Skocz do zawartości
IGNORED

Jeszcze o ukraińskim samolocie .


wojciech iwaszczukiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
11 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Nadzwyczaj ciekawe, że Zyzol bez przerwy powołuje się na te same stronki internetowe (...)

 

1 godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Zawsze bawili mnie pacjenci dla których od faktów ważniejsze jest to, kto je publikuje.

Taka komunistyczna mentalność - Wicie, rozumicie Toarzyszu, ale z jakich pozycji wy to piszecie?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do różnych takich co się z choinki urwali opisywałem w czym problem z konkretnymi nazwiskami i tytułami. I to kilka razy.

Zawsze później robiła się cisza, po czym tradycyjnie temat wracał cytowaniem tych samych portali na usługach Kremla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ja w przeciwieństwie do różnych takich co się z choinki urwali opisywałem w czym problem z konkretnymi nazwiskami i tytułami. I to kilka razy.

Zawsze później robiła się cisza, po czym tradycyjnie temat wracał cytowaniem tych samych portali na usługach Kremla.

Teraz sobie pochodziłem po stronkach zaczynając od tej, którą podał Zyzol i znowu jest to samo, czyli kółeczko zwolenników teorii spiskowych powołujących się krzyżowo jedni na drugich.

I ten wzorzec stale się powtarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

https://en.irna.ir/news/83639623/Iran-examining-Ukrainian-plane-s-black-box

Szef komisji do spraw wypadków irańskiej organizacji lotnictwa cywilnego Hassan Rezaeifar powiedział IRNA w niedzielę, że irańscy eksperci badają czarną skrzynkę ukraińskiego samolotu, odrzucając doniesienia, że czarne skrzynki tego samolotu są badane na Ukrainie.

Dodał: „Próbujemy czytać czarne skrzynki tutaj w Iranie; w przeciwnym razie nasze opcje to Ukraina i Francja, ale do tej pory nie podjęto żadnej decyzji o wysłaniu ich do innego kraju.”

156892810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co mydlenie ludzi tematem skrzynek kiedy rozwalony kadłub ma ślady odłamków z dwóch róznych uderzeń

niech sobie trzymaja te skrzynki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.