Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  240 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k

Rekomendowane odpowiedzi

@freju  Wierze Ci na słowo że przy tym sprzęcie "zrywa gacie", sam mam średni a rzekłbym nawet podstawowy wzmacniacz ze zintegrowanym DAC o wielkości nieco większej niż paczka zapałek i czuje sporą poprawę, a co dopiero Ty. ?

Chodzi mi o to że z pewnością potencjał Node został odblokowany tym modem, tylko pytanie za ile z tej poprawy odpowiada Node, a za ile DAC w J-feng'u. Choć z drugiej strony jak J-feng nie dostanie ze źródła dobrego sygnału, to sam też nie wiele z niego "ulepi" żeby dać jakąś prezentację.

 

 

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4mil3k napisał:

Grałeś tak wcześniej na BS ? Pytanie jak oceniasz BS po modzie w takim samym połączeniu jak grał kiedyś bez mod'a ?

Grałem w różnych konfiguracjach  ,z dac- hd25 i xindak  dac9 ,poznałem już dobrze charakterystyke jaką miał node2i przed modem a jak jest teraz a z jfeng uds-03  po prostu gra najlepiej ?

Godzinę temu, k4mil3k napisał:

@freju  Wierze Ci na słowo że przy tym sprzęcie "zrywa gacie", sam mam średni a rzekłbym nawet podstawowy wzmacniacz ze zintegrowanym DAC o wielkości nieco większej niż paczka zapałek i czuje sporą poprawę, a co dopiero Ty. ?

Chodzi mi o to że z pewnością potencjał Node został odblokowany tym modem, tylko pytanie za ile z tej poprawy odpowiada Node, a za ile DAC w J-feng'u. Choć z drugiej strony jak J-feng nie dostanie ze źródła dobrego sygnału, to sam też nie wiele z niego "ulepi" żeby dać jakąś prezentację.

 

 

Właśnie dac w jfengu jest bardziej rozdzielczy szczegółowy i szybko obnaży sałbe zródło , wczesniej pisałem że przed modem lepiej grał mi tidal na macu z konwerterem singxer , a teraz juz nie ma powrotu do tej konfiguracji node zyskał  dużo bo wydawało mi sie że juz jest fajnie na macu ale myliłem sie , bo na wejściu aes ebu w jfengu jest kozacko ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mus,e jakiś lepszy kabel dc do tomanka zastosować ponoć wbrew pozorom ma to duże znaczenie i wpływ taki ostatni szlif ,ale przy transparentnych gratach  myślę że ważny aspekt,te tomankowe kable nie są specjalnej jakosci,  może jakieś pomysły diy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zasilający jest na 230v A my już tego nie stosujemy , a do zasilacza tomanka tzw iec" to mam już dobry viborg i listwa też viborg , mówię o kablu tym cienkim dc co idzie bezpośrednio do Node z okrągłym  wtykiem 2,1 /5 

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freju  Ja też o tym samym cienkim co idzie bezpośrednio do Node. To zdjęcie to tylko przykład o co mi chodzi.
Tamten ferryt co jest teraz na kablu jest na zatrzasku i możesz go zdjąć bez żadnej szkody, a zamiast niego zrobić tym kablem podobną plecionkę na pierścieniu. Taki pierścień to ze 2 czy 3 zł na Alle. https://allegro.pl/oferta/tf25x12x15-filtr-ferryt-pierscieniowy-tf-e8626-8775217137

Chyba że znasz jakiegoś krótkofalarza, oni tego często używają.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, k4mil3k napisał:

@freju  Ja też o tym samym cienkim co idzie bezpośrednio do Node. To zdjęcie to tylko przykład o co mi chodzi.
Tamten ferryt co jest teraz na kablu jest na zatrzasku i możesz go zdjąć bez żadnej szkody, a zamiast niego zrobić tym kablem podobną plecionkę na pierścieniu. Taki pierścień to ze 2 czy 3 zł na Alle. https://allegro.pl/oferta/tf25x12x15-filtr-ferryt-pierscieniowy-tf-e8626-8775217137

Chyba że znasz jakiegoś krótkofalarza, oni tego często używają.

Myślisz że Ferryt to raczej tylko przeciw zakłóceniami działa tak ja to rozumiem ,a mi chodzi bardziej o jakość kabla i wtyków  bo to takie zwykłe najtańsze są,  i myślałem o jakimś krótkim tak z 0,5m może neotech srebrny albo miedź srebrzona i wtyki firmowe jakieś ale nie bardzo wiem gdzie i jak tego szukać w necie 

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś może jaka jest różnica między note przed i po modyfikacji po analogu, bo to chyba najbardziej miarodajne porównanie.

To,że najlepiej sygnał z note przepuścić przez jakiś DAC to oczywiste,ale każdy ma innego DAC-a i różnice będą inne.

Sam takiego porównania zrobić nie mogę, bo płytkę będę miał w połowie lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, freju napisał:

Myślisz że Ferryt to raczej tylko przeciw zakłóceniami działa tak ja to rozumiem ,a mi chodzi bardziej o jakość kabla i wtyków  bo to takie zwykłe najtańsze są,  i myślałem o jakimś krótkim tak z 0,5m może neotech srebrny albo miedź srebrzona i wtyki firmowe jakieś ale nie bardzo wiem gdzie i jak tego szukać w necie 

Myślałem że chodzi Ci właśnie o możliwe zakłócenia od reszty kabloteki. Jak będą wtyczki i gniazda można zrobić Ci taki kabelek.

3 godziny temu, darwroc napisał:

A próbował ktoś może jaka jest różnica między note przed i po modyfikacji po analogu, bo to chyba najbardziej miarodajne porównanie.

To,że najlepiej sygnał z note przepuścić przez jakiś DAC to oczywiste,ale każdy ma innego DAC-a i różnice będą inne.

Sam takiego porównania zrobić nie mogę, bo płytkę będę miał w połowie lutego. 

Ja sprawdzałem na swoim sprzęcie i w przypadku obu połączeń jest poprawa. Pytanie czy osoby mające już płytkę mogły by się w celu społecznym poświecić i zrobić takie porównanie ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Właśnie jestem po zainstalowania adapterka, którego zasilam NOSTAOMO 3A5V- ustawionego przez Producenta na napięcie 5,1 V.

Z braku czasu nie udzielam się na forum, ale go nieustannie obserwuję,  w formie podziękowania Konstruktorowi

urządzenia wymienię kilka cech które EWIDENTNIE wychwyciłem przy pierwszych odsłuchach na Node2 (bez "I")

podłączonego poprzez chinche :

- zdecydowanie szybszy dzwięk, ale jednocześnie  nie nerwowy, jakby poszczególne instrumenty wchodziły  na scenę w spokoju, ale pewnie - większa selektywność, odseparowanie instrumentów

- więcej wybrzmień

- złagodzenie sybilantów, przy jednoczesnym pojawieniem się szczegółów, planktonu

- więcej pogłosów, pojawiła się swoista aura wokół instrumentów

Myślę, że po wygrzaniu wymienione cechy jeszcze się pogłębią.

Jak na razie, zakup oddzielnego DACa przesunąłem w daleką przyszłość - jest świetnie, jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla  Konstruktora i wszystkim Forumowiczom którzy go w projekcie wspierali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ptaszek2007 napisał:

Jak na razie, zakup oddzielnego DACa przesunąłem w daleką przyszłość - jest świetnie, jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla  Konstruktora i wszystkim Forumowiczom którzy go w projekcie wspierali.

Dziękować. Duży rośnij !  ?

Adapterki się już kończą, zostały ostatnie dwa, kolejna partia będzie dostępna za miesiąc, być moze zostaną też nieco ulepszone.
Labo się rozbudowuje, idzie do mnie nowy oscyloskop, tester napięć, trochę bardziej rozbudowany miernik i działam. Mogę też powiedzieć że zaczynam pracę nad nowym tematem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, k4mil3k napisał:

Dziękować. Duży rośnij !  ?

Adapterki się już kończą, zostały ostatnie dwa, kolejna partia będzie dostępna za miesiąc, być moze zostaną też nieco ulepszone.
Labo się rozbudowuje, idzie do mnie nowy oscyloskop, tester napięć, trochę bardziej rozbudowany miernik i działam. Mogę też powiedzieć że zaczynam pracę nad nowym tematem ?

No to chwal się ?:)

Paweł a mogę zapiąć  pod node power bank Anker 26800mAh ma na wyjściu 5v-3A :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, freju napisał:

No to chwal się ?:)

Paweł a mogę zapiąć  pod node power bank Anker 26800mAh ma na wyjściu 5v-3A :))

Chwalić się na razie nie będę ?  Teraz kolej na żonę, muszę jej zrobić sterownik akwariowy ? a jak go skończę to wracam do tematyki związanej z audio - do nowego tematu i doprodukowania modułów do Node i właśnie po to muszę rozbudować labo.
5V to 5V. Z punktu widzenia elektryki nie ma znaczenia z czego dostarczysz to napięcie, oczywiście ma być typu stałego. Nie sądzę jednak że to wniesie jakąś poprawę. Tam są ogniwa litowe które mają inne napięcie niż Ty tego potrzebujesz, więc i tak zasilasz urządzenie przez przetwornicę w power banku. Pytanie jak ktoś ją wykonał....

 

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ptaszek2007 napisał:

Witam !

Właśnie jestem po zainstalowania adapterka, którego zasilam NOSTAOMO 3A5V- ustawionego przez Producenta na napięcie 5,1 V.

 

urządzenia wymienię kilka cech które EWIDENTNIE wychwyciłem przy pierwszych odsłuchach na Node2 (bez "I")

podłączonego poprzez chinche :

I o to mi chodziło,dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ptaszek2007 napisał:

Witam !

Właśnie jestem po zainstalowania adapterka, którego zasilam NOSTAOMO 3A5V- ustawionego przez Producenta na napięcie 5,1 V.

Z braku czasu nie udzielam się na forum, ale go nieustannie obserwuję,  w formie podziękowania Konstruktorowi

urządzenia wymienię kilka cech które EWIDENTNIE wychwyciłem przy pierwszych odsłuchach na Node2 (bez "I")

podłączonego poprzez chinche :

- zdecydowanie szybszy dzwięk, ale jednocześnie  nie nerwowy, jakby poszczególne instrumenty wchodziły  na scenę w spokoju, ale pewnie - większa selektywność, odseparowanie instrumentów

- więcej wybrzmień

- złagodzenie sybilantów, przy jednoczesnym pojawieniem się szczegółów, planktonu

- więcej pogłosów, pojawiła się swoista aura wokół instrumentów

Myślę, że po wygrzaniu wymienione cechy jeszcze się pogłębią.

Jak na razie, zakup oddzielnego DACa przesunąłem w daleką przyszłość - jest świetnie, jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla  Konstruktora i wszystkim Forumowiczom którzy go w projekcie wspierali.

Nie ma sprawy darowizny mile widziene ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i u mnie zawitał moduł zasilania.  ? Teraz muszę pomyśleć o dobrym zasilaczu. Co koledzy polecacie w kwocie do 500 zł ? 

A może ktoś z kolegów  konstruktorów wymyśli jakiś wypasiony, optymalny zasilacz do node 2 ?

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, rd79 napisał:

Wczoraj i u mnie zawitał moduł zasilania.  ? Teraz muszę pomyśleć o dobrym zasilaczu. Co koledzy polecacie w kwocie do 500 zł ? 

A może ktoś z kolegów  konstruktorów wymyśli jakiś wypasiony, optymalny zasilacz do node 2 ?

Teraz chyba wiele osób bierze Nostromo i nie narzeka.

A co do zrobienia zasilacza, prędzej czy później ten dzień nadejdzie, ale póki co uczę się nowego sprzętu. Dla porównania dwa zasilacze...

Screenshot_20200130_213614.jpg

Screenshot_20200130_213545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rd79 napisał:

Wczoraj i u mnie zawitał moduł zasilania.  ? Teraz muszę pomyśleć o dobrym zasilaczu. Co koledzy polecacie w kwocie do 500 zł ? 

A może ktoś z kolegów  konstruktorów wymyśli jakiś wypasiony, optymalny zasilacz do node 2 ?

Jjak coś to mam jednego tomanka na zbyciu był dedykowany pod dac  arcam rdac 6v-3A do małej modyfikacji na 5v ale w dobrej cenie 350zł z wysyłka mogę zrobić jest to wersja ta podłużna , wygląda dużo bardziej profesjonalnie niż  nostromo tutaj już moim zdaniem poszedł konstruktor za daleko z tym minimalizmem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darwroc napisał:

Nostromo wygląda poprostu odpustowo,ale można schować?

Sęk w tym że kabel nie powinien być za długi najlepiej z 0,5m dobrej jakości wtyki itd,, a przy 0,5m ciężko coś schować  za meble;)

dobry przykład miałem właśnie wczoraj podłączyłem do node power bank anker  no taki już mozna powiedzieć wyższa liga power banków bo zabierją je himalaiśći na mont everest ponoć nie umiera w takich nawet warunkach i co kabel miałem typowa tzw sznurówke z marketu cienką 1m i node zaczął mi mrugać i jestem pewien że to wina kabla,ale innego takiego nie mam na stanie narazie i szybko wypiałem to bo się wystraszyłem że coś padnie w node2i  ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie wiadomo, że w audio wszystko ma wpływ mniejszy lub większy na ostateczne brzmienie systemu.

Ale nigdzie nie mogę odnaleźć informacji na temat znaczenia kabelków prądu stałego ( ich długość, rodzaj przewodnika, geometria, przekrój itp)

Jeśli ktoś ma taką wiedzę, lub doświadczenie w tej materii, to bardzo proszę o informacje.

oryginalny kabelek od NOSTROMO wygląda bardzo lichutko, ale kto wie może jest wystarczający, a może można lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptaszek2007 napisał:

Powszechnie wiadomo, że w audio wszystko ma wpływ mniejszy lub większy na ostateczne brzmienie systemu.

Ale nigdzie nie mogę odnaleźć informacji na temat znaczenia kabelków prądu stałego ( ich długość, rodzaj przewodnika, geometria, przekrój itp)

Jeśli ktoś ma taką wiedzę, lub doświadczenie w tej materii, to bardzo proszę o informacje.

oryginalny kabelek od NOSTROMO wygląda bardzo lichutko, ale kto wie może jest wystarczający, a może można lepiej.

Expertem jakimś wielkim nie jestem ale to że im dłuższy kabel to większe straty to taki elementarz a już przy kablu z tesco o grubości dwóch włosów to uwierz mi ma to ogromne znaczenie nawet przy długości 1,2m , dla przykładu mam taką ładowarke z wyświetlaczem i mam pełne info ile amper podaje mi na tel przy ładowaniu i np przy dobrym kablu np vention " o dł 1m ładowarka pokazuje mi pobór 1.8A a przy długości 2m ten sam kabel ampreaż spada do 1,3A a na sznurówkach o długości  nawet tylko 1m potrafi spaść nawet do 0,7A ,przetestowane na wskroś ,dlatego mniemam że pomimo iż power bank mój podaje pełne 5v-3A to na kiepskim przewodniku o małym przekroju jestem pewien że do node nie dochodziły nawet 2A dlatego zaczął wariować ot i tyle z mojej wiedzy podstawowej bo elektronikiem nie jestem ale te podstawy znam ;))

Kabel z nostromo pomimo że nie jest to jakiś hi-end  w sensie jakości miedzi o srebrze nie wspomnę to swój przekrój ma i z pewnością  wystarczy. 

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego konektory do tych modułów też robię sam, bo gotowce dostępne na rynku mają zdecydowanie za małe przekroje...Kabel też nie pierwszy lepszy z półki, bo chcąc wcisnąć żyłę 0,35mm² w pin JST trzeba korzystać z kabli typu FLRY-B.

A wracając do kabli DC, najważniejszy jest przekrój i było by fajnie gdyby był ekran.

received_590316901819274.jpeg

Co do faktu że Node nie wystartował na power banku. Kontrolki mrugają na czerwono gdy napięcie główne jest za niskie lub go brak.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4mil3k napisał:

Właśnie dla tego konektory do tych modułów też robię sam, bo gotowce dostępne na rynku mają zdecydowanie za małe przekroje...Kabel też nie pierwszy lepszy z półki, bo chcąc wcisnąć żyłę 0,35mm² w pin JST trzeba korzystać z kabli typu FLRY-B.

A wracając do kabli DC, najważniejszy jest przekrój i było by fajnie gdyby był ekran.

received_590316901819274.jpeg

Co do faktu że Node nie wystartował na power banku. Kontrolki mrugają na czerwono gdy napięcie główne jest za niskie lub go brak.

Node wystartował i nawet coś tam grał ale mrugały wszystkie diodki na nim w sensie przygasały ale jak by chodził  , nie testowałem tego dłużej bo czułem że coś jest nie halo i myśle że napewno brakowało mu tej wymaganej mocy , zamówiłem juz na aliexpress taki fajny kabelek przyzwoity w przyzwoitych pieniądzach bo 55zł za 1,2m ,ale dostałem info od chinczyka  , że w związku z epidemią wirusa mają blokadę i może śię to przeciągnąc do miesiąca za nim wyślą , więc anulowałem zam i szukam czegoś na miejscu , wstępnie dogadałem temat w blackdot audio  miał byc juz całkiem na wypasie bo neotech srebrzony i wtyki no właśnie napisał że lepsze od oyiade ale tez cisza od tygodnia ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moduły wyprzedane. Było by miło gdyby wszyscy którzy jeszcze nie wypowiedzieli się jakie zmiany wniosła zmiana zasilania mogli to zrobić.

Następne moduły będą dostępne na początku marca, jeśli ktoś chce się "zapisać" to proszę o informację żebym wiedział ile tego doprodukować.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wnioski po ok 30 godzinnym wygrzewaniu adapterka ( i zasilacza):

- generalnie wszystkie cechy opisane  wcześniej pozostały, ale dźwięk nabrał masy, takiego spokoju, zwiększyła     się  plastyka .

Oczywiście, całościowo brzmienie jest po ciepłej, analogowej, relaksującej stronie,  ale to jest cecha wewnętrznego DACa zainstalowanego w urządzeniu. Myślę, że adapterek wyciągnął z urządzenia jego najlepsze cechy, i jeszcze raz podkreślam: wymienione cechy słychać EWIDENTNIE, nie jest to coś co zauważa się po dłuższym słuchaniu.

Ale osoby lubiące bardziej neutralne, twardsze, chłodniejsze  brzmienie będą musiały niestety pomyśleć o zewnętrznym przetworniku lub korygować to poprzez odpowiedni wzmacniacz lub głośniki.

Nadal jednak nie daje mi spokoju ten lichutki kabelek prądu stałego. Myślę że tu jeszcze drzemie potencjał.

Tak jak napisałem wcześniej: dużo jest informacji, opinii, o kablach zasilających (220V), interkonektach, cyfrowych, a kompletnie nie ma nic na temat tych do prądu stałego.

Jestem laikiem w tym zakresie, ale myślę sobie, że jednak inne zasady obowiązują przy prądzie zmiennym niż przy stałym. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.01.2020 o 21:43, k4mil3k napisał:

Teraz chyba wiele osób bierze Nostromo i nie narzeka.

A co do zrobienia zasilacza, prędzej czy później ten dzień nadejdzie, ale póki co uczę się nowego sprzętu. Dla porównania dwa zasilacze...

Screenshot_20200130_213614.jpg

Screenshot_20200130_213545.jpg

Czy to jest porównanie  wykresów zasilacza z node 2i i tego który Pan zrobił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam komplet node2i po modzie zasilania u k4mil3k z tomankiem na tranach nowy koszt 800zł pomierzony dostosowany do new zasilania  node2i parametry-5v-3A , node kupiony maj 2019R , cena 2500zł za komplet , 

Dlaczego sprzedaje żeby uniknąć dziwnych pytań i tzw zwiadu na innych portalach aukcyjnych ;)) sprzedaje bo ogarnąłem juz prawie do końca swój drugi streamer jfeng uds-03 który gra po prostu uczciwie mówię lepiej , więc on zostaje ,gra lepiej kosztuje lepiej bo 2400Euro więc ma takie prawo ? 

Do kompletu jak by ktoś chciał mam jeszcze dac hegel hd25 idealny duet moim zdaniem ,3600zł dorzucam bezpiecznik aucharm oczywiście org pilot faktura z Soundgarden w NO i oczywiście kabel standard ,aczkolwiek nie polecam stosować kabla komputerowego zwykłego ,dac zyskuje bardzo na lepszych sieciówkach .

Zainteresowanych oczywiście zapraszam na priv ??

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.