Skocz do zawartości
IGNORED

Black Friday 2019


barni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pawło napisał:

Lepsze jest w większości przypadków droższe, a droższe lepsze. Też w to nie wierzyłem, tymczasem...wystarczy spróbować droższych kaw, whisky, kabli, wzmacniaczy, butów, płaszczy...niestety.

Tak jest do pewnego momentu.. dla mnie najlepsze jest to.. 

..co zostało adekwatnie wycenione do jakości.. 

dlatego ja wybieram średnią półkę.. 

Idąc coraz wyżej dostajemy coraz mniej za coraz więcej.. tak jest w większości dziedzinach..

Dlatego np.. chleb kupuję za 8zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minutes ago, Pawło said:

Lepsze jest w większości przypadków droższe, a droższe lepsze. Też w to nie wierzyłem, tymczasem...wystarczy spróbować droższych kaw, whisky, kabli, wzmacniaczy, butów, płaszczy...niestety. I nie twierdzę, że te ceny lepszych artykułów są fair, to niestety są lepsze produkty, czasem bardzo. Wystarczy porównać chleb za 3 zł i za 12 zł. Twoja teoria jest raczej uzasadnieniem Twoich wyborów, nie jest prawdą. Ludzie kupują lepsze produkty świadomie, to łechtanie o którym mówisz jest drugorzędne. Nie jest nieprzyjemne, ale nie jest kluczowe.

Tu akurat nie do końca masz rację, część zagranicznych słów się spolszcza, jak upgrade. Nie przepadam za tym, ale to nie jest niepoprawne pisanie, a spolszczenie, może głupie. Nie mów, że w angielskim takie zjawisko nie występuje. Przypuszczam, że na angielskich forach nie piszesz jednak "ja mieszkać w Anglia 16 roków" tłumacząc się telefonem ?

Kolego Ale zobacz jak Kowalski napisał  upgrade. Pytam czy taka pisownia Ci nie przeszkadza?????.

29 minutes ago, Krzysz said:

Trzeba było najpierw okazać szacunek użytkownikowi Ronaldo9 (sic!). Serio jesteś taki dumny z  polskich audio forum  i forumowiczów, którzy "jadą po sobie nawzajem" przy byle okazji ?!  Proponuje zajrzeć na zagraniczne fora, gdzie panuj duża kultura, której mozna troche podłapać. Tez posługuje sie angielskim na codzien od kilkunastu lat i naprawdę mozna wyjśc z wprawy. Ciekawe jakby tak  na Twój wpis na angielskim forum tak reagowano,  jak Ty na  wpis Ronaldo9, który  jest treściwy, trafny i na temat, natomiast Twój nie. Bez urazy.

Szkoda gadać,A polska kultura najlepiej wychodzi na drogach dlatego zajmijcie się lepiej tym jak prowadzić  auto bo jak się słyszy ile w polsce ludzi ginie na przejściu to aż strach wyjść z domu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Kolego Ale zobacz jak Kowalski napisał  upgrade. Pytam czy taka pisownia Ci nie przeszkadza?????.

Szkoda gadać,A polska kultura najlepiej wychodzi na drogach dlatego zajmijcie się lepiej tym jak prowadzić  auto bo jak się słyszy ile w polsce ludzi ginie na przejściu to aż strach wyjść z domu. 

Spoko, rozumiem o co chodzi, ale zrozum też nas, spróbuj. Trochę kaleczącym językiem pojawiają się wpisy z dodatkiem "jestem spoza, trochę zapomniałem języka". Qrcze, to ma się w sercu albo nie. To jednak ciut trąci myszką cokolwiek o tym piszesz ;), to coś jakby kolo z Niemiec napisał, że jak był w Breslau ? - no wiesz ? - więc też się tak nie denerwuj. A z telefonów piszemy w większości, śpieszymy się wszyscy, jednak staramy się pisać ładnie. To chyba nic strasznego. A teraz jeszcze piszesz do swoich rodaków "zajmijcie się", to kim jesteś? Może jednak mamy trochę racji co do Ciebie, może Ty też masz coś do przemyślenia w swojej postawie.

Wiesz jak Anglicy rzygają w Polsce po alko? Wiesz jak się drą? Jak chamsko rwą panny? No tak, zapomniałem - Anglia taka cudowna, szczególnie z Brexitem, podejściem do Szkocji i Irlandii przez wieki jak prawo pierwszej nocy itp. A jak nam pomogli w 39 ;), jak cudowni byli w koloniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, Pawło said:

Spoko, rozumiem o co chodzi, ale zrozum też nas, spróbuj. Trochę kaleczącym językiem pojawiają się wpisy z dodatkiem "jestem spoza, trochę zapomniałem języka". Qrcze, to ma się w sercu albo nie. To jednak ciut trąci myszką cokolwiek o tym piszesz ;), to coś jakby kolo z Niemiec napisał, że jak był w Breslau ? - no wiesz ? - więc też się tak nie denerwuj. A z telefonów piszemy w większości, śpieszymy się wszyscy, jednak staramy się pisać ładnie. To chyba nic strasznego. A teraz jeszcze piszesz do swoich rodaków "zajmijcie się", to kim jesteś? Może jednak mamy trochę racji co do Ciebie, może Ty też masz coś do przemyślenia w swojej postawie.

Wiesz jak Anglicy rzygają w Polsce po alko? Wiesz jak się drą? Jak chamsko rwą panny? No tak, zapomniałem - Anglia taka cudowna, szczególnie z Brexitem, podejściem do Szkocji i Irlandii przez wieki jak prawo pierwszej nocy itp. A jak nam pomogli w 39 ;), jak cudowni byli w koloniach ?

A Ty myślisz że  nasze mordeczki z wąsami  meliny w uk nie robią??byles kiedys na polskiej dzielbicy??Historia  uk mnie nie interesuje napewno jest lepsza niż Niemców  czy Ukraińców  którzy  zalewają  polske  dla mnie liczy się to że  żyje się tu 100 razy lepiej  I nie mam zamiaru wracać do pl dla tego napisałem (zajmijcie sie ).koleś  potrącił  dziecko  I zamiast jej pomóc to  ogląda passata czy nie porysowany.angole robi A meline w barach Ale właściciel  nie zadzwoni po policję bo nie cche stracić klientów z uk  w tydzień wydadzą tyle co Polacy w miesiac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Different napisał:

Miło byłoby jednak poczytać o promocjach ?
Naturalnie z szacunkiem dla języka....

Dokładnie! Dajcie już spokój z tym językiem.

Jak ktoś wrzuci mega SEJL ? na -60 procent to i tak dam plusika! O języku jest inny dział. Tu wklejamy okazję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, 5z0p3n napisał:

Tu wklejamy okazję. 

Coś nie ma co wklejać. STX jeden, ale oni akurat obniżki zrobili miesiąc temu i jeszcze trzymają. Tylko teraz black friday to nazwali. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN V2 2800 zł u nas 4000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXA60 za 2000 zł u nas 3000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXA80 za 2800 u nas 4000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tannoy 7.4 za 800 zł u nas 2000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Centralka Tannoy z linii revolution za 800 zł u nas 1800-2000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

XT6F white gloss za 2400 zł u nas 6000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon X3500 taniej od X2600

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal Kanta 10 000 zł taniej niż w PL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, GuruForA napisał:

 

Dlatego np.. chleb kupuję za 8zł?

Drogie te chleby u was. Ja nawet jakbym chciał to takiego nie kupię, bo nie ma. Zwykły, świeży chleb prosto z piekarni kosztuje chyba 2.70zl. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, naczesany said:

Szukam Nikona D7200 po okazyjnej cenie, nie jak w Fotojokerze prawie za 3500zł.

A ma być nowy ze sklepu, czy używka też wchodzi w grę?  Jakby co mam model D7100. Jak nowy, mały przebieg. Wrazie co to priv ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Passion22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Passion22 napisał:

A ma być nowy ze sklepu, czy używka też wchodzi w grę?  Jakby co mam model D7100. Jak nowy, mały przebieg. Wrazie co to priv ?

D7200 z małym przebiegiem. Dzisiaj poszedł taki za 2200zł z przebiegiem 5000 na olx. Tak jest jak się zwleka. Choć z drugiej strony zawsze lepiej dotknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ronaldo9: daj sobie spokoj bo wiekszosc nie rozumie jak ktos dlugi czas ma za glowny jezyk inny od polskiego, wyskakuja zara z prof. Miodkiem i polskoscia ... dla mnie obojetnie jak podane wiadomosci sa dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam amplitunera do zbudowania kina domowego 5.2.1 (dolby atmos) -kolor srebrny/tytan .Może ktoś zauważy na wyprzedażach z możliwością przesyłki do Polski -proszę dać znać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rd168 napisał:

Szukam amplitunera do zbudowania kina domowego 5.2.1 (dolby atmos) -kolor srebrny/tytan .Może ktoś zauważy na wyprzedażach z możliwością przesyłki do Polski -proszę dać znać.

Dolby Atmos z 1 Atmosem?

Właśnie tak producenci wywarli na Tobie wpływ i chęć posiadania tego dekodera. A myślę że nie do końca wiesz po co to. I pewnie chcesz zastosować "atmosy nakładane na fronty" ?

3 godziny temu, ps39 napisał:

Może Chord Qutest z małym przebiegiem się znajdzie  ?

W zeszłym roku był.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, muda44 napisał:

W S4Home jest cały czas Black Friday ?

Czyżby tam można kupić za 50% ceny np. A-S 3000, bo jeśli nie to lipa z tym Black Friday ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, muda44 napisał:

W S4Home jest cały czas Black Friday ?

Nie na ich  cały asortyment, moooże na Magnaty i Heco faktycznie ale robiłem swego czasu rozeznanie cenowe na klamoty Cyrusa i tylko RMS chciał jeszcze więcej  ( to był wręcz czarny humor a nie czarny piątek) niż S4Home a reszta konkurencji dała wyraźnie lepsze ceny więc nie jest tak różowo jak piszesz chyba, że to był taki żarcik z Twojej strony ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie na ich  cały asortyment, moooże na Magnaty i Heco faktycznie ale robiłem swego czasu rozeznanie cenowe na klamoty Cyrusa i tylko RMS chciał jeszcze więcej  ( to był wręcz czarny humor a nie czarny piątek) niż S4Home a reszta konkurencji dała wyraźnie lepsze ceny więc nie jest tak różowo jak piszesz chyba, że to był taki żarcik z Twojej strony ?

Ja od pewnego czasu praktycznie wszytko co nowe u nich kupuję a to co kupowałem miało zdecydowanie najniższe ceny .

Godzinę temu, adams19 napisał:

Czyżby tam można kupić za 50% ceny np. A-S 3000, bo jeśli nie to lipa z tym Black Friday ?

Z tego co pamiętam te wysokie Yamahy to tylko Top HI FI ma a inne sklepy mogą je od nich  " odkupić " .

Ja by był ostrożny z takimi 50% zniżkami i uważał na słowa demo i ekspozycja ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muda44 napisał:

Ja od pewnego czasu praktycznie wszytko co nowe u nich kupuję a to co kupowałem miało zdecydowanie najniższe ceny .

Przyznaj się , modowaleś chłopakom z S4Home ich prywatne CXN-y i stąd te rabaty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, costa brava napisał:

kolega cały czas zartuje, tak jak z tym żeby cxna nie stawiać na szle lub granicie, to wtedy zagra ?

Ty stawiaj go sobie nawet na prarapecie i to od tej zewnętrznej strony ?

Wypróbuj to z czego się śmiejesz , pokaż fotki , opis porównania i wtedy ewentualnie się nabijaj .

Teraz, Adam 38 napisał:

Przyznaj się , modowaleś chłopakom z S4Home ich prywatne CXN-y i stąd te rabaty ?

Nic im nie modyfikowałem ?      To proste , ja podchodzę uczciwie do zakupów a oni do mnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, muda44 napisał:

Nic im nie modyfikowałem ?      To proste , ja podchodzę uczciwie do zakupów

Rozumiem, tajemnica handlowa hahaha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze ich stawiać na parapecie zeby lepiej grały, wystarczy je zmodyfikować u Ciebie, wtedy  nawet na szkle dobrze zagrają,  i tu pelen szacun, bo porównywalem oryginał i mod 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adam 38 napisał:

Rozumiem, tajemnica handlowa hahaha

Nie ma tajemnic . Normalne podejście z obu stron bez lecenia w kulki .

 

Teraz, costa brava napisał:

nie musze ich stawiać na parapecie zeby lepiej grały, wystarczy je zmodyfikować u Ciebie, wtedy  nawet na szkle dobrze zagrają,  i tu pelen szacun, bo porównywalem oryginał i mod 

E tam ...

Zależy z czego masz parapet ?

 

Podawałem przykład najtańszej hi endowej platformy do zrobienia z około 60PLN to i tak się nabijacie .

 

To na czym sprzęt stoi ma znaczenie a im lżejszy tym ten wpływ jest większy . Strumieniowce te stojąc na szkle , granicie czy płycie wiórowej nie grają w pełni swoich możliwości ale zostawmy ten temat ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet pisałem z gościem co sprzedał Pioneera N-70AE bo stwierdził ze gra to tak samo jak zmodyfikowany Stream Magic, a ten drugi sporo tańszy:)

ja ze swej strony napiszę że gra tez bardzo podobnie do Pioneera N-50AE, długo przelaczalem źródła i nie mogłem wskazać zwycięzcy...fakt porownywalem na płycie  wiórowej,  może to miało znaczenie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, barni napisał:

Panowie, to watek o promocjach na Black Friday, trzymamy sie tematu albo bede banowal ?

Barni, w tym roku w kraju nie będzie Black Friday a ten wątek zrobił się tylko miejscem dodatkowej reklamy dla kilku Salonów... Nie widzisz tego ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.