Skocz do zawartości
IGNORED

download CD-Audio (.ape)


pogiel

Rekomendowane odpowiedzi

eMule, tylko pamiętaj ...to że masz muza e WPE to jeszcze mała moasz. Musisz miec odpowiedznio skonfigurowanego kompa, skonfigurowane Monkey Audio, EAC skonfiurwany pod nagrywarke i mieć wybadaną najlepszą płyte która najlepiej pasuje do Twojej nagrywarki. i Dopiero potem możesz wypalać.

Dobrze wypalina muza z APe jest czasami lepsza jakościowo niż tłoczona w tłoczni więc chyba warto się pobawić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka strona,że po prostu palce lizać. Zgrywki tylko w EACu w najlepszej konfuguracji z korekcją offsetu nawet. Tylko rock,jazz,klasyka itp,żadnego techno chłamu i innych tego typu wybryków natury. Wszystko w bezstratnych formatach flac lub ape.Nie popieram osobiście piractwa ale płyty są drogie jak diabli i warto oswoić się z treścią płyty przed jej zakupem, szczególnie jak zamierzamy zainwestować np. w coś z logo Mobile Fidelity,było tam już ze 150 jak nie więcej takich pozycji. Strona to tracker sieci bittorent, najlepsza w świecie, nic nie płacimy. Trzeba jedynie zarejestrować się i dbać o ratio aby było w okolicy jednego.

 

Link

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W razie pytań odpowiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edson.

Odpaliłem wskazany przez Ciebie link. Niczego tam nie znalazłem. Zdaje się, że nie potrafię z niego skorzystać. Możesz mi pomóc?

[email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edson napisal, ze: "Trzeba jedynie zarejestrować się i dbać o ratio aby było w okolicy jednego."

Sprobuj moze wlasnie w ten sposob.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wovo:

...... Dobrze wypalina muza z APe jest czasami lepsza jakościowo niż tłoczona w tłoczni więc chyba warto się pobawić :)

 

Panie wovo, nie rob pan wody z mozgu ludziom. Ape to format kompresji bezstratnej, czyli cos jak rar tylko lepsze, daje plik identyczny z wejsciowym... jak moze byc lepszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło pewnie o to, że czasem oryginały są fatalnie wytłoczone (patrz np. Metal Mind) i wypalane brzmią od nich lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasz rodzimy rynek często trafiają płyty z drugoligowych tłoczni. Słuchałem kiedyś płyty Diego Modeny i Paula Odina z dwóch różnych tłoczni, to samo pudełko tylko na jednej dodatkowe logo POLYDOR i niższa o 20 zł cena. Różnica w brzmieniu to były DWA ŚWIATY,nawet ci którym słoń nadepnął na ucho byliby zdumieni jak Polydor zmasakrował tę płytę.

Na stronie,którą podałem wstawiane są najczęściej pozycje zakupione gdzieś tam na zachodzie Europy lub za oceanem więc i egzemplarze mogą trafiać się lepsze. Na razie zaobserwowałem to w przypadku jednej z płyt AC-DC. Spora różnica w porównaniu z dostępnym u nas oryginałem.

Aha i jeszcze coś o tej stronce. Materiał wstawiają tylko niektórzy, tacy którzy dostali swego rodzaju pozwolenie i "certyfikat jakości". Wszystko dla odpowiedniej jakości wstawianego materiału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pogiel

Tak jak napisałem i Slav podkreślił, trzeba się zarejestrować . Choćby tylko po to aby obejrzeć aktualną zawartość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogę się zarejestrować. Coś dziwnego wyświetla mi w sekcji "Security Image", niby są znaki, ale jakies powykrzywiane i pokryte śmieciami. Wpisuję je, ale system mi tegonie zalicza: "Signup Failed ** Wrong Code! Please press back and try again!! **"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wreszcie zalogować. Jejku, jak tu fajnie :)) Powiedzcie mi tylko czym pobierać. Jak używam Flash Get'a to mi pobiera tylko maleńki plik z rozszerzeniem .torrent.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pogiel

Nikt ci nie każe ściągać. Ja uważam,że przed zakupem jakiegoś Telarca czy Mobile Fidelity za kupe szmalu warto go posłuchać a nie zamawiać w ciemno. Nie wszystkiego możemy posłuchać w sklepie a nawet jeśli już to często na kiepskim sprzęcie i przy hałasie. Jak się materiał nie podoba to żaden problem wyrzucić nośnik a jeśli jest dobry to można kupować na pewniaka. Zresztą czasami trafiają tam takie pozycje,że konia z rzędem temu komu uda się je kupić w Polsce.

Co do logowania na tej stronie to ten obrazek z kodem warto wyświetlić sobie na osobnej stronie poprzez "pokaż obraz", lepiej wóczas widać te hieroglify.

Bittorent to sieć P2P więc każda płyta ileś tam czasu "żyje". Potem przepada. Od początku działanie tego trackera było już myślę z kilkadziesiąt tysięcy pozycji, na bieżąco jest ich okło 1500.

Aby ściągnąć cokolwiek należy pobrać pliczek .torrent dotyczący interesującej nas pozycji a potem otworzyć go odpowiednim programem tzw.klientem, jest ich wiele,polecam Azureusa (oczywiście darmowy),inne to Bittornado,Bitcomet itp. Przed zainstalowaniem Azureusa należy na komputerze zainstalować najnowszą Javę z Sun.

Pliki muzyczne są zakodowane zwykle we Flac lub Ape i należy posiadać NAJNOWSZE wersje tych enconderów aby je prawidłowo rozkodować,żadne tam Nero ze starymi pluginami. Zwykle jest też plik cue dzięki któremu dokładnie odwzorowywujemy płytę. Nowi użytkownicy muszą trochę zawsze odczekać jakiś czas zanim zostaną dopuszczeni do ściągania świeżych pozycji, przy łącznym downloadzie ok.9GB i ratio 1 czas ten skracany jest do zera.

 

Miłej zabawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bardzo mnie zainteresował ten wątek,bo zawsze się zastanawiałem czy można ściągnąć z sieci muzyke w formacie audio,a nie te mp3 :/

Ale piszecie,że jest w jakiś sposób zakodowana tak? to jak to w końcu wygląda? jak to rozpakować?odkodować?a później wypalić.

Serio to jest audio?Taka sama jakość? :D ja właśnie z tej stronki ściągam Iron Maiden.Jest w formacie FLAC! szczerze mówiąc pierwsze słysze o tym formacie i nie mam pojęcia co ja z tym mam zrobić.

Pomożecie? :> jeszcze tylko 43 godziny się będzie ściągać hehe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest mnostwo formatow lossless.

 

najlepszym/jedynym odtwarzaczem wszystkich formatow plikow jest foobar2000.

Potrafi on, poza odtwarzaniem, rowniez, miedzy innymi; sprawdzic tagi, sprawdzic kompletnosc, oraz>>>

 

WYPALIC CD-Audio

 

w Polsce formaty bezstratne, sa dostepne;

-na binariach, czyli w usenecie

- www.lossless.prv.pl ;

stronka huba Direct Connect, na ktorym znajdziecie okolo 4 TB ( terabajtow) muzy w formatach bezstratnych.

Na wspomnianej stronce mozna sie zarejestrowac, i otrzymac dostep do zasobow, o ktorych pisalem wyzej.

 

Na moje oko ciezko tam czegos nie znalezc. Nawet jesli nie jest szarowane, czyli udostepniane, to na 95% ktos to ma w archiwum, czyli offline.

 

-formaty bezstratne, oraz, w wiekszosci stratne, wystepuja tez na innym hubie DC, do ktorego kontakt otrzymacie u usera o nicku flood, na hubie o ktorym wyzej, lub na stronie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to hub Direct Connecta dedykowany muzyce, ale króluje mp3 i mpc, choc luzlesów tez troche jest;-))

 

Oba serwery/huby sa polskie, w Polsce, i przewazaja polscy userzy.

 

flood

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>himera

Polecam jeszcze odtwarzacz dBpowerAMP i konwerter dBpowerAMP Music Converter.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka z nagranego krążka powinna być taka jak z oryginału.

 

>flood

Te huby Direct Connecta mają dosyć wyuzdane wymagania. Obowiązkowo udostępniać 5 GB danych i 40 pełnych albumów, zrobić własne rip-y itd.. Kto ma czas żeby nad tym siedzieć i nadmiar zasobów w komputerze. Kilka postów wcześniej Edson podał jeden dobry link na tracker torrenta z bezstratną muzyką, tam wszystko robi się samo. Kto chce dokłada pliki, kto nie ma możliwosci wystarczy, że je udostepnia przez jakis czas.

 

Jeżeli ktokolwiek zna podobne trackery to proszę o podanie linków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest duzo ciekawej muzyki. Sam juz z ciekawosci sciagnalem kilka albumow. Ale jest jedno ale. Otoz jakos nie zawsze jest tak doskonala, jak pokazuja logi cd eac-a. I nie chodzi mi o szukanie dziury w calym na temat 'braku powietrza' czy innych niuansow. Na OST z Blade runnera Vangelisa w tracku nr 10 kilka sekund przed koncem (czas dokladnie 2:30) jest po prostu bezczelne 'cykniecie'. Niby suma kontrolna jest ok (poza tym to nie mp3 i dcc, jesli nie jest prawidlowo sciagniete, to sie tego nie odtworzy). No nie wiem w sumie, o co chodzi. Czy ktos ma tez tego OST-a z tego wlasnie zrodla i moglby ewentualnie sprawdzic, czy ma ten sam probem?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smyciu:

 

Dużo interesującej muzyki (shn i flac) na tych trackerach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Keilholz

dziękuję i proszę o jeszcze

Pierwszy tracker jest zapchany (mam nadzieję, że chwilowo), nie przyjmuje nowych użytkowników i nie wiem co na nim jest. Na tym drugim rozpoznaję niestety niewielu wykonawców, chyba jestem za stary na ten tracker albo mam za wąskie horyzony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smyciu - na tym polega idea współdzielenia zasobów...a wygórowane wymagania to gwarancja że kopie są wysokiej jakości (bo i ripy zrobione flakiem można spieprzyć :) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mciej

Tak jak napisałeś WSPÓŁDZIELENIA, a nie ZROBIENIA.

Mogę udostępnić te 5 GB, ale nie 24 godziny na dobę - komp szumi i przeszkadza rodzinie, a do piwnicy go nie zaniosę. Mogę trzymać albumy na dysku, ale nie jestem w stanie nic własnego dołożyć - zrobienie kilkudziesięciu dobrych rip-ów wymaga czasu, a ja go nie mam. Wychodzę do pracy włączam kompa i uwspólniam zasoby, wracam do domu wyłączam kompa i mam na głowie remont mieszkania, chorego nimowlaka i żonę, która ma alergię na komputer. W wolnej chwili patrzę co się ściągnęło i wypalam płytkę. Życie jest brutalne. I jeszcze na dodatek mam słaby transfer plików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć jak się na tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zarejestrować. O co chodzi z tym kodem. Z góry dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.