Jump to content
Piotr_905

Bezpiecznik Synergistic Research Blue, ORANGE i inne

Recommended Posts

W dniu 13.01.2020 o 13:36, Piotr_905 napisał:

Wszystko jest lepsze, tylko nie wiesz tego, bo jesteś mało osłuchany...

I tak i nie- mam bardzo duży szacunek dla Pacuły (nie zmniejsza go nawet jego miłość do-kraczącej jak wrona- M. Peszek; jest w tym jakaś muzyka?). 

Niedługo- mam nadzieję, że niedługo- napiszę o

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i HT Supreme 3 (serebro do streamera i złoty do daka}

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

4 hours ago, absinth3 said:

I tak i nie- mam bardzo duży szacunek dla Pacuły (nie zmniejsza go nawet jego miłość do-kraczącej jak wrona- M. Peszek; jest w tym jakaś muzyka?). 

Niedługo- mam nadzieję, że niedługo- napiszę o

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i HT Supreme 3 (serebro do streamera i złoty do daka}

Ja może zostałem źle zrozumiany, nic nie mam do Pacuły, chciałem tylko powiedzieć, że ludzie różnie słyszą, i może ja po prostu oceniam dźwięk jakoś wg swoich upodobań, które odbiegają od audiofilskich wzorców (tam wcale nie było ironii, przynajmniej nie tak dużo jakby się wydawało, przepraszam jeśli kogoś uraziłem) 🙂 No bo nie słyszałem, żeby ktoś się czepiał Blue tak jak ja, na przykład (możliwe, że to kwestia mojego wzmacniacza) 😉 Ja właśnie wpiąłem Verictum Fuse X, ale na razie nie będę pisać o wrażeniach, dam mu pograć. Dam znać za dwa tygodnie co najmniej, żeby być pewny swojej opinii. 

3 minuty temu, Piotr_905 napisał:

Ja może zostałem źle zrozumiany, nic nie mam do Pacuły, chciałem tylko powiedzieć, że ludzie różnie słyszą, i może ja po prostu oceniam dźwięk jakoś wg swoich upodobań, które odbiegają od audiofilskich wzorców (tam wcale nie było ironii, przynajmniej nie tak dużo jakby się wydawało, przepraszam jeśli kogoś uraziłem) 🙂 No bo nie słyszałem, żeby ktoś się czepiał Blue tak jak ja, na przykład (możliwe, że to kwestia mojego wzmacniacza) 😉 Ja właśnie wpiąłem Verictum Fuse X, ale na razie nie będę pisać o wrażeniach, dam mu pograć. Dam znać za dwa tygodnie co najmniej, żeby być pewny swojej opinii. 

Pewnie to wiesz, ale na wszelki wypadek - on jest kierunkowy i po ok. 12h grania powinieneś odwrócić, porównać i zostawić ten kierunek który ci bardziej pasuje

• Thanks 1
  • Haha 4

3 minutes ago, akrool said:

Pewnie to wiesz, ale na wszelki wypadek - on jest kierunkowy i po ok. 12h grania powinieneś odwrócić, porównać i zostawić ten kierunek który ci bardziej pasuje

Dzięki, tak zrobię.

• Haha 4

32 minuty temu, akrool napisał:

Pewnie to wiesz, ale na wszelki wypadek - on jest kierunkowy i po ok. 12h grania powinieneś odwrócić

i 50 Hz , szlag trafił

:[

Edited by billy idol

Ktoś nieistotny staje, ma zabłocone usta, terroryzuje zgraję, mieć powinien wszędzie lustra.

Jak epileptyk stary trzęsie się i bluzga, bo inny go nie słucha, nie u wszystkich woda w mózgach.