Skocz do zawartości
IGNORED

KOLUMNY W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH...postaram się pomóc każdemu:)


Gość SPEAKERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chyba jednak ma problemy z czytaniem.. ten wątek umarł dawno temu i speakerman już tutaj nie postuje... jesli chcesz uzyskać odpowiedź to prędzej ją uzyskasz tworząc nowy wątek, co kulturalnie próbował CI wyjaśnić Hiena... a Twoja reakcja jest co najmniej dysj=kusyjna zwłaszcza jak na kogoś nowego na forum.

 

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do baala

Ja stawiam na Luxmana, niestety wzmacniacze te wlasnie graja takim lekko zawoalowanym i zmiekczonym dzwiekiem [sam mialem kiedys wysoka integre Luxmana ale starsza juz wiekowo]. ESY ktore masz to naprawde dobre przetworniki nie nie dotykalbym ich, ten zestaw Meridiana sam bym chcial miec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barni, bardzo dziękuję za dobre słowo! Rzeczywiście jestem tu nowy, a jak mówią w (we) wojsku ::: "młody zawsze się zje...." Przepraszam już się poprawię!!! Ale stażem audiofilskim jestem Matuzalemem! Zaczynałem w stanie wojennym, amplituner Radmor, Unitra, wieża Altus (niech ktoś powie że takiej nie było?!)! Przepuścilem przez pokój kupę kloców. Ale wciąż mnie wiele rzeczy w tej pasji interesuje i zaciekawia, a to chyba nie jest źle? Ściskam wszyskich i raz jeszcze pardon!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj SPEAKERMAN oraz Panowie. Mam kolumny Paradigm V3, slyszalem ze jak polozy sie na nich "czapki" z granitu poprawia to jakosc dzwieku. Wyobrazam sobie ze tu musi chodzic o bas i zmniejszenie drgan obudowy. Czy to prawda? Jesli tak to jak ciezkie powinny byc te klicki i czy kladzie sie je bezposrednio na kolumnie czy jakos przez izolacje. A moze jakos jeszcze mozna podrasowac te kolumny. Mam kable Sonic Link ATS200. Bardzo je lubie w pokoju 14m2 ale jakby dalo sie cos jeszcze polepszyc to jestem chetny. Dzieki za kontakt do Pana Markow. SZACUNEK

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.