Skocz do zawartości
IGNORED

LM3886TF lub LM3875TF ktoś ma ?


mmx

Rekomendowane odpowiedzi

Już się martwiłem, że mi zostaną a tu jeden dzień i wymiotło. Mam do sprzedania 8 (ewentualnie 9) a chętni są już na 12. W kolejności chronologicznej najpierw byli:

 

Arkadix 2

rychoszw 2

 

...i te 4 już zarezerwowane

 

Na pozostałe 4 chętni zostali:

 

hammil 2 lub 4

mmx 4

switchu 2

 

Raczej na pewno już nikt więcej się na nie nie załapie. Spróbuję wieczorem ustalić kto był pierwszy, chyba że zdołacie dojść do porozumienia kto i ile weźmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

no to kto mi sprzeda te 4 sztuki LM3886 ?, pisze na priva ale nie dostaje odpowiedzi,

tak, jestem chętny na 4 sztuki, nie wiem jak przebiega proces rezerwacji układów u kolegów ale jakby był jakis odzew to bysmy sie dogadali,

 

pozdrawiam,

Maciej Maciejewski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem śledztwo na swoim koncie pocztowym. We wtorek kolejno zgłaszali się: hammil o 00.04, mmx o 12.01 i switchu o 12.06.

W tej sytuacji 2 szt jadą do hammila, a drugie dwie...

> mmx - jeśli urządzają cię 2 szt to do ciebie, jeśli wolisz szukać wszystkich 4 razem to te 2 dostanie Switchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość _harry

(Konto usunięte)

witam serdecznie, jesli ktos z forumowiczow bylby zainteresowany to chetnie zamienie elementy:

lm3875tf

lm3886tf

diody MUR860 lub RURP860, BYW29-200

 

 

na rezystory elpod'u (680, 220, 22k) do budowy Gainclon'a.

 

kontakt na priv

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak troche poza tematem to niewiecie czy peter daniel wypowiadał się co do brzmienia elpodów w GC bo wiem że ktośtam mu wysyłał do testów ale jakoś jego odpowiedzi na temat nie widziałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>kafka

Spraw na razieleży. Elpod ślimaczy się z rezystorami, jutro minie 2 tydzień, jak je zamówiłem, będę musiał ich pogonić, ale jak znam życie to bez rezultatu. Na razie z ciekawości uruchomiłem 1 kanał i wszystko jest OK, więc jeden jest wolny, ale z drugim będę musiał poczekać aż przyjdą rezystory, niestety do weekendu (nawał pracy), więc jeżeli możesz poczekać to OK...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>kafka

Sprawa na razie leży. Elpod ślimaczy się z rezystorami, jutro minie 2 tydzień, jak je zamówiłem, będę musiał ich pogonić, ale jak znam życie to bez rezultatu. Na razie z ciekawości uruchomiłem 1 kanał i wszystko jest OK, więc jeden jest wolny, ale z drugim będę musiał poczekać aż przyjdą rezystory, niestety do weekendu (nawał pracy), więc jeżeli możesz poczekać to OK...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem Peterowi Elpody już jakiś czas temu i miał wypowiedzieć się w zeszłym tygodniu - jeśli mu się uda wyrobić z testowaniem. Widocznie nie miał czasu. Napiszę do niego - może zapomniał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec pare dni temu sprawdzilem Elpoda, jak na razie uzylem je tylko na wejsciu, jako 220R series resistor.

Porownujac Z Caddock w tym samym miejscu, musze przyznac ze raczej niczym za bardzo nie ustepowaly, chociaz charakterystyka dzwiekowa byla troche inna. Podczas gdy Caddock daje dzwiek bardziej pelny, Elpod jest z kolei jakby bardziej szczegolowy, z bardzo dobra rozdzielczoscia, ale jednoczesnie nie wykazujacy tendencji to bycia "harsh or etched". Scena tez jest calkiem niezla. Trudno mi bylo jednoznacznie okreslic preferencje, a wiec zdecydowalem sie nie uzywac zadnego z tych rezystorow na wejsciu (wstawiona zwora) i dzwiek tez lepszy niz przy kazdym z nich.

 

Sprobuje jeszcze Elpody w pozostalych miejscach we wzmacniaczu, ale jak dotad wrazenie jest raczej korzystne. Sa to niewatpliwie dobre rezystory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie.

Wypróbuj je jeszcze w NFB, ale z Twoim opisem zgadzam się w 100%. Caddock gra zupełnie inaczej, i jest mniej szczegółowy. Mimo szczegółowości Elpodów, która powoduje, że dźwięk wydaje się lekko odchudzony, to jednak nie ma wrażenia suchości, co mnie strasznie drażni w niektórych innych rezystorach.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszto >

 

No to ładnie. Tyle, że ja jestem w tej chwili w Lublinie, a cała moja elektronika jest w Wawie. Wracam dopiero 21 lutego. Oczywiście jestem nadal bardzo zainteresowany i mam nadzieję, że poczekasz tym razem na mnie :) Pisz na maila: [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Chce ktos sprzedac 2x LM3875TF? Jestem chetny..

 

W razie czego moze czas na kolejne zamowienie? Z tego co czytalem juz jedno bylo wlasnie po te scalaki.. ktos sie podejmie realizacji? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
Gość _harry

(Konto usunięte)

chetnie zamienie LM3875TF lub LM3886TF na:

- plytki do montazu tychze...

- kondensatory Panasonic FC 1500uF

- lub podstawki do lamp "noval" - zlocone

 

jesli ktos m ochote kupic te ukladu lub diody do GC - zapraszam na priv

 

pozdrawiam

harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.