Skocz do zawartości
IGNORED

Hobby i audiofilizm niejedno ma imię.


jello

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione w pewnej grupie Audio na Facebook'u.


( Wszelkie podobieństwo do osób rzeczywiście istniejących jest oczywiście całkowicie przypadkowe... ? )


"Długo to w sobie dusiłem, ale... czas na coming out.

Mój stary to fanatyk audio i to najgorszego sortu: audio vintage. Pół mieszkania zaj***ne starymi gratami. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi tranzystor czy kondensator i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają szpile na końcu. W swoim 22-letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać bo myślała, że znowu tranzystor w nodze.

Druga połowa mieszkania zaj***na pismami „Audio”, „Hi-Fi i Muzyka”, „Audio Video”, „Hi-Fi Choice” itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie audiofilskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go w internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla audiofilów i kręci awantury z innymi audiofilami o najlepsze przewody, wtyki, itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu electro voice to badziew, altusy biją je na głowę. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę HI END MAN, za naj***nie 10k postów.

Jak jest ciepło to co weekend wystawia kolumny na balkon i napie**ala na całe osiedle. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę słucham tego ryku, a ojciec przy obiedzie pie**oli o dobroczynnym działaniu muzyki. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jestem wychowany w rodzinie audiofila, bo od muzyki mózg mi lepiej pracuje.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym Mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy, bo hałasują podłączając kolumny, wzmacniacze, amplitunery, itd.

Przy jedzeniu zawsze pie**oli o starych gratach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Związek Producentów Audio-Video, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy, że niedostatecznie promują audio vintage tylko ciągle próbują wciskać ludziom współczesną tandetę, robi się przy tym cały czerwony, odchodzi od stołu klnąc i idzie popatrzeć na zieloną skalę w tunerze albo popieścić aluminiowe gałki we wzmacniaczu żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta monstera sansui. Oczywiście do Wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i podłączył w dużym pokoju. Kręcił gałkami, gapił się na „wycieraczki”, wciskał przełączniki i siedział cały dzień przy tym monsterze na środku mieszkania. Obiad (karpia) też przy nim zjadł.

Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich wzmacniaczy vintage w Polsce to bym wziął młotek i rozpie**olił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent zabrał mnie na odsłuch jakichś nowych kabli zasilających. Super prezent, k***a!

Pojechaliśmy gdzieś w p*zdu za miasto, wchodzimy do jakiegoś domu, witamy z gospodarzami, a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. W salonie usiadł wygodnie pośrodku między kolumnami, gospodarze wymienili półmetrowy kawałek kabla za 35 tysięcy na półmetrowy kawałek kabla za 40 tysięcy i puścili jakąś symfonię. Ojciec cały szczęśliwy. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem odtwarzacz mp3, to mnie ojciec pie**olnął po głowie, że wszyscy słyszą muzykę z moich słuchawek i że zakłócam odsłuch. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz „krzyczał szeptem”, żebym się nie wiercił bo szeleszczę i zagłuszam sybilanty. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na kolumny jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn. Dom nie był ogrzewany a przez nieszczelne okna wdzierał się wiatr, bo właściciel całą kasę ładował w audio.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Mirka, z którym jeździ na odsłuchy. Kiedyś ich towarzyszem w odsłuchach był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na Wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny i Zbysio przyszedł na hehe kielicha. Naj*bali się i oczywiście cały czas gadali o audio i starych gratach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są wzmacniacze dzielone czy integry.

K***A, ZBYCHU, TY NIE SŁYSZAŁEŚ PORZĄDNEJ INTEGRY I TY SIĘ ZA AUDIOFILA UWAŻASZ?!

WEŹ MNIE NIE WK***IAJ TADEK, SŁYSZAŁEŚ TY KIEDYŚ PORZĄDNĄ INTEGRĘ? DZIELONKI WPIE*DALAJĄ JE NA ŚNIADANIE!

CO TY MI O DZIELONKACH PIER*OLISZ JAK NAWET NIE SŁYSZYSZ RÓŻNICY MIĘDZY FONICĄ A ESOTERICEM!

No i aż zaczęli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona Zbysia, że Zbysia poraził prąd przy przepinaniu kabli i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec:

I bardzo k***a dobrze!

Tak go za tę integrę znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Związku Producentów Audio-Video. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś było trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach ze ZPAV powiedzieć. Gazety nieaudiofilskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o audio vintage polskim ani aferach w ZPAV nic się nie pisze.

Szefem koła ZPAV w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskiemu audio przez Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie audio gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem ZPAV ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu ZPAV i Adama na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca co to jest TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, ZPAV, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że ZPAV jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 zł na tranzystory, wtyki i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. kondensatorów olejowych za te 2k kupić.

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć kombi z dużym bagażnikiem, żeby pomieścić wszystkie graty, a wypożyczanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać. Niestety, nie było go stać ani nie miał go gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za przechowywanie więc zgadał się z jakimiś audiofilami z okolicy, że kupią kombi na spółkę, ono będzie stało u jakiegoś Janusza, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, w garażu, który ten Janusz ma i się będą tym kombi dzielili albo będą jeździć na odsłuchy razem.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że przywieziony tym kombiakiem sprzęt gra jak poj***ny więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wk***ienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni słuchają sprzętu bez niego bo przecież po równo się zrzucali na kombi i w niedzielę wieczorem, jak te Janusze już wróciły z odsłuchów, wyszedł nagle z domu.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam kombi, co to u Janusza miało parkować w garażu. Pytam skąd się tu wzięło, a on mówi, że Januszowi zaj***ł z podjazdu przed domem, bo oni go oszukali i żebym pomógł mu przepchać kombi za sąsiedni blok, bo właśnie benzyny zabrakło. Na nic zdało się tłumaczenie, że sąsiedzi wykupili wszystkie miejsca parkingowe i musielibyśmy postawić kombi na klombie starej Cioranowej, która zawsze skarży ojca na policję kiedy ten wystawia kolumny na balkon. Na szczęście kombi okazało się za ciężkie do przepchania, więc stary stwierdził, że on je przed domem zostawi.

Za pomocą jakichś łańcuchów i mojej kłódki od roweru przypiął kombi za koło do latarni i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z Januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować. Zaczęła się nieziemska inba, bo Janusze drą mordy dlaczego on kombi ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 500zł się składał a nie jeździł w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpie**olu bo było blisko.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się klamki od bagażnika i krzyczy, że nie odda.

Janusze krzyczą, że ma oddawać.

Jeden Janusz ma rozj***ny nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od kombi za nogę i dostał drugą nogą z kopa.

Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat, bo pobił człowieka.

We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi.

Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił kombi, a policjantów żeby go nie aresztowali.

Ja smutna żaba.

W końcu policjanci oderwali starego od tego pieprzonego kombi. Ja podałem Januszom kod do kłódki rowerowej i zabrali kombi, rzucając wcześniej staremu 500zł i mówiąc, że nie ma już do kombi żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na odsłuchach nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie pie**olił z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.

Stary do tej pory robi z Januszami awantury na forach dla audiofilów, bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trolkonta.

Szczepan54

Liczba postów: 1

Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stara_anoda od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały audiofil! Chcą go oczernić bo zazdroszczą mu kolekcji sprzętu vintage audio!

Potem jeszcze używał tych trolkont do prześladowania niedawnych kolegów od kombi. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpie**alał na trolkoncie i np. pisał, że ma ch*jowy sprzęt, jest głuchy i nie słyszy różnicy między wtykami miedzianymi a posrebrzanymi.

Z tych samych trolkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia kolejnego zakupionego amplitunera to sam sobie pisał:

Noooo, gratuluję sprzętu! Widać, że to poważny audiofil i kolekcjoner!

A potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak sobie wyobrażam kilku użytkowników tego forum ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny anty-audiofilski pasztet wyprodukowany przez grupe antykablarzy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mający pojęcie o tym hobby widzi jakie bzdury są w tym opisie. Po wpisach powyżej widać kto wie coś o tym hobby, a kto jest zupełnie zielony. Prowokacja mająca ośmieszyć audiofilizm, ośmiesza tych, którzy w ten opis uwierzyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś paszkwil.

A tak nawiasem mówiąc -

Jakież mam szczęście, że moi synowie mają zgoła odmienne zdanie, na temat mojego umiłowania do muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sly30 napisał:

Każdy mający pojęcie o tym hobby widzi jakie bzdury są w tym opisie. Po wpisach powyżej widać kto wie coś o tym hobby, a kto jest zupełnie zielony. Prowokacja mająca ośmieszyć audiofilizm, ośmiesza tych, którzy w ten opis uwierzyli.

Nawet jeżeli jest to satyra to bardzo trafna. Niektóre osoby właśnie doskonale rozumieją to hobby i mają normalnie podejście do tematu. Usiądą sobie godzinkę, dwie wieczorem 3 razy w tygodniu i posłuchają sobie swojej ulubionej muzyki. Dla relaksu i przyjemności.

 

Obsesyjne i fanatyczne podejście do kabelków, bezpieczników, podstawek,  wojny które kolumny są najlepsze a inne to kompletny badziew pokazuje, że istnieje tutaj na forum problem podobny do opisanego powyżej.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Bareja, też przerysowując pokazywał jak w PRL jest, nic sam od siebie nie zmyślał, obserwował.

Tym się charakteryzuje dobra satyra. Tak czy inaczej, lepiej lub gorzej, pokazuje charakterki, układy, sytuacje obnażone.

(ta w poście otwierającym - pokazuje wyjątkowo dobrze)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam PRL, też dobra satyra ;)- może

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tekst, tylko malo audiofilski... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Uniti Atom | Chario Delphinus | Vermouth Serenade 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę zdrowych Świąt i spokojnego hałasowania w oczekiwaniu Nowego Roku.

Zróbcie listę do Świętego Mikołaja i napiszcie potem komu co z niej przyniósł !!! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2019 o 22:31, S0nic napisał:

Dokładnie tak sobie wyobrażam kilku użytkowników tego forum ?

Cholercia. Moj syn rosnie :-)))))))))))

W dniu 16.12.2019 o 09:45, iro III napisał:

Przecież Bareja, też przerysowując pokazywał jak w PRL jest, nic sam od siebie nie zmyślał, obserwował.

Wrong :-)! Im dluzej zyje na tym swiecie, tym bardziej dociera do mnie, ze filmy Pana Stanislawa rozumiemy wszyscy zle ! :-).

PRL, to male miki. Jak tak popatrzec, to niewiele sie w Polakach zmienilo. Naprawde. Tak wiec przekaz tych filmow byl bardziej uniwersalny, nizli tylko celem jego bylo wysmiewanie PRL-u. To bylo wysmiewanie przywar "polskosci" w szerszym aspekcie. Tym bardziej celne i genialne. 

BTW. Przepraszam za brak polskich liter, ale czasami ( sam nie wiem czemu ) tu na forum polskie znaki mi nie "wchodza". Ktos moze wie, czemu ;-) ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 00:35, David_65062 napisał:

Ciekawy tekst, tylko malo audiofilski... ?

Czasem zmiana czcionki ? pomaga.

20 godzin temu, pmcomp napisał:

Zróbcie listę do Świętego Mikołaja i napiszcie potem komu co z niej przyniósł !!! 

Jak koło mnie przemyka, to zawsze jakąś płytkę CD podrzuca ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 O jeżu, prawie poszczałem się ze śmiechu czytając ten tekst?O jeżu, prawie poszczałem się ze śmiechu czytając ten tekst?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poznać głupiego po śmiechu jego"

stare przysłowie polskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 23:26, pmcomp napisał:

Zróbcie listę do Świętego Mikołaja i napiszcie potem komu co z niej przyniósł !!! 

To dopiero za rok... Tyle mamy czekać?

W dniu 19.12.2019 o 16:32, SynSama napisał:

nizli tylko celem jego bylo wysmiewanie PRL-u

Sięgam pamięcią wczesnych lat 70-tych. Za Boga nie chciałbym wracać do tamtych czasów. 80-tych też. A filmy  przypominają to truchło, które cuchnie do dziś. Nawet "Misia" nie dałem rady w całości, choć niektóre fragmenty nawet niezłe/dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 16:32, SynSama napisał:

PRL, to male miki. Jak tak popatrzec, to niewiele sie w Polakach zmienilo. Naprawde. Tak wiec przekaz tych filmow byl bardziej uniwersalny, nizli tylko celem jego bylo wysmiewanie PRL-u. To bylo wysmiewanie przywar "polskosci" w szerszym aspekcie

PRL w filmach Barei jest tłem i środowiskiem dla Polaków. Tworzył w tamtym czasie i niestety innego nie dożył.

Szerszy aspekt (o którym piszesz), możemy docenić/zauważyć dopiero teraz, z perspektywy czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem identycznie skomponowany tekst, autor miał chyba 22 lata i opisywał hobby swego ojca, którym było wędkarstwo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mickey6 napisał:

Kiedyś czytałem identycznie skomponowany tekst, autor miał chyba 22 lata i opisywał hobby swego ojca, którym było wędkarstwo. 

Oczywiście, w każdym hobby są zarówno normalsi, wyczynowcy i nawiedzeni.

To forum jest o audio, wiec nic dziwnego, że ten tekst znalazł się tutaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, iro III napisał:

Oczywiście, w każdym hobby są zarówno normalsi, wyczynowcy i nawiedzeni.

To forum jest o audio, wiec nic dziwnego, że ten tekst znalazł się tutaj.

Miałem na myśli, że ten tekst tutaj albo ma tego samego autora albo to zwyczajnie rip off.  Niestety nie pomnę gdzie go czytałem. Było m.in. zdanie o ciągłych wizytach na ostrym by wyciągać haczyki ze stóp i wiele innych myśli bardzo podobnych do powyższych.

Ps. A jednak w Internecie nic nie ginie:  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mickey6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna i ta sama opowieść, tylko podstawione dane są inne. W jednym przypadku chodzi o wędkarstwo, w innym o audio, a jeszcze w innym może chodzić na przykład o modelarstwo lub kolekcję proporczyków. Ta opowieść, to jednak 'piece of shit.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicago

Oczywista oczywistość co piszesz. Trzeba starać się rozumieć innych ludzi. Pomimo, że za dobrą muzykę bym się pokrajał, to zdaję sobie sprawę, że są osoby "nie-melomani". Tak samo - jak są "nie-audiofile".

Mnie np. motoryzacja średnio kręci, ale dla wielu to wręcz fascynacja.

Ale uwaga - gorzej, jak człowiek nie ma żadnego hobby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.