Skocz do zawartości
IGNORED

Black Friday 2019


barni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się że marże są w okolicach 30%. Choć wiadomo że sklepy dla filli nie płacą za lokal, firmy kurierskie dostarczają za bóg zapłać,  media dostawcy dostarczają w ramach promocji pierwsze dziesięć lat za 1 zł. 

Natomiast pracownicy siedzą tam dla słuchania waszych mądrości w ramach wolontariatu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ps39 napisał:

Adam, wyczaruj mi Chorda Qutest za 3000 zł, to przecież aż połowa ceny katalogowej.

Piotr, ja miałem go kupionego z Salonu za równe 4kzl więc nie pomogę. Ps. Żeś się uparł na tego Qutesta jakby innych fajnych przetworników nie było ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Adam 38 napisał:

Na tę chwilę z krajowych Salonów najciekawszą ofertę wydaje się mieć Q21 (np. klamoty Simaudio Moon czy CA), potem długo, długo nic i dopiero reszta Salonów a stawkę zamyka oczywiście Nautilus (co akurat nie dziwi).

Czy ja wiem. Akurat na Moona i CA dokładnie taką samą ofertę ma S4Home. Pytałem dzisiaj, przy okazji zakupu subwoofera. Ale nie zmienia to faktu że w Q21 można coś dobrego ugrać. Pewne modele suba też u nich wyceniałem i nie powiem, byłem zadowolony.

34 minuty temu, ps39 napisał:

Adam, wyczaruj mi Chorda Qutest za 3000 zł, to przecież aż połowa ceny katalogowej.

Za 3k Ci nie załatwię, ale za dobrą cenę tak.

15 minut temu, Adam 38 napisał:

Piotr, ja miałem go kupionego z Salonu za równe 4kzl więc nie pomogę. Ps. Żeś się uparł na tego Qutesta jakby innych fajnych przetworników nie było ?

Ja mam i polecam ?

30 minut temu, marek-1969 napisał:

Obawiam się że marże są w okolicach 30%. Choć wiadomo że sklepy dla filli nie płacą za lokal, firmy kurierskie dostarczają za bóg zapłać,  media dostawcy dostarczają w ramach promocji pierwsze dziesięć lat za 1 zł. 

Natomiast pracownicy siedzą tam dla słuchania waszych mądrości w ramach wolontariatu. 

 

Uściślijmy.

Mówimy o marży w stu czy od sta? Tak czy siak jest na wyższym poziomie. Ale jest to zysk sklepu od produktu. Później dochodzi podatek dochodowy, VAT, jeśli firma nie ma odpowiednich kosztów no i pozostałe koszty salonów. Większość z nas pośrednio lub nie pracuje w handlu lub usługach. Zrozummy, że jest to biznes i też nie chodzi o to aby firma robiła coś za darmo. Ja to rozumiem i w porządku. Marży mi się jedynie to, że ten jeden (z Cyber - dwa) dni w roku po prostu wyrywasz coś znacznie taniej. A zysk nadrabia ilość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga co do naszej 'branzy' sprobujcie cos zwracac z zakupu online to zaczynaja sie jaja, papierkologia na calego podpisz oswiadczenie dlaczego chcesz zwracac i ze zwracasz, podaj konto bankowe, odesli paragon/rachunek oryginal (a co jak inna pozycja zostaje u mnie ?  zostane bez dowodu zakupu ) a ustawa odnosnie sprzedazy online nic takiego nie wymaga. Owszem maja problem z urzedami skarbowymi i VAT podejzeniem o praniu pieniedzy ale co mnie to obchodzi to mnie jako klienta nie intersuje z punktu widzenia ustawy o sprzedazy poza siedziba firmy.

Poniewaz w zasadzie nigdy sie do ICH wymagan nie stosuje tylko odsylam towar z kartka na jakie konto maja zwrocic towar to perelka calych zwrotow w Polsce jest np. odmowa przyjecia zwrotu tunera SAT bo zostala sciagnieta folia z przedniego wyswietlacza ?!

I dlatego glownie kupuje na Amazonie czy zagranica bo tego wszystkiego porostu nie ma, czesto masz juz w przesylce informacje jak to do nich odeslac, nikt do mnie sie nie przyczepial jak zrobilem 50zdjec aparatem i licznik pokazywal ze byl uzywany zwrot zostal przyjety bez problemu, nikt nie jeczy za granica co on teraz zrobi z tym rozpakowanym pudlem.

 

Ale zeby bylo na temat to z kodem 'SENNHEISERBLACKNBB' znizka na sluchawki od cen pokazanych na stronie :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co i w Q21 i w S4 kupowałem i oddawałem. W s4 czekałem krócej na kasę ale ani jedni ani drudzy nie robili ŻADNYCH problemów.

Tu kolejny przykład udawanej oferty:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie obwiniam tu raczej salonów a raczej dystrybutora. Skoro cena jest spójna oznacza, że promocja leży po stronie konsbud. Ten subwoofer nigdy nie kosztował 3500 zł. Jego cena katalogowa to 2600-2900 w zależności od kursu. Cena 3500 którą zapewne próbuje wmówić dystrybutor to inflacja płynąca z nowym modelem SB2000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2019 o 20:24, jaxcek napisał:

Czarnopiątkowa promocja Tidala dla nowych użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I to jest promocja ?, ja również skorzystałem, dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grutka napisał:

Nie wiem jak teraz jest w tym Nautilus, ale kiedyś mieli oni najniższe ceny, q21 ma dobre ceny, ale z s4 home jeszcze więcej utargowałem i q21 ich nie przebił, w moim przypadku oczywiście, co więcej z chłopakami z s4 rozmawia się sto razy lepiej

Panie teraz w Nautilusie jest tak jak napisałem czyli najdrożej. Warto jeszcze raz wspomnieć o tym, że jak chcesz  od Nich coś wypożyczyć to poza oczywistą kaucją i opłaceniem w dwie strony kuriera (co rozumiem i jest ok) to jeszcze jako jedyni wymyślili sobie jakąś cenę za wypożyczenie czyli np. jak wypożyczysz Dynaudio Evoke 10 i jednak po sprawdzeniu u siebie w systemie nie zdecydujesz się na ich zakup to potrącą Ci z kaucji 300 zł za to wypożyczenie. Jak to się ma na tle innych Salonów jak Q21, S4Home itd., itd., gdzie te salony nawet na swój koszt wysyłają klamoty? Teraz masz odpowiedź o tym, gdzie jest jakie podejście do klienta. Już o płatnych odsłuchach u nich w Salonie nie wspomnę... Doić ile i gdzie tylko się da. 

Ps. Na zapytanie jaki rabat mogę otrzymać od Dystrybutora Dynaudio odpowiedź brzmi - niestety możemy dać tylko 7 % na Dynaudio bo marża jest bardzo niska. Inne Salony, które biorą od nich Dynaudio np. model Evoke 10 sprzedają po rabacie za 4.500zł (detal 6.000zł). Gdzie się podziało te 7% Dystrybutora? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nautilusem jest inaczej. To jeden z niewielu salonów w Polsce który nie przejmuje się ceną, bo nie musi. Oni nie są nastawieni na klienta Black friday czy inne święta. Po prostu taki do nich nie przychodzi. A jeśli już to nie specjalnie ich obchodzi.

Jako dystrybutor dali od cen katalogowych mają minimum 60 procent rabatu. Minimum.

Czyli takie kolumny za 6000 kupują od dynaudio za 2000-2400 maks. A przeczuwam że może momentami być i lepiej. 

Natomiast producentom dobrze się współpracuje z takimi dystrybutorami bo nie robią z ich produktów później śmieci na allegro. Trzymają cenę nawet sprzętu używanego. A o to im chodzi. 

Przykładowo oni na castle robili 7 procent upustu a w UK standardowym jest 50:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście najniższą cenę na Musical Fidelity w Europie - proszę bardzo - wyrównaliśmy do najlepszej oferty na kontynencie. Ale póki co, niestety nikt nie zamówił ? 

spacer.png

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Allmr napisał:

Przecież tu nie chodzi o kupowanie tylko narzekanie i wylewanie własnych mądrości znad klawiatury. 

Nie mierz innych swoją miarą...

Ja akurat dokonam zakupu ? 

8 minut temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Ale póki co, niestety nikt nie zamówił ? 

Pewnie kupują u dilerów, bądźcie cierpliwi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Chcieliście najniższą cenę na Musical Fidelity w Europie - proszę bardzo - wyrównaliśmy do najlepszej oferty na kontynencie. Ale póki co, niestety nikt nie zamówił ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spokojnie. To nie bułeczka. Nie każdy ma na wydanie 9k od tak. Uważam że teraz zrobiliście krok w dobrą stronę. Ktoś będzie zainteresowany tym wzmakiem to jest czas 

9 minut temu, Allmr napisał:

Przecież tu nie chodzi o kupowanie tylko narzekanie i wylewanie własnych mądrości znad klawiatury. 

Hahaha też prawda. Ale w sumie jest inny temat. Co was wkurza w audio czy coś takiego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dokonam zakupu ? 

Trochę na wyrost, ale gratuluję. Pochwal się co kupiłeś. Nowa zabawka zawsze cieszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak spokojnie. Miała być najniższa cena to teraz ma być sprzedaż. Beznadziejni kupujący ? 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 5z0p3n napisał:

Hahaha też prawda. Ale w sumie jest inny temat. Co was wkurza w audio czy coś takiego.

 

Taki BF to musi być efekt skali. Ile osób kupi? Jeżeli w zeszłych latach były to śmieszne ilości, to efekt tego widzimy dzisiaj. Po co dystrybutorzy mają się spinać, skoro sprzedaż pyknie tylko o parę %.

Swoją drogą ciekawy jestem szczerej odpowiedzi , np. od aktywnego tutaj RMS, czy rzeczywiście BF to dobra metoda na zwiększenie sprzedaży? Czy efekt jest mizerny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Allmr napisał:

Trochę na wyrost, ale gratuluję. Pochwal się co kupiłeś. Nowa zabawka zawsze cieszy.

Merci. 

21 minut temu, Allmr napisał:

Taki BF to musi być efekt skali. Ile osób kupi? Jeżeli w zeszłych latach były to śmieszne ilości, to efekt tego widzimy dzisiaj. Po co dystrybutorzy mają się spinać, skoro sprzedaż pyknie tylko o parę %.

Swoją drogą ciekawy jestem szczerej odpowiedzi , np. od aktywnego tutaj RMS, czy rzeczywiście BF to dobra metoda na zwiększenie sprzedaży? Czy efekt jest mizerny?

Jakbyś śledził wątek reklamowy RMS dotyczący NuPrime to byś wiedział, że RMS jest teraz zawalony sprzedażą i nie ma czasu na wypożyczanie sprzętów - o co ponownie grzecznie poprosił jeden User, nadto ten User został nieładnie pouczony, żeby nie robił śmietniku w wątku reklamowym. Niestety gdzieś te wpisy zniknęły. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Allmr napisał:

Taki BF to musi być efekt skali. Ile osób kupi? Jeżeli w zeszłych latach były to śmieszne ilości, to efekt tego widzimy dzisiaj. Po co dystrybutorzy mają się spinać, skoro sprzedaż pyknie tylko o parę %.

Swoją drogą ciekawy jestem szczerej odpowiedzi , np. od aktywnego tutaj RMS, czy rzeczywiście BF to dobra metoda na zwiększenie sprzedaży? Czy efekt jest mizerny?

Efekt jest mizerny. Takie decyzje bardzo rzadko mają wymiar impulsywny, bo to za drogi sprzęt. Ludzie, którzy chcą coś kupić myślą dość długo i zbierają się w sobie. Potem zaczynają szukać i z dzisiejszymi narzędziami zawsze gdzieś wygrzebia na końcu Europy coś taniej. Sęk w tym, że zawsze ktoś będzie miał gdzieś coś taniej i zawsze rzecz jasna, krajowe sklepy dla kontrastu będą miały drożej. To zrozumiały efekt - dla kupującego zagranica to jedna wielka masa - bez znaczenia, gdzie kupi, w głowie układa się myśl - zagranica ma taniej, dziś Francja, jutro Turcja, pojutrze UK (ale tylko do Brexitu). A w Polsce ciągle widzi te same sklepy i ciągle są one droższe niż zagranica. I praktycznie zawsze będą, bo zawsze gdzieś ktoś na świecie zrobi na coś promocje. W efekcie czego, prawie zawsze znane lokalne sklepy są droższe. 

To efekt tego jak działa dystrybucja w Europie - są rynki, gdzie producent dystrybuuje sam i zupełnie inaczej rozdziela marże i kształtuje ceny. My też uchodzimy za tani sklep w niektórych częściach Europy, jeśli chodzi o pewne marki i mamy regularnie dużo zamówień np ze Skandynawii. Mogę sobie tylko wyobrazić te narzekania na lokalne sklepy tam i pochwały dla dynamicznego taniego rynku audio w Polsce. 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMS gownoburza ze tak powiem, wiadomo ze jest niewielu chcacych wydac akurat kase na dany model sprzetu i wlasnie w tym tkwi sekret Black Friday WY wyrownujecie do standardowej Europejskiej ceny i spodziewacie sie ze klienci rzuca sie na nie ??

 

Sony WH-1000XM3

W innym watku reklamujecie ze sluchawki u was osiagnely rewelacyjna cena 1000pln jak to jest 70pln nizej od standardowej europejskiej ceny jake te sluchwki osiagaja przez okragly rok a obnizka to teraz to do poziomu 850pln jest aktualna w Europie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jest dobra cena na SOny, a nie że je sprzedajemy. Bo nie sprzedajemy. 

12 minut temu, Adam 38 napisał:

Jakbyś śledził wątek reklamowy RMS dotyczący NuPrime to byś wiedział, że RMS jest teraz zawalony sprzedażą i nie ma czasu na wypożyczanie sprzętów - o co ponownie grzecznie poprosił jeden User, nadto ten User został nieładnie pouczony, żeby nie robił śmietniku w wątku reklamowym. Niestety gdzieś te wpisy zniknęły. 

Tak ja wiem. Wam wolno nas pouczać w każdej sprawie. Jak prowadzić biznes, ustalać ceny, co mieć na stanie i w jakich ilościach. Nam za to nie wolno nic. Tylko nadstawiać ucha i grzecznie dygać. W tamtym wątku napisałem też, że przycisnąłem dział handlowy żeby szybko odpisał i zrobił to wypożyczenie i faktycznie odpisał i pchnął sprawę do przodu. Ale o tym już nie wspomniałeś, bo i po co. 

Edytowane przez Sklep.RMS.pl

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry RMS ale znalazłem na pribałtyce M6si taniej. To poniekąd żart. Bo wiadomo czekam na M6xi?

Kupię go jako pierwszy w Polsce, nie czekając na żadne czarne dupy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam osobiście do Bstoku. Poznamy się pogadamy, posłuchamy. Nic tak nie łagodzi forowych obyczajów jak "szejkhend". 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodnosc reklamy wyglada tak :

spacer.png

 

spacer.png

 

Czyli w Europie zachodniej BlackFriday obowiazuje od conajmniej 6 miesiecy i tam wogole nie ma negocjonowania ceny w salonach, nawet uwzgledniajac ze VAT jest o 3% wiekszy - takie dymanie raczej nie spowoduje ze szukam w te pedy gdzie jest karta kredytowa wiec nie dziwcie sie ze nie szturmuja drzwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to średnia cena z Europy Zachodniej, czy też cena z najtańszego sklepu w całej Europie Zachodniej? 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, jarekb napisał:

nie wybije , A co było na wioskach zanim weszły lidl biedronka i inne , sklepikarzom w ''dekiel zachodziło'' takie ceny sobie winszowali  , to samo dzieje się z hifi co by było jakby nie było for audio i rozmów o cenach  , zakupów z neta , nic nie bedzie do salonu będziesz szedł po zakup po znajomości , po produkt ''delikatesowy''

w kwestii cen sprzetu w polskich salonikach audio podejrzewam nieformalna  zmowe cenowa

bo marze rzeczywiscie sa absurdalnie wysokie

sytuacje ratuje amazon zwlaszcza niemiecki

inna sprawa ze tym rynku jest wydaje mi mala konkurencja i tak sprzedawcy sobie koegzystuja kosztem rozwoju rynku i klientow

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej srednia niemecka, Szwajcaria troche taniej ale mniejszy VAT wiec nie podaje tutaj ich.

Mozna to okreslic ze wykres pokazuje 'street price' na rynku a nie 'catalog price'.

 

Jako ze ma jakies dobrze grajace kolumny nie szukam nowych ale podczas wizyty w jednej duzej sieciowce sluchalem B&W 804 D3 i padla oferta ze jesli jestem zdecydowany to oferuje mi xxxx. cene, byla to tak kuszaca oferta biorac pod uwage rynkowa wartosc tych kolumn w innych sklepach ze wrocilem do domu i rozmawialem z zona odnosnie wymiany kolumn niestety trzeba by skorygowac budzet  przeznaczony na miesieczne wakacje  w danym roku wiec nie zamowilem ich. Oferta byla na nowe kolumny sprowadzone od producenta i nie byl to zaden 'promocyjny' dzien w sklepie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mr.Jones
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.