Skocz do zawartości
IGNORED

Bezpiecznik Synergistic Research Blue, ORANGE i inne


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, absinth3 napisał:

wyjmij ten bezpiecznik   ...    i załóż w drugą stronę,

podobno  "nauka" , nie ma nic do "syszenia" , ale rozumie że w ten sposób negujesz istnienie 50 Hz  ?

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o frajerów to to co tutaj robię to próba uchronienia wielu osób przed możliwością nazwania ich frajerami przez grupę sekciarsko biznesową próbującą wcisnąć im bezwartościowe gadżety . a pluję na to bezczelne wciskanie ludziom ciemnoty za wszelką cenę byleby parę złotych wyrwać , żenujące .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robbit napisał:

jeśli chodzi o frajerów to to co tutaj robię to próba uchronienia wielu osób przed możliwością nazwania ich frajerami przez grupę sekciarsko biznesową próbującą wcisnąć im bezwartościowe gadżety . a pluję na to bezczelne wciskanie ludziom ciemnoty za wszelką cenę byleby parę złotych wyrwać , żenujące .

Wszystko ok, tylko nazywaj ich biednymi ludźmi, a nie frajerami. Jeśli w Twojej opinii juz ktoś ich naciągnął na kasę, to nie pogłębiaj ich stanu załamania. Naturalnie jeśli w takim się znajdują., bo tego akurat nie wiesz.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, umka napisał:

Wszystko ok, tylko nazywaj ich biednymi ludźmi,

jak można kogoś nazwać biednym w ogóle  go nie znając ? co ważniejsze wytykanie komuś jego statusu materialnego nawet jeśli byłby prawdziwy jest godny potępienia i daleko mi do takich uwag , tym bardziej że sam nie jestem osobą zamożną .

poza tym biedny nie kupi bezpiecznika za 250 zł do urządzenia za 200 zł 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robbit napisał:

jak można kogoś nazwać biednym w ogóle  go nie znając ? co ważniejsze wytykanie komuś jego statusu materialnego nawet jeśli byłby prawdziwy jest godny potępienia i daleko mi do takich uwag , tym bardziej że sam nie jestem osobą zamożną .

Dzięki za wstrzemiężlieość w tym temacie, ale ja mam na myśli sens biednych, bo dali się orżnąć. Zresztą ja również do nich się zaliczam. ? Tak więc jeśli w tym kontekście nazwiesz mnie biednym, będzie to Twoja dobra intencja, a nie pozycjoniwanie pod kątem zasobów banknotów NBP. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, umka napisał:

Tak więc jeśli w tym kontekście nazwiesz mnie biednym, będzie to Twoja dobra intencja, a nie pozycjoniwanie pod kątem zasobów banknotów NBP. 

nie , nawet w takim rozumieniu nie byłoby to właściwe , samo słowo "biedny" w odniesieniu do kogokolwiek budzi we mnie złe skojarzenia i nie życzę nikomu by był kojarzony z biedą . Natomiast tacy ludzie którzy próbują zrobić tutaj z ludzi biednych w sensie który tu przytoczyłeś budzi we mnie pogardę i odrazę . To mi przypomina nakłanianie przez grupkę podstawionych kolesi , innych ludzi ,do tego by zagrał w trzy karty . To tyle .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, jednak słowo frajer, nie świadczy dobrze o inicjatorze wypowiedzi. I tylko o to mi chodzi. Tym bardziej, że zajrzałeś do zakładki, w której ludzie co nieco w swym życiu melomana lub audiofila przeżyli, dlatego sugerowałbym staranniej dobierać słownictwo. Inaczej skazujesz się na ignorancję przez potencjalnych zainteresowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, umka napisał:

Tym bardziej, że zajrzałeś do zakładki, w której ludzie co nieco w swym życiu melomana lub audiofila przeżyli, dlatego sugerowałbym staranniej dobierać słownictwo. Inaczej skazujesz się na ignorancję przez potencjalnych zainteresowanych.

kto to może wiedzieć że to są te osoby o których piszesz ? skąd ktoś nie wykształcony choćby na poziomie podstawowym w zakresie elektrotechniki lub fizyki ma mieć pewność że podaje mu się prawdę popartą dowodami a nie próbuje się nakłonić go do niepotrzebnego wydawania pieniędzy ? Ja mam tą pewność co tu się dzieje gdyż posiadam pewną wiedzę w tym zakresie , co więcej , jak czytam niektóre wpisy osób usiłujących błysnąć geniuszem elektroniki wysnuwając swoje własne bo nie inaczej teorie , no to kieszenie się same na lewą stronę wywracają .

a zakładka jak zakładka , wszędzie można zajrzeć , jest tu wiele zakładek do których zaglądam , bo można się dowiedzieć wielu rzeczy i skorzystać z wielu porad od osób które w merytoryczny sposób i popartą dowodami wiedzą potrafią ich udzielić .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robbit napisał:

 tutaj robię to próba uchronienia wielu osób przed możliwością nazwania ich frajerami przez grupę sekciarsko biznesową próbującą wcisnąć im bezwartościowe gadżety .

Ale żeś uchronił, mam bezpiecznik AR Blue i Verictum X-Fuse. Walczysz z wiatrakami, jakieś alter ego audio Don Kichota?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...wystarczyło napisać " mam bezpiecznik" i by wystarczyło ale ty nie mogłeś przegapić okazji żeby nie zareklamować dwóch sztuk no nie ? hehe 

bezpiecznik to ty masz ale do sprzedania hehe :)

kiedy będziecie targać ze ścian instalację elektryczną ? przecież przed bezpiecznikiem są przewody mające fatalny wpływ na brzmienie waszych wynalazków , może powinniście zrobić instalację elektryczną na przewodach jakiegoś Cardasa ? hehe 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, sly30 napisał:

Ale chociaż czegoś się tu dowiedział...że jest w czarnej...D.

hehe ..towarzystwo wzajemnej adoracji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2020 o 12:50, Piotr_905 napisał:

… Kiedyś, na przykład, zamieściłem recenzję kanapy

Ale to było specjalna audio kanapa poprawiająca rozdzielczość przekazu, czy raczej po pierwszych testach obiecująca poprawną spójność dźwięku :-))))))))) ?

7 godzin temu, robbit napisał:

To mi przypomina nakłanianie przez grupkę podstawionych kolesi , innych ludzi ,do tego by zagrał w trzy karty

A dokładniej w trzy bezpieczniki :-) " Panie panowie , każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może...niebieski bezpiecznik przegrywa, pomarańczowy wygrywa.." :-)))))))))).

9 godzin temu, robbit napisał:

sprzedam audiofilski hajendowy bezpiecznik poprawiający scenę stereo 3D, dodatkowo basy są bajeczne   i wyśmienite wysokie tony tzw. złote , cena 500 zł , ostatnia sztuka , okazja 

robbit - zapomniałeś wspomnieć o technologii kwantowej :-). Tak, to nikt nie kupi ;-)

Czy to niedopatrzenie w wątku, czy po prostu jeszcze nie czas na mrożonki :-))) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, robbit napisał:

 

kiedy będziecie targać ze ścian instalację elektryczną ? przecież przed bezpiecznikiem są przewody mające fatalny wpływ na brzmienie waszych wynalazków , może powinniście zrobić instalację elektryczną na przewodach jakiegoś Cardasa ? hehe 

Może się zdziwisz, ale to była pierwsza czynność podczas organizowania pomieszczenia do obcowania z muzyką. 

8 godzin temu, robbit napisał:

 

a zakładka jak zakładka , wszędzie można zajrzeć , jest tu wiele zakładek do których zaglądam , bo można się dowiedzieć wielu rzeczy i skorzystać z wielu porad od osób które w merytoryczny sposób i popartą dowodami wiedzą potrafią ich udzielić .

Czyli dobrze, że tutaj zajrzałeś, gdyż po lekturze powyższego mojego wpisu dowiedziałeś się, iż instalacja elektryczna jest równie ważnym elementem toru audio. Owszem, nie każdy może sobie na to pozwolić, ale choćby minimalnie orientujący się w temacie miłośnik dobrej jakości muzyki zdaje sobie z tego sprawę. 

4 minuty temu, umka napisał:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AL napisał:

zapomniałeś wspomnieć o technologii kwantowej :-). Tak, to nikt nie kupi ;-)

Czy to niedopatrzenie w wątku, czy po prostu jeszcze nie czas na mrożonki :-))) ?

kurde zapomniałem dodać o kryształach :(

2 godziny temu, umka napisał:

Może się zdziwisz, ale to była pierwsza czynność podczas organizowania pomieszczenia do obcowania z muzyką. 

no ale w takim razie wypadało by pociągnąć instalację z domu do elektrowni bo przecież po drodze jest cała masa nie audiofilskich kabli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, robbit napisał:

cena 500 zł , ostatnia sztuka , okazja

Ale Kolega wyśle za darmo? Na paczkomat? ETI- znakomita firma, cena okazyjna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robbit napisał:

kurde zapomniałem dodać o kryształach ?

no ale w takim razie wypadało by pociągnąć instalację z domu do elektrowni bo przecież po drodze jest cała masa nie audiofilskich kabli

Chłopie jeszcze Ci się nie znudziło tu pisać... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, absinth3 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

odstaw ten absinth , to środek halucynogenny 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, robbit napisał:

absinth

Thujon najprawdopodobniej nie ma żadnych własności halucynogennych. Afera się zrobiła, jak we Francji spadła konsumpcja win z powodu absyntu. Producenci win wpadli więc na pomysł, że absynt jest trujący (że niby jakiś alkoholik oberżnął sobie ucho i tym podobne brednie) i przeforsowali zakaz w wolnej Francji. Jest on utrzymany do dziś na terenie wolnej EU (chyba 2 kraje są wyjątkiem). Polskie i czeskie "absynty" mają tyle wspólnego z prawdziwym, co nic.

Mówię: załóżcie warsztat leczenie nadsłuchoty (może niektóre antybiotyki pomogą?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest przypadkiem na bazie opium czy czegoś takiego ? w każdym bądź razie ma właściwości psychoaktywne jak piszą w wikipedii 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, robbit napisał:

nie jest przypadkiem na bazie opium czy czegoś takiego

Na pewno nie opioid. Aktywność ma z zielonych części piołunu. Nie z korzenia. Czy ma własności- nie wiem, nie miałem przyjemności.

Wróćmy do bezpieczników bo nas zbanują.

Otóż mój nowy topikowy zaczął wczoraj fajnie grać. Pierwsze godziny były bardzo rozdzielcze i wysokie- przykre i męczące szczegółowością. Teraz się to uspokaja, pojawia się złotko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, absinth3 napisał:

Otóż mój nowy topikowy zaczął wczoraj fajnie grać. Pierwsze godziny były bardzo rozdzielcze i wysokie- przykre i męczące szczegółowością. Teraz się to uspokaja, pojawia się złotko.

powiedz jak można się załapać do tego grona ? tak sobie myślę , czemuż bym i ja nie miał zarobić na takim wypisywaniu pierdół ? tylko nie wiem z kim to załatwić ? musiałbym tylko bardziej przyswoić kilka słówek tak żebym nie musiał ich szukać w pamięci np. złote wysokie , bajeczne , dedykowane , wyśmienite itd. i mógłbym nieźle jak sądzę sobie radzić z tą nagonką . Co o tym sądzisz ? mógłbyś pomóc ? mógłbym wciskać wszystko co popadnie , gniazdka , kable , bezpieczniki , podstawki pod kable , mógłbym nawet wykazać się inicjatywą i wymyślić coś nowego np. audiofilskie pałeczki do czyszczenia uszu czy coś w tym rodzaju .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, robbit napisał:

 

no ale w takim razie wypadało by pociągnąć instalację z domu do elektrowni bo przecież po drodze jest cała masa nie audiofilskich kabli

Nie jest tak źle. Mam na placu jakieś 30m od domu słup przyłączeniowy. Nową instalację robili jakieś 10 lat temu ze skrętki, a również nowy transformator jest jakieś 100 metrów ode mnie. Tak więc możnaby powiedzieć, że jestem w czepku urodzony. Ale żeby nie było, że troluję. Piszę o instalacji jako osobnej dla systemu audio, jednak bez audiofilskich zapędów, czyli solidne 3x4 mm2. Spełniam tylko podstawowe założenia. 

Na razie. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, umka napisał:

Nie jest tak źle. Mam na placu jakieś 30m od domu słup. Nową instalację robili jakieś 10 lat temu ze skrętki, a transformator jakieś 100 metrów ode mnie. Tak więc możnaby powiedzieć, że jestem w czepku urodzony.

słup 30l m od domu to norma , nie wyobrażam sobie by był 100m od budynku , kabel zwisałby do ziemi . Kabel energetyczny ze skrętki czyli audiofilski ? przemysłowy a jednak audiofilski , tak ? Czy na potrzebę chwili stał się audiofilski ? Poza tym do transformatora 100m kabla nie ma znaczenia wg. ciebie , a od źródła ( elektrowni ) nie wiadomo ile , ale to wszystko nie  ważne ? ale 3 cm bezpiecznika są ważne , tak ? dobrze to zrozumiałem ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, robbit napisał:

słup 30l m od domu to norma , nie wyobrażam sobie by był 100m od budynku , kabel zwisałby do ziemi . Kabel energetyczny ze skrętki czyli audiofilski ? przemysłowy a jednak audiofilski , tak ? Czy na potrzebę chwili stał się audiofilski ? Poza tym do transformatora 100m kabla nie ma znaczenia wg. ciebie , a od źródła ( elektrowni ) nie wiadomo ile , ale to wszystko nie  ważne ? ale 3 cm bezpiecznika są ważne , tak ? dobrze to zrozumiałem ??

Twoje posty to offtop. Nie ma sensu żebyś tu pisał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, robbit napisał:

słup 30l m od domu to norma , nie wyobrażam sobie by był 100m od budynku , kabel zwisałby do ziemi . Kabel energetyczny ze skrętki czyli audiofilski ? przemysłowy a jednak audiofilski , tak ? Czy na potrzebę chwili stał się audiofilski ? Poza tym do transformatora 100m kabla nie ma znaczenia wg. ciebie , a od źródła ( elektrowni ) nie wiadomo ile , ale to wszystko nie  ważne ? ale 3 cm bezpiecznika są ważne , tak ? dobrze to zrozumiałem ??

Widzę, że to z czym wojujesz, jest ważniejsze dla Ciebie. niż dla mnie. Zatem określ się w temacie, bo się gubię. Ja zadbałem o to, co jest dla mnie najważniejsze. Tobie zaś nadal mało. To jesteś za, czy przeciw? 

Dobra, koniec off-topu. 

Narka. J.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Ricambi napisał:

Powinno się was izolować profilaktycznie od normalnej części społeczeństwa.

Obawiam się, że normalna cześć społeczeństwa nie słucha bezpieczników ani nie ciągnie specjalnej linii do sprzętu audio .

A tematowe bezpieczniki to takie same oszustwo jak ta technologia kwantowa  ?

 

Może sobie posmarujecie kable  ? Też powinno podziałać.

Dlaczego słychać takie rzeczy jak bezpieczniki to nauka już wyjaśniła np polecam ten papier:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.