Skocz do zawartości
IGNORED

Odwrotnie - jaki ampli do Diamond 9.4 ??


mbanach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Różnie to bywa, niektórzy kupują najpierw ampli a później kolumny...

Ja mam taką sytuację, że kupiłem w okazyjnej cenie zestaw Wharfedale Diamond 9 ( 2 x 9.4, 2 x 9.0 , cc ) a teraz szukam dla niego "napędzacza" :-)

Co polecacie drodzy forumowicze bo jak narazie wpadł mi w oko tylko Y650, może dlatego że mam dvd Yamahy, może dlatego że może on z powodzeniem je napędzić ( trochę mała skuteczność ) .

Powiedzcie czy do 18m2 to jest dobry wybór ?

Słucham głównie muzyki , chociaż filmem również nie pogardzę

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wharfedale ładnie grają z Denonem. A napędzilby je nawet słaby Pioneer 514, także tu się nie martw. Jeśli chcesz słuchać muzyki to Denon będzie lepszy od Yamahy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chcesz słuchać muzyki to Denon będzie lepszy od Yamahy."

 

tak jest według Krzycha ale praktycznie to nie jest tak do konca,poniewaz to zalezy jakiej muzyki bedziesz słuchał,bo jesli to Rock i cos podobnego to raczej Yamaha,a jesli popwe smedzenie albo jazzik to denon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie !!

 

Jeżeli chodzi o "okazję" to nie wiem czy tak bardzo bo kupiłem za 2100 pln , biorąc pod uwagę to że żaden sklep w wawie nie chciał nawet rozmawiać o upustach ( cennik: 2400 pln ), to nawet nieźle. Zaoszczędzoną kasę wydałem na kabelki :-)

Niestety, trochę środki na zakup ampli się skurczyły i będę musiał chyba pomyśleć o Y RX-V550RDS bo na 650 już nie starczy :-(( Chociaż bardzo mnie martwi brak PreOutów. Zobaczymy jeszcze.

Lubię stereo więc chyba trochę poczekam.

Słucham w zasadzie rocka, trochę jazzu , ale nie wykluczam też popowego smucenia, powiedzcie co mam wybrać bo mam już duuuży mętlik w głowie. Robiłem kilka odsłuchów ale tylko Onkyo i Yamaha, powiem szczerze, że Y bardziej mi pasuje brzmieniowo no i charakterem .

 

Dzięki za wszelkie podpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz pre out to kup u mnie y640 za 1200zł jak nowa;) bo te wyjsc pre outowych moze Ci puznej naprawde brakowac,ja zmieniam na wzmaka stereo poniewaz nie ide na kompromisy,ale Tobie polecam skoro kupiłes zestaw 5.1.A jesli nie chcesz uzywki,to poprostu traktuj ten wpis jak by go nie było,i innych nie zainteresowanych tez o to prosze;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.