Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  239 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, freju napisał:

Do sprzedania mam komplet node2i po modzie zasilania u k4mil3k z tomankiem na tranach nowy koszt 800zł pomierzony dostosowany do new zasilania  node2i parametry-5v-3A , node kupiony maj 2019R , cena 2500zł za komplet , 

Dlaczego sprzedaje żeby uniknąć dziwnych pytań i tzw zwiadu na innych portalach aukcyjnych ;)) sprzedaje bo ogarnąłem juz prawie do końca swój drugi streamer jfeng uds-03 który gra po prostu uczciwie mówię lepiej , więc on zostaje ,gra lepiej kosztuje lepiej bo 2400Euro więc ma takie prawo ? 

Do kompletu jak by ktoś chciał mam jeszcze dac hegel hd25 idealny duet moim zdaniem ,3600zł dorzucam bezpiecznik aucharm oczywiście org pilot faktura z Soundgarden w NO i oczywiście kabel standard ,aczkolwiek nie polecam stosować kabla komputerowego zwykłego ,dac zyskuje bardzo na lepszych sieciówkach .

Zainteresowanych oczywiście zapraszam na priv ??

No szkoda ale co zrobić ? taka to już ewolucja w naszym audio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada moment może na weekend, będę w posiadaniu zasilacza liniowego to również protestuję Node 2i po modyfikacji zasilania, być może będzie potrzeba wymiany kabelka zasilającego ale to w międzyczasie. Skrobnę w przyszłym tygodniu jak to u mnie wyszło.

BAT VK 500BAT-PAK + BATVK51SE + Lumin T2 + GATO CDD1 + Spendor D7.2, okablowanie FadelArt, Acoustic Zen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na wszystkie pytania w prywatnych wiadomościach: zgodnie z planami koniec lutego jestem nieobecny. Mamy ferie i jestem aktualnie na urlopie z rodziną. Tak jak mówiłem adaptery będą dostępne ponownie w marcu. 

Na wszystkie wiadomości odpiszę w weekend.

W dniu 15.02.2020 o 10:14, jus6 napisał:

Czy to jest porównanie  wykresów zasilacza z node 2i i tego który Pan zrobił ?

Nie. To porównanie dwóch zasilaczy: liniowego chińczyka oraz zasilacza laboratoryjnego.

Zrobię takie porównanie jak będę miał ponownie płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmontowałem i podłączyłem moda. Zasilacz ustawiłem na 5,1 V. Mam krótkie pytanko te dwie diody z tyłu modułu powinny cię w czasie pracy palić obie jedna na zielono druga na czerwono?

BAT VK 500BAT-PAK + BATVK51SE + Lumin T2 + GATO CDD1 + Spendor D7.2, okablowanie FadelArt, Acoustic Zen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario_64 napisał:

Właśnie zmontowałem i podłączyłem moda. Zasilacz ustawiłem na 5,1 V. Mam krótkie pytanko te dwie diody z tyłu modułu powinny cię w czasie pracy palić obie jedna na zielono druga na czerwono?

Tak obie. Później zmieniłem obie diody na kolor zielony by nie wprowadzały w błąd.

12 godzin temu, muzaman napisał:

Mam do sprzedania Node 2i po modzie zasilania przez k4mil3k. Sprzedaję bo na horyzoncie szykuje się nowy zawodnik.
Zapraszam na priv ?

Na prawdę ? Co Wy kombinujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za upewnienie że jest wszystko ok.

Pisząc krótko, bo sprzęt nowy powinien się wygrzać i dotrzeć jest zdecydowana zmiana dźwięku na plus i to ze średniej klasy zasilaczem z chin. polutowałem 2 różne kabelki. Tak pod koniec tygodnia opiszę moje spostrzeżenia w porównaniu do oryginalnego zasilania w node. 

Co istotne nie używam DAC z node tylko z Gato. Node służy głównie za transport plików.

Dla mnie ważne było przy mojej konfiguracji wyeliminować zasilacz impulsowy.  

Edytowane przez mario_64

BAT VK 500BAT-PAK + BATVK51SE + Lumin T2 + GATO CDD1 + Spendor D7.2, okablowanie FadelArt, Acoustic Zen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, muzaman napisał:

Podchodzi mi Aurender A100

Ewolucja stary. Idziemy do przodu ? 

No proszę, choć cena mnie odpycha ? Jak na razie wiem że mam do zrobienia jeszcze trochę przy swoim zestawie, więc Node zagości u mnie jeszcze minimum rok ?

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałbym takiej kasy za DAC. Poczekam jeszcze z BS za rok będzie taniej 50%. Zdecydowanie lepszym posunięciem jest zakup lepszego wzmacniacza albo lepszych kolumn.

Edytowane przez mario_64

BAT VK 500BAT-PAK + BATVK51SE + Lumin T2 + GATO CDD1 + Spendor D7.2, okablowanie FadelArt, Acoustic Zen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario_64 napisał:

Nie dałbym takiej kasy za DAC. Poczekam jeszcze z BS za rok będzie taniej 50%. Zdecydowanie lepszym posunięciem jest zakup lepszego wzmacniacza albo lepszych kolumn.

Za rok będzie taniej jak wyjdzie new model ale wtedy już ten terazniejszy będzie bee  i przestanie cię interesować ;)) i tak w koło macieja ta droga nie ma końca  , dlatego ja wbijam zawsze w używkę 2-4 letnią ale wyższa seria flagowa wtedy ta zmoka już przy odsprzedaży tak nie boli , a w przypadku dac streamerów uuu kupwanie nowyvh modeli za 20-50 tys to już dla mocno zamożnych bo po 2 latach z 50 tys nie odzyskasz nawet połowy ;(

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, k4mil3k napisał:

Tak jest z każdym hobby ? dna nigdy nie widać, dla tego nie gonię tego króliczka za wszelką cenę. Jak coś wpadnie rozsądnego to wpadnie, a jak nie to też się nic nie stanie ?

Dno jest bardzo widoczne zwłaszcza w portfelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jus6 napisał:

Tak to już jest  z tym audio ta drabina nigdy się nie kończy cały czas w górę. 

A jak idzie produkcja modów do bs, czy  w kolejnej seri zostały wprowadzone jakieś zmiany .

Dopiero dziś wróciłem z urlopu z rodziną. Pracę wznowie od poniedziałku. Zostały mi do wykonania tylko dwa testy, w międzyczasie rozwinąłem zaplecze o nowy sprzęt pomiarowy więc podeprę to odpowiednimi pomiarami.

W nowej serii zmiany będą znaczne i ogólnie obejmą praktycznie całą płytkę, od rozwinięcia zabezpieczeń po rozwinięte filtry RC i LC na obu liniach zasilania. To wpłynie niestety także na cenę. Przy obecnych cenach komponentów płytka podrożeje o maksymalnie kilkanaście złotych.

Mam tylko nadzieję że obecna sytuacja w ChRL nie wpłynie jakoś drastycznie na dostępność i ceny komponentów elektronicznych w hurtowniach bo nie ma co ukrywać że nawet większość renomowanych producentów tam produkuje. 

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, k4mil3k napisał:

Dopiero dziś wróciłem z urlopu z rodziną. Pracę wznowie od poniedziałku. Zostały mi do wykonania tylko dwa testy, w międzyczasie rozwinąłem zaplecze o nowy sprzęt pomiarowy więc podeprę to odpowiednimi pomiarami.

W nowej serii zmiany będą znaczne i ogólnie obejmą praktycznie całą płytkę, od rozwinięcia zabezpieczeń po filtry RC i LC na obu liniach zasilania. To wpłynie niestety także na cenę. Przy obecnych cenach komponentów płytka podrożeje o maksymalnie kilkanaście złotych.

Mam tylko nadzieję że obecna sytuacja w CHrL nie wpłynie jakoś drastycznie na dostępność i ceny komponentów elektronicznych w hurtowniach bo nie ma co ukrywać że nawet większość renomowanych producentów tam produkuje. 

To czekamy na fotorelację i testy nowego moda, może jakieś porównania na nowym sprzęcie pomiarowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jus6 napisał:

To czekamy na fotorelację i testy nowego moda, może jakieś porównania na nowym sprzęcie pomiarowym.

Jak się komuś spieszy to 2 szt w obecnej formie mogę jeszcze złożyć bo płytki jeszcze mam. 

A rozwijam koncepcję, bo po kupnie nowego oscyloskopu okazało się że mam w domu świetne źródło zakłóceń sieciowych ? z którymi mój "chińsko-francuski" zasilacz niespecjalnie sobie radzi ?

Na koniec dodam też pomiary porównawcze oryginalnego zasilacza z Node i zestawu płytki z liniówką.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, k4mil3k napisał:

Jak się komuś spieszy to 2 szt w obecnej formie mogę jeszcze złożyć bo płytki jeszcze mam. 

A rozwijam koncepcję, bo po kupnie nowego oscyloskopu okazało się że mam w domu świetne źródło zakłóceń sieciowych ? z którymi mój "chińsko-francuski" zasilacz niespecjalnie sobie radzi ?

Na koniec dodam też pomiary porównawcze oryginalnego zasilacza z Node i zestawu płytki z liniówką.

Super ja poczekam na moda finalnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, freju napisał:

20 kapci ten model bez xlr kosztuje tak z 2tb ?

Tak.

33 minuty temu, freju napisał:

Dno jest bardzo widoczne zwłaszcza w portfelu ?

Dlatego poprosiłem żonę aby kupiła mi to na Wielkanoc. Będzie to z jej portfela ????

57 minut temu, k4mil3k napisał:

Tak jest z każdym hobby ? dna nigdy nie widać, dla tego nie gonię tego króliczka za wszelką cenę. Jak coś wpadnie rozsądnego to wpadnie, a jak nie to też się nic nie stanie ?

Ja stary tez go nie gonię. Mam dostać na prezent od wife ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, muzaman napisał:

Tak.

Dlatego poprosiłem żonę aby kupiła mi to na Wielkanoc. Będzie to z jej portfela ????

Ja stary tez go nie gonię. Mam dostać na prezent od wife ?

No skarb ? Ja ostatni prezent dostałem taki ? trochę inna bajka ale też cieszy że żona podziela moje hobby ?

Screenshot_20200222_222203.jpg

Screenshot_20200222_222243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.