Jump to content
3monts

Stoliki do audio

Recommended Posts

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Wpadły mi w oko cena akceptowalna może ktoś używa? 

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Wygląda sensownie, tylko gdyś zamawiał to ja na Twoim miejscu dopłaciłbym, żeby blaty były grubsze, czyli grubość płyty x2.

8 minut temu, cortes napisał:

Wygląda sensownie, tylko gdyś zamawiał to ja na Twoim miejscu dopłaciłbym, żeby blaty były grubsze, czyli grubość płyty x2.

Masz na myśli ten z pierwszego czy drugiego linka ?

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

xavian

Miałem na myśli ten z I-ego linka. Podwójna płyta optycznie polepszy efekt wizualny i przede wszystkim polepszy nośność w przypadku postawienia cięższych klocków. Te z drugiego linku do mnie nie przemawiają, ale to rzecz gustu.

Edited by cortes

A ta z drugiego niezbyt głęboka 30 cm , nie wiem jaki masz sprzęt ale sporo nawet tanich cedeków to ok 35-38 cm głębokości , może można zamówić półki z blatu kuchennego 38mm , sporo jest drewnopodobnych 

Edited by jarekb

2 godziny temu, jarekb napisał:

A ta z drugiego niezbyt głęboka 30 cm , nie wiem jaki masz sprzęt ale sporo nawet tanich cedeków to ok 35-38 cm głębokości , może można zamówić półki z blatu kuchennego 38mm , sporo jest drewnopodobnych

Ta z 2 linku bardziej mi się podoba .Ponoć lite drewno ok 2,5 cm grubości . Niestety prześwit wynosi zaledwie 24 cm a ja mam lampę 22-23 cm wysokości która będzie musiała leżeć na dole . Góra przeznaczona pod tv .

22 minuty temu, margaryna85 napisał:

Ta z 2 linku bardziej mi się podoba .Ponoć lite drewno ok 2,5 cm grubości . Niestety prześwit wynosi zaledwie 24 cm a ja mam lampę 22-23 cm wysokości która będzie musiała leżeć na dole . Góra przeznaczona pod tv .

2 link szafka super Ale czy głębokość nie jest za mała ? 

.....Hegel h200...hd25...Dynaudio S25....

17 minut temu, Klecha86 napisał:

2 link szafka super Ale czy głębokość nie jest za mała ?

Właśnie też mnie to martwi .

Panowie, to tylko zdjęcia, na nich przeważnie dobrze wyglada. 2gi link fajny, problemem są wymiary. Ogromny plus to cena, jak coś będzie „nie tak” , to ból nie duży. 

Mój stolik dotarł i już jest używany. Jak na razie - jestem zadowolony, choć wydałem trochę orenów 🙂
Na pewno wpłynęło pozytywnie na kręcący się talerz, a reszta ... chyba nie zauważyłem jakoś specjalnie, może poza uspokojeniem muzyki, a nawet nie chce mi się sprawdzać. W każdym razie miło też popatrzeć na stolik.

AudioP_3x.jpg

16 godzin temu, nikto napisał:

Mój stolik dotarł i już jest używany. Jak na razie - jestem zadowolony, choć wydałem trochę orenów 🙂
Na pewno wpłynęło pozytywnie na kręcący się talerz, a reszta ... chyba nie zauważyłem jakoś specjalnie, może poza uspokojeniem muzyki, a nawet nie chce mi się sprawdzać. W każdym razie miło też popatrzeć na stolik.

AudioP_3x.jpg

Wizualnie dobrze się prezentuje.

De gustibus non est disputandum

W dniu 3.05.2020 o 11:28, Yankes napisał:

Wizualnie dobrze się prezentuje.

No i jest solidny. Ta dolna część (nad wzmacniaczem z długimi nogami) jest naprawdę ciężka, co w połączeniu z masą reszty urządzeń (wzmacniacz to prawie 34kg) powoduje, że jest nie do ruszenia 🙂
Specjalnie go wymieniłem, ponieważ moja ostatnia szafka, która raczej była do książek, mogła by w efekcie nie wytrzymać zmian pozostałych sprzętów, bo w planach mam do wymiany źródła, które mają masę ponad 25kg.
Jeśli jest się leniem i ma się trochę odłożonych pieniędzy - mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę.

On 12/7/2019 at 2:10 PM, Jakmatoda said:

Witam. Co sądzicie o takim TOWNSHEND SEISMIC SINK ISOLATION STAND RACK? Pzdr

24334B4C-EC88-402E-B000-997F05453BC5.jpeg

Akurat to nie jest ładne, wiem kwestia gustu

4 minuty temu, Floki napisał:

Akurat to nie jest ładne, wiem kwestia gustu

Ladne czy nie ten ich system hydrauliczny jest do niczego. 

Obecnie tez szukam stolika, ale ceny sa z kosmosu a do tego na wiekszosc moj wzmak nie wejdzie. 

Wieza STEREO Technics :)

😛

10 minutes ago, Huberto1984 said:

Ladne czy nie ten ich system hydrauliczny jest do niczego. 

Obecnie tez szukam stolika, ale ceny sa z kosmosu a do tego na wiekszosc moj wzmak nie wejdzie. 

Znam temat,sam mam stolik z Pl na zamówienie z Divine Acoustic, lwygląda spoko jak rasowoy za kila tysi😛 no może za kilka stówek w porównaniu z tutejszymi absurdalnymi cenami za meble hifi

Edited by Floki

Przed laty miałem platformę antywibracyjną Divine Acoustic.

Od nowości była koślawa i nie dawało się jej wypoziomować.

Ostatecznie rozpadła się po miesiącu użytkowania.

W sumie odczułem ulgę z tego powodu i nie zawracałem sobie głowy składaniem reklamacji u producenta.

Omijam szerokim łukiem.

Edited by rochu

Flat Earth Audio

W dniu 24.05.2020 o 08:34, Frank napisał:

Hidden Content

Są tam stoliki za około 1k USD, a z racji, że to Chiny to na 100% vat i cło! czyli jakieś 1,3-1,4k USD... ponad 6tys. 🙂 
Albo taki jak w załączniku za 715 USD (powyżej 100 więc cło oczywiście w naszym urzędniczym i celnym [email protected]@!dołku nie można normalnie znaleźć stawi, bo trzeba podać wszystkie możliwe dane - oby wszyscy to wymyślający cierpieli wieczność!) pewnie około 5% (za meble z ratanu jest 5,6%) także razem z VAT (23%) daje ~930USD, czyli jakieś ~3700.
W Polsce można kupić taniej, taki stolik - i daje się zarobić ludziom, którzy wydadzą potem pieniądze tutaj.
Przy trochę bardziej skomplikowanych konstrukcjach już się nie opłaca. Osobiście polecam stolik Audio Philar Platform Line III z absorberami VibraPod między blatem czynnym a podstawą dla każdej z półek (ten, co ja go mam) - kosztował mnie mniej niż 6k i wymiary były robione pod zamówienie (jest szerszy niż seryjny oraz ma dłuższe nóżki)
- kolory także pod zamówienie, bez problemu można wypoziomować. Oczywiście trzeba poczekać 4-6 tygodni, (z Chin 2 tygodnie seryjniak), ale wszystko jest robione pod zamawiającego.

Przechwytywanie.PNG