Skocz do zawartości
IGNORED

SONY CDP-XE220 na XE-800 -jest sesn?


patkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem używanego CD Sony CDP-XE800, wicie tego z nieruchomym laserem z tą wielgachną szufladą:). No i właśnie zastanawiam się czy usłyszę jakąs poprawię w dzwięku w stosunku do CDP-XE220. Reszta mojego sprzętu to: Wzmak Sony TA-F530ES, kolumny ALTUS 75, i interkonekt technics za 40zł:), kable głośnikowe DIY ze skretki sieciowej po 2 na każdy biegun w kolumnie. Wiem, że powinienem najpierw te altusy wymienić, niestety nie teraz jeszcze, ale powiedzcie mi czy dzwięk się poprawi, bo nie wiem czy jest sens kupować tego soniaka, jeśli nie usłyszę różnicy. Dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi, naprawdę dziękuję bardzo. Już pewnie jak zobaczyliście temat, to pomyśleliście, ale złom. Widać, że te forum jest tylko dla bogaczy, którzy wydają po kilkadziesiąt tysięcy na sprzęt i rywalizują przechwalajac się ze sobą który ma lepszy dzwięk. Zresztą wystarczy popatrzyć na zdjęcia w temacie 3609. Nie każdy żyje w takich kokosach jak wy. Ja muszę ciułać, żeby sobie kupic marnego CDP-XE800. Jak ktoś wspomina o jakiś tanich klockach czy kolumnach, to najzwyczajniej macie go w dupie, bo wy jesteście przecież audiofilami. Jak ktoś założy jakiś temat o super drogiej rzeczy, to momentalnie wszyscy się zlatują, a biedniejszych uzytkowników poprostu olewacie i nieżadko naśmiewacie się z ich zarobionego za ciężkie pieniądze sprzętu.POLSKA RZECZYWISTOŚĆ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom, nie panikuj - może po prostu nikt ich nie słyszał. Podejdź do sprawy bez kompleksów i z większym humorem. Poza tym myślę, że jeżeli już to chodzi raczej o mało audiofilskie altusy, niż o Sony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy uslyszysz poprawe dzwieku po zmianie cd z tej samej firmy tylko model wyzszy szczegolnie ze wlasnie glosniki ktore posiadasz raczej takich niuansow ci nie wyeksponuja...

Te pieniadze radzilbym ci odlozyc i zbierac dalej na kolumienki poprawa dzwieku bedzie znacznie lepsza niż ta ktorą mogłbys uzyskać po wymianie cd. No chyba ze twoj odtwazacz pada... to wtedy moze lepiej go zmienic. Poszukaj jeszcze w opiniach na forum wpisz w wyszukiwarke tanie cd moze cos znajdziesz.

 

Ja swego czasu tez mialem marne kolumny i wzmacniacz div od znajomego ale rozumie cie bo tez powolutku zbieram lepszy :)

 

Trzymaj sie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, najpierw lepiej zmienic to cos na koncu, bo robi na średnicy lej po bombie, a wysokotonówkę ma zabezpieczoną żarówką. Potem jeśli chcesz zmienić CD z sony na sony, to warto i bierz jak najwyższa cyferke z przodu, albo jakiegos ES.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.