Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  240 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

muszę przyznać, że sprawnie i bez problemów na stronie. Paweł brawo. 

kilkanaście lat w branży IT swoje robi 🙂 choć wiem że jeszcze parę rzeczy mogę tam poprawić.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok, 3 godziny i teoretycznie wszystko wyprzedane. Nie spodziewałem się w ogóle takiego odzewu ze świata. Wam również dziękuję za zaufanie okazane do produktu.

Kilka zestawów jest jeszcze zablokowanych na magazynie do czasu potwierdzenia wpłaty - standardowo 5 dni roboczych, więc może coś się jeszcze zwolni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , takie pytanie do tych co już jadą na zasilaniu liniowym - jak chcecie wyłączyć BS 2i to poprostu pstryk zasilanie i koniec? To nie problem ze nie wyłączam poprzez naciśnięcie przycisku Play i trzymanie xxx sekund ? Chyba już o tym gdzieś ktoś pytał ale wolę się upewnić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Marcin Wielgus napisał:

Panowie , takie pytanie do tych co już jadą na zasilaniu liniowym - jak chcecie wyłączyć BS 2i to poprostu pstryk zasilanie i koniec? To nie problem ze nie wyłączam poprzez naciśnięcie przycisku Play i trzymanie xxx sekund ? Chyba już o tym gdzieś ktoś pytał ale wolę się upewnić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bym zasilacza nie  wyłączał. Wszelkiego rodzaju elektronika nie lubi wyłączania i włączania z trybu stand by . U mnie w bluesound wyłączyłem podświetlenie i jest włączony cały czas 😁🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zasilacze mają soft-start. Nie ma żadnych udarów przy włączaniu, więc wyłączenia i wyłączenia im nie groźne.
Co do samego Bluesound'a: nie pamiętam dokładnie lecz po 10 lub 15 minutach bez odtwarzania urządzenie przełącza się samo w tryb oszczędzania energii, podtrzymuje wyłącznie komunikację i cpu. Nie jest to całkowite wyłączenie, lecz zawsze to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, k4mil3k napisał:

Szok, 3 godziny i teoretycznie wszystko wyprzedane. Nie spodziewałem się w ogóle takiego odzewu ze świata. Wam również dziękuję za zaufanie okazane do produktu.

Kilka zestawów jest jeszcze zablokowanych na magazynie do czasu potwierdzenia wpłaty - standardowo 5 dni roboczych, więc może coś się jeszcze zwolni.

Lepiej dać zarobić rodakowi niż kitajcom. 😁A jeśli można wiedzieć dokąd pojadą zasilacze poza naszą polską granicę 🤔😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, k4mil3k napisał:

Moje zasilacze mają soft-start. Nie ma żadnych udarów przy włączaniu, więc wyłączenia i wyłączenia im nie groźne.
Co do samego Bluesound'a: nie pamiętam dokładnie lecz po 10 lub 15 minutach bez odtwarzania urządzenie przełącza się samo w tryb oszczędzania energii, podtrzymuje wyłącznie komunikację i cpu. Nie jest to całkowite wyłączenie, lecz zawsze to coś.

nie wiem czemu producent z apki nie dał opcji wprowadzenia go w stan-by ? a o tym co napisałeś to nie wiedzialem. zastanawiam sie - bo to w koncu komputer - czy on przy wyłączeniu z przycisku nie robi jakiegoś shut down kulturalnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

nie wiem czemu producent z apki nie dał opcji wprowadzenia go w stan-by ? a o tym co napisałeś to nie wiedzialem. zastanawiam sie - bo to w koncu komputer - czy on przy wyłączeniu z przycisku nie robi jakiegoś shut down kulturalnego 

Nic się nie stanie przy zwykłym shutdown'ie.
Zasilacze jadą głównie do Francji, ale też Belgia, Niemcy, Holadnia, Nowa Zelandia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, k4mil3k napisał:

Nic się nie stanie przy zwykłym shutdown'ie.
Zasilacze jadą głównie do Francji, ale też Belgia, Niemcy, Holadnia, Nowa Zelandia.

Brawo Pawle. serce rośnie jak "nasi" w natarciu. jeli gdzie mozna posta napisać ktory cie podpromuje to dawaj ... angielski "no problem" 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin Wielgus napisał:

Brawo Pawle. serce rośnie jak "nasi" w natarciu. jeli gdzie mozna posta napisać ktory cie podpromuje to dawaj ... angielski "no problem" 🙂

 

Do Japonii też już wysyłałem 😄

Komentarze i recenzje produktów na mojej stronie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin Wielgus napisał:

Brawo Pawle. serce rośnie jak "nasi" w natarciu. jeli gdzie mozna posta napisać ktory cie podpromuje to dawaj ... angielski "no problem" 🙂

 

A może koledzy testujący już zasilacz coś by się wypowiedzieli na jego wpływ na brzmienie i jakość dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

16 minut temu, Ajrock napisał:

Też dziś komplet zakupiłem i jutro już mam dostać.  P. Pawle dzięki za szybką i sprawną obsługę. 

"Robim co możem".  Zainteresowanie mnie totalnie zaskoczyło. Spodziewałem się że zabraknie ich do następnej partii, obstawiałem 5 dni, no maks tydzień. Ale nie 3 godziny!
Jak widać prawie północ a ja dalej siedzę i "zawijam w te sreberka" 🙂

A tak poważnie to jednak jest przy tym trochę roboty, złożyć, ustawić napięcie, sprawdzić, wygrzać pod obciążeniem przynajmniej te 15 minut żeby dało się w ogóle zrobić jakiś sensowny pomiar. Zrobić instrukcję, dokumentację, faktury, paragony, listy przewozowe. Potem popakować, zabezpieczyć, okleić.
Rano zapakować, zawieść, i po południu powtórka 🙂

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
"
"Robim co możem".  Zainteresowanie mnie totalnie zaskoczyło. Spodziewałem się że zabraknie ich do następnej partii, obstawiałem 5 dni, no maks tydzień. Ale nie 3 godziny!
Jak widać prawie północ a ja dalej siedzę i "zawijam w te sreberka"
A tak poważnie to jednak jest przy tym trochę roboty, złożyć, ustawić napięcie, sprawdzić, wygrzać pod obciążeniem przynajmniej te 15 minut żeby dało się w ogóle zrobić jakiś sensowny pomiar. Zrobić instrukcję, dokumentację, faktury, paragony, listy przewozowe. Potem popakować, zabezpieczyć, okleić.
Rano zapakować, zawieść, i po południu powtórka

Łączymy się z tobą w bólu a poważnie to wdzięczni jesteśmy i będziemy pisali jak gra ten zasilacz.
Wygląda na kawał solidnej i przemyślanej konstrukcji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


Łączymy się z tobą w bólu emoji1.png a poważnie to wdzięczni jesteśmy i będziemy pisali jak gra ten zasilacz.
Wygląda na kawał solidnej i przemyślanej konstrukcji.

Pierwsza partia przekazana kurierowi (dotyczy osób które dostały wczoraj powiadomienie o wysyłce).
Każdy w paczce ma również załączone pomiary swojego zasilacza. Należy zauważyć że są to pomiary wyłącznie po krótkim 15 minutowym wygrzaniu. Pełna stabilizacja to około 3-4 dni, proces opisany jest w załączonej instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.