Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  240 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, k4mil3k napisał:

@McGyver mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie ? Próbuje wysłać Ci wiadomość PW, ale chyba masz przepełnioną skrzynkę bo dostaje komunikat że odbiorca nie może odebrać wiadomości.

Zgadza się, PW mi nie działa dlatego w moim profilu jest mail i adres mojej strony, a na stronie jest numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, muzaman napisał:

Też tak mam czasami.

I w ogóle muuuulliii straszebnie zapisywanie trwa minute cos ta new apka soft hmm kuleje na starym to hasało lepiej jak w node2i  bluos a tu jakieś zmulone onkyo jest ;)))

2 minuty temu, muzaman napisał:

coś się kicha z forum audiostereo. Albo przeciążony albo coś grzebią.

Rozumiem jak to siędzieje w weekend ale dzisiaj 0 - 23:30 prawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muzaman Hmmm...moja płytka to prawie wersja produkcyjna. Elementy które zmieniłem są zgodne z wersja produkcyjna, ale z powodu braku dedykowanych punktów montażowych na moim PCB są przylutowane "na drucikach" w odpowiednich punktach. Dla czego pytasz ?

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, k4mil3k napisał:

@muzaman Hmmm...moja płytka to prawie wersja produkcyjna. Elementy które zmieniłem są zgodne z wersja produkcyjna, ale z powodu braku dedykowanych punktów montażowych na moim PCB są przylutowane "na drucikach" w odpowiednich punktach. Dla czego pytasz ?

Bo "grasz" na niej i czy coś od czasu jak ją zamontowałeś, zmieniło się w dźwięku? Coś "ewoluowało"? i sorki, że zapytam ? to nadal trzyma 5V? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, muzaman napisał:

Bo "grasz" na niej i czy coś od czasu jak ją zamontowałeś, zmieniło się w dźwięku? Coś "ewoluowało"? i sorki, że zapytam ? to nadal trzyma 5V? ?

Pisał mi właśnie że czasami spada do 3v i dzwięk trochę zwalnia ,ale mówi że to drobiazg i że sie ułoży z czasem ;))))

ŻART!!!

Edytowane przez freju
info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, muzaman napisał:

Bo "grasz" na niej i czy coś od czasu jak ją zamontowałeś, zmieniło się w dźwięku? Coś "ewoluowało"? i sorki, że zapytam ? to nadal trzyma 5V? ?

Gram na tej płytce, ale mało teraz słucham. Mój słuch wraca dopiero do pełnej sprawności po zabiegu operacyjnym, od kilku dni dopiero w miarę normalnie mówię i słyszę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, k4mil3k napisał:

Gram na tej płytce, ale mało teraz słucham. Mój słuch wraca dopiero do pełnej sprawności po zabiegu operacyjnym, od kilku dni dopiero w miarę normalnie mówię i słyszę ?

Wracaj do zdrowia stary ,na pocieszenie ci powiem że nie jesteś sam też choruje i to przewlekle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, freju napisał:

Wracaj do zdrowia stary ,na pocieszenie ci powiem że nie jesteś sam też choruje i to przewlekle ?

No właśnie byłem na zabiegu między innymi z powodu ciągłych chorób zwłaszcza angin i wiecznych antybiotyków, oraz problemów z oddechem. Usunięcie wszystkich migdałów, plastyka podniebienia i jamy nosowej. Teraz już jest spoko, opuchlizna schodzi i zaczynam w pełni mówić i słyszeć, ale pierwsze 10 dni było przerąbane...

Też życzę zdrowia! 

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, k4mil3k napisał:

No właśnie byłem na zabiegu między innymi z powodu ciągłych chorób zwłaszcza angin i wiecznych antybiotyków, oraz problemów z oddechem. Usunięcie wszystkich migdałów, plastyka podniebienia i jamy nosowej. Teraz już jest spoko, opuchlizna schodzi i zaczynam w pełni mówić i słyszeć, ale pierwsze 10 dni było przerąbane...

Też życzę zdrowia! 

To ty masz super bo za chwilę bedziesz całkowicie zdrowy a ja nigdy ;( nie będę sie tu rozpisywał na co tam jescze choruje ale to bardzo popularna choroba w Polsce i na świecie cukrzyca  typ2 ;( ale to nie wszystko mam taką swoją mini apteke w domu , najważniejsze jest to co jest w głowie , do przodu i nie marudzimy trzeba się śmiać i myśleć pozytywnie :))

Edytowane przez freju
info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, freju napisał:

To ty masz super bo za chwilę bedziesz całkowicie zdrowy a ja nigdy ;( nie będę sie tu rozpisywał na co tam jescze choruje ale to bardzo popularna choroba w Polsce i na świecie cukrzyca  typ2 ;( ale to nie wszystko mam taką swoją mini apteke w domu , najważniejsze jest to co jest w głowie , do przodu i nie marudzimy trzeba się śmiać i myśleć pozytywnie :))

100% racji, nie ma co się łamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.