Skocz do zawartości
IGNORED

XTZ SUB 12.17 EDGE obniżka ceny


bl4ck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Sf_svs napisał:

Pewnie coś z serii HT ?

Tak jest. 

Zaciekawiło mnie to że właśnie suby zamknięte z reguły robi się pod stereo. Z reguły nie zawsze a oni tym bardziej dali im oznaczenie HT oraz pozbawili wejścia wysokopoziomowego. A że recenzji żadnych to postanowiłem testować sam. 

9 minut temu, Martin Rejek napisał:

Kiedyś tez testowałem ojca sub z zamkniętym i zamknięty musiał być większy i mocniejszy by oddać porównywalna skale SPL oraz zejście... co do lokalizacji to masz racje jest trudniej choć jak go podkręcić to tez go będzie słychać ...

Dokładnie tak jest. Tylko po kilku dniach zaczynam dostrzegać jego walory. Wiecie początkowo przyzwyczajony do bass reflexu oczekiwałem walniecia. Tu jest inaczej. Ale ładnie inaczej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bas reflex to większe,  znacznie większe wrażenie w znaczeniu potęgi i tak jakby nastroju grozy. Jak pisał Marcin ujęcie podobne do tego z gwiezdnych wojen gdzie bas buduje nastrój i oddaje potęgę sceny w której widzimy gigantyczny statek czy ogólnie sceny związane z podobnym rodzajem dźwięku jest nie do osiągnięcia w takim natężeniu i klimacie przez sub zamknięty.  Zamknięte tylko w sytuacji kiedy brakuje miejsca na bas reflex , takie moje zdanie a jeżeli sięga się po wyższe modele to otwarty będzie równie dobry w muzyce ( tam gdzie niby zamknięte prowadzą)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W bass refleks sub się bardziej ciągnie w muzyce natomiast zamknięty ma punktowy i szybki bas... w kinie tylko Bass-Refleks bo tam nie zależy na szybkości tylko na niskim zejściu i się świetnie nadaje ciągnący bass niż szybki i punktowy... ja ze względu na wielkość pomieszczenia będę brał zamknięte suby bo są płytsze...

oj chciałbym usłyszeć chodź jeden 16 ultra w akcji typu Godzilla2, Gwiezdne Wojny, lub w jakimś filmie gdzie jest dużo rozpierduchy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie jakich subów tak piszesz Marcin ? Jaki sub otwarty się ciągnie przy muzyce , opinia czysto powielona z powielonych z forum. Nie testowales to nie pisz takich głupot i tyle , nie umniejszysz sobie jeżeli po prostu wybierzesz zamknięte.  Uzasadniać nie musisz jak nie umiesz .

Możesz tak pisać nawet nie testując taki sub jak klipsch 115 / spl 150,  czyli typowe buczące tanie pudło z dużą membraną do kina . Wypożycz choć raz coś droższego ( lepszego ) a zobaczysz jak bardzo się mylą osoby tak myślące. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps . Ty nie miałeś kiedyś klipscha właśnie? Już wiadomo po jakim bas reflex taką masz traumę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Sf_svs napisał:

Dla mnie bas reflex to większe,  znacznie większe wrażenie w znaczeniu potęgi i tak jakby nastroju grozy. Jak pisał Marcin ujęcie podobne do tego z gwiezdnych wojen gdzie bas buduje nastrój i oddaje potęgę sceny w której widzimy gigantyczny statek czy ogólnie sceny związane z podobnym rodzajem dźwięku jest nie do osiągnięcia w takim natężeniu i klimacie przez sub zamknięty.  Zamknięte tylko w sytuacji kiedy brakuje miejsca na bas reflex , takie moje zdanie a jeżeli sięga się po wyższe modele to otwarty będzie równie dobry w muzyce ( tam gdzie niby zamknięte prowadzą)

Kurcze no zgadzam się z tą wypowiedzią. ? Pierwszy raz od zawsze. Ale z racji że jesteśmy pokłóceni to jestem przeciw! No sory ale jak w polityce, muszę być w opozycji ?

24 minuty temu, Sf_svs napisał:

Ps . Ty nie miałeś kiedyś klipscha właśnie? Już wiadomo po jakim bas reflex taką masz traumę..

To ja pisałem o klipsch 115 sw jak miałem go na testach i od tego zaczęła się gówno burza między nami. I nie chce do niej teraz wracać i nie pamiętam jej za dokładnie ale o ile pamiętam to właśnie ja pisałem że on taki fantastyczny to wcale nie jest a ty go broniłeś. A teraz czyżbyś zmienił zdanie?:):) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniam zdania bo zależy ono do czego chcesz używać tego suba i czy masz jako takie porównanie zarówno do otwartych ale droższych jak i zamkniętych tych tanich i słabych jak i drogich i mocnych jak sb4000 czy sb16 ultra ( naprawdę nie musi to być svs ale co w takim przedziale cenowo/ mocowym?) . Jeżeli celem jest zakup suba do 3k do kina to nr 1 w tym przedziale cenowym , 15 cali i 400W to średnia mieszanka do suba dobrego do muzyki . Bedzie uderzenie ale szybkość już nie . Jakościową konkurencją będzie xtz edge ( też niedrogi) . Daleko też jestem daleko od twierdzenia że seria pb/sb2000 to dobre suby pod względem cenny bo na możliwości są cholernie drogie , to budżetówki i tyle a płacisz za firmę. Nie wymyśliłem tego że dobry sub to drogi sub a taki schodzi nisko i mocno , jest też na tyle zbalansowana powierzchnia membrany do jego mocy że " ciągnięcie " się nie ma prawa wystąpić bo wracały by one przed upływem 2 tygodni do sklepów. Coś za coś. 

Pierwszym pytaniem jakie dostaniesz na chat svs to " jak duże masz pomieszczenie " bo to główne kryterium wyboru dobrego suba a dobry sub to sub uniwersalny.

Jeżeli masz gdzie ustawić suby i masz duże pomieszczenie to logiczne jest że nie kupisz wersji zamkniętych jeżeli przez sam br masz 3 czy 4 razy mocniej / głośniej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sf_svs napisał:

Szopen spokojnie bierz i testuj i nawet w niskich i nie tak mocnych modelach trzeba się postarać żeby usłyszeć jakieś szumy z bas refleksu czyli występują przy ekstremalnych wychyleniach i dźwiękach testowych które są praktycznie niespotykane w kinie przy filmach dlatego @fetek bredzi i nawet nie ma pojęcia jak bardzo chcąc usłyszeć takowe szumy z pb16 przy założeniu że masz dual

Przyczyną  jest ciśnienie i kompromis na który musi pójść producent.

6 godzin temu, 5z0p3n napisał:

Dlatego dziwne że na teście wyszło to podczas testu. 

furkocze zapewne najkrótszy port, fizyki nie przeskoczysz a zatkanie obu tuneli mija się z celem bo robisz z XTZ takiego SVS za 2200 zł, który przynajmniej ma sprawdzony i bardzo dobry głośnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Teraz testuję suba zamkniętego i chyba ze mną zostanie. Nie ma "furkotania" ?

nie ma furkotania nie ma grania i łatwiej głośnik zajechać. Jeśli BR to tylko bardzo mocne subwoofery, choć największe monstra jakie widziałem i tak były OZ albo membrana. Osobiście BR nigdzie nie mam i nie przepadam.

2 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Otwarty schodzi niżej i głośniej. Miałem podobne wrażenie testując już kilka subwooferów zamknięty vs otwarty.

Uderzenie otwartego jest takie bezpośrednie na klatę. Z kolei zamknięta konstrukcja dostarcza dźwięk cichszy ale zdecydowanie lepiej zróżnicowany. Ten bas ma nie tylko jedna barwę. I może to kwestia ustawienia, nie mam idealnego pomieszczenia, ale zamknięty gra bardziej w tle. To znaczy mam wrażenie że trudniej by mi było wskazać jego lokalizację gdybym nie wiedział gdzie stoi. 

Fajne są suby oparte na linii transmisyjnej, nic nie furczy, nie dudni a z gównianego głośnika zrobisz 16hz. Niestety gabaryty zabijają.

Właśnie się zastanawiam czy swojego RSS w coś nie wsadzić.. tylko gdzie ja to postawie.

1 godzinę temu, Sf_svs napisał:

Dla mnie bas reflex to większe,  znacznie większe wrażenie w znaczeniu potęgi i tak jakby nastroju grozy. Jak pisał Marcin ujęcie podobne do tego z gwiezdnych wojen gdzie bas buduje nastrój i oddaje potęgę sceny w której widzimy gigantyczny statek czy ogólnie sceny związane z podobnym rodzajem dźwięku jest nie do osiągnięcia w takim natężeniu i klimacie przez sub zamknięty.  Zamknięte tylko w sytuacji kiedy brakuje miejsca na bas reflex , takie moje zdanie a jeżeli sięga się po wyższe modele to otwarty będzie równie dobry w muzyce ( tam gdzie niby zamknięte prowadzą)

Wszystko zależy od poziomu sprzętu, w BR gra port a jego strojnie to zawsze kompromis. BR ma lżej temu stwarza takie wrażenie.

1 godzinę temu, Martin Rejek napisał:

W bass refleks sub się bardziej ciągnie w muzyce natomiast zamknięty ma punktowy i szybki bas... w kinie tylko Bass-Refleks bo tam nie zależy na szybkości tylko na niskim zejściu i się świetnie nadaje ciągnący bass niż szybki i punktowy... ja ze względu na wielkość pomieszczenia będę brał zamknięte suby bo są płytsze...

bredzisz po całości.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Sf_svs napisał:

Daleko też jestem daleko od twierdzenia że seria pb/sb2000 to dobre suby pod względem cenny bo na możliwości są cholernie drogie , to budżetówki i tyle a płacisz za firmę.

a znajdziesz tańszy o takich możliwościach ?

po za tym nie każdy chce co 30 minut do kibla biegać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj , ja nie muszę.  Swoje sie naszukałem , napakowałem i naodsyłałem co tez kosztowało .Jakbym miał kupić serię 2000 to na 1000% nie był by to svs . Masz niełatwo więc trochę się naszukasz mając mało kasy a jak widać wygórowane żądania . Z resztą masz wywalone na kino ( tak zrozumiałem)więc po co te wypominki i gdybania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Sf_svs napisał:

Ps . Ty nie miałeś kiedyś klipscha właśnie? Już wiadomo po jakim bas reflex taką masz traumę..

Tak miałem tego Klipscha R-115SW w 26mk2 i dupy nie urywało w kinie, do muzyki go nie włączałem... 

a test był między ojca subem(Eltax Atomic A-10 a subem Sumiko 9 czy jakoś tak tez na gł 25cm w obudowie zamkniętej... nowszy ma membranę bierna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sf_svs napisał:

Masz niełatwo więc trochę się naszukasz mając mało kasy a jak widać wygórowane żądania

Ludzie mają domy po 350 metrów, nieruchomości, samochody inne dobra a ty masz (TYLKO) subwoofery i przy każdej możliwej okazji musisz z siebie robić totalnego snoba. Praktycznie każdemu na forum zaglądasz w portfel i z każdego drwisz.

To że ktoś nie kupuje mocniejszego suba nie zawsze wiąże się z ograniczeniami finansowymi, nawet jeśli ktoś ma kasę nie znaczy że ma ją przejść, tak robią tylko skończeni idioci.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu zaczynasz ubliżać jak tracisz kontrolę nad sytuacją . Nie znasz mnie to nie pisz co mam a czego nie mam bo zgadujesz.  To że mam duże i bdb suby to tylko dlatego że to lubię i to jest to na czym w kinie mi zależy.  Innym zależy na projektorach , odtwarzaczach Blu Ray czy na jeszcze czymś innym i szacun , ja tego nie mam i nie zależy mi na tym . Kto co lubi . U Ciebie aspiracje masz wygórowane wnosząc po tym jak piszesz i co piszesz ale szukasz tanich i tandetnych wyjść ( suby) które to po prostu nie mają szansy bytu. Jesteś tak mądry a szukasz dobrych subów za 2k sztuka ...Masz w szafie projo za kilkanaście tysi a raptem nie rozumiesz że to samo jest w dziedzinie "SUBY " gdzie to produkt dobry , kosztuje, czemu nie masz Epsona za 7 czy 10k???? Co bym nie napisał o subach to ktoś z kompleksami i zazdroszczący podciagnie to pod chwalenie się czy drwienie no i dorzucić może jak ty " bo tylko to masz " , może to zdanie o całym systemie a nie o życiu prywatnym bo nawet takiego gościa jak ty (wyszczekanego/bezczelnego) mógł bym zainteresować opowiadając o tym czy o tamtym .  Tu nie ma łatwo a widzę że temat subów jest dla Ciebie ważny mimo to że ściemniasz że pewnie zrezygnujesz z kina ( kasy brak to co masz pisać) bo widzę jak się udzielasz w temacie o prawdopodobnie dobrych subach za śmieszne pieniądze.....aha sorry że ściągnąłem Cię na ziemię z tymi wynikami testów gdzie to xtz edge dmuchał mocniej od pb16 ultra ?????? może dlatego takiś zacięty bo wyrwałem Cię ze snu o mocniejszych subach za 2k sztuka ....WYBACZYSZ????????????

I jeżeli ktoś nie ma ciśnienia na mocne suby to nie bierze udziału w tematach o nich po tym jak kupi jakiś shit bo to go nie interesuje , kto lubi i chce i kogo stac - kupuje mocne/drogie /baaardzo dobre i wtedy nabija się z plebsu co za 2k chce to przeskoczyć ????? NIEREALNE!!!!

Ze mnie mogą nabijać się posiadacze projektorów i ekranów 120 calowych ale ja o to nie dbam , nie zależy mi na tym i 85 " tv w moim pokoju to banan na gębie na następne 5 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Sf_svs napisał:

I znowu zaczynasz ubliżać jak tracisz kontrolę nad sytuacją

nie sap bo Tobie do pięt nie dorastam i jakie znowu?. Nad jaką sytuacją ?

31 minut temu, Sf_svs napisał:

Nie znasz mnie to nie pisz co mam a czego nie mam bo zgadujesz.

przecież nie pisałem co posiadasz tylko co mają inni, czytać też nie umiesz ? na forum wylałeś dostatecznie dużo informacji.

31 minut temu, Sf_svs napisał:

U Ciebie aspiracje masz wygórowane wnosząc po tym jak piszesz i co piszesz ale szukasz tanich i tandetnych wyjść ( suby) które to po prostu nie mają szansy bytu. Jesteś tak mądry a szukasz dobrych subów za 2k sztuka

mam wygórowane aspiracje bo mam minimalną wiedzę ogólna ? ??? Lubisz duże labsy, potężny bas chętnie pouczasz innych ale sam jesteś na tyle zielony że nie potrafisz zweryfikować wpadek przedszkolaka (moich) ?

pacjent idealny, gratuluje urodziłeś się w drugiej sekundzie ? zapomniałbym, przypomnij mi gdzie szukałem klocków do 2k a potem poszukaj jakie podałem inne ograniczenia.

31 minut temu, Sf_svs napisał:

aha sorry że ściągnąłem Cię na ziemię z tymi wynikami testów gdzie to xtz edge dmuchał mocniej od pb16 ultra ?????? może dlatego takiś zacięty bo wyrwałem Cię ze snu o mocniejszych subach za 2k sztuka ....WYBACZYSZ????????????

To jest wytwór Twojej wyraźni więc i Twój problem, nie wiem co mam Ci wybaczać. Mogę jedynie doradzić byś nadrobił braki z podstawówki (umiejętność czytania)

BTW: Svs Pb-2000 nie bp16 ultra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już na prędkości napiszesz post to przed jego dodaniem warto to przeczytać jeszcze raz bo słownik może ci popsuć pewne wyrazy i tak jest u Ciebie nie pierwszy raz ...czyli  w najlepszym wypadku zrozumiałem połowę.  Takie słowne rozwolnienie, no chyba że tak miało być bo fetek pochodzi od fety...zwolnij pomyśl,  rozważ co chcesz przekazać,  to trochę tak jak ze zrozumieniem naprutego typa - on rozumie o czym mamrocze ale nikt poza tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fetek napisał:

nie ma furkotania nie ma grania i łatwiej głośnik zajechać.

No granie jest ? Mam to słyszę. Co masz na myśli mówiąc zajechać?

1 godzinę temu, fetek napisał:

Fajne są suby oparte na linii transmisyjnej, nic nie furczy, nie dudni a z gównianego głośnika zrobisz 16hz. Niestety gabaryty zabijają.

Kupił bym PMC do kompletu ale mnie nie stać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fetek napisał:

 

BTW: Svs Pb-2000 nie bp16 ultra.

By the way o co ci chodzi Panda i co to za modele ? Na prędkość znowu patrzyłeś a nie na sens ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz gdzie ustawić suby i masz duże pomieszczenie to logiczne jest że nie kupisz wersji zamkniętych jeżeli przez sam br masz 3 czy 4 razy mocniej / głośniej. 

 

Co za bzdury!!

 

Ale nie ma sie co dziwic, jesli wypisuje to „expert“, ktory sam przyznaje, ze nie ma pojecia o mocy i cisnieniu akustycznym (glosnosci)

 

BTW. Nastepna bzdura jest stwierdzenie, ze obudowy z BR schodza nizej niz OZ.

 

BR oferuje wyzszy poziom glosnosci az do czestotliwosci strojenia BR, ale ponizej ma gwatowny spadek poziomu.

 

W przypadku OZ poziom zaczyna wczesniej spadac, ale spadek jest lagodniejszy i przez to pasmo siega nizej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sf_svs napisał:

Jak już na prędkości napiszesz post to przed jego dodaniem warto to przeczytać jeszcze raz bo słownik może ci popsuć pewne wyrazy i tak jest u Ciebie nie pierwszy raz ...czyli  w najlepszym wypadku zrozumiałem połowę.  Takie słowne rozwolnienie, no chyba że tak miało być bo fetek pochodzi od fety...zwolnij pomyśl,  rozważ co chcesz przekazać,  to trochę tak jak ze zrozumieniem naprutego typa - on rozumie o czym mamrocze ale nikt poza tym.

 jesteś dostatecznie bystry by go zrozumieć 100%,  więc ponownie proszę o udzielnie odpowiedzi na zadanie pytania.

BTW: 4*2000 zł czyli 4*SVS SB-12 NSD co nie jest głupią opcja... dziękuje za podpowiedź.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykres profeska jak cały ty ..Masz jeszcze jakieś wyniki swoich badań  @xajas?? Może być wesoło ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co, przeciez dla Ciebie wszystko co przekracza poziom 2+2 jest zbyt skomplikowane i zbedne.

 

I to nie wcale nie jest wesole, moim zdaniem to smutne

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, 5z0p3n napisał:

No granie jest ? Mam to słyszę. Co masz na myśli mówiąc zajechać?

BR ma mniejsze opory, OZ się bardziej meczy temu masz szanse go szybciej zabić, oczywiście należy to wrzucić do worka z napisem "fakty i mity"

6 minut temu, xajas napisał:

BR oferuje wyzszy poziom glosnosci az do czestotliwosci strojenia BR, ale ponizej ma gwatowny spadek poziomu.

Już o tym wspomniałem ale ponoć bełkocze....

7 minut temu, xajas napisał:

I to nie wcale nie jest wesole, moim zdaniem to smutne

"a głupiemu radość"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co gdybać i oglądać xajasa wykresy ( hahahihihoho) porównaj wyniki z audioholcs dotyczące sb16/sb4000 do ich odpowiedników z bas refleksem pb16/pb4000 no i przekonaj jeszcze tylko panie " wykres " kilka milionów ludzi na tej planecie do swoich racji a wtedy masz u mnie kciuk w górę ? a nawet dwa ?? i kończyć czas te farmazony bo naprawdę wiesz o co chodzi a spierać się chcesz o podstawową  wiedzę.  To o głośności i niższym schodzeniu między bajki każdy wkłada po pierwszych testach więc w praktyce jest tak a na wykresach srak.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farmazony to sa tylko dla tych tepakow i ignorantow, ktorym jest zbyt trudno spojrzec w internecie jak to zeczywiscie funkcjonuje

 

A twoje kciuki to mnie tyle interesuja, co zeszloroczny snieg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sf_svs napisał:

A ty łapiesz pajacu ????? Co się liczy w sytuacji jak siedzisz i oglądasz film , wykresy czy to co czujesz w realu . 

nie zmieniaj tematu, jeszcze zacznij wytykać błędy w pisowni, to takie "oryginalne".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma do twoich tabelek folksdojczu ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A tu pb16

Screenshot_20191229-173832_Samsung Internet.jpg

109 db przy 16 hz z jednym portem zatkanym to faktycznie słabo jak na BR ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sf_svs napisał:

Jak to się ma do twoich tabelek folksdojczu ? 

trochę nie rozumiem wycieczki ale to co przedstawiłeś i dane katalogowe potwierdzają  to co pisałem ja i xajas  a czego Ty totalnie nie rozumiesz.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontra 94,7 db dla sb16 to hmm tylko 5 razy więcej??????

Jakie katalogowe dane , to wyniki testu z 2m z audioholcs 

Nie muszę rozumieć pokrętnych wykresów żeby wiedzieć jak to wygląda w realu skoro testowałem jedne i drugie konstrukcje . Ciężko to pojąć????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sf_svs napisał:

Kontra 94,7 db dla sb16 to hmm tylko 5 razy więcej??????

a 88 vs 0 to ile razy więcej ?

zacznij w końcu myśleć bo to się robi komiczne.

7 minut temu, Sf_svs napisał:

Nie muszę rozumieć pokrętnych wykresów

to są raptem dwie osie i dwie kreski... no tak 2+2 i się kolega gubi.

dobra starczy tego bo to naprawdę nie jest śmieszne tylko żałosne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 89.1 w trybie 16hz , komiczne to jest jak się motasz a sam masz tyle pojęcia co na gęsim.... smalcu i nie kierujesz się własną wiedzą i doświadczeniem tylko tym co przeczytasz albo słuchasz takich wynalazców jak xajas co to jest mądrzejszy od Internetu.  Wypożycz posłuchaj i wtedy pogadamy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.