Skocz do zawartości
IGNORED

Leben CS 300 X - klonowanie


front247
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co my potem z tymi gałkami zrobimy...?....Dobra.. sprzeda sie na czarnym rynku...

No, ja to uruchamiam masową produkcję, nie wiem jak ty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, yacool1975 napisał:


No, ja to uruchamiam masową produkcję, nie wiem jak tyemoji23.pngemoji23.png

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:
Bez budy robota stoi. Wczoraj wysłałem do innej firmy zlecenie, dzis pan ciął i wyginał, obiecał wysyłkę jutro wiec tempo bluskawiczne, przynajmniej w deklaracjach. Się okaże
Przy okazji-dzieki poprzedniej, nieudanej robocie okazało sie ze blacha 3mm lekko sie ugina, ale ujdzie. 2mm byloby za cienko, trafa ważą. Tyle ze tym razem pan miał tylko nierdzewke 2 lub 4 mm, wiec wzialem 4-kę. Czyli całosc bedzie cieżka jak ruski czołg - nie wiem czy to dobrze.
Dodatkowo z taką blachą jest problem taki, ze po wygieciu element nie bedzie miał wymiaru takiego jak bysmy gięli kartkę, gięcie ma swój łuk i gubi troche wymiary. Tu Corel okazuje sie juz zbyt wąskim gardłem, zaczynam sie douczac z Inventora - tam projektowanie elem. z gietej blachy jest naturalne, z wymiarowaniem, rzutowaniem, wizualizacją 3D i co tam sobie kto życzy. Tylko teoche teudno opanowac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge tez za updejtowac..??

U mnie robota stoi bo ...kolumny stroje. A co do Lebena to czekam na gałki..zarówno z Chin jak i tokarza...i już wszystko będzie jasne.

Tez mam kłopot z obudową..bo własciwie ja już mam ale koncepcja mi nie pasuje...chciałbym tak jak w oryginale ale zrobiłem PCB i teraz to w srodku wygląda dziwnie ..coś musz ewymyślić..jakiś sztuczny pseudopodest...żeby zasymulowac chociaz wygląd lebena w środku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Moge tez za updejtowac..?
U mnie robota stoi bo ...kolumny stroje. A co do Lebena to czekam na gałki..zarówno z Chin jak i tokarza...i już wszystko będzie jasne.
Tez mam kłopot z obudową..bo własciwie ja już mam ale koncepcja mi nie pasuje...chciałbym tak jak w oryginale ale zrobiłem PCB i teraz to w srodku wygląda dziwnie ..coś musz ewymyślić..jakiś sztuczny pseudopodest...żeby zasymulowac chociaz wygląd lebena w środku

W modushop obudowy niektore maja takie oerforowane plyty ktore mozna zamocowac nad podlogą w obudowie, prwnie cos na ten wzor moglbys zdzialac. Nie musi byc perforowana. Moze nawet moglaby miec wyciecia na lampy i wtedy pcb pod tą płytą by było?
Zresztą - w koncu najwazniejszy jest efekt ktory widac, nie musisz zaraz chwalic sie srodkiem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z Tajlandii:

Hi,

 

Thank you for your interest in our products.

SZ2724...........NT$420.-/pcs

* It's NT$ 420.-/pcs  (TWD) NOT USD*

420 x 6 = NT$ 2,520.-

 

If shipping to Poland by AirMail will be at NT$ 350.- about 14-18 days.

Price will need to 5% handling on Paypal.

 

Pay by PAYPAL and shipping by AirMail total : NT$ 3,020.-

 

Can use quick links below. We will process the shipment immediately after receiving the remittance.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A Pan od gałęk toczonych...sie na razie nie odzywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość z Tajlandii:
Hi,
 
Thank you for your interest in our products.
SZ2724...........NT$420.-/pcs
* It's NT$ 420.-/pcs  (TWD) NOT USD*
420 x 6 = NT$ 2,520.-
 
If shipping to Poland by AirMail will be at NT$ 350.- about 14-18 days.
Price will need to 5% handling on Paypal.
 
Pay by PAYPAL and shipping by AirMail total : NT$ 3,020.-
 
Can use quick links below. We will process the shipment immediately after receiving the remittance.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
A Pan od gałęk toczonych...sie na razie nie odzywa.

Czyli wychodzi mi 390pln, ale to chyba dlatego ze policzyli 6 galek z jakiegos powodu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ampman napisał:

Chyba zadanie go przerosło... 65zl sztuka, całkiem przyzwoicie.

Mam jeszcze jednego fachmana od gałek który dziś pytał co ze zleceniem...na razie go wstrzymuje ale nie zrywam kontaktu....jak ten pierwszy nei napisze do jutra to zmieniam na tego co dzis pisał.

 

1 godzinę temu, yacool1975 napisał:


Czyli wychodzi mi 390pln, ale to chyba dlatego ze policzyli 6 galek z jakiegos powodu

No wlasnie powinny być 4....to by było jakies 250 zł+ przesyłka..jak dobrze licza jakies 50 zł....kur....dużo. To by nadszarpneło troszke budzet...;)

Co do obudowy..ja chciałem zrobić platforme tak zeby wizualnie tylko lampy wystawały...ale kondensatory mi nie pozwalają ..są za wysokie...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie powinny być 4....to by było jakies 250 zł+ przesyłka..jak dobrze licza jakies 50 zł....kur....dużo. To by nadszarpneło troszke budzet...;)
Co do obudowy..ja chciałem zrobić platforme tak zeby wizualnie tylko lampy wystawały...ale kondensatory mi nie pozwalają ..są za wysokie...;)

Przełóż pod pcb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dostałem info od pana tokarza że gałki bedą gotowe ..w poniedzialek - wtorek..;)

Fachowcy, co zrobisz...
Moj pan od blach dzis zadzwonił pakując do wysyłki, bo cos go tknęło: zapytał czy bedzie roznica, jak dostanę ..... wygięte w odwrotną stronę!
Czyli juz drugi ten am błąd. Napisałem wczesniej w zamowieniu grubym fontem zeby nie pomylic stron i ze musi byc dokladnie jak na rysunku.
No to wysylka przesunieta na jutro.... Myslalem ze w weekend zacznę skladac, ale lipa z planów.
Wszedzie wirus, szlag

Fachowcy, co zrobisz...
Moj pan od blach dzis zadzwonił pakując do wysyłki, bo cos go tknęło: zapytał czy bedzie roznica, jak dostanę ..... wygięte w odwrotną stronę!
Czyli juz drugi ten am błąd. Napisałem wczesniej w zamowieniu grubym fontem zeby nie pomylic stron i ze musi byc dokladnie jak na rysunku.
No to wysylka przesunieta na jutro.... Myslalem ze w weekend zacznę skladac, ale lipa z planów.
Wszedzie wirus, szlag

Za to mam czas zeby podszkolic sie z Inventora, taki efekt - Corel wysiada3dbf6a2a6dc57c1b7d5140287016a007.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ogarniasz grafike...ładnie ci wyszły te gałki..;)

A tak na marginesie znalazłem prawie identyczne gałki..w starym amplitunerze sony na OLX...tylko nei pamietam modelu....ale cena za cały to jakieś 300 zł ..jakby co to ostatnia deska ratunku..czyli swap..?

Chociaz nie lubie psuć sprzetu żadnego......o teraz spojrzałem i kosztuje... 200 zł...:) oo prosze uprzejmie :)...:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ogarniasz grafike...ładnie ci wyszły te gałki..;)
A tak na marginesie znalazłem prawie identyczne gałki..w starym amplitunerze sony na OLX...tylko nei pamietam modelu....ale cena za cały to jakieś 300 zł ..jakby co to ostatnia deska ratunku..czyli swap..
Chociaz nie lubie psuć sprzetu żadnego......o teraz spojrzałem i kosztuje... 200 zł...:) oo prosze uprzejmie :)...:
 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Panowie galkarze sie nie odzywaja?
Walcze z materią Inventora, cos zaczyna wychodzic, projekty galek dla wprawy. Bardziej zabawa i nauka niz konkretna robota.
Buda juz do mnie jedzie, moze nawet jutro dotrze, wtedy ruszam z robotą.
3f1e75f57be6db72fb06ec851d560319.jpg

8b524afbec3bafdda4d842c3068ab451.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odzywają..jeden czeka na zleccenie a drugi obiecał gałki na poniedziałek - wtorek..;) także spokojnie  

Czyli luz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, yacool1975 napisał:


Czyli luz emoji3.png

Tak..można odkręcić 0,7 i chwilowo odleciec na orbite... 

Cytat

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tylko takie lekarstwo.
Mam tylko nadzieje ze mam wszystko co trzeba do odpalenia wzmaka, jak mi zabraknie jakiegos rezystora, bedzie klapa. Kurier jednak dzis nie dotarl, blachy są w wawie, ale dotrą w poniedzialek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mam z cewkami do kolumn...bedą w poniedzialek..kilka projektów na raz..stoi w miejscu...;)

A i moje gałki z Chin sa już w Polsce od 3 dni :)..i dostałem info ze przesyłka została oclona...fak...wiec zapłace pewnie co neico ? ale..na dniach powinienem mieć je w domu...już przygotowalem dla nich kąpiel w spirytusie jako kwarantanne...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To samo mam z cewkami do kolumn...bedą w poniedzialek..kilka projektów na raz..stoi w miejscu...;)
A i moje gałki z Chin sa już w Polsce od 3 dni :)..i dostałem info ze przesyłka została oclona...fak...wiec zapłace pewnie co neico  ale..na dniach powinienem mieć je w domu...już przygotowalem dla nich kąpiel w spirytusie jako kwarantanne...

Za to szwagier sobie zamowil te hammondy z niemiec i przyszły w 2 dni. Ale wyszlo taniej niz w pl 60 pln, bo biorą jakies prowizje za platnosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, front247 napisał:

dostałem info ze przesyłka została oclona...fak...wiec zapłace pewnie co neico

Wątpię. Za każdym razem mam takie info i jeszcze nie zapłaciłem cła. Jest jakiś limit i dostawcy wiedzą jak zrobić by nasz narodowy budżet nie zarobił, a Ty nie zbiedniał. Może robią to celowo, kto wie? Strategia Chin sięga w przyszłość na kilkadziesiąt lat, nie tak jak u nas od wyborów do wyborów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MariuszZ. napisał:

Wątpię. Za każdym razem mam takie info i jeszcze nie zapłaciłem cła. Jest jakiś limit i dostawcy wiedzą jak zrobić by nasz narodowy budżet nie zarobił, a Ty nie zbiedniał. Może robią to celowo, kto wie? Strategia Chin sięga w przyszłość na kilkadziesiąt lat, nie tak jak u nas od wyborów do wyborów ?

Tak..masz racje też tak myślę...ale...od czasu do czasu kupuje pewne rzeczy z zupełni innej branzy z Ukrainy...i też oscyluje przesyłka w granicach 200-400 zł...i co druga jest clona i neistety najpierw dostaje kwit z urzedu do zapłaty i potem towar;)...ale tak tu na aliexpress tak piszą a ona wcale mogła nei zostać oclona;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak..masz racje też tak myślę...ale...od czasu do czasu kupuje pewne rzeczy z zupełni innej branzy z Ukrainy...i też oscyluje przesyłka w granicach 200-400 zł...i co druga jest clona i neistety najpierw dostaje kwit z urzedu do zapłaty i potem towar;)...ale tak tu na aliexpress tak piszą a ona wcale mogła nei zostać oclona;)

Za to czytalem jakies doniesienia na forach ze zdarzało sie ze kazali odbiorcy oplacic same czynnosci (jak rozumiem sprawdzenie przesylki) mimo ze samego cła nie nałozyli. Tak to jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, front247 napisał:

dostaje kwit z urzedu do zapłaty

Najgorsza ta biurokracja, czekanie, i te dodatkowe koszty o których Kolega wspomniał, bo wqurw nieziemski. Cło przy naszych zakupach i radości jaką dostarczają to drobne wydatki ? 

Dobrze by było nawet cło zapłacić byle by jakiego zarazka nam w pace nie przysłali... Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, yacool1975 napisał:


Za to czytalem jakies doniesienia na forach ze zdarzało sie ze kazali odbiorcy oplacic same czynnosci (jak rozumiem sprawdzenie przesylki) mimo ze samego cła nie nałozyli. Tak to jest?

Nie to raczej niemożliwe....urzędnicy państwowi w tym celnicy to budżetówka my im płacimy za robote w podatkach także raczej takiej opłaty by pobierac nie mogli....ale jak to bywa w naszym pieknym kraju różne dziwne rzeczy sie zdarzają...i sa przykłady na to ze jednak płacimy urzednikom dodatkowo za jakies czynności...tylko moze pod inną nazwą..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naliczą to trzeba doliczyć jakieś 25% od kwoty zakupu i kosztu przesyłki razem wziętych. Tak, to nie pomyłka od przesyłki naliczają vat.

PS. Spoko, wirus żyje kilka dni jeśli bytuje w wydzielinie, inaczej kilkadziesiąt minut.

Pytanie, kto wypuścił wirusa o którym wiedziano już w 2012 roku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:
Blachy dotarły wiec robota ruszyla z kopyta. Blacha 4mm jak zczolgu. Niestety nie taka ładna jak poprzednia, dlatego muzialem pomalowac. Kolor nie taki jak w oryginale8fd72a8337d27575012a88af28a66a3f.jpg
Kolor dopasowal sie jakos do caloscic0298689f5f330ea832a0fb9bde03f99.jpg
Wszysrko pasuje, dociete precyzyjnie. Wczoraj udalo sie troche podgonic
1ef0a4b17fa0784ca91c314acf5b9347.jpg
fa8adf72b0a94c297d5dd30e35ea43bc.jpg

No i z trafami rzecz wyglada wybornie, zal bedzie zamykać w obudowie
a0f2a999858dc98628a6232ff5b85407.jpg
5c3ecf72781c0c8fd897c864274a7f5e.jpg
6db145ea20f599f0ef334c4b93b1f4eb.jpg
aa9a228b7107bb2ab717085110245d8a.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, yacool1975 napisał:

No i z trafami rzecz wyglada wybornie, zal bedzie zamykać w obudowie

Biorąc pod uwagę gabaryt traf to będzie Leben na sterydach. Już mi się podoba ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.