Skocz do zawartości
IGNORED

AMPLITUNR POD ULTRA 4 K i MONITOR AUDIO RX 8


KINGSIZE

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=61109]Bali79[/mention] Jeszcze pare by się znalazło ale nie mam za bardzo czasu na szukanie, zbieram się do pracy...
Wiesz kolego ja i tak myślę że autor tematu coś obstawił. Tak jak inni mówią ja bym szukał czegoś co ma "pre-out" bo to może się przydać w przyszłości. A co do cen to wiadomo branża, ja s4home polecam, nie raz a czy znajomi zakupy robili i zawsze zadowolenie. Na Q21 też nie mogę złego słowa powiedzieć bo raz tylko zakup robiłem.

Wysłane z mojego CPH1979 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, Bali79 napisał:

Wiesz kolego ja i tak myślę że autor tematu coś obstawił. Tak jak inni mówią ja bym szukał czegoś co ma "pre-out" bo to może się przydać w przyszłości. A co do cen to wiadomo branża, ja s4home polecam, nie raz a czy znajomi zakupy robili i zawsze zadowolenie. Na Q21 też nie mogę złego słowa powiedzieć bo raz tylko zakup robiłem.

Wysłane z mojego CPH1979 przy użyciu Tapatalka
 

Zgadzam się z Tobą w 100%... co do założyciela tematu... obstawiam ze kupi najtańszy amp i na tym się skończy, najlepsze jest to później będzie żałował... no ale my możemy nakierować tylko a decyzje podejmuje kupujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to powinieneś znaleźć salon audio i pojechał na testy a później już rozmawiać jak nie w sklepie to tu z branżą o cenie. No i pomyśl nad subem bo jednak kd 5.0 jest słabe, sub robi ogromna robotę na filmach i minimum 5.1

Wysłane z mojego CPH1979 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Warm Hoxton napisał:

Rok 2021 -   w tym miejscu proszę o propozycje.

system kalibracji dla systemów przestrzennych i 2022 procesor do obsługi kilku subwooferów

18 godzin temu, Bali79 napisał:

Ale ja tylko chciałem poznać Twoje zdanie jakie to modele nic więcej, czemu mnie atakujesz, sam zaczynasz wypowiedź to może ja rozwiń, po to jest forum aby dawać jakieś info lub wskazówki dla innych.

Nie atakuje Cie tylko napisałem że amplitunery też potrafią dobrze zagrać w stereo a Ty dostałeś jobla.

Mój poprzedni amplituner o ile pamiętam dostarczał w stereo po 170w + opcja bi-ampingu z tylnej strefy, jak dostał dobre źródło to potrafił skasować kilka wzmacniaczy,  wiele osób doceniało ten klocek za ogólnie rozumianą muzykalność.

Dzisiaj kino dostaje 300W na każdy przedni kanał i kasuje wiele zestawów typowo stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuje Cie tylko napisałem że amplitunery też potrafią dobrze zagrać w stereo a Ty dostałeś jobla.
Mój poprzedni amplituner o ile pamiętam dostarczał w stereo po 170w + opcja bi-ampingu z tylnej strefy, jak dostał dobre źródło to potrafił skasować kilka wzmacniaczy,  wiele osób doceniało ten klocek za ogólnie rozumianą muzykalność.
Dzisiaj kino dostaje 300W na każdy przedni kanał i kasuje wiele zestawów typowo stereo.
No ale tu nie chodzili o to co było. Zobacz co autor pisał, na czym mu zależało. Znam też takie stare mapy które po 40kg ważyły nawet i czy to stereo czy kd to dawał radę. Teraz już takiego czegoś się nie robi, wszędzie jakiś minimalizm i eko, a jak już coś jest danego to fortunę kosztuje i się można tylko oblizać smakiem.
Tak czy siak, temat wyjaśniony i nie ma co dalej drążyć, autor tematu ma już 5k i tu już wybór będzie, ja obstawiam że Denon4600 kupi ale miło może się zaskoczymy i może Yamaha albo Onkyo. Czas pokaże.

Wysłane z mojego CPH1979 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Kilerem do 5tys . zł jest marantz sr7013 

https://www.hifisound.de/de/Hifi-Komponenten/Hifi-Geraeteauswahl/AV-Receiver/Marantz-SR-7013-AV-Surround-Receiver-9-2-Kanal-Full-4K-Ultra-HD-mit-HEOS-AirPlay2-Alexa-schwarz.html?gclid=EAIaIQobChMIsqj3rqqx5gIVRsjeCh2Y9ARwEAQYBiABEgLt1_D_BwE Nie wiem czy w Polsce któryś sklep się zbliży do tej ceny 

No może lekko ponad 5tysi ?

Aha i nie ma się co bać kupowania za granica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Kilerem do 5tys . zł jest marantz sr7013 

Od czasu jak Subfan kupił SR 6013  i wychwalił go pomimo , że ampli leżał w kartonie pod łóżkiem  większość forumowiczów dostała bzika na punkcie Marantza. Co takiego wyjątkowego jest w tych do tej pory najmniej popularnych, określanych jako zapiaszczone ampli ? Oprócz tego , że przed rozpakowaniem już myślicie o podłączeniu dopałki. Tylko proszę nie piszcie o stereo bo jak od lat wiadomo najgorszy wzmacniacz jest lepszy od każdego ampli. Po za tym uważam , że użycie słowa stereo w tej zakładce powinno być zagrożone tygodniowym banem . No chyba , że coś źle o tym stereorze. Aha, ponad  5 koła za starszy średnio półkowy model to żadna okazja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Człowieku pre-ampem!!! Nie chce brzydko pisać ale jak wy tak doradzacie ludziom z większym budżetem niż tu kolega to ja dziękuje za wasze rady i propozycje, następna branża która próbuje naciągnąć klienta... jedynie Q21 jest tu na forum Kina jeszcze najlepsze a i s4home oraz MDBaudio nie obecne na forum, reszta powinna zamknąć interes...

Jakim pre-ampem skoro wypuścisz sygnał z amplitunera na końcówkę mocy wzmacniacza? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego KINGSIZE

Jako, że testowałem już kilka rozwiązań dodam kilka skromnych uwag.

W dniu 11.12.2019 o 15:02, Sklep.RMS.pl napisał:

Jeśli idziesz w stereo to tani amplituner i do tego porządne 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Efekt będzie dużo lepszy niż przy droższym amplitunerze KD. Denon gra dość spokojnie, jeśli szukasz czegoś w tym kierunku zwróć też uwagę na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To nie jest dobre rozwiązanie.

Po pierwsze

Temat połączenia amplitunera i końcówek mocy często się przewija, jednak w słabym amplitunerze jest również słaby przedwzmacniacz, który będzie podawał dźwięk do końcówek mocy, będzie nimi sterował, więc dźwięk też będzie bardzo średni.

Z mojego doświadczenia wynika, że od jakości przedwzmacniacza najczęściej więcej zależy niż od końcówek mocy. Oczywiście nie mówimy o jakichś kiepskich końcówkach. Po prostu końcówka mocy nie zagra lepszego dźwięku niż poda przedwzmacniacz. Moc to nie wszystko, to dokładność, wierność, barwa dźwięku itp.

 

Po drugie

Kolejna sprawa to DAC czyli przetwornik cyfrowo analogowy. Jak można się domyślić najtańszy amplituner to też najtańszy DAC.

Myślę, że w dzisiejszych czasach większość osób, zwłaszcza tych posiadających kino domowe, będzie podawać sygnał cyfrowy np. z odtwarzacza multimedialnego, BluRaya itp. Mniejszość podłączy analogowo dobrej klasy CD i będzie grała tylko z płyt. Słaby DAC wykluczy dobry dźwięk w stereo.

 

Po trzecie

Najtańsze amplitunery albo nie mają w ogóle systemu autokalibracji, albo jest to jakaś wersja podstwowa, bardzo okrojona. Dobry system autokalibracji potrafi zrobić sporą różnicę w kinie domowym. Ja np. nie wyobrażam już sobie mocnego subwoofera w kinie domowym bez kalibracji. Jeśli taki sub nie ma swojej własnej to powinien posiadać ją amplituner.

Po czwarte

Nie każdy procesor kina domowego jest taki super. Tu niestety nie miałem okazji testować wielu bo u nas nie jest to popularne i tanie rozwiązanie i ciężko z dostępem, mało osób ma procesory.

 

Tak na koniec dodam, że również posiadam zestaw kolumn Monitor Audio RX 8 i uważam, że to dobre kolumny. Gra to z procesorem i końcówkami mocy.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, daniel-de napisał:

Jakim pre-ampem skoro wypuścisz sygnał z amplitunera na końcówkę mocy wzmacniacza? 

A zastanów się najpierw co musi podać ten sygnał na ta końcówkę Mocy??? „Przedwzmacniacz/Procesor”

I jakiej jakości on jest w ampli ? W cenie 3-5 tys. wzmacniacz za 1,5-2  zjada go na śniadanie dlaczego? A no dla tego iż są tam dwa tylko kanały brak sekcji video/cyfrowej, czysta analogia... eh szkoda gadać   Niektórzy myślą ze ampli jest do wszystkiego ... tak zwany złoty środek dla Kowalskiego

widać kolejny znawca...

 

O widzę ze kolega @omen bardzo dobrze to opisał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

Od czasu jak Subfan kupił SR 6013  i wychwalił go pomimo , że ampli leżał w kartonie pod łóżkiem  większość forumowiczów dostała bzika na punkcie Marantza. Co takiego wyjątkowego jest w tych do tej pory najmniej popularnych, określanych jako zapiaszczone ampli ? Oprócz tego , że przed rozpakowaniem już myślicie o podłączeniu dopałki. Tylko proszę nie piszcie o stereo bo jak od lat wiadomo najgorszy wzmacniacz jest lepszy od każdego ampli. Po za tym uważam , że użycie słowa stereo w tej zakładce powinno być zagrożone tygodniowym banem . No chyba , że coś źle o tym stereorze. Aha, ponad  5 koła za starszy średnio półkowy model to żadna okazja .

Odezwał się syn marnotrawny co wszystko kupuje a później się okazuje ze nic nie ma... jaki przykład dajesz innym ? Na pisze to co na własne uszy słyszałem/słyszę...

taki cwany jesteś to wymień ampli z produkcji 2019 najlepszy w cenie 4-5 tys. zł który będzie miał wszystko i zapewni kupującemu spokój na kolejne 5lat... a przy okazji będzie miał dobre stereo... proszę o przykłady... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, omen napisał:

Tak na koniec dodam, że również posiadam zestaw kolumn Monitor Audio RX 8 i uważam, że to dobre kolumny. Gra to z procesorem i końcówkami mocy.

 

 

Byłbyś uprzejmy podać pełną konfigurację w swoim zestawie MR RX8 /urządzenie, model, sposób połaczenia/. Z góry dziekuję. (może być na PW jeśli chcesz zachować te dane dla siebie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuje Cie tylko napisałem że amplitunery też potrafią dobrze zagrać w stereo a Ty dostałeś jobla.
Mój poprzedni amplituner o ile pamiętam dostarczał w stereo po 170w + opcja bi-ampingu z tylnej strefy, jak dostał dobre źródło to potrafił skasować kilka wzmacniaczy,  wiele osób doceniało ten klocek za ogólnie rozumianą muzykalność.
Dzisiaj kino dostaje 300W na każdy przedni kanał i kasuje wiele zestawów typowo stereo.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

A zastanów się najpierw co musi podać ten sygnał na ta końcówkę Mocy??? „Przedwzmacniacz/Procesor”

I jakiej jakości on jest w ampli ? W cenie 3-5 tys. wzmacniacz za 1,5-2  zjada go na śniadanie dlaczego? A no dla tego iż są tam dwa tylko kanały brak sekcji video/cyfrowej, czysta analogia... eh szkoda gadać   Niektórzy myślą ze ampli jest do wszystkiego ... tak zwany złoty środek dla Kowalskiego

widać kolejny znawca...

O czym ty kolego w ogóle piszesz? Przecież tego nie kwestionuję. Jednak to ty piszesz, że połączysz amplituner do wzmacniacza i będziesz miał sygnał z procka wzmacniacza. Jeśli tak zrobisz to będziesz miał właśnie ten gorszy sygnał z przedwzmacniacza amplitunera. Będziesz sterował głośnością z amplitunera bo sygnał z amplitunera pójdzie na końcówkę mocy wzmacniacza (omijając przedwzmacniacz stereo) jeśli w ogóle coś ci to mówi. Jeśli fronty podasz na wzmacniacz a resztę na amplituner to głośnością będziesz sterował osobno na wzmacniaczu i na amplitunerze ale czy to ma jakiś sens to odpowiedz sobie sam na to pytanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanów się najpierw co musi podać ten sygnał na ta końcówkę Mocy??? „Przedwzmacniacz/Procesor” I jakiej jakości on jest w ampli ? W cenie 3-5 tys. wzmacniacz za 1,5-2  zjada go na śniadanie dlaczego? A no dla tego iż są tam dwa tylko kanały brak sekcji video/cyfrowej, czysta analogia... eh szkoda gadać   Niektórzy myślą ze ampli jest do wszystkiego ... tak zwany złoty środek dla Kowalskiego

widać kolejny znawca...

 

O widzę ze kolega [mention=2118]omen[/mention] bardzo dobrze to opisał

 

 

 

Niestety, jesteś w błędzie.Jeśli używasz wzmacniacza zintegrowanego, jako końcówki mocy i ma on wejście main-in, to wchodzisz sygnałem bezpośrednio na końcówkę mocy, z pominięciem jego przedwzmacniacza.

Przedwzmacniacz masz wtedy w AVR.

 

Chyba że podepniesz się na zwykłe wejście, to będzie sygnał przechodził, przez dwa przedwzmacniacze.

 

 

W jednym i drugim przypadku, lepszy przedwzmacniacz w klocku stereo, nic nie pomoże, przy używaniu go w zestawie kina domowego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

@RAF77, @daniel-de robicie ze mnie idiotę czy jak bo widzę ze wy nie rozumiecie o co kaman !!!! Autor pisze ze zależy mu na jak najlepszym stereo i chce mieć przy okazji kino... reasumując stereo to ze wzmacniacza a jak kino to ampli i wzmacniacz na fronty... 

ale co ja się tam znam przecież ledwo od ziemi odrastam w porównaniu do innych... przez moje ręce przewinęło się więcej sprzętu niż tu niektórzy co kupili jeden set 10 lat temu i się madrują... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=63713]RAF77[/mention], [mention=53765]daniel-de[/mention] robicie ze mnie idiotę czy jak bo widzę ze wy nie rozumiecie o co kaman !!!! Autor pisze ze zależy mu na jak najlepszym stereo i chce mieć przy okazji kino... reasumując stereo to ze wzmacniacza a jak kino to ampli i wzmacniacz na fronty... 
ale co ja się tam znam przecież ledwo od ziemi odrastam w porównaniu do innych... przez moje ręce przewinęło się więcej sprzętu niż tu niektórzy co kupili jeden set 10 lat temu i się madrują... 
 
Tak i nie
Aby grało to jak trzeba musi być AV z pre out jak i wzmacniacz stereo z wejściem main in.
Koledzy dobrze prawią i to samo pisałem kilkanaście postów wyżej.
Możesz zrobić tak aby sygnał przechodził przez pre w av jak i we wzmacniaczu stereo ale to nie uszlachetni dźwięku.
Najlepiej jak pisałem i powiem kolejny raz aby te RX grały jak trzeba. Kupić AV Marantz NR1609 który ma wszystkie gadżety do obsługi 4 K i wzmacniacz stereo który dobrze gra z RX8 czyli Audiolab 8200 a, Music Hall A35.2 YBA Heritage a100, Roksan Kandy K2.
Wszystkie te wzmacniacze mają main in czyli ominięcie przedwzmacniacza w wzmacniaczu stereo.
AV ma wszystko co posiada.
W cenie 5 K PLN to na jakiegoś fajnego DACa wystarczy jeszcze.
Pod warunkiem że wzmacniacz stereo kupimy używany, bo AV tak szybko się zmienia technologia że nie warto używek brać, ciężko kupić coś co obsłuży nowe formaty Audio video.
To co napisałem uwierzcie mi to najlepsza możliwa opcja sam miałem to siebie nawet te same kolumny.
Autor i tak pewnie pójdzie na łatwiznę a potem będzie dalej inwestował bo RX to kolumny które muszą mieć bardzo ściśle określone warunki aby dobrze zagrały.
Czy to tak ciężko zrozumieć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KINGSIZE napisał:

Byłbyś uprzejmy podać pełną konfigurację w swoim zestawie MR RX8 /urządzenie, model, sposób połaczenia/. Z góry dziekuję. (może być na PW jeśli chcesz zachować te dane dla siebie).

Żadna tajemnica.

Kolumny jak pisałem to MA RX8 fronty, RX center, 4x Rx-Fx efektowe

Elektronika to Emotiva:

UMC-1 procesor

XPA-2 dwukanałowa końcówka mocy

XPA-5 pięciokanałowa końcówka mocy

XDA-1 DAC

BD Oppo BDP-83- praktycznie nieużywany

HiMedia Q5 Quatro - odtwarzacz multimedialny, praktycznie tylko z niego korzystam jako źródło.

 

Niedawno zmieniłem system z 7.1 na 5.1. Po przemeblowaniu pokoju nie ma miejsca na 7 głośników.

 

No i jest jeszcze subwoofer Paradigm Sub-15

 

Niedawno padł mi procesor UMC, z którego byłem mega zadowolony. Pracował w kinie i w stereo, DACa praktycznie nie używałem, bo ten w procesorze był tak samo dobry. Na tą chwilę sam nie wiem co dalej. Dobre procesory są koszmarnie drogie, a kupić używkę to praktycznie niewykonalne.

Doraźnie kupiłem do kina Amplituner Pioneer SC-LX88

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=63713]RAF77[/mention], [mention=53765]daniel-de[/mention] robicie ze mnie idiotę czy jak bo widzę ze wy nie rozumiecie o co kaman !!!! Autor pisze ze zależy mu na jak najlepszym stereo i chce mieć przy okazji kino... reasumując stereo to ze wzmacniacza a jak kino to ampli i wzmacniacz na fronty... 
ale co ja się tam znam przecież ledwo od ziemi odrastam w porównaniu do innych... przez moje ręce przewinęło się więcej sprzętu niż tu niektórzy co kupili jeden set 10 lat temu i się madrują... 
 
Jeśli, mowa o stereo, to oczywiście masz rację.

W takim razie, wdarło się tu pewne nieporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, venom200 napisał:

Pod warunkiem że wzmacniacz stereo kupimy używany, bo AV tak szybko się zmienia technologia że nie warto używek brać, ciężko kupić coś co obsłuży nowe formaty Audio video.

Zawsze warto kupić dobrą używkę niż nowe gówniane gadżety, obsługa formatów to nie problem, za ~300 zł spokojnie kupić deembeder i ewentualnie emulator edid jeśli potrzebny.

3 godziny temu, omen napisał:

Niedawno padł mi procesor UMC, z którego byłem mega zadowolony.

na co zmieniasz ? ja już miałem nowszy procesor ale finalnie wróciłem do UMC.

Wszyscy wciskacie wzmacniacz i wszyscy zapomnieliście że przód kina musi być spójny i składa się z 3 nie 2 głośników.

 

5 godzin temu, venom200 napisał:

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka

Coś kolegę boli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Na pisze to co na własne uszy słyszałem/słyszę...

Doświadczenie z obcowania z głośnikami komputerowymi się niestety nie liczy .

 

4 godziny temu, Martin Rejek napisał:

przez moje ręce przewinęło się więcej sprzętu niż tu niektórzy ...

 Nieźle Cię poniosło . To ile tych głośników komputerowych miałeś ?

 

8 godzin temu, Martin Rejek napisał:

taki cwany jesteś to wymień ampli z produkcji 2019 najlepszy w cenie 4-5 tys. zł

7013 to 2018 rok , końcówka , kosztuje prawie 5,5 koła a nie 4 i po prostu w tej cenie niema innych ampli wyprzedażowych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Warm Hoxton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

@feteka co końcówka mocy zmienia dźwięk? Tego chyba jeszcze nie grali nigdzie? Przecież oglądając film przez kino domowe wzmacniacz nic od siebie nie dodaje jest typowa końcówka w tedy, natomiast słuchając stereo gra tylko wzmacniacz i z niego jest wykorzystywany wbudowany przedwzmacniacz w stereo... o co ci idzie z tymi trzema kanałami ???rozumiem jak by to były inne kolumny ale autor ma cały set z jednej firmy, seri wiec co ma piernik bo wiatraka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że końcówka mocy lub wzmacniacz wykorzystany jak końcówka może zmienić barwę dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

@Warm Hoxton jak na razie to „TROLUJESZ” nic jeszcze nie wniosłeś do tematu i jak zawsze z twojej strony wychodzi z każdego tematu nic, sam burdel a autor jest później zamotały i sam nie wie o coś kaman... napisze ci o 4:00 po robocie bo trochę tego jest jak chcesz wiedzieć trolu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, bl4ck napisał:

Oczywiście że końcówka mocy może zmienić barwę dźwięku.

Tylko ile 2%-5% uwierz miałem Denona x3200 i Roksana KandyK2 i jakoś fronty nie odstawały od centrala, dodam ze więcej dzieje się w centralnym niż w lewym i prawym, to ciekawe jak wyłapujesz te dźwięki ... dodam ze miałem taki sam set jak autor ... jedynie @RAF77 może coś na ten temat powiedzieć bo ma wzmacniacz Stereo i Końcówkę wielokanałową mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Martin Rejek napisał:

@Warm Hoxton jak na razie to „TROLUJESZ” 

Bezczelny się zrobiłeś .  Napisałem coś co jest nieprawdą ? Miałeś wyjaśnić co jest wyjątkowego w SR 7013 a tu zero konkretów . Tylko mity o  doświadczeniu z głośnikami do PC . Do obrony honoru upatrzonego Marantza rzuciłeś się dokładnie jak Subfan. Dziwne i podejrzane ale analogiczne jak wejścia w  Twoim wzmacniaczu .

 

 

8 minut temu, Martin Rejek napisał:

dodam ze miałem taki sam set jak autor

Co za fantazja . I jeszcze jakiś Roksan . Wybacz, ale z Twoich opowieści mogę przełknąć tylko tę o wujku z wypożyczalnią kaset VHS .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

A ty tylko o jednym... głośniki PC ci się wryły w banie czy co?

Nie wiem czy chodziłes do szkoły specjalnej czy robisz z siebie idiotę, mieszkasz we wrocku to może się spotkamy chory człowieku na głowę ? Na 100% do tego nie dojdzie bo jesteś bardziej pusty niż pustak...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie dajcie już spokój, fajny temat był, każdy podał ciekawe opcje a teraz z tematu już się "syf robi"
Kiedyś ktoś też będzie szukał pomocy i zamiast temat od A do Z to będzie wolał nowy założyć aby nie czytać "słownych przepychanek"

Wysłane z mojego CPH1979 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.