Skocz do zawartości
IGNORED

XTZ SUB 12.17 EDGE obniżka ceny


bl4ck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Sf_svs napisał:

To nie tak. Ci co mają dwa duże i dobre śmieją się z tych co szukają .  Decyzja już podjęta więc nudzić się nie będziesz,  dużo cierpliwości życzę a za rok i tak pójdziesz po rozum do głowy hahaha na 100%

Na spokojnie. 

 

Ja to traktuje jako dobra zabawe. Bez przesady mikrofon kosztuje 440zl i mozna go sprzedac za 300zl.

Papierosow nie pale wiec stac mnie na wydacie tych 140zl :))   Na glupie fajerwerki wiecej wydalem a jaki z tego pozytek byl? 

 

No i nie idzmy w te strone ze to zaraz musi byc mega profesjonalne. Z samej ciekawosci, sam dla siebie chce zobaczyc jak to jest.  Zmierzyc poglos i zobaczyc wykres subwofera.  Jak mocno rozni sie od tych wykresow z excela z poprzednich stron.  

 

A poza tym jestem czlowiekiem ktorego hobbym jest:  szukanie nowych hobby. Wiec jestem pewien ze mikrofon znudzi mi sie po 3 miesiacach. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sam potrafi zrobić to niech robi nie rozumiem czemu źle komuś życzyć. Ja jestem zdania jeśli ktoś ma chęci i zdolności to trzeba go wesprzeć i pomóc. Widzę, że na forum sama krytyka i zazdrość. Ja sam osobiście zamiast kupować suby z sklepu wolę sam zbudować pod swoje preferencje chociażby gabarytowe ale z zachowaniem odpowiedniej pojemności i strojenia. I mogę też przy okazji zaoszczędzić np.2, 3kzł i nie chodzi o to, że jestem sknerą tylko tą kasę mogę przeznaczyć np. na lepszy projektor lub ekran czy nową lampę opcji jest dużo. Jeśli ktoś się nie czuje na siłach to pozostaje kupić gotowca i też jest ok. Ja nikogo nie neguję chociaż denerwuje mnie zachowanie niektórych userów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedno pytanie jeszcze. 

 

Mikrofon podlaczam bezposrednio do laptopa ok. 

A jak podlaczyc subwofer? 

1. Wyjscie sluchawkowe do subwofera. 

2. Uzywajac DAC - np. posiadam DacMagic 100 - podlaczany tez pod usb do laptopa i z daca na subwofer. 

 

3. Pod ktore wejscie subwofera sie wpinac?  Left / Right / Oba / czy LFE? 

 

4. Dla pomiaru pozostalych glosnikow, wystarczy jak sie podepne po HDMI do Amplitunera marantza? 

 

1. jest OK

2. tez jest OK

3. wejscie nie odgrywa roli, przy pomiarach kazde powinno funkcjonowac

4. HDMI nie uzywalem (ja uzywam stereo). Jesli mierze glosniki + Subwoofer, to podlanczam albo wyjscie Sluchawkowe Laptopa do wejscia CD albo Aux wzmacniacza, albo Laptop z zewnetrznym USB-DAC, a ten DAC przez Cinch z Wzmacniaczem (CD albo AUX)

 

Ja bym wybral ostatnia wersje polaczenia

UMIK przez USB z laptopem

DAC przez USB z laptopem

DAC przez Cinch ze wzmacniaczem

Glosniki i subwoofer rownoczesnie ze wzmacniaczem

 

Pomiary osobno sub i osobno glosniki, a potem suma

Wtedy mozna rozpoznac na ile glosniki „zszywaja“ sie z subwooferem (zgodnosc/dopasowanie fazowe/delay subwoofera do glosnikow)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

2 godziny temu, Sf_svs napisał:

Nie zaczynaj ubliżać znowu

ja tylko stwierdzam fakty, każdy kto umie czytać to widzi.

Nie czepiaj się Lolo bo sam zmarnowałeś więcej kasy kupując amplituner, końcówkę i dsp

2 godziny temu, Lolo2 napisał:

A poza tym jestem czlowiekiem ktorego hobbym jest:  szukanie nowych hobby. Wiec jestem pewien ze mikrofon znudzi mi sie po 3 miesiacach. 

w dziale akustyka masz wątek o urządzeniach pomiarowych, przejrzyj sobie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, fetek napisał:

 

Nie czepiaj się Lolo bo sam zmarnowałeś więcej kasy kupując amplituner, końcówkę i dsp

 

??

Sory że nie konsultowałem moich zakupów z Tobą ?? mało wiarygodny jesteś motając się 2 lata ze swoim systemem bez skutku... ogólnie sporo masz do powiedzenia o kinie jak na kogoś kto go nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
mało wiarygodny jesteś motając się 2 lata ze swoim systemem bez skutku...

Najbardziej wiarygodny jest kierowca Fiacika 126p chcacy dyskutowac o Porschakach i Bentleyach

 

PS.

Nie mam nic przeciwko Fiacikom, dawno temu tez mialem dwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z ostatnich postów wynika, że osoba, która nie ma zamiaru robić pomiarów śmiało może kupić suba bez DSP ?  A także, że słuchającym na dobrym sprzęcie i w przyzwoitych warunkach akustycznych bez korekcji DSP tylko się wydaje, że jest dobrze ?  Że ćwierćwieczne doświadczenie i osłuchanie  koledzy z zakładki High End mogą sobie w buty wsadzić bo było bez korekcji DSP ?

Daleko my zaszli , cztery suby , końcówki, procesory, jedenaście  dobrych głośników, kable, listwa i jedyny właściwy projek to start od 50 000 zł. I to wszystko w mieszkanku lub domku z  zazwyczaj obciążoną hipoteką.  Zapomniałem o ustrojach akustycznych, ekranie i ledkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Warm Hoxton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze robic co chce, kupowac co chce i sluchac czego chce, nawet radia kuchennego. To wszystko kwestia wlasnych wymagan i priorytetu

 

Cwierc wieku temu mialem telewizor kineskopowy B&O Beovision MX5500 66cm i wydawal mi sie wielki i super jakosciowo

 

A dzisiaj? (poza pieknym wzornictwem byl by to zlom)

 

Daleko zaszlismy, 75“, Oled, Quad-HD,...

 

Wielu tych expertow z dzialki High-End z cwiercwiecznym doswiadczeniem, w dalszym ciagu zyje w swiecie techniki z przedcwircwiecza i nie wazy sie spojrzec do przodu, co sie w miedzyczasie wydarzylo

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, xajas napisał:

Wielu tych expertow z dzialki High-End z cwiercwiecznym doswiadczeniem, w dalszym ciagu zyje w swiecie techniki z przedcwircwiecza i nie wazy sie spojrzec do przodu, co sie w miedzyczasie wydarzylo

ale są PURE... a za DSP robią podstawki do kabli.

34 minuty temu, Warm Hoxton napisał:

Daleko my zaszli , cztery suby , końcówki, procesory, jedenaście  dobrych głośników, kable, listwa i jedyny właściwy projek to start od 50 000 zł. I to wszystko w mieszkanku lub domku z  zazwyczaj obciążoną hipoteką.  Zapomniałem o ustrojach akustycznych, ekranie i ledkach.

a kto biednemu zabroni.. ale tani STX to nie jest dobry głośnik, subwoofery za ponad 20 tyś a głośniki za 200 zł ale kolega ma KINO.

przepraszam będzie miał.

10 godzin temu, Sf_svs napisał:

Sory że nie konsultowałem moich zakupów z Tobą ?? mało wiarygodny jesteś motając się 2 lata ze swoim systemem bez skutku... ogólnie sporo masz do powiedzenia o kinie jak na kogoś kto go nie ma...

wiem ze to trudne ale pomyśl zanim coś napiszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
40 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Daleko my zaszli , cztery suby , końcówki, procesory, jedenaście  dobrych głośników, kable, listwa i jedyny właściwy projek to start od 50 000 zł. I to wszystko w mieszkanku lub domku z  zazwyczaj obciążoną hipoteką.  Zapomniałem o ustrojach akustycznych, ekranie i ledkach.

A ty biedny nie masz nic ,jak to możliwe. 

Oj przepraszam, masz instrukcje obsługi do wszystkiego co jest na rynku.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Czy z ostatnich postów wynika, że osoba, która nie ma zamiaru robić pomiarów śmiało może kupić suba bez DSP ?  A także, że słuchającym na dobrym sprzęcie i w przyzwoitych warunkach akustycznych bez korekcji DSP tylko się wydaje, że jest dobrze ?  Że ćwierćwieczne doświadczenie i osłuchanie  koledzy z zakładki High End mogą sobie w buty wsadzić bo było bez korekcji DSP ?

 

Oczywiscie ze moze kupic suba bez DSP. Pewnie dlatego sa one produkowane, skoro je kupuja. Wszyscy "wiezymy" ze kupujac amplituner z autokalibracja wszystkie problemy znikna.  I zapewne 85% ludziom to wystarczy. Skoro nawet soundbary z atmosem sie swietnie sprzedaja. 

 

A skad maja wiedziec czy im sie wydaje czy im sie nie wydaje? Preferencja i Referencja. Jeden chce pierwszego drugi chce drugiego.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolo2 napisał:

A skad maja wiedziec czy im sie wydaje czy im sie nie wydaje?

Oki, skoro u siebie nie stwierdzam żadnego problemu z basem (co jest oczywiste skoro nic nie mam ) to powinienem zrobić pomiary i szukać dziury w całym ?  Autentycznie nie wiem co zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fetek napisał:

 

a kto biednemu zabroni.. ale tani STX to nie jest dobry głośnik, subwoofery za ponad 20 tyś a głośniki za 200 zł ale kolega ma KINO.

przepraszam będzie miał.

Hahaha fetysz jaki podstępny,  chce sam wejść w atmosa którego takim sceptykiem jest i chce podstępnie wypytać jak brzmią stx-y za 200 w tej roli bo kasiory brak , ty też mógłbyś czytać uważniej- mam w zabudowie 4 sztuki za 10x tyle więc niestety nie pomogę,  zapytaj w klubie stx ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Oki, skoro u siebie nie stwierdzam żadnego problemu z basem (co jest oczywiste skoro nic nie mam ) to powinienem zrobić pomiary i szukać dziury w całym ?  Autentycznie nie wiem co zrobić.

Szukac dziury w pustym, albo pozyczyc od Sf_svs, on ma cztery sztuki za 10x tyle 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie takie "będzie miał "bo nawet to co jest i jak jest ( skalibrowane przez ampli) naładowało by Cię zazdrością na następny rok @fetek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Oki, skoro u siebie nie stwierdzam żadnego problemu z basem (co jest oczywiste skoro nic nie mam ) to powinienem zrobić pomiary i szukać dziury w całym ?  Autentycznie nie wiem co zrobić.

Czyli dla ciebie wazny jest ten pierwszy aspekt - - -  preferencje. Jest dla ciebie ok to jest ok.  W sumie to najwazniejsze. 

 

Jak ktos lubi podbity bas i mowi ze tak jest najlepiej to oznacza ze nie ma racji?  Jak dla mnie ma racje. Dla niego jest najlepiej i jest ok. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, xajas napisał:

Szukac dziury w pustym, albo pozyczyc od Sf_svs, on ma cztery sztuki za 10x tyle 

 

Xena ty naprawdę nie umiesz czytać?! Tzn czytać a zrozumieć to co innego . Stolarz z Ciebie a papierami kto inny się zajmuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz Marcin że on tu jest z zamiłowania do kina ? Nie to jest jego celem . Ma profil na forum budowlanym , motoryzacyjnym i jeszcze Bóg  wie gdzie ale tylko żeby tam trollić jak tu. Tym żyje.  Widziałeś choć jedną fotkę od niego ? Możliwe że nawet nie ma jednego głośnika w domu a tym bardziej ampli a głos zabiera , najmniej wiarygodny z forumowiczów który opluwa wszystko i wszystkich . Wyczytał coś o atmosie i obrażał wszystkich co nazywali tak tylko górne głośniki tłumacząc to kimś z branży za taką opinią stojącym,  nawet vódu stawiać kazał tak jakby to miało mieć znaczenie . Tak jest za każdym razem jak coś wyczyta w necie co choć w teorii jest inne niż utarte standardy.  Jechał po was wszystkich bez wyjątku przy takich okazjach a teraz pyta o sub i dsp,  no tupet trzeba mieć....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowe mam pytanie słyszał ktoś może kolumy Procella audio widzę, że Wrocławska firma buduje na ich sprzęcie sale kinowe. Ciekaw jestem jak to gra. Ceny spore za ich sprzęt?. No i używają mega projektorów do tych salek. Chciałbym zobaczyć różnicę jvca takiego za 17kzł a za 170kzł?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

I bardzo dobre podsumowanie najmądrzejszego kolegi w dziale Kino Domowe... 

Marcinku co z postanowieniem Noworocznym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sf_svs napisał:

4 sztuki za 10x tyle więc niestety nie pomogę,  zapytaj w klubie stx

to gratuluje może dobiłeś do ceny jednego głośnika (nie kolumny i nie zespołu głośników). 

W ramach ścisłości tak długo robię bo moim startem było stereo i chce dopracować wszystkie aspekty nie tylko dudnienie bo jak widać na mózg szkodzi. Nie fiksuj o kasie bo za krótki jesteś. Na forum są osoby, które w jednym klocku mają więcej kasy niż ty w całym mieszkaniu.

4 godziny temu, zibii napisał:

Chciałbym zobaczyć różnicę jvca takiego za 17kzł a za 170kzł?.

ja nie... potem będziesz śnił po nocach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fetek napisał:

to gratuluje może dobiłeś do ceny jednego głośnika (nie kolumny i nie zespołu głośników). 

W ramach ścisłości tak długo robię bo moim startem było stereo i chce dopracować wszystkie aspekty nie tylko dudnienie bo jak widać na mózg szkodzi. Nie fiksuj o kasie bo za krótki jesteś. Na forum są osoby, które w jednym klocku mają więcej kasy niż ty w całym mieszkaniu.

Fetek każdy kto składa system latami tak tłumaczy , powody prawdziwe są dwa , brak kasy lub lenistwo - wybieraj .

I jak zwykle zaczynasz z tym puszeniem i finansami jakoś inni tego nie wspominają tak często jak Raff77 i ty ( któremu dziwnie długo się schodzi z systemem -przypadek? ) 

Tajemnicą też nie jest że 200 a 2000 to 10 razy więcej,  kumasz ? 200+200+200+200+200+200+200+200+200+200 = 2000 wystarczająco obrazowo ?

Od początku też podaje do informacji co i za ile kupiłem od głośników przez ampli , końcówkę, po suby więc gdzie to puszenie skoro wybrałem tani ampli za niecałe 800€ które w połączeniu z końcówką zagra lepiej niz ampli za 8-10k . Kluczem jest dobrze wybrać,  możliwie tanio kupić i jak najlepiej to wszystko dograć razem i tu jestem z siebie dumny , założenia wykonane , dźwięk baaardzo mi się podoba nawet jak do tej pory więc może być tylko lepiej . Za bardzo dobry ruch uważam też kalibracje przez @Cinema Pro a raczej to że zdałem sobie sprawę na początku o tym że mogę próbować jak wy teraz albo zaoszczędzić czas i pieniądze i zrobić to wsio jak należy.  Będzie pełne 7.2.4 bardzo dobrze rozmieszczone,  skalibrowane, dostrojone z pomiarami i adekwatną do jego ceny adaptacją akustyczną.  Wszystko zrobione tak jak należy a do czego tobie i tobie podobnym jeszcze trochę brakuje , żeby zdać sobie z tego sprawę i dojrzeć do tego. Drogie klocki bez pozostałych aspektów to czysta profanacja czego doskonałym przykładem jest @STELVIO o czym doskonale wiesz i zdajesz sobie sprawę pomijając forumową wazelinę . Xajas nazywa moje suby " fiatami " poprzez brak ich dotychczasowego dostrojenia i wyciągnięcia z nich tego co najlepsze żeby mogły pokazać na co je naprawdę stać i w 100% się z tym zgadzam , ja już to wiem i nad tym właśnie pracuje ale to tyczy się was wszystkich poza @Bipo który ma to zrobione jak należy ( no może jeszcze ktoś o kim nie wiem ) . Nie chodzi mi tylko o kalibracje Maćka ale każdej innej firmy zajmującej się tym profesjonalnie . Za ile czasu będziecie mogli zrobić to co oni ? Wydaje wam się że to trzeba robić dopiero przy dużych subach skoro to najczęściej jest powiązane w waszych wpisach , błąd.  Każdy głośnik/kolumna może grać lepiej po pomiarach/kalibracji  a tym bardziej jeżeli jest ich 5,7,9,czy 11  - pomyślcie logicznie . 

Na koniec , stx200e o które tak dopytujesz kosztują poniżej 200 więc dasz radę. Fotek przecież nie musisz wrzucać jak Hoxton co dosłownie nic nie ma a z czystych nudów tu trolli udając że coś odkrył. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że wybrałeś tą drogę i skorzystałeś z usług Cinema Pro nie ma nic lepszego od fachowej ręki. Każdy w głębi duszy chciałby jak najwięcej zrobić sam ale czasami się nie da. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już jestem przekonany ? coś mi cały czas nie układało się w całość, ale teraz juz widać i czuć czytając ten pseudo audio-temat: to wątek terapeutyczny, prawda???? Żeby wyprowadzać z lasu zbłądzenie audio-owieczki czy może barany?

Przestań już vel Subfun męczyć konia i wyciągać ku....fa kto, z kim i za ile poszedł na stronę ????? co Cię interesuje ze ktoś kupuje umik’a albo inny audio klocek???? Masz jakiś osobisty ból, dramat z tym związany? Tak samo Fetek - weźcie sobie chłopy załóżcie wątek- terapię na Bocznicy i tam dzielcie włos na czworo....gorzej niż przekupki bazarowe???????

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, will66 napisał:

Tak, już jestem przekonany ? coś mi cały czas nie układało się w całość, ale teraz juz widać i czuć czytając ten pseudo audio-temat: to wątek terapeutyczny, prawda???? Żeby wyprowadzać z lasu zbłądzenie audio-owieczki czy może barany?

Przestań już vel Subfun męczyć konia i wyciągać ku....fa kto, z kim i za ile poszedł na stronę ????? co Cię interesuje ze ktoś kupuje umik’a albo inny audio klocek???? Masz jakiś osobisty ból, dramat z tym związany? Tak samo Fetek - weźcie sobie chłopy załóżcie wątek- terapię na Bocznicy i tam dzielcie włos na czworo....gorzej niż przekupki bazarowe???????

 

 

Teraz ty masz ból pupy? Każdy sobie sam to co napisałem zinterpretuje po swojemu , nie sądzisz chyba że wszyscy potrzebują Twojego tłumaczenia.  Blużnisz , wyzywasz bez powodu a potem użalasz się na kulturę a raczej jej brak na forum . Zibii przeczytał i bez takich debilnych wycieczek napisał coś od siebie , można?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz tego, ze jesteś przytłaczający ??? 
Opisywanie poszczególnych Userów z wręcz graniczącą .....dokładnością. Może coś o mnie wyklepiesz klawiaturą jak sobie radzę w audio z audio, bo nic nie wiem o sobie????????

Mam wrażenie, ze klepiesz na klawiaturze w celach zarobkowych ?? Ups....

Zresztą już udowodniłeś wielokrotnie, że wyskakujesz z każdego subwoofera jako niespodzianka więc nie ma sensu dalej toczyć tej kuli śnieżnej. Hawk?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, will66 napisał:


więc nie ma sensu dalej toczyć tej kuli śnieżnej. Hawk

Co ty bredzisz ? W prostych powiedzeniach się gubisz więc logiczne myślenie tym bardziej łatwo nie przychodzi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.