Jump to content
Kris_54701

HiFi Collective - Zbiorowe zamówienie.

Recommended Posts

17 godzin temu, daris666 napisał:

Jednym takim rezystorem w sygnale można sobie zepsuć dźwięk całego systemu. I to nie są sprawy nuansów. Tak samo jak dobór okablowania, z kablami zasilającymi włącznie. 

Każdy ma swoje zdanie 😉 a zasilające to już w ogóle podziękuje wystarczy dobry kabel a nie na złotych zwojach podpartych drewienkami bo "drgania" ...  😉

• Like 1

Zasilające stanowią ten wyjątek

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

W moim odczuciu USB też.

Waldi 4xPcm1704 Muzg,Salas,Black Gate-mod---------------Accuclone p4100 -mod--------------M2tech Evo Muzg,Salas -mod---------------Seas Bifrost -mod

Większość kabli USB, nawet jeśli mowa o tych chińczykach za pół złotego, spełnia warunki standardu USB.

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Ja testowałem z ciekawości USB na wielu kablach, splatane i nie wiadomo co jeszcze .... różnic 0 (chyba ze chińczyk co miedzi nie widział) wiec mam kabalek zrobiony na kablu sieciowym. 😉

Czekam na oferty nawilżacze powietrza by sygnał audio z wifi lepiej "pływał" --> idioci kupią i tak.

Edited by Yasioo

Godzinę temu, Yasioo napisał:

Ja testowałem z ciekawości USB na wielu kablach, splatane i nie wiadomo co jeszcze .... różnic 0 (chyba ze chińczyk co miedzi nie widział) wiec mam kabalek zrobiony na kablu sieciowym. 😉

Na chińczyku bez miedzi były różnice ? 

Ja nie mam przewodów usb w swoim systemie, wiec nie protestuje 🙂

Zero krzemu w torze, to grać nie może 🙂

Różnica jest gdy interfejs USB zasilany jest po kablu USB.Wtedy jakość przewodu zasilającego może mieć znaczenie.Chodzi o to by nie zasilać przewodem średnicy włosa i długości paru metrów.

Mam kabel 0,5 dobrej jakości i 10m najtańszy jaki dało sie kupić.

Na obu kablach scena,ostrość lokalizacji identyczne.Interfejs usb z niezależnym zasilaniem.

Edited by krzysieks_2007

Waldi 4xPcm1704 Muzg,Salas,Black Gate-mod---------------Accuclone p4100 -mod--------------M2tech Evo Muzg,Salas -mod---------------Seas Bifrost -mod

Dokładnie Krzysztofie jak piszesz nie ma różnicy gdy zasilamy z oddzielnego źródła.

Chińczyk o tyle był problematyczny że z zewnątrz wyglądał pancernie ... potem zacząłem gubić łączność więc go wybebeszyłem i tragedia ...

Tu w kable zasilania mogę wierzyć, lecz nie w złote gniazdka kable srebrne/ momnokrystaliczne w zasilających. to dla mnie totalna bajka by wydawać nie potrzebnie kasę w takie "coś" w Moim ampie mam dobry kabel z drukary przemysłowej :) wystarczający.

Ja nie mam żadnego dobrego kabla zasilającego,wszystkie to tanie komputerowce.

Pewnie w przyszłości zrobie jakieś ładne kabelki zwłaszcza że we wszystkich swoich sprzętach mam zasilanie pociągnięte solidcore 1,5mm2.

Obecnie wolę przeznaczyć pieniądze jednak na dobre rezystory czy konkretne kondensatory sprzęgające niż na ozdoby.

• Like 1

13 godzin temu, krzysieks_2007 napisał:

Ja nie mam żadnego dobrego kabla zasilającego,wszystkie to tanie komputerowce.

Pewnie w przyszłości zrobie jakieś ładne kabelki zwłaszcza że we wszystkich swoich sprzętach mam zasilanie pociągnięte solidcore 1,5mm2.

Obecnie wolę przeznaczyć pieniądze jednak na dobre rezystory czy konkretne kondensatory sprzęgające niż na ozdoby.

Dokładnie, tak samo stwierdziłem po latach :)

• Like 1