz mocniejsze końcówki, usłyszałem różnice w źródłach, mniej/bardziej dynamicznie, różny balans, panorama itd.

Jak mi sie udało wysterować tak, ze przy cichym słuchaniu bylo nasycenie
to zachciało mi sie polepszenia rozmieszczeń źródeł pozornych
Spróbowałem okablowanie, stworzyłem uziemienie które wniosło przejrzystość tła i wspomogło wyrazistość źródeł
a w miedzy czasie ciągle rozbudowuje akustykę, samych bass absorberów mam kilkanaście

 

 

24 minuty temu, audiofan01 napisał:

He, he. To tak jak w tym kawale o Jasiu co chciał zostać menelem i żyć bezstresowo...

 

16 minut temu, malikali napisał:

Chyba tylko dla wyczynowców co im ciągle nie gra i szukają poprawy tam, gdzie jej nie ma.

Oj czuje ze zrobimy za chwile ruch na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Dlaczego cos nie tak

Muzyki słucham od zawsze, jeszcze na UNITRA robiłem sobie pseudo kwadrofonie, kiedyś wystarczyła mi barwa, szczególnie rajcowało mnie bum-cyk

Zaczęło sie gdy chciałem wysterować kolumny bez podbicia korektora, zmieniałem na coraz mocniejsze końcówki, usłyszałem różnice w źródłach, mniej/bardziej dynamicznie, różny balans, panorama itd.

Jak mi sie udało wysterować tak, ze przy cichym słuchaniu bylo nasycenie
to zachciało mi sie polepszenia rozmieszczeń źródeł pozornych
Spróbowałem okablowanie, stworzyłem uziemienie które wniosło przejrzystość tła i wspomogło wyrazistość źródeł
a w miedzy czasie ciągle rozbudowuje akustykę, samych bass absorberów mam kilkanaście

Wybacz, że to powiem ale to powiem.

Fajnie, że masz takie hobby, że cyzelujesz system i peryferia, że dążysz do coraz bardziej satysfakcjonującego brzmienia.

Ale myślę, że sam wiesz to podskórnie - nie muzyka jest tu celem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę, że sam wiesz to podskórnie - nie muzyka jest tu celem.


Czy sluchanie muzyki jest jedynym sensownym celem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xajas napisał:

 


Czy sluchanie muzyki jest jedynym sensownym celem?

Może jestem naiwny ale myślę, że jeżeli się nabywa sprzęt audio to raczej w celu używania go zgodnie z przeznaczeniem.

Czyli do słuchania muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rochu napisał:

Wybacz, że to powiem ale to powiem.

Fajnie, że masz takie hobby, że cyzelujesz system i peryferia, że dążysz do coraz bardziej satysfakcjonującego brzmienia.

Ale myślę, że sam wiesz to podskórnie - nie muzyka jest tu celem.

 

Alez oczywiście jest celem, ostatnimi czasy słucham w 90% z Qobuz, mam wykupiony ten lepszy pakiet ale nie wybieram hi-res, włączam co mi sie podoba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, soundchaser napisał:

Za dobrze ludzie mają. Żyjemy w wyjątkowo dobrych czasach, bez większych problemów, a przede wszystkim bez wojny, która dawniej była obecna cały czas. Poza tym ten postęp techniczny jest tak silny, że tylko z niego korzystać, przebierać, wybierać...w tych dobrych czasach.
Jak przyjdzie wojna, to nagle trzeba będzie się przestawić na zupełnie inne priorytety.

??????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, soundchaser napisał:

Co się dziwisz? Masz inne zdanie, to napisz.
Nie ulega wątpliwości, że ta próżność i ciągłe szukanie rzeczy zbędnych, czy wręcz graniczących z absurdem, to efekt braku innych problemów.
Wojna wszystkie tego typu skrzywienia natychmiast prostuje.
Nie ulega też wątpliwości, że kiedyś ta wojna nadejdzie...oby jak najpóźniej dla nas, że tak napiszę egoistycznie, bo przecież jeśli nie my, to nasze dzieci i wnuki będą cierpieć.

Nic a nic to nie wnosi do tematu "Zamiana CD na odtwarzacz plików" tylko tyle chciałem powiedzieć.

Na Bocznicy jest temat " Wojna, broń i konflikty zbrojne"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

To powiedz to też Koledze @rochu, który ten temat poruszył, więc jakby wywołał automatycznie możliwość ustosunkowania się do jego wpisu.

Nie musiałeś się ustosunkowywać do mojego wpisu.

Nit cię o to nie prosił.

Zwracam uwagę, że mój wpis tyczył się audio jako takiego oraz pewnego zboczenia z kursu, którym audio rozwijało się wcześniej zanim coś poszło nie tak. I był nawiązaniem do wpisu innego uczestnika tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pawło napisał:

Trochę pokory "kolego"

 

12 godzin temu, Pawło napisał:

Masz z hi-endem tyle wspólnego co ja z grą w NBA a jednak jesteś tu głownym "ekspertem".

12 godzin temu, Pawło napisał:

Uważam, że powinny być nadawane oddzielne uprawnienia do tej zakładki, które przy zaśmiecaniu winny być odbierane nieodwołalnie i dla osób bez uprawnień byłaby niewidoczna?

11 godzin temu, Pawło napisał:

Roksan BLAK i Xaviany Neox 2

Hahahaha

Kolega salonik chce chyba reaktywowac. ? moderacja bedzie zachwycona a kierownik tym bardziej  ?

Wiem, ze do mnie tego nie pisales, ale..."Troche pokory kolego", ludzie ktorzy przed Toba tu pisal i tworzyli zakladke hi-end nie pisali tu z jakims roksan blak na polce. ? ?? ta zakladka padla kilka lat temu. Po odejsciu grupy osob z najlepszy sprzetem w Polsce najpierw byla tu zupelna cisza a po jakims czasie zaczely pojawiac sie trolle i osoby takie jak Ty, ktore mysle, ze maja w domu bog wie co i nie wiadomo jaka hi-endowa wiedze. 

Zacznij w zakladce "start". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, soundchaser napisał:

Tak samo jak nikt Cię nie prosił o offtop.

Swoją drogą ciekawy temat poruszyłeś na osobny wątek na bocznicy.
Burzliwa dyskusja zapewniona. ?

Widzisz, kilka dni temu było u mnie małe spotkanie.

Koledzy przywieźli nową integrę Pliniusa i dwa inne wzmacniacze (właśnie wprowadzane do sprzedaży - więc nie powiem jakie) w podobnej cenie.

Z audiofilskiego punktu widzenia wszystkie konstrukcje były udane i grały bardzo satysfakcjonującym dla współczesnego audiofila dźwiękiem.

Nowy gramofon Technicsa z wkładką AT ze szlifem Shibata dzielnie walczył z CD Krella.

Wszystko grało bardzo współcześnie, szczegółowo, głośno i wyraźnie. Rzeczywiście klasa jak na ten przedział cenowy.

Generalnie dla kolegów - sukces.

 

Ja zaś cały wieczór przesiedziałem w kuchni bo z muzyką to wszystko miało niewiele wspólnego.

Przez cały dzień następny puszczałem sobie analogi na moim kręciołku aby dojść do równowagi.

Bo nie o bicie rekordów w tym wszystkim chodzi i wykazywanie swojej wyższości.

Brakło gdzieś tego "czuja" o którym pisał Matti Otala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rochu napisał:

....................

Ja zaś cały wieczór przesiedziałem w kuchni bo z muzyką to wszystko miało niewiele wspólnego.

Przez cały dzień następny puszczałem sobie analogi na moim kręciołku aby dojść do równowagi.

Bo nie o bicie rekordów w tym wszystkim chodzi i wykazywanie swojej wyższości.

Brakło gdzieś tego "czuja" o którym pisał Matti Otala.

Morał z tego taki, ze masz ukształtowany własny kierunek brzmienia

Zauważyłeś pewnie ze czasami podaje zdjęcia z odsłuchów, dla mnie cena nie jest żadnym wyznacznikiem jakości brzmienia
tez mam własny obraz, może przyzwyczajenia, jestem szczęśliwy a odsłuchami innych systemów sie tylko bawię 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Może jestem naiwny ale myślę, że jeżeli się nabywa sprzęt audio to raczej w celu używania go zgodnie z przeznaczeniem.
Czyli do słuchania muzyki.

Rownie dobrze mozna powiedziec, ze auta kupuje sie po to, by przemiescic sie z punktu A do punktu B
A jemy tylko po to, by nie umrzec z glodu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, soundchaser napisał:

Więc co lepsze? Prosty komputerek za parę złotych, ale optymalnie przystosowany do odtwarzania plików, ale przede wszystkim bezawaryjny, czy wypasiony gotowiec, który stwarza ciągle problemy?

Eeetam...przesadzasz. Mi sie zdecydowanie czesciej komputer psuje, tnie, spowalnia, wiesza niz cokolwiek zlego dzieje z odtwarzaczem cd nawet tym technics  ? on od 20 lat gra idealnie. Jedyny odtwarzacz, z ktorym od nowego mialem problemy to byl marantz sa8005. Ale poszedl na gwarancje a pozniej spowrotem do sklepu. 

Plyta to przed wszystkim cos fizycznego. Cos mojego co moge potrzymac w reku. Plyta to tez czesc historii, kolekcje itd... 

Dzwiekowo porownywac miedzy cd a plikiem jednak jest trudno, bo uzywamy innych urzadzen do ich odtwarzania. To tak jak porownanie cd do lp... co lepsze zalezy tez od gustu (jak zawsze). Wedlug mnie plyta brzmi lepiej, ale to jest bardzo subiektywne i mozliwe, ze nieprawdziwe stwierdzenie. Jest to jednak moje zdanie ? mozliwe, ze powinien napisac, ze odtwarzacze cd brzmia lepiej niz plikowce... ale to tez subiektywne stwierdzenie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Nie mylmy kolekcjonerstwa ze słuchaniem muzyki.

I streamingu ze słuchaniem zripowanych płyt CD.

Panowie, szanujmy się proszę.
Jeżeli ktoś czegoś niedokładnie wie, to wystarczy zapytać - nawet na PW.

Pozdrawiam serdecznie, nieśmiertelni nie jesteśmy i chyba jednak to muzyka tu nas wszystkich razem trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, soundchaser napisał:

 W fazie poszukiwań lepszego brzmienia jest też cel drugorzędny, czyli ciągłe porównania.
W momencie złapania króliczka już tylko muzyka jest jedynym celem, ale nie wszyscy potrafią się z tego wyleczyć i wciąż mają dwa cele. ?

Nawet gdyby to byl pierwszorzedny cel, kto powiedzial ze to jest choroba, z ktorej trzeba sie wyleczyc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xajas napisał:


Rownie dobrze mozna powiedziec, ze auta kupuje sie po to, by przemiescic sie z punktu A do punktu B
 

Dokładnie tak.

Auto to takie taczki. Tylko, że nakryte karoserią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak.

Auto to takie taczki. Tylko, że nakryte karoserią.

To dosc „ograniczone“ i egoistyczne spojrzenie. Inni widza to inaczej. Czy zajmowanie sie Oldtimerami to poruszanie z punktu A do B? Czy sport motorowy to poruszanie z punktu A do B?

Za tym stoi wiedza, doswiadczenie, pasja,...

 

Te porownanie z taczkami jest dosc prymitywne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, xajas napisał:

Te porownanie z taczkami jest dosc prymitywne

Mówią, że szpetota jest w oku patrzącego

Podobnie z oceną czy coś jest prymitywne czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sine Metu napisał:

Nie mylmy kolekcjonerstwa ze słuchaniem muzyki.

Dlatego napisalem ponizej, ze "dzwiekowo" porownanie robic jest trudno. 

Przeciez grajac z serwera plikow czy odtwarzacza cd ten sam plik gramy go z innego zrodla. 

Roznicy by nie bylo, gdybysmy stwierdzili, ze wszystkie zrodla graja tak samo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Mi sie zdecydowanie czesciej komputer psuje, tnie, spowalnia, wiesza niz cokolwiek zlego dzieje z odtwarzaczem cd nawet tym technics 

U mnie też - ten w pracy jest zawodny i ten w domu - laptop - też nie działa bezawaryjnie i czasem się wiesza.
Ale ten do audio działa w 100% perfekcyjnie już od 7-8 lat i bez żadnej, nawet najmniejszej awarii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rochu napisał:

Mówią, że szpetota jest w oku patrzącego

Tu nie chodzi o szpetote tylko o to, do czego te auta sluza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

Ale ten do audio działa w 100% perfekcyjnie już od 7-8 lat i bez żadnej, nawet najmniejszej awarii.

Tylko dlatego, że odłączony od sieci on jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlatego, że odłączony od sieci on jest.



Znaczy sie do streamow sie nie nadaje. Troche jak samochod co przepalany jest os czasu do czasu ale garazu nie opuszcza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, iro III napisał:

Tylko dlatego, że odłączony od sieci on jest.

Dokładnie. System cały czas dziewiczy jedynie z zainstalowanym playerem i programem do zgrywania z płyt.
No i odchudzony z niepotrzebnych funkcji i procesów. ?
 

6 minut temu, file-moon napisał:

Znaczy sie do streamow sie nie nadaje. Troche jak samochod co przepalany jest os czasu do czasu ale garazu nie opuszcza.

Nie używam streamerów, bo muzyka z nich jest wątpliwej jakości. Wszystko odtwarzam z plików i to codziennie, jak tylko mam wolny czas.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, soundchaser napisał:
2 godziny temu, iro III napisał:

Tylko dlatego, że odłączony od sieci on jest.

Dokładnie. System cały czas dziewiczy jedynie z zainstalowanym playerem i programem do zgrywania z płyt.
No i odchudzony z niepotrzebnych funkcji i procesów. ?

Jakie to proste jest, a ktoś tu pisał wcześniej zdaje się, że mu się aktualizacje zwaliły pliki uszkodziły, no ale to takie robinie z igły widły i ciągłe mnożenie problemów, które można łatwo obejść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.