Skocz do zawartości
IGNORED

download CD-Audio (.ape)


pogiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

tylko przoszę się nie pchać ;-))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mciej

Oooops... Święte słowa! Wróg nie śpi.

...rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana... ;)

Wszystkich chętnych do podzielenia się linkami trackerów prosze o maila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Panowie, jak chcecie żeby trackery funkcjonowały, to starajcie się dzielić tymi linkami na priva :)

 

a myslisz ze jak wyslesz to mailem to nikt tego nie sprawdza ?

poki tego nie zaszwyfrujesz conajmniej 128 bitowym kluczem to na 99% mail bedzie sprawdzony na okolicznosc wystepowania slow jak "piractwo", "bomba", "terroryzm" itp. i te maile, czy rozmowy na gg, icq zawierajace te slowa za zapisywane w logach wlacznie z czasem i IP rozmowcy.

 

w sumie to nawet wieksza szansa, ze to forum nie jest sprawdzane natomiast wszytkie polskie darmowe serwisy z kontami pocztowymi jak poczta.fm, onet.pl. o2.pl maja logowane wiadomosci.

W razie czego nie ma nawet problemu zeby wysnifowc i przefiltrowac ruch na glownych routerach u ISP.

Internet jest bardzo nieaninimowym medium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liamk, ja wiem że koniecznie chcesz zawsze występować jako guru od komputerów, ale Cię niestety rozczaruję - Ameryki bynajmniej nie odkryłeś, a mi bynajmniej nie o takie rodzaje macek chodziło . Nawiasem mówić mocno wątpię żeby RIAA miało dostęp do systemów nasłuchowych typu Echelon na równi z Pentagonem ale to tylko tak na marginesie...ponadto jak Ci się wydaje że jesteś non stop inwigilowany to przetrenuj wysyłanie przez miesiąc 400 maili z wyrazami "bomba" "terroryzm" w treści i czekaj aż się CIA albo ABW zainteresują...

 

Wysłanie anonimowego maila nie stanowi zresztą większego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liamk nie piszesz prawdy, póki co projekt takiej inwigilacji został zarzucony choć nie przeczę, istniał.

 

Co do publikowania adresu trackera to nic złego w tym nie ma, nie zaszkodzi się w ten sposób nikomu. Organizacje takie jak RIAA znają je wszystkie od bardzo dawna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Wysłanie anonimowego maila nie stanowi zresztą większego problemu.

 

jesli wyslesz go z ze swojego komputera z domu z populanrych serverow smtp to nie ma szans zeby byl anonimowy. Nawet jak znajdziesz servki smtp nie wymagajace uwierzytelniania to sa jeszcze logi. Musisz miec roota na jakims ze servov w trasie maila i tam usunac albo zafalszowac logi . . . co juz moim zdaniem jest problemem.

A co do trackerow to jesli my juz wiemy o ich istnieniu to riaa napewno tez wie, dokladnie jak pisze edson. A co do projektu inwigilacji, skad wiesz ze zostal zarzucony ?

Teoretycznie jest to mozliwe, w praktyce jest przydatne wiec moim zdaniem jest stosowane. Moze nie kazdy mail od kowalskiego jest sprawdzany ale naprawde nie ma najmniejszego prblemu zeby snifowac podejzane osoby a nawet deszyfrowac informacje przez nich wysylane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIAA, a nwet bardziej jej odpowiednik od filmow juz przypuscily ostry atak na torrenty - w grudniu przed Swietami nagle padlo ich bardzo wiele, miedzy innymi gigantyczna supronva.org, ktora zreszta teraz w jakis inny sposob wraca do gry. wiele stron zostalo zakmnietych, czesc sie pozniej otwarla i prowadzi zbiorki na oplacenie adwokatow. na szczescie sa kraje, do ktorych jurysdykcja potentatow nie siega.

 

pozdrawiam

Paulinka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) sciagajac przez bit torenta na dole wyskakuje mi taki komunikat " ERROR- rejected by tracker - Not authorized (You are only allowed to connect to complieted torrent). I to sie pokazuje przy karzdej z trzech plyt ktore sciagam! np sciagnelo mi sie 88% chemical brotchers-push the button i koniec! z pozostalymi plytami jest tak samo:( mozecie mi powiedziec co sie stalo i czy to tylko chwilowe?

Bardzo prosze...

 

 

 

zdesperowany:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie logukesz sie do sieci z innym IP niz miales jak zaczales sciagac - tak sie dzieje np w przypadku neostrady - jesli zaczniesz sciagac a potem wylaczysz i wlaczysz komp. ponownie Twoje IP jest juz inne i dlatego tracker Cie nie rozpoznaje. Wyjscia sa 2 - albo miec stale IP albo ciagnac calosc za jednym zamachem. A moze jest jeszcze jakas inna przyczyna o ktorej nie wiem.

Pozdrawiam

Michal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman - to nie to - korzystałem z tego serwisu na jednym koncie z kilku różnych komputerów i tego typu problemów nie było - no chyba że coś zmieniono od tego czasu (mam bana na tym trackerze ;) )

 

Litewska strona którą podał frantz istnieje w tej formie od niedawna, więc podejrzewam że nie wszyscy znać ją muszą.

 

Projekt inwigilacji internautów zarzucono ponieważ był do niczego - niedoceniono ilości informacji do przetworzenia (sam pomysł wyszukiwania słów typu "terrorysta" był idiotyczny - prawdopodobnie miliony źródeł do sprawdzenia dziennie - i co na każde nasyłać CIA? - absurd) Takie są przynajmniej oficjalne powody. Być może podjęto te projekty ale w innej , nie tak masowej formie.

 

A to że można przejąć treść każdego maila to nie oznacza jeszcze że ktoś to w istocie robi...nie popadajmy w paranoję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki udało mi się rozwiązać owy problem. Tylko potrzebowałem 2 kompa.Zalozylem nowe konto na tej stronie,przeniosłem to co mi się ściągnęło na 2 kompa i zarzucilem torrenta...patrze i idzie!!! :D

ale i tak niewiem co się stało bo na 1 kompie nadal wyskakuje ten błąd :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

himera - jeśli masz winzgrozę to czasem pomaga usunięcie plików tymczasowych i przeczesanie dysków Spybotem i Adaware'm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam kolejny klopot.Wypalam w eacu,poprzez plik cue ale tym razem jak laduje do eaca plik cue wyskakuje błąd

"Błąd w arkuszu dyrektyw! plik nie istnieje w wierszu 3"

jest to juz 2 plyta przy ktorej wyskakuje mi ten błąd. wypalilem ją normalnie ale miedzy piosenkami sa za durze przerwy i troche to glupio wyszlo.Miedzy niektorymi piosenkami slychac,ze nie powinno byc zadnej slyszalenej przerwy. Co mam zrobic? Da sie to jakos naprawic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smyciu,

wiec udostepnij na poczatku te 5 GB, pomoze to kilku userom cos dossac rowniez od Ciebie. Nie ma WYMOGU byc tam 24h, wiekszosc userow jest w wybranych godzinach, choc jest i rzesza calodobowych.

Co do wlasnych ripow; zrobienie ripa zajmuje max godzinke? rzadko dluzej. Wlasne ripy sa mile widziane, ale nie zawsze stanowia WYMOG uczestniczenia we WSPOLDZIELENIU zasobow.

 

Milego poszerzania kolekcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Himera>>>

EAC wypala z WAV, i musisz wyedytowac *.cue, tak abu znalazl sie tam *.wav.

Z *.ape wypala foobar, taki maly sprytny playerek, wtedy w *.cue moze byc ape.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ himera

W liniach FILE pliku Cue zamiast tylko nazwy pliku może znajdować się pełna ścieżka dostępu do danego pliku. EAC oczywiście zgłosi błąd i podświetli daną linię. Wystarczy wykasować dane ścieżki dostępu pozostawiając jedynie nazwę pliku czyli sekwencję po ostatnim ukośniku,najczęściej zaczyna się ona od numeru ścieżki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmusisz. ale nie boj sie - sami zaczna:-) na tym polega torrent, ze jednoczesnie sciagasz i wysylasz dane. a zeby nie zdechl - ludzie musza po sciagnieciu nadal udostepniac to, co wczesniej udostepnil im ktos inny. i tak sie to kreci, na stronie o ktorej mowa niektore torrenty zyja po pol roku - czyli przez pol roku ludzie je udostepniaja z wlasnych komputerow. ty tez mozesz zaczac;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

odznacz zaparkowanie i kliknij - zapisz zmiany. Pwinien pojawić się komunikat, że konto zostało zaktualizowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatam mam jeszcze 1 bytanie co do strony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chodzi mi glównie o upload.Czy zeby ktos ode mnie sciagal,to musze miec wlaczony bitt torrent czy wystarczy ze bede tylko połączony z internetem? W jaki to sposób dziala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój klient BitTorrent musi być włączony żeby ktoś mógł od ciebie ściagać - i lepiej go nie wyłączaj , bo jeżeli zejdziesz poniżej 0.5 ratio to twoje konto zostanie zabanowane :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

mciej - z tym zbanowaniem to nie dokońca tak jak mówisz. Jeśli twoje ratio spadnie poniżej 0,3 dostajesz pierwsze ostrzeżenie. Kolejne (ostateczne) dostaniesz jeśli twoje ratio nie wzrośnie w przeciągu 2 tygodni do co najmniej 0,5 (chyba, nie pamiętam) lub w przeciągu tygodnia spadnie poniżej 0,2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale lepiej nie schodzić poniżej 0,5 - przy 0,25 chyba automat wysyła pierwsze ostrzeżenie :) Lepiej pilnować ratio 0.5, bo potem można nie zdążyć nadrobić w te dwa tygodnie , jeżeli się ma słaby upload rzecz jasna - sam tak miałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>:) Lepiej pilnować ratio 0.5, bo potem można nie zdążyć nadrobić w te dwa tygodnie , jeżeli się ma

>słaby upload rzecz jasna - sam tak miałem.

 

 

mciej i co wtedy, to znaczy jak zabanowali Ci konto, czy można założyć nowe i dalej korzystać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie co do stronki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mianowicie zarejestrowałem się, zalogowałem - ale dziwnym trafem nijak nie mogę zacząć sciągać. Podczas każdej próby udaje się sciągnąć mały pliczek od ktorego startujemy. Uruchamia się mój klijent ( Azureus ) ale za każdym razem ( przy pozycjach zarówno nowych jak i starych ) tracker jest WYŁĄCZONY. Przy czym widać taką oto infomację: "This tracker requires compact protocol. Please check your client for updates!" Pomocy ... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.