Skocz do zawartości
IGNORED

Wykrzaczający się IE SP2


Krzemien

Rekomendowane odpowiedzi

IExplore się dziwnie wykrzacza i mam wrażenie że zaczęło się to po zainstalowaniu FIXa KB834707. Sprawa jest dziwna, bo w usenecie widzę, że częśc ludzi ma podobny problem, ale z kolei duża liczba osób nie ma żadnych problemów. Podejrzewam tu interakcję z jakimś innym składnikiem (np. dodatkiem) przeglądarki.

 

Był już kiedyś podobny problem z IE i jest on opisany w artykule kb810877.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystkie zawarte tam informacje pasują jak ulał. Oprócz jednego: wersji plików (generalnie 2800) oraz przeglądarki (6.0 SP1) i systemu (XP SP1).

 

Oczywiście mam wszystkie FIXy, używam WindowsUpdate, mam włączone Automatyczne Aktualizacje i nie zamierzam się przesiadać na FireFox'a

 

Dzisiaj znalazłem, że otwarcie poniższego kodu HTML w IE powoduje ten błąd.

 

 

 

 

Untitled Document

 

 

.inlineimg {

VERTICAL-ALIGN: middle

}

 

 

 

test

 

 

 

 

 

W związku z tym mam prośbę. Czy ktoś mógłby stworzyć pusty dokument HTML, następnie wkleić ten kod i sprawdzić zachowanie IE u siebie? U mnie sprawa kończy się błędem iexplore w module mshtml.dll

 

iexplore.exe

 

Wystąpił problem... i nastąpi jego zamknięcie.

 

W raporcie o błędach mam sygnatury plików odpowiednio: 6.0.2900.2180 oraz 6.0.2900.2523.

 

Sprawa jest strasznie wkurzająca . Wdzięczny będę za jakiekolwiek informacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemien, u mnie twój skrypt powoduje błąd ale odczytu pamięci z opcją debugowania. Cały explorer się nie wywala, tylko zamyka okno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klasyczne "wystąpił problem z aplikacją iexplore.exe" i zostanie ona zamknięta."

[obrazekLUKASZ-246284_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje - "Nie mam zamiaru przesiadać się na FireFoxa"

 

IE - pozwala przeglądać zasoby internetu z komputera klasy PC... i odwrotnie. Aż mnie ciekawi co tam masz na hdd :/

Na poważnie - wywal to! Jeśli nie podoba Ci sie FF to może Opera?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem sceptycznie nastawiony do Firefoxa i tym podobnych wynalazków, aż w końcu go zainstalowałem i odkryłem fantastyczne rozszerzenie Adblock. Rewelka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linux panowie,

ja po bojach z XP SP2 (mam już dość-szkoda życia) przesiadlem się na pingwina,

 

 

slackware nie dla idiotów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

firefox1.0pl rulez ponadto Thunderbird też jest przyjemny, aczkolwiek wolę The Bat'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominajac o tym, ze IE jest kapusiem a to, ze odwiedzasz wesole stronki zapisywane jest w Twojej teczce u Wielkiego Brata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym tylko wiedzial jak to pozbylbym sie explorera od razu

w nastepnej kolejnosci calego windowsa

ale nie mam bladego pojecia jak to zrobic i co wybrac bo niektore programy sa tylko nakladkami inne niezalenymi programami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez to zadna filozofia. Uzyj po raz ostatni Windowsa do sciagniecia obrazow plytek z np. Mandrake (najlepszy na poczatek). Instalacja jest bardzo prosta. No i masz prawdziwy OS w komputerze. O jakich nakladkach mowisz ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

mateuszek - idziesz do kiosku, albo do budki ze starymi gazetami gdzie Linux Magazine np.z Fedorą Core 3 kupisz za 9zł (w kiosku 18) ustawiasz w biosie bootowanie z DVD i po 30 minutach masz piękny nowy system z oficem, kilkoma klientami poczty (do wyboru), klientem GG - czyki Kadu. i po problemie. Zamiast Mozilli polecam Firefoxa 1.0PL (taka odchudzona mozilla) a co do poczty do Evolution jest rewelacyjny i outlooka kładzie na łopatki na dzień dobry. Oczywiście wsio jest legalne, darmowe a i pomoc w razie problemów bardzo szybka (szczególnie na forach dyskusyjnych). Dla miłośników windowsa polecam Xandrosa, tylko, że dziad nie daje się spolonizować, ale automatycznie montuje widosowskie dyski a pod wersją DeLuxe bez problemu dają się instalować i chodzą aplikacje pod Windowsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w takie rzeczy, jeżeli ktoś nie potrafi sobie poradzić z Windowsem, nie poradzi sobie z Linuxem - no chyba że masz czas na googlowanie pół dnia jak się coś wysypie.

 

Dobrze skonfigurowany win potrafi chodzić i 2 lata bez problemów, więc nie piszcie że do czasu cośtam. Oczywiście IE i OE od razu do wymiany ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość wytrwały w tym co robię...

 

Oto skrót ze stroną wywalającą IE (przynajmniej mojego) przy próbie scrollowania:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

BTW widze, że większość wpisów jest off-topic....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że właśnie nie chodzi :-)

 

Problem polega na tym, że siedząc w internecie co jakiś czas wywala mi się IE, właśnie najczęściej przy scrollowaniu strony podczas jej ładowania (może jestem niecierpliwy?).

 

Szukam "współbraci w biedzie" od pewnego już czasu celem znalezienia sensowengo rozwiązania i sytuacja nie jest jasna: część ludzi ma ten problem, część nie ma i nikt nie wie od czego to zależy.

 

Dopiero dzisiaj znalazłem tę stronę (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), która bardzo dobrze ilustruje mój problem. Poprzedni kawałek kodu HTML to drugi kamyczek do ogródka M$, może pobudzi ich to do szybszego wypchnięcia odpowiedniego FIXa.

 

Jeżeli coś wykrzacza się z częstotliwością 10-20 razy na godzinę to może być to wkurzające, czyż nie? A że nie lubię łatwych rozwiązań, chciałbym doprowadzić sprawę do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem: mój IE (XP) w pracy się wykrzaczył na stronie, którą podałeś, jeśli coś to wniesie do sprawy:) Oczywiście w domu również to sprawdzę...

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proponuję Ci Firefoxa - z którego właśnie korzystam. Opera też jest OK. Poza tym sprawdź czas otwierania stron w Firefox vs IE vs Opera:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateuszek, 23 Sty 2005, 16:36

>gdybym tylko wiedzial jak to pozbylbym sie explorera od razu

polecam spróbować:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Opera pracuje niezależnie od IE, można ją konfigurować w stopniu w jakim IE nie będzie się dało jeszcze przez 300 lat, nie zbiera syfu z netu i jeszcze ma bardzo wiele zalet

zawsze będzisz mógł ją wywalić albo zignorować (zajmuje na dysku jakieś 20MB w jednym katalogu a nie rozpieprzona po całym kompie jak IE...)

stabilna, a jak się wykrzaczy to zawsze pamięta na jakich stonach właśnie byłeś

 

a tu masz opisy i komentarze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) instrukcją jak zainstalować itp.

oczywiście mędziesz mógł również niezależnie korzystać z IE

 

a najlepszą metodą na IE to zablokowanie go na FireWall'u... :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z redhiotem czy mandrajkiem jest tyko jeden - nie ma do tego sterownikow

z kumplem sprobowaliscmy juz jakis czas temu ale niestety nie mielismy sterownikow do takich spraw jak kalwiatury czy drukarki i monitory

generalnie ja uzywam kompa do ogladania filmow i sluchania muzyczki wiec linux mnie wystarcza ale zona potrzebuje innych programow jak na przyklad statistica i inne a te pod linuxem nie chulaja

co dawania sobie rady z windowsem uzywam tego badziewia juz pare lat i jak na razie musialem tylko raz przeinstalowac system bo padl zupelnie pod ogromem wirusow wiec mysle ze daje sobie rade swietnie zwazywszy na to ze jestem w necie 24h na dobe ale z ta operetka trzeba sie zastanowic bo jesli faktycznie jest taka ok to warto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 21

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.