Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  239 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krzysiek H napisał:

to podnosicie poprzeczkę z tymi kablami.  Ja glosnikowe będę zmieniał, wiec po ich zmianie bedzie zmiana zasilającego. 

w odniesieniu aktualizacji oprogramowania, to ok miesiąc temu u mnie była, a dziś kolejna wskoczyła. 

Prawdę mówiąc, to mój Furutech leżał sobie samotnie w pudle w piwnicy i tęsknił za prądem, bo o nim zapomniałem 🙂 Szkoda było nie spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Może będzie ktoś chętny na zakup😉

sprzedam swojego Bluesound node 2i z nowym interfejsem zasilania linowego firmy PD Creative i zasilaczem liniowym PD Creative na kondensatorach Nichicona oraz 2 kable DC oryginalny od zasilacza i zrobiony na zamówienie Klotz na wtykach gx16 i wtyku DC japońskiej firmy OYIADE. Stan perfekcyjny wszystko na gwarancji. Odtwarzacz zakupiony 04.02. 2021.Możliwy zakup na OLX i Allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pawel k napisał:

Może będzie ktoś chętny na zakup😉

sprzedam swojego Bluesound node 2i z nowym interfejsem zasilania linowego firmy PD Creative i zasilaczem liniowym PD Creative na kondensatorach Nichicona oraz 2 kable DC oryginalny od zasilacza i zrobiony na zamówienie Klotz na wtykach gx16 i wtyku DC japońskiej firmy OYIADE. Stan perfekcyjny wszystko na gwarancji. Odtwarzacz zakupiony 04.02. 2021.Możliwy zakup na OLX i Allegro. 

Jaka cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, g69 napisał:

Sa dostepne czy będą zasilacze do Noda 2i ,czy to był produkt jednodniowy??

Będą, chwilowo produkcja jest zatrzymana ze względu na nowe urządzenie Node. Jak tylko potwierdzimy zgodność i wprowadzimy wymagane korekty, produkcja zostanie wznowiona.

Nowy Node gen.3 jest już w drodze i powinien być u nas w środę, więc do końca tygodnia będzie już wszystko wiadomo.

Pozdr.
PD.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.06.2021 o 11:56, pawel k napisał:

Wysłałem na priv 😉

Nie korci mnie nowy cambridge audio azur 851n lub cxn v2 series 2.

Witam. Ja właśnie zrobiłem na odwrót, sprzedałem swojego Cxn v2 series 2 i kupiłem nowego Node. CXN nie grał nic lepiej niż mój wbudowany dac w Vincent 237mk a nawet bardziej mi się podoba jak gra teraz xbox one x podłączony do dac w Vincent. Tak więc nie wiem czy to. Dobry ruch zwłaszcza że azur 851n to już leciwe urządzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.06.2021 o 11:56, pawel k napisał:

Wysłałem na priv 😉

Nie korci mnie nowy cambridge audio azur 851n lub cxn v2 series 2.

Kup Lumin'a, też mam go na tapecie 😄 Zacząłem ale ze względu na nowego Node musiałem przestawić trochę priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, k4mil3k napisał:

Będą, chwilowo produkcja jest zatrzymana ze względu na nowe urządzenie Node. Jak tylko potwierdzimy zgodność i wprowadzimy wymagane korekty, produkcja zostanie wznowiona.

Nowy Node gen.3 jest już w drodze i powinien być u nas w środę, więc do końca tygodnia będzie już wszystko wiadomo.

Pozdr.
PD.

Tak samo mój egzemplarz powinien dotrzeć w środę i od razu chciałbym zaznaczyć iż czekam na info o płytce i zasilaczu ponieważ chciałbym dokonać zakupu. Pozdrawiam Dominik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, dominik082 napisał:

Witam. Ja właśnie zrobiłem na odwrót, sprzedałem swojego Cxn v2 series 2 i kupiłem nowego Node. CXN nie grał nic lepiej niż mój wbudowany dac w Vincent 237mk a nawet bardziej mi się podoba jak gra teraz xbox one x podłączony do dac w Vincent. Tak więc nie wiem czy to. Dobry ruch zwłaszcza że azur 851n to już leciwe urządzenie. 

O widzisz dzięki za info. Chyba jednak też zostanę z node 😉😉

Jak się okaże że 3 generacja jest sporo lepsza od 2i.To być może też zrobię taki ruch. Czekam na Wasze sugestie Panowie 😉😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, k4mil3k napisał:

Kup Lumin'a, też mam go na tapecie 😄 Zacząłem ale ze względu na nowego Node musiałem przestawić trochę priorytety.

Ja juz dawno bym kupił Lumina gdyby nie brak...wifi i stabilna apka tylko na jabłko( to drugie chyba już naprawili ) Dla mnie node na ta chwile ma najwiecej "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O widzisz dzięki za info. Chyba jednak też zostanę z node
Jak się okaże że 3 generacja jest sporo lepsza od 2i.To być może też zrobię taki ruch. Czekam na Wasze sugestie Panowie

Myślę że to dobra decyzja. Nie to że będziesz nadal w klubie ale że najpierw posłuchaj później ruchy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sa dostepne czy będą zasilacze do Noda 2i ,czy to był produkt jednodniowy??

Jeśli pytasz o zasilacz to był "jednogodzinny" . Cała produkcja poszła ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marek Rosa napisał:

Wczoraj kupiłem bs3.Wcześniej małm na testach bs2i.Dzwiękowo jak dla mnie nie ma różnicy.

 

 

A grasz po analogu,czy z wyjścia cyfrowego?

Pytam,bo dla mnie wyjście analogowe gra słabo w 2 i 2i i mam nadzieje ,że to w nowym poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, darwroc napisał:

A grasz po analogu,czy z wyjścia cyfrowego?

Pytam,bo dla mnie wyjście analogowe gra słabo w 2 i 2i i mam nadzieje ,że to w nowym poprawili.

Na pewno poprawili obsługę wejść cyfrowych(i dodali obsługę HDMI) - przy których poprzedni Node dosyć kulał. Jeśli chodzi o DAC i liczysz na duży progres to dużej różnicy nie ma. Coś tam jest, ale to nie jest to absolutnie żadna duża zmiana.  Z drugiej jednak strony zasilanie wygląda nieco ubogo w porównaniu do wersji 2i co może zwiastować większy potencjał niż przy poprzednim modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co zmienili numerek na 3 i czeszemy dalej ,błąd bo uważam że jak by poprawili dac to był by to już jakiś progress, a w tej sytuacji to tylko marketing , a naprawdę tak nie wiele trzeba włożyć hmm pazerniactwo nic więcej,  dlatego to umrze z czasem bo będą lepsi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freju Nie od dziś wiadomo że kasa rządzi światem i produkty budują księgowi. Jak ktoś liczy że kompletnym urządzeniu oferującym tyle możliwości i w tym budżecie znajdzie "Haj-endowy" DAC to raczej nie ten adres.
Choć cena ta sama i nie widać tego z zewnątrz, to w środku zmieniło się wiele, CPU, sekcja cyfrowa, dodatkowe złącza w tym bezprzewodowe, DAC ma budowę symetryczną, nieco lepsze kości i lepszy stosunek SNR, ale nadal słabe zasilanie.

To raczej jest taki kombajn "all in one" dla szerokiego grona odbiorców, a nie sprzęt dla audiofili. To że można z niego wycisnąć więcej....myślę że producent jest tego w pełni świadomy i celowo nie zmienia koncepcji zasilania impulsowego.
Sądzę również że celowym zabiegiem było wyciągnięcie systemu BlueOS wraz z CPU na osobną płytkę "córkę", żeby łatwo i tanio go implementować do innych urządzeń które będą miały lepsze wyposażenie cyfrowo-analogowe, ale to pociągnie za sobą również ich cenę.

Podsumuje: patrząc na rynek, uważam że jest sprawiedliwie wyceniony. Masz to za co zapłaciłeś.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, k4mil3k napisał:

Były dwie kości PCM 5122 - gdzie jeden układ był odpowiedzialny za wyjścia analogowe, a drugi za wyjście sub.
Teraz są dwie kości PCM 5242 gdzie lewy i prawy kanał są w pełni symetryczne.

Szaleństwo 😅 ale ok bo zaraz będzie że się czepiam ,ale mimo wszystko w tych 2,5 tys można by było choć odrobinę lepiej żeby ten new model się czymś wyróżniał 

Edytowane przez freju
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.