Skocz do zawartości
IGNORED

BW 602 s2 + ....


Radamenez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwsze moje stereo.

Tak wiec niedawno nabylem BW 602 s2, bedzie to gralo w pomieszczeniu 14m2 kwadrat. Muzyka jakiej slucham bedzie rozna (Jazz, Rock, Blues, Elektronika, Metal, Funky).

A wiec poszukuje wzmacniacza badz tez amplitunera z takimi funkcjami jak:

Phono - w niedalekiej przyszlosci takze jakis gramofon mam na oku thorensa 320.

Na pewno jakis streaming takze wifi wskazane.

TV takze bedzie podpiete pod to nie zamierezam sie bawic w surround bo 14m2 jest wystarczajace na stereo.

Moj typ:

Yamaha r-n602

Co powiecie o takim zestawie ?

Mieszkam w Anglii.

 

Dziekuje za wszelkie rady.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już, to dołóż do wyższego modelu Yamahy R-N803D. Te kolumny zasługują na lepszą elektronikę niż R-N602

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec denon DRA-800h albo yamaha r-n803 albo onkyo tx-8270 musze posluchac, zauwazylem temat na forum. ?

A co jak bym sie zdecydowal na opcje bez udziwnien na sam wzmacniacz tak powiedzmy do tych 3000 tys zl z mozliwoscia rozbudowy pod bluetooth ? Jakie mam opcje pod te kolumny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Radamenez napisał:

tak wiec denon DRA-800h albo yamaha r-n803 albo onkyo tx-8270 musze posluchac, zauwazylem temat na forum. ?

 

zapewne wtedy pokażą jeszcze więcej, ale nie po bluetooth ? Zerknij np na takie zestawienie: Rotel A11 + Audio Pro Link1 Dźwięk o niebo lepszy od tych ampli stereo, pełna funkcjonalność sieciowo-internetowa. Świetnie działająca aplikacja do obsługi. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko jeszcze bo mam kilka opcji co do wzmacniacza, to ktory z nich bylby hmmm lepszy ? wiem ze musze sluchac ale tak z waszego doswiadczenia:

rotel a14 cena 500 funtow po wystawowy
Cyrus One cena 500 funtow po wystawowy
rotel a12 cena 379 funtow po wystawowy

audiolab 6000a nowy 600 funtow

 

Dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD C350 najlepiej po modyfikacji ale fabryczny tez będzie dobry .

Lubię RN803D ale raczej nie do tych Bowersów . Tu trzeba miękkości , barw , spokoju . Zwłaszcza w małej kubaturze gdzie będziemy słuchali w bliskim polu .

Do tego dobrać resztę jak przykładowo Yamahę NP-S303 a gramofon sobie odpuść . Dobry z całą resztą to sporo kasy i jeszcze więcej zachodu .

Jak kto lubi oczywiście ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofonu nie odpuszcze poprostu roznica w odbiorze dzwieku jest przeogromna. Moj wujas bawi sie w audiofila juz z 40 lat ale mieszka w Austrii. Bylem u niego na wakacjach 3 lata temu i poprostu caly czas mam ten dzwiek w glowie. Wiem ze to drogie hobby ale jakos trzeba zaczac ? powoli powoli bedzie wszystko dobierane ? nie spieszy mi sie. Dzieki za wszelkie rady.

Zamykam temat i lece na odsluchy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2020 o 11:34, Radamenez napisał:

Witam

Pierwsze moje stereo.

Tak wiec niedawno nabylem BW 602 s2, bedzie to gralo w pomieszczeniu 14m2 kwadrat. Muzyka jakiej slucham bedzie rozna (Jazz, Rock, Blues, Elektronika, Metal, Funky).

A wiec poszukuje wzmacniacza badz tez amplitunera z takimi funkcjami jak:

Phono - w niedalekiej przyszlosci takze jakis gramofon mam na oku thorensa 320.

Na pewno jakis streaming takze wifi wskazane.

TV takze bedzie podpiete pod to nie zamierezam sie bawic w surround bo 14m2 jest wystarczajace na stereo.

Moj typ:

Yamaha r-n602

Co powiecie o takim zestawie ?

Mieszkam w Anglii.

 

Dziekuje za wszelkie rady.

Pozdro

Tylko i wyłącznie wzmak, jeśli zależy ci na jakości brzmienia. Do tych kolumn wskazane coś cieplejszego np Denon PMA800 i spełnia wszystkie warunki. Ma DAC, ma przedwzmacniacz gramofonowy, a za steraming posłuży Yamaha WXAD-10 ?

Słuchasz ciekawych gatunków muzycznych, odpuść w tym wypadku amplituner tak rada ode mnie.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny B&W 602 to detaliczne brzmienie z dobrze zaakcentowanym basem. Zdecydowanie polecam do tych kolumn zestawić cieplejszy amplituner taki jak denon dra800 czy onkyo 8270, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby wzmacniacz taki jak choćby nad c356bee + audio pro link 1 jako streamer. Przedwzmacniacz gramofonowy możesz dokupić z czasem.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj wszystkiego w jednym. Kup za cala kwote jak najlepszy wzmacniacz a najlepiej lampowy do tych glosnikow. Reszte sprzetu skompletujesz w pozniejszym czasie co da Ci mozliwosc  dopieszczania brzmienia pod Twoje upodobania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Radamenez napisał:

Gramofonu nie odpuszcze poprostu roznica w odbiorze dzwieku jest przeogromna. Moj wujas bawi sie w audiofila juz z 40 lat ale mieszka w Austrii. Bylem u niego na wakacjach 3 lata temu i poprostu caly czas mam ten dzwiek w glowie. Wiem ze to drogie hobby ale jakos trzeba zaczac ? powoli powoli bedzie wszystko dobierane ? nie spieszy mi sie. Dzieki za wszelkie rady.

Zamykam temat i lece na odsluchy ?

To zapytaj się ile wujek dał za gramofon , wkładkę , pre i całą resztę ?

Są dobre i byle jakie gramofony , to samo inne źródła .

Ja uważam że na dobry gramofon ze wszystkim trzeba mieć minimum około 5000zl tyle że za tyle znowu kupisz Resolution Audio Opus 21 który gra jak porządny gramofon .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Wiem ile ta zabawa kosztuje ale on jest troche swir na tym punkcie bo slucha wkladek czy lepiej brzmia ?

Takze ja sie nie bede az tak zaglebial. Siedzac u niego i sluchajac muzyki z CD i Vinyli i streamow moge powiedziec ze vinyl byl dla mego ucha najprzyjemniejszy. Ja dopiero zaczynam przygode z HiFi takze pierwsze co to ide w to co mi sie podobalo najbardziej.

Wzmak juz jest w sumie mialem okazje i za 100 funtow yamaha as501 prawie nowka ? takze juz w ciuuuuuul zaoszczedzilem ? wszystkie kable beda w poniedzialek-wtorek. zobaczymy coz to bedzie ? w koncu przerwe cisze w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie właśnie straciłeś pieniądze albo czas bo kupiłeś tani i tanio grający wzmacniacz który niedługo i tak zmienisz tracąc właśnie pieniądze albo czas .

Winyl u niego gra jak gra bo akurat gra ten cały zestaw razem z tymi wkładkami które mają ogromne znaczenie .

Nie myśl sobie że kupisz coś za ułamek ceny tego co ma wujek i będzie równie dobrze grało - zakładając że wujek zna temat i wie co kupować / dobierać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ja wiem ze to nie bedzie gralo tak jak u niego jestem tego swiadomy. mowilem juz ze nie bede sie bawil w audiofilskie zycie i sluchal kabli jak graja....

zreszta budzet zakladany byl duzo duzo wyzszy takze nie boj sie czy cos stracilem, na pewno zyskam doswiadczenie....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.