Skocz do zawartości
IGNORED

Podobala mi sie yamaha 803 z IL diva 650 ale...


DrRD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom! podczytuję to forum od jakiegoś czasu ale w koncu nadszedl czas zakupów.

Szukam czegoś do słuchania muzyki w stereo. Obecnie mam zestaw denona f107.

Źródła jakie będą puszczane to tidal, spotify, cd, bt, tv.

 

CD: zakup cd na razie odpuszczam. Ten cdek z f107 ma wyjście optyczne i mam nadzieję że działa poprawnie i będzie się go dało użyć jako transport podpięty pod optyk.

 

Internety: jeśli poszedłbym w integrę to chyba zacząłbym od chromecast audio po optyku i może później poszedłbym np malinkę albo streamer. Czylina początek optyk a później coax. Generalnie chciałbym aby to tez był transport, używałbym dac ze wzmaka ew. później dokupić dedykowany dac.

Jeśli szedłbym w sieciowy wzmak to niby załatwione, ale...

Zestaw jak w tytule mi się podobał i nawet byłbym w stanie go kupić tylko że chciałbym mieć tidala wspartego na zasadzie: w normalnej apce tidal na androidzie a nie przez jakieś multicasty. Szczerze mówiąc dla mnie jest to taka głupota że płaci się ~ 1000 zł za sieciowość i dostaję apkę gdzie nie mogę np przewijać utworów.

Możecie powiedzieć czy któryś z all-in-onów ma wsparcie tidala sterowane bezp przez aplikację tidal (jako głośnik/urządzenie)

 

Jestem na początku przygody z odsłuchami i do tej pory i słyszałem na razie tylko sieciowce:

* denon 800h/yamaha 803 + pa pearl 27/heco aurora 700:

Niestety kolumy nie były wygrzane dodatkowo słuchane było ze spotify.

Pearle zrobiły na mnie słabe wrażenie, gorzej brzmiały na yamasze. Heco całkiem spoko ale nie chwyciły mnie za serce. Na plus było bogactwo jakby więcej dźwięku w średnich i średnioniskich tonach. Natomiast miałem wrażenie, że bas i prawie bas nie ma detalu a wogóle niżej schodzący bas to była nijaka. power był bez wysiłku. Podsumowując: Bas był jak duży wagon węgla brunatnego a chciałoby się antracytu. Możliwe, że tutaj winny jest spotify. Heco co ciekawe nie różniło się klimatem na tch dwóch wzmakach (pylony na 803 to była blacha a na denku już znośniej), yamacha była bardziej sycząca w wysokich tonach (i to był jej jedyny ale spory minus) ale też nieco bardziej detaliczna w średnich. Z tego odsłuchu wygrałby minimalnie denon + heco ale uwzględniwszy różnicę w cenie zdecydowanie denon+heco. Btw jak tidal jest wspierany na tym denku?

 

*Y803\nad338 (top hifi sopot)

Tu najpierw z yamahą chciałem znaleźć kolumny aby później sprawdzić nada. Kolumny były rozgrzane. I puszczane przez musiccastowego tidala. Pomiszczenie większe, i wygłuszone mniej (głownie zasłony i dywany) niż w poprzednim miejscu niż w studio, nawet okna były, dla mnie to plus. Ogólnie polecam serdecznie ten salon.

No i sprawdzane były z y803:

- imagine x1t. Energiczne ale chyba zbyt "rozrywkowe" w por z innymi mało dokładności

- indiana line diva 552 lepiej. Bardziej dojrzałe dobry kierunek.

Czego więcej szukałem: więcej dzwięku na średnicy i dokładniejszego ale i mocniejszego basu (tzn takiego że on jest obecny i jest czytelny nawet jeśli słuchamy cicho;

- B&W 603. Właściwie miały wszystko co trzeba. Plus coś czego nie byłem świadom że może istnieć: taka detaliczność, która nie kłuła. Może chciałbym troszke ciepła, albo wymyśliłem to sobie bo są poza budżetem :)

- IL diva 650. Na dziś dzień mój typ z yamachą. Nie tak detaliczne jak B&W ale ciągle chyba bardziej niż wszystkie pozostałe za to ciepłe jak trzeba. Wokal brzmiał jak trzeba, gitary jak z lampowego wzmaka (pixies hey, pierwsze wejście gitar) Troche mocniej zaakcentowany bas niż w B&W ale ciągle nie dominujący. jest obecny nawet po cichu i jest czytelniejszy niż w dwuch pozostałych. chyba najlepszy dla mnie bas poza B&W z obu odsłuchów.

Więc winner.

 

Czas się kończył powoli więc podpięliśmy te kolumny pod NAD. niestety te kolumny chyba są zbyt ciepłe. Yamaha pewnie dobrze to równowarzyła a z nadem było to już zmulone. Zastanawiam się teraz czy nie pogrzebać troche w kolumnach aby dostać w miare podobną charakterystykę na nadzie. On by mi bardziej odpowiadał niż yamaha ze względu na chromecast który jak rozumiem pozwałby używać tidala na komórce normalnego a nie jakiś crap. Jest też sympatyczniejszy wizualnie i gabarytowo :)

Jeszcze z innej strony może poza lakierem te divy są fajne bo są małe i mają bas reflex w dół więc można je troche bardziej dosunąć. To co mnie zastanawia to czy wystarczą do nagłośnienia mojego salonu: 25-30 m^2 w kształcie litery L, kolumny stałyby w górnej nóżce "L" po drodze kanapa odsłuchowa (2,5 m od kolumn) za kanapą pokój "zakręca". Podłoga dębowa, brak zasłon.

 

Chciałbym znaleźć coś pod te kolumny co ich nie zmuli. Chętnie popatrzyłbym na coś niesieciowego i naturalnym czymś wydaje się Y as701 plus chromecast ale jak pewnie zauważyliście na początku potrzebowałbym więcej wejść optycznych. Chciałbym co najmniej 2. I tu wchodzi cxa60. Myślicie, że on dobrze zagra z tymi 650? Pytam, bo prawdopodobnie musiałbym takie combo wyporzyczyć do domu.

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze spróbował Rotela A12, ale to znowu wzmacniacz z DAC dobrym, więc chromecast audio musisz ogarnąć osobno. Brzmieniowo będzie coś mięzy Yamahą a Nadem. Powinno być w sam raz z tego co piszesz ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było z Aurorami 700 nie tak. Większość osób opisuje je jako góra basu... może nie były wygrzane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej mimo wszystko kupić klasyczny wzmacniacz stereo z dodatkowym strumieniowym odtwarzaczem lub dacem. Np NAD C356BEE + Yamaha WXAD -10. Twoje CD ma też wyjście RCA. Można w przyszłości dodatkowo poszukać jakiegoś dac-a.

Nad C338 a C356bee to zupełne inne granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O aurora 700 vs diva 750: Bas ilościowo był, ale nie było w nim, nie wiem jak to powiedzieć, czytelności. To może być spotify vs ridal, podejrzewam że jeśli są jakieś straty to szczegóły w basie idą do piachu pierwsze. Albo może usszy tego dnia inaczej słyszały :)

vs divy 650 było mniej ciepła, wokal i gitara mniej przyjemnie. Przy nich uśmiechał mi się ryj a przy heco dużo mniej.

Całkiem możliwe że słabo wygrzane.

Poza dźwiękiem, to całkiem fajnie te heco są zrobione. Ale są dużo większe i bas reflex z tyłu więc to jest w pewnym sensie wada jeśli metr mieszkania jest droższy niż całe to audio :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

A nie lepiej mimo wszystko kupić klasyczny wzmacniacz stereo z dodatkowym strumieniowym odtwarzaczem lub dacem. Np NAD C356BEE + Yamaha WXAD -10. Twoje CD ma też wyjście RCA. Można w przyszłości dodatkowo poszukać jakiegoś dac-a.
Nad C338 a C356bee to zupełne inne granie.
No właśnie skłaniam się teraz ku niesieciowym wzmakom. W sensie integra z dac.
Jak scharakteryzowalibyście tego 356bee?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja standardowa gra dynamicznie, i można kupić nowego z przesyłką w Niemczech za 40% ceny w Polsce. Pozostaje trochę na dac-a. Powiem tak miałem go z 2 lata temu i grałem na nim z KEF R300 i LS50, jak i Tannoy Revolution DC6T, jak i później przez chwilę z Tannoy Precision 6.2,  przeszedłem na niego po Vincent SV-400. Nad dla mnie grał fajną sceną i dość detalicznie (miałem 2 sztuki jeden poddałem modyfikacji i grał wtedy mniej ostrym dźwiękiem z większa szczegółowością i ciekawszą barwą). Najlepiej jest posłuchać bo każdy pod tymi samymi pojęciami rozumie różne rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



jeden poddałem modyfikacji i grał wtedy mniej ostrym dźwiękiem z większa szczegółowością


O jakiej dokładnie modyfikacji mowa? Mógłby ktoś rzucić linkiem?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka



jeden poddałem modyfikacji i grał wtedy mniej ostrym dźwiękiem z większa szczegółowością


O jakiej dokładnie modyfikacji mowa? Mógłby ktoś rzucić linkiem?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DrRD napisał:

 

Dzień dobry wszystkim forumowiczom! podczytuję to forum od jakiegoś czasu ale w koncu nadszedl czas zakupów.

Szukam czegoś do słuchania muzyki w stereo. Obecnie mam zestaw denona f107.

Źródła jakie będą puszczane to tidal, spotify, cd, bt, tv.

 

CD: zakup cd na razie odpuszczam. Ten cdek z f107 ma wyjście optyczne i mam nadzieję że działa poprawnie i będzie się go dało użyć jako transport podpięty pod optyk.

 

Internety: jeśli poszedłbym w integrę to chyba zacząłbym od chromecast audio po optyku i może później poszedłbym np malinkę albo streamer. Czylina początek optyk a później coax. Generalnie chciałbym aby to tez był transport, używałbym dac ze wzmaka ew. później dokupić dedykowany dac.

Jeśli szedłbym w sieciowy wzmak to niby załatwione, ale...

Zestaw jak w tytule mi się podobał i nawet byłbym w stanie go kupić tylko że chciałbym mieć tidala wspartego na zasadzie: w normalnej apce tidal na androidzie a nie przez jakieś multicasty. Szczerze mówiąc dla mnie jest to taka głupota że płaci się ~ 1000 zł za sieciowość i dostaję apkę gdzie nie mogę np przewijać utworów.

Możecie powiedzieć czy któryś z all-in-onów ma wsparcie tidala sterowane bezp przez aplikację tidal (jako głośnik/urządzenie)

 

Jestem na początku przygody z odsłuchami i do tej pory i słyszałem na razie tylko sieciowce:

* denon 800h/yamaha 803 + pa pearl 27/heco aurora 700:

Niestety kolumy nie były wygrzane dodatkowo słuchane było ze spotify.

Pearle zrobiły na mnie słabe wrażenie, gorzej brzmiały na yamasze. Heco całkiem spoko ale nie chwyciły mnie za serce. Na plus było bogactwo jakby więcej dźwięku w średnich i średnioniskich tonach. Natomiast miałem wrażenie, że bas i prawie bas nie ma detalu a wogóle niżej schodzący bas to była nijaka. power był bez wysiłku. Podsumowując: Bas był jak duży wagon węgla brunatnego a chciałoby się antracytu. Możliwe, że tutaj winny jest spotify. Heco co ciekawe nie różniło się klimatem na tch dwóch wzmakach (pylony na 803 to była blacha a na denku już znośniej), yamacha była bardziej sycząca w wysokich tonach (i to był jej jedyny ale spory minus) ale też nieco bardziej detaliczna w średnich. Z tego odsłuchu wygrałby minimalnie denon + heco ale uwzględniwszy różnicę w cenie zdecydowanie denon+heco. Btw jak tidal jest wspierany na tym denku?

 

*Y803\nad338 (top hifi sopot)

Tu najpierw z yamahą chciałem znaleźć kolumny aby później sprawdzić nada. Kolumny były rozgrzane. I puszczane przez musiccastowego tidala. Pomiszczenie większe, i wygłuszone mniej (głownie zasłony i dywany) niż w poprzednim miejscu niż w studio, nawet okna były, dla mnie to plus. Ogólnie polecam serdecznie ten salon.

No i sprawdzane były z y803:

- imagine x1t. Energiczne ale chyba zbyt "rozrywkowe" w por z innymi mało dokładności

- indiana line diva 552 lepiej. Bardziej dojrzałe dobry kierunek.

Czego więcej szukałem: więcej dzwięku na średnicy i dokładniejszego ale i mocniejszego basu (tzn takiego że on jest obecny i jest czytelny nawet jeśli słuchamy cicho;

- B&W 603. Właściwie miały wszystko co trzeba. Plus coś czego nie byłem świadom że może istnieć: taka detaliczność, która nie kłuła. Może chciałbym troszke ciepła, albo wymyśliłem to sobie bo są poza budżetem ?

- IL diva 650. Na dziś dzień mój typ z yamachą. Nie tak detaliczne jak B&W ale ciągle chyba bardziej niż wszystkie pozostałe za to ciepłe jak trzeba. Wokal brzmiał jak trzeba, gitary jak z lampowego wzmaka (pixies hey, pierwsze wejście gitar) Troche mocniej zaakcentowany bas niż w B&W ale ciągle nie dominujący. jest obecny nawet po cichu i jest czytelniejszy niż w dwuch pozostałych. chyba najlepszy dla mnie bas poza B&W z obu odsłuchów.

Więc winner.

 

Czas się kończył powoli więc podpięliśmy te kolumny pod NAD. niestety te kolumny chyba są zbyt ciepłe. Yamaha pewnie dobrze to równowarzyła a z nadem było to już zmulone. Zastanawiam się teraz czy nie pogrzebać troche w kolumnach aby dostać w miare podobną charakterystykę na nadzie. On by mi bardziej odpowiadał niż yamaha ze względu na chromecast który jak rozumiem pozwałby używać tidala na komórce normalnego a nie jakiś crap. Jest też sympatyczniejszy wizualnie i gabarytowo ?

Jeszcze z innej strony może poza lakierem te divy są fajne bo są małe i mają bas reflex w dół więc można je troche bardziej dosunąć. To co mnie zastanawia to czy wystarczą do nagłośnienia mojego salonu: 25-30 m^2 w kształcie litery L, kolumny stałyby w górnej nóżce "L" po drodze kanapa odsłuchowa (2,5 m od kolumn) za kanapą pokój "zakręca". Podłoga dębowa, brak zasłon.

 

Chciałbym znaleźć coś pod te kolumny co ich nie zmuli. Chętnie popatrzyłbym na coś niesieciowego i naturalnym czymś wydaje się Y as701 plus chromecast ale jak pewnie zauważyliście na początku potrzebowałbym więcej wejść optycznych. Chciałbym co najmniej 2. I tu wchodzi cxa60. Myślicie, że on dobrze zagra z tymi 650? Pytam, bo prawdopodobnie musiałbym takie combo wyporzyczyć do domu.

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

W tych zestawieniach największy potencjał w głośnikach to miały moim zdaniem B&W 603. Yamaha RN 803 to dobry przykład przyzwoitego ampl stereo ale do takich kolumny to warto byłoby podłączyć znacznie wyższą elektronikę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych zestawieniach największy potencjał w głośnikach to miały moim zdaniem B&W 603. Yamaha RN 803 to dobry przykład przyzwoitego ampl stereo ale do takich kolumny to warto byłoby podłączyć znacznie wyższą elektronikę.
Nie no poza tym że z tą yamahą nie było dla mnie wystarczająco ciepło to były lepsze. Może z tym nadem byłyby idealne. Ale ja ich słuchałem tylko po to aby mieć odniesienie. Przekraczają po prostu budżet... może w stosunku do tych div jest to tylko 500 zł na kolumnie ale trzeba powiedzieć dość.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tonnii99 napisał:

W tych zestawieniach największy potencjał w głośnikach to miały moim zdaniem B&W 603. Yamaha RN 803 to dobry przykład przyzwoitego ampl stereo ale do takich kolumny to warto byłoby podłączyć znacznie wyższą elektronikę.

dokładnie, ten ampli gra już bardzo przyzwoicie, jednak te kolumny jak każde praktycznie B&W rozwijają skrzydła z lepszą elektroniką. Nad C388, Hegel Rost, Rotel RA-1572. Spróbuj tych chociaż ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę. Mam skończony czas na latanie po salonach. Wy pewnie też na goszczenie mnie w sopocie :)
Już na yamasze te kolumny grają bdb, w dodatku fajnie wyglądają. Po co mam testować wzmak który jest poza moim zasięgiem finansowym. Na bank będzie piknie :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich cenach proponowałbym wzmacniacz Audiolab 6000A to urządzenie, które na pewno powinno się spodobać i moim skromnym zdaniem gra jeszcze lepiej od Nad C356 pomijając znacznie lepsze wyposażenie - polecam.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Teraz tylko problem gdzie tego posłuchać w 3mieście.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DrRD napisał:

O! Teraz tylko problem gdzie tego posłuchać w 3mieście.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
No ale audiolab tutaj nie widzę. Czy mają ale się nie chwalą?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DrRD napisał:

Nie no poza tym że z tą yamahą nie było dla mnie wystarczająco ciepło to były lepsze. Może z tym nadem byłyby idealne. Ale ja ich słuchałem tylko po to aby mieć odniesienie. Przekraczają po prostu budżet... może w stosunku do tych div jest to tylko 500 zł na kolumnie ale trzeba powiedzieć dość.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Zgadza się. Ale czasem warto jest dopłacić, zacisnąć zęby i mieć święty spokój , nie uważasz. Sądzę, że jednak B&W to znacznie wyższy poziom a niż Indiana Line.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to jestem po odsluchu w domu.
Kolumny zdecydowanie B&W603
Teraz mam problem w wyborze wzmaka.
Nie moge zdecydowac sie miedzy nadem 368 a rotelem a12.
Za rotelem stoi energia i sprężystość basu (w szczególności brzmienie gitary basowej i kontrabasu). Ogólna jasność też mi podpasowuje. Nie brzmi to sucho ani chłodno dla mnie.
Ale Nad jest "barwniejszy". Jako przykład niech posłuży fragment space oddity tuż przed refrenem gdzie muzyka narasta po odliczaniu. Na rotelu jest tam płasko.
Miałem dwa rodzaje kabli jakies rockety i jakies pearle.
Nie wiem co wybrac... im więcej prób tym trudniej wybrać.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 11:08, ajacz napisał:

Do 803 polecam Fyne Audio F501 warto przesłuchać mnie to połączenie odpowiada.

Ciekawe połączenie ? F501 dosyć grubo grają. Z Yamahą spisuje się to świetnie.

16 minut temu, DrRD napisał:

Nie moge zdecydowac sie miedzy nadem 368 a rotelem a12.

Z próbowałeś z inną elektroniką Naim 5Si, Atoll IN100,  starszy NAD C375? Czy wybór całego sprzętu sprowadza się do jednego salonu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z próbowałeś z inną elektroniką Naim 5Si, Atoll IN100,  starszy NAD C375? Czy wybór całego sprzętu sprowadza się do jednego salonu?
Troche tak, plus chcę mieć dac z kilkoma wejsciami cyfrowymi.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home, napisz proszę coś o Yamaha As801, jakie ma brzmienie, czy z Triangle Comete by się zgrał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, notoryczny napisał:

S4Home, napisz proszę coś o Yamaha As801, jakie ma brzmienie, czy z Triangle Comete by się zgrał.

Osobiście to bym totalnie odrzucił Yamahę do tych kolumna, takie to na siłę trochę. Średnicy i góry mamy w zanadrzu w Trianglu więc po co to jeszcze eksponować? Powiew ciepła by dał spory progres. Osobiście to bym je sparował z jakąś lampą lub hybrydą, ale na siłę to może być MR780, Atoll IN100 i wyżej. Budżetowo spróbował bym nawet NAD'a 356.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wątek bezcześcicie ;)

Update
Posłuchałem jeszcze Pastoriousa i tam bas nie jest za długi.
Decyzja: Nad

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DrRD napisał:

Ale mi wątek bezcześcicie ?

Sorry ))

57 minut temu, S4Home napisał:

Osobiście to bym totalnie odrzucił Yamahę do tych kolumna, takie to na siłę trochę. Średnicy i góry mamy w zanadrzu w Trianglu więc po co to jeszcze eksponować? Powiew ciepła by dał spory progres. Osobiście to bym je sparował z jakąś lampą lub hybrydą, ale na siłę to może być MR780, Atoll IN100 i wyżej. Budżetowo spróbował bym nawet NAD'a 356.

Właśnie nie wiedziałem jak ona gra. Atolle i Roksany przestały mnie kręcić .

Dzięki za odpowiedź.

Przepraszam z offtop.???‍♂️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, notoryczny napisał:

Właśnie nie wiedziałem jak ona gra. Atolle i Roksany przestały mnie kręcić .

Dzięki za odpowiedź.

Przestały kręcić to co teraz dalej ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.