Skocz do zawartości
IGNORED

Nagłośnienie kinowe


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

@Sf_svs ja do nikogo nie sapię to ty wytknąłeś mi ile ja to kasy będę potrzebował tak jak to zrobiłeś u @STELVIO jak kupił projektor z tym że jeszcze wmieszałeś w to rodzinę jego itp. weź się czasem zastanów co piszesz... a podałem twój system jako przykład... mogę wziąć inny jak Ci nie pasuje... nic mi do tego... chciałem Ci to tylko zobrazować... ale widzę że zaczynasz znowu swoje...ja się nie dam w to wmieszać... dzięki... aha to moje Ciężko zarobione Pieniądze nie twoje...

A to co zrobiłem na PRIV to powinno zostać między nami... ja takich rzeczy nie piszę na forum... ok POSZŁO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie zmienisz mimo tego że już kilka razy klepałeś tak jak teraz i nic z tego nie wyszło,  temat ostygł przez kilka miesięcy i znowu to samo , to o tym jakie będziesz miał głośniki czy ampli czy już remonty zaczynasz itp i w kółko.  Zmień coś tym razem i zrób na odwrót,  zrób i zacznij dopiero o tym pisać a zobaczysz jaki będzie skutek bo tak to się z Ciebie nabijają i nic więcej.  Doskonale wiem że to twoje ciężko zarobione pieniądze ale wg mnie jesteś w duuużo lepszej sytuacji bo masz większe dochody niż Stelvio i oszczędności nie musisz robić.  Dedykowane pomieszczenie jest od podstaw przygotowane pod najlepszy efekt a on dopiero się zdziwi ile jeszcze musi zmienić w NORMALNYM  salonie żeby tak dobry projo miał sens .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@Sf_svs dziękuję za odpowiedź... masz 100% racji, od dziś koniec z chwaleniem i dopytywaniem do puki czegoś nie kupię...

tylko wiesz skoro czegoś nie widzę nie słyszę to pytam na forum by mi ktoś powiedział/nakreślił jak to gra, ale każdy w tedy pyta z czym, gdzie i później już leci...

Dzięki jeszcze raz...

Wszystkiego Dobrego w tym nadchodzącym Roku Ci Życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w 100% popieram Sf_svs, zaczynasz totalnie od dupy strony (czy w tym jeżyku dotarło?). Chcesz marnować kasę, Twoja sprawa  to że będziesz miał "jakiś projekt" i będziesz robił sam jest już niemal gwarancją że nic sensowanego z tego nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, fetek napisał:

Tym razem w 100% popieram Sf_svs, zaczynasz totalnie od dupy strony (czy w tym jeżyku dotarło?). Chcesz marnować kasę, Twoja sprawa  to że będziesz miał "jakiś projekt" i będziesz robił sam jest już niemal gwarancją że nic sensowanego z tego nie będzie.

Dobre Sobie!!  Jeżeli projekt zleciłem firmie, a ja go wykonam to w czym ty ku..wa widzisz problem, czym ja się różnie od osób to wykonujących??? Jestem stolarzem wyuczonym mam egzamin czeladniczy itp. wiec o ch..uj ci chodzi ? Ty to wszystko specjalnie czy jak bo brak już mi słów na takich zawziedlych k*tas...ów twojego pokroju... moja kasa stać mnie zarabiam tyle ze se mogę pozwolić, do tego spłacam mieszkanie Rodziców... ja mam ponad 10 tys zł na rękę a ty darmozjadzie? Ledwo masz 5 tysi z nadgodzinami... do tego ja mam urlopowe 765€ w czerwcu i w listopadzie 13-stke liczona z całego roku, moja wypłata nie spada poniżej 2200€ a w sezonie grillowym to jest blisko 3000€ i co? A no nic... stać mnie i tyle!!! I kij ci w oczy!!! Bo już mnie wku...iasz tak jak „Warm Hoxton, Xajas” jest jeszcze ze dwóch lub trzech ale oni są nie szkodliwi w porównaniu do was!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie przestać dramatyzować audio primadonny? ??

Przecież tego nie da sie czytać; kogo interesuje ile macie na godzinę albo jakiś dodatek wakacyjny....

Masz kupujesz nie masz nie kupujesz. Forum nie jest od prania brudów i płakania ile kto na co wydał. 
Robicie szambos z każdego tematu do którego wchodzicie - te same nicki....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Martin Rejek napisał:

i co? A no nic... stać mnie i tyle!!! I kij ci w oczy!!!

pstro ? nie urywa, dawno w PL nie byłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dobre Sobie!!  Jeżeli projekt zleciłem firmie, a ja go wykonam to w czym ty ku..wa widzisz problem, czym ja się różnie od osób to wykonujących??? Jestem stolarzem wyuczonym mam egzamin czeladniczy itp. wiec o ch..uj ci chodzi ? Ty to wszystko specjalnie czy jak bo brak już mi słów na takich zawziedlych k*tas...ów twojego pokroju... moja kasa stać mnie zarabiam tyle ze se mogę pozwolić, do tego spłacam mieszkanie Rodziców... ja mam ponad 10 tys zł na rękę a ty darmozjadzie? Ledwo masz 5 tysi z nadgodzinami... do tego ja mam urlopowe 765€ w czerwcu i w listopadzie 13-stke liczona z całego roku za która dwa miesiące temu kupiłem 4KPro odtwarzacz Panasonika DP-UB9004EGK(999€) Amplituner Marantz SR5013 (480€) Heco Celan GT Center42 (420€z wysylka) Heco Celan GT 702 (980€ z kosztami dojazdu 600km w dwie strony)wszystko nóweczki oprócz 702-ujek moja wypłata nie spada poniżej 2200€ a w sezonie grillowym to jest blisko 3000€ i co? A no nic... stać mnie i tyle!!! I kij ci w oczy!!! Bo już mnie wku...iasz tak jak „Warm Hoxton, Xajas” jest jeszcze ze dwóch lub trzech ale oni są nie szkodliwi w porównaniu do was!!!

 

Nie mogłem zatwierdzić edycji wiec wklejam jeszcze raz!!!

14 minut temu, will66 napisał:

Możecie przestać dramatyzować audio primadonny? ??

Przecież tego nie da sie czytać; kogo interesuje ile macie na godzinę albo jakiś dodatek wakacyjny....

Masz kupujesz nie masz nie kupujesz. Forum nie jest od prania brudów i płakania ile kto na co wydał. 
Robicie szambos z każdego tematu do którego wchodzicie - te same nicki....

Masz 100% racje tylko widzisz taki xajas, fetek, i inni nie dadzą sobie nic powiedzieć!!! Myślą ze są guru nad wszystkimi nawet nad „Cinema Pro” czy inne osoby wyuczone, dokształcone... widzisz w moim zawodzi mówi się ze jeżeli masz wszystkie palce to h*j z Ciebie nie stolarz!!! Z tym ze ja mam wyobraźnię i potrafię wszystko zrobić!!! Nie ma wyjątków!!! Drzwi, okna, meble Lite,płyta wiórowa, MDF czy co tylko chcesz... umiem kłaść płytki, elewacje budynku, wykładzinę PCF przemysłową i wiele innych... a taki fetek czy xajas ma dwie lewe chodź xajas robi jakieś konstrukcje( tym to ja się zajmowałem za czasów dzieciństwa, zabudowy Car Audio, proste wzmacniacze... i wszystko co związane z elektronika... niestety rodzice nie mieli kasy bym dojeżdżał do Poznania do szkoły elektronicznej czy jakoś takos to się zwie... 

Ale ok starczy o mnie bo bym mógł referat napisać na 20 stron z czasów mojego dzieciństwa jakie konstrukcje robiłem na wzór altusów itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc dyskusje z mojej strony, (will66 ma 100% racji) chodziło mi o fakt że papier to za mało, cała budowa to ciągłe pomiary, poprawki itd. Twoje umiejętności nie mają nic do tego, nawet jeśli będziesz najlepszy w branży i wykonasz wszystko zgodnie z projektem efekt może nie być zadowalający. Po za tym nawet na forum widać że jakość pracy i filozofia jest różna.

Mówiłeś że budujesz dom, lepiej zgromadź odpowiednią wiedzę i zaprojektuj pomieszczenie (wymiary, materiał ścian, ewentualnie przegrody itd), ja tego nie wiedziałem i częściowo olałem bo byłem taki jak ty i teraz żałuje, jakby tego było mało majster też pajac i mu trochę metrów uciekło....

Nie jestem darmozjadem i Ciebie nie obrażam więc wypraszam sobie takie pyskówki, kwoty które podałeś nie robią na mnie żadnego wrażenia.

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku, niech Ci ładnie zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@fetek napisałeś bardzo miło swoją odpowiedź... Cieszy mnie to bo po części masz racje... mój dom będzie wyglądał tam iż z prawej garaż , na środku wejście na lewo kuchnia nieduża 3x3m dalej sypialnia3x4m za garażem po prawej łazienka i to wszystko z punktu mieszkania normalnego... dalej będzie pokój kinowy 7x5m podwójne mury, brak okien, wentylacja wyciągowa... miał być kominek ale będzie ogrzewanie gazowe podłogowe... i dach spadzisty w jedna stronę, brak piętra itp..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin

Niech Ci fachowiec doradzi co i jak masz rozmiescić w kinie a resztę możesz sam zrobić bo wykonanie tutaj będzie najdroższe. Dobór sprzętu też nie prosta sprawa najlepiej jakby to był pre plus końcówki mocy pomiędzy można dać procesor dsp ale tutaj już profesjonalne pomiary akustyka pomieszczenia temat rzeka i skomplikowany ale jak to wszystko ogarniesz to bajka. 

Wszystkiego naj w nowym roku i życzę wszystkim pogody ducha i pomagajcie sobie nawzajem bez krytyki i złości.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martin Rejek napisał:

mój dom będzie wyglądał tam iż z prawej garaż , na środku wejście na lewo kuchnia nieduża 3x3m dalej sypialnia3x4m za garażem po prawej łazienka i to wszystko z punktu mieszkania normalnego... dalej będzie pokój kinowy 7x5m podwójne mury, brak okien, wentylacja wyciągowa... miał być kominek ale będzie ogrzewanie gazowe podłogowe... i dach spadzisty w jedna stronę, brak piętra itp..  

nie o układ mieszkania chodzi a o technologię w jakiej zostaną wykonane ściany, podłogi i stropy. Podwójne grube mury na pewno nie wpłyną korzystnie, analogicznie lekka konstrukcja szkieletowa również.

Dobre proporcje pomieszczenia to:

  • 1:1,14:1,39
  • 1:1,28:1,54
  • 1:1,60:2,33

Jeśli nie pasują to chociaż obszary Bolt'a, pamiętaj że zabudowa to również zmiana kubatury.

Proporcje pomieszczenia możesz obliczyć np za pomocą tego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Im lepiej przygotujesz pomieszczenie tym mniej pieniędzy będziesz w nie ładował. To są podstawy, które już zaniedbałeś bo zaczynasz od końca. 5x7 to kawał pomieszczenia i możesz zrobić naprawdę zaje**** kino! Przy takim metrażu możliwości są naprawdę mega, pozazdrościć.

Nie dysponuje dostatecznie dużą wiedzą by wskazać Tobie konkretne kierunki ale na forum jest kilka osób, które mają wiedzę i praktykę. Materiałów również nie brakuje.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Mamy nowy rok, nowe postanowienia, nowe zobowiązania itp... 

Za dużo informacji z mojej strony wypłynęło w świat a to tylko dlatego iż nie mam z kim pogadać na takie tematy...później może to wszystko obrócić się przeciwko mnie...

od dnia dzisiejszego koniec z tym znikam stąd na jakiś czas...

Żegnajcie, wszystkiego dobrego życzę wszystkim... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkiego dobrego w nowym roku dla Wszystkich bez wyjatku...

Mam nadzieję, że doprowadzisz ten temat do końca. Jestem ciekawy jak  jak to wszystko wyjdzie, jak zagra... Secik super...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Nie musisz "znikać"
Poprostu zanim coś napiszesz, to pomyśl dwa razy.
Chodzi mi o prywatne informacje.

Są osoby, co piszą donosy, trzeba uważać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

tylko dlatego iż nie mam z kim pogadać na takie tematy...

nie tylko Ty masz takie problemy, początki są ciężkie a potem i tak jest mało ?

ogarniesz temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ciekawiej ?

Może Martin założyć następny ciekawy wątek " Moja pasja KD , a kontrola US " ?

Czytałem w tamtym tygodniu ciekawy artykuł o fakturach na wszystko , co tylko sie da .

I jakie zmiany idą , niektórych może bardzo zaboleć 

 

Wszystkiego Najlepszego w  Nowym Roku 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RAF77 napisał:

Są osoby, co piszą donosy, trzeba uważać

Jak to o mnie to blefowałem. I miałem dla Fetka przygotowaną brzytwę ratunkową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, max720 napisał:

Czytałem w tamtym tygodniu ciekawy artykuł o fakturach na wszystko , co tylko sie da .

I jakie zmiany idą , niektórych może bardzo zaboleć 

podrzucisz linka ?

38 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Jak to o mnie to blefowałem. I miałem dla Fetka przygotowaną brzytwę ratunkową.

ale ktoś tam się "przestraszył" więc cel osiągnięty

Czego by nie gadać to są poważne sprawy, kiedyś zarządzałem dwoma bardzo dużymi forami to korespondencji od policji i prokuratury nie brakowało a niekompetencja funkcjonariuszy to bardzo duży problem. Tylko duże aglomeracje mają wydziały IT i z nimi problemów nie ma.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka nie podam , bo nie pamiętam serwisu ( onet.pl,  interia.pl  , wp.pl ) 

Gdzieś w dziale biznes 

Napewno do każdej faktury NIP i wystawianie od razu przy zakupie i więcej , dużo więcej kontroli ?

Dobra zmiana ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez max720
Blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, max720 napisał:

Linka nie podam , bo nie pamiętam serwisu ( onet.pl,  interia.pl  , wp.pl ) 

Gdzieś w dziale biznes 

Napewno do każdej faktury NIP i wystawianie od razu przy zakupie i więcej , dużo więcej kontroli ?

Dobra zmiana ?

nie no jakieś rzetelne źródła może...

NIP od zawsze jest obowiązkowy, zmianą jest konieczność wpisania nip;u na paragon jeśli potem będziesz chciał fakturę. Czytaj dalej wp ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, max720 napisał:

Mogłeś brać paragon , a po 2 dniach na kogoś z rodziny zamienić na fakturę ? 

hehe....właśnie przez takie manewry są zmiany. W obrębie jednego miesiąca mogłeś wymienić paragon na fakturę, teraz by to zrobić na paragonie musi być NIP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali , że ze wszystkimi profitami można było zaoszczędzić do 35% ?

Dzieląc się 50/50 , można sporo zarobić.  Czyli gra warta świeczki przy zakupie sprzętu klasy premium .

 

Chyba będzie coraz mniej wątków pod tytułem " Kino domowe do 20, 40 , 60 , 80 tysięcy " 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dokładnie opisany obowiązek umieszczania NIP na paragonie, ale tylko gdy nabywcą jest osoba prowadząca działalność gosp. i zakup realizuje w ramach prowadzonej działalności. Pkt 4 mówi o paragonie i ewentualnej FVAT na osobę prywatną

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.