Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  240 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, pawel k napisał:

A na co zmieniłeś? 

Na nic 🙂 Mam oba modele, w zasadzie grają tak samo. Zostawiam sobie nowego w razie jakiegoś rozwoju. W 2i już się nic nie zmieni 🙂 W przyszłym miesiącu sprawdzę sobie Lumin'a.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k4mil3k napisał:

Na nic 🙂 Mam oba modele, w zasadzie grają tak samo. Zostawiam sobie nowego w razie jakiegoś rozwoju. W 2i już się nic nie zmieni 🙂 W przyszłym miesiącu sprawdzę sobie Lumin'a.

To podziel się opinią jak wypadnie z BSN 😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie lampa we wzmacniaczu i lampa w dac-u. 

W zasadzie mój zewnętrzny dac daje więcej dynamiki, muzukalnosci lampy a na wysokim poziomie głośności tak pow. 85dB słychać w BS na samej górze trochę ostrosci-szorstkości ale to już się czepiam i wymagam hi-endu od budżetowego urządzonka. Spokojnie można byłoby z tym żyć za te pieniądze a po drugie nie trzeba aż tak głośno słuchać...ja nieraz niestety lubię. 

IMG_20210823_230616_compress63.jpg

Edytowane przez Aleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie lampa we wzmacniaczu i lampa w dac-u. 
W zasadzie mój zewnętrzny dac daje więcej dynamiki, muzukalnosci lampy a na wysokim poziomie głośności tak pow. 85dB słychać w BS na samej górze trochę ostrosci-szorstkości ale to już się czepiam i wymagam hi-endu od budżetowego urządzonka. Spokojnie można byłoby z tym żyć za te pieniądze a po drugie nie trzeba aż tak głośno słuchać...ja nieraz niestety lubię. 
IMG_20210823_230616_compress63.thumb.jpg.0b06ac370c34c4c99d1f42d832fc9a51.jpg

Sąsiedzi to cię kochają szczególnie twojego SUB tego RELa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcin Wielgus napisał:


Sąsiedzi to cię kochają szczególnie twojego SUB tego RELa. emoji12.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oj tam, oj tam, Relik to sobie tylko plumka, wystarczą same Zollery 98dB skuteczności, Dali grand przy nich to szczupaczki... Na szczęście mieszkam w jednorodzinnym ale nieraz sąsiadka zza płotu mówi: o wczoraj to ładny ten koncert był... 😁

IMG_20210712_123636_compress97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, Relik to sobie tylko plumka, wystarczą same Zollery 98dB skuteczności, Dali grand przy nich to szczupaczki... Na szczęście mieszkam w jednorodzinnym ale nieraz sąsiadka zza płotu mówi: o wczoraj to ładny ten koncert był...
IMG_20210712_123636_compress97.thumb.jpg.5072fac9218a18cbd7fe5fb1f9530855.jpg

Piekna skuteczność i ekstra sprzęt a sąsiadka ma dobre ucho

f137cc3d3cf7dd9b68cc6daac354b505.jpg
6ffac0938a3bf178828515fb888b365a.jpg
Moje kruszynki 66kg, 92dB i 15" na basie. Jak nie zamknę okna to ponoć mówią na ulicy że koncert plenerowy. JBL L-300

No dobra kończymy bo zaraz ktoś powie że chłopaki się chwała kto ma większe(go)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatnim upgradzie zasilania w BSN w końcu doszedłem do punktu, w którym jestem całkowicie usatysfakcjonowany z mojego systemu i nie odczuwam już potrzeby aby cokolwiek zmieniać 😃 Może za wyjątkiem tych zwykłych, stockowych kabelków DC, które dostałem do Kecesa. Jak już się tyle zainwestowało w zasilanie to może warto postawić kropkę nad i. @k4mil3kczy będziesz mógł coś poradzić w tym temacie?

Sept 5.jpg

Sept 5_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lesheck napisał:

Po ostatnim upgradzie zasilania w BSN w końcu doszedłem do punktu, w którym jestem całkowicie usatysfakcjonowany z mojego systemu i nie odczuwam już potrzeby aby cokolwiek zmieniać 😃 Może za wyjątkiem tych zwykłych, stockowych kabelków DC, które dostałem do Kecesa. Jak już się tyle zainwestowało w zasilanie to może warto postawić kropkę nad i. @k4mil3kczy będziesz mógł coś poradzić w tym temacie?

Sept 5.jpg

Sept 5_2.jpg

Czy możesz napisać jaka jest różnica z Mytekiem czy dużo wnosi w połączeniu z Node.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz napisać jaka jest różnica z Mytekiem czy dużo wnosi w połączeniu z Node.

Podłączam się pod pytanie jus6


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bo chodzi mi po głowie Mytek lub Gustard x26pro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jus6 napisał:

Czy możesz napisać jaka jest różnica z Mytekiem czy dużo wnosi w połączeniu z Node.

 

1 godzinę temu, Marcin Wielgus napisał:

Podłączam się pod pytanie jus6

Bo chodzi mi po głowie Mytek lub Gustard x26pro

 

Przede wszystkim dzięki małemu Mytekowi dźwięk zyskuje na przestrzeni, jest głębszy i ma więcej powietrza. Gitara, smyczki mają lepsze wybrzmienie, poprawia się precyzja, trochę lepszy jest bas. Po Waszym pytaniu odłączyłem Myteka na chwilę i posłuchałem samego BSN - nie ma wielkiego przeskoku ale dźwięk jest wyraźnie płytszy i tak jakby miał mniej energii. Zmiana jest łatwo zauważalna - nie trzeba się specjalnie wsłuchiwać. Tylko pamiętajcie że Mytek też jest podłączony do LPS - bez niego brzmi zdecydowanie gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie jaka może być przyczyny nie mogę załadować żadnych danych między telefonem a bluesound łączę się z nim i nic . Próbowalem z kilku urządzeń nie mogę też go zresetować do ustawiań fabrycznych tak jak jest podane w instrukcji. Świeci na niebiesko później chwilę na czerwone i spowrotem niebieski. Będę wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k4mil3k napisał:

LAN ? Wifi ? Znasz adres IP urządzenia w sieci ?

Niewiem o co tu chodzi jak odłączę kabel Ethernet od bluesound to przełącza się na wi fi i telefon go widzi sieć znajduje bluesounda daje połącz i pisze połączono a z boku brak dostępu do internetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie właśnie? 
Ale router już restartowałem i nic 

Zaloguj się na swój router i będziesz widział wszystko co masz w domu z adresami IP.

Btw - a próbowałeś procedurę factory reset kalwiszami na BSN ? Coś wyżej pisałeś że tak ale upewniam się bo są chyba różne rodzaje resetów. Kiedyś to ćwiczyłem.

Można też firmware ściągnąć na pendrive i przeładować z pena


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:


Zaloguj się na swój router i będziesz widział wszystko co masz w domu z adresami IP.

Btw - a próbowałeś procedurę factory reset kalwiszami na BSN ? Coś wyżej pisałeś że tak ale upewniam się bo są chyba różne rodzaje resetów. Kiedyś to ćwiczyłem.

Można też firmware ściągnąć na pendrive i przeładować z pena


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam na penie nowy firmware ale nie idzie go załadować aplikacja blue os nie zabardzo współpracuje z bluesound node. No nic trza go wysłać na gwarancję coś musiało pójść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na penie nowy firmware ale nie idzie go załadować aplikacja blue os nie zabardzo współpracuje z bluesound node. No nic trza go wysłać na gwarancję coś musiało pójść. 

393534a95f641583a69ac88f64de72c0.jpg
Tak 2c48fdfdaccd806ad2c6ad2e7312bb13.jpgTak robiłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę znaleźć tej manualnej aktualizacji podeślesz link 

https://www.bluesound.com/downloads/

Ale jak masz już plik to wyczyść pena . Sformatuj FAT32. Wrzuć plik na pendrive i przejdź ta procedurę jak powyżej z naciskaniem klawiszy w odpowiedniej kolejności.
Kiedyś walczyłem z tym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marcin Wielgus napisał:


https://www.bluesound.com/downloads/

Ale jak masz już plik to wyczyść pena . Sformatuj FAT32. Wrzuć plik na pendrive i przejdź ta procedurę jak powyżej z naciskaniem klawiszy w odpowiedniej kolejności.
Kiedyś walczyłem z tym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok dzięki będę bróbował. Tyle że mój angielski nie być dobry 😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pawel k napisał:

Ok dzięki będę bróbował. Tyle że mój angielski nie być dobry 😂😂

No panowie bluesound działa😍😍. Już zacząłem wykonywać to co podesłał mi Marcin ( któremu również dziękuję za zainteresowanie tematem ) Gdy nagle słyszę telefon i kogo słyszę w słuchawce samego konstruktora naszych zasilaczy i płytek czyli Pawła. Ten oto mistrz krok po kroku mówi mi co mam robić, łączy się z moim lapkiem paręnaście ruchów i kliknięć 😂 i ciach wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Dzięki bardzo Paweł jeszcze raz dziś już mogę spać ze spokojną głową i delektować się muzyką jeszcze raz szacun i dziękówa. Pozdrawiam i graba 🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.