Skocz do zawartości
IGNORED

DAC używany do ok 20kpln


emc_emc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Zwykły pokój zawalony płytami i książkami. Co w tym złego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nic dobrego aby oceniać np. bas z poziomu redaktora na tym portalu.  Ale co tam akustyka...

Może nie zaśmiecajmy poważnego wątku.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, plastik1989 napisał:

Czyli wszystkie firmy audio robiące DACi upadną w przeciągu jednego roku - skoro powstał jedyny, bezwzględnie najlepszy DAC, który pasuje dźwiękowo każdej osobie...

Widzę, że na niektórych nazwa dCS działa jak płachta na byka.

Jesteś inteligentnym facetem więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
2 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Pomiar akustyki pomieszczenia to jedno
a charakterystyka systemu to drugie

Jak ktoś ma możliwość to sprawdźcie spektrum charakterystyki znanych utworów, jak ktoś ma odwagę to niech tutaj wrzuci zrzut ekranu

Zobaczycie ze krzywa wygląda całkiem inaczej niż pomiar sygnału ciągłego

Podbicie 42,5Hz które pokazuje na pomiarze akustyki, przy słuchaniu muzyki wcale nie występuje

 

Wybaczcie offtop.. próbuję popełnić jak najmniej błędów podczas składania pierwszego systemu, i czytając Wasze wpisy zadaje sobie teraz pytanie: jaki powinien być mój kolejny krok? (system nie jest kompletny, zakładam tylko Roon/PC/NAS)

Kolumny AP Scorpio + miniDSP SHD > co dalej? > czy przy pomocy miniDSP i laptopa jestem w stanie jakoś pomierzyć charakterystyki pomieszczenia i do wyników dobrać wzmacniacz/DAC? (logika podpowiada mi żeby odpowiednio zasilić 8 wooferów 4Ω przy potencjalnym spadku do 2Ω potrzebuję silnej końcówki > i tu celuję w klasę D jak Nord NC1200 > przeczucie podpowiada mi, że pierwszą pułapką którą spotkam na drodze będzie akustyka pomieszczenia > jaki powinien być mój następny krok?)

Jeszcze raz sorry za offtop..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pmcomp napisał:

Widzę, że na niektórych nazwa dCS działa jak płachta na byka.

Pamiętaj, że często na daną markę patrzy się przez pryzmat osobników, którzy są z nią kojarzeni, piszą o niej, zachwalają, handlują...

9 minut temu, mushi napisał:

Wybaczcie offtop.. próbuję popełnić jak najmniej błędów podczas składania pierwszego systemu, i czytając Wasze wpisy zadaje sobie teraz pytanie: jaki powinien być mój kolejny krok? (system nie jest kompletny, zakładam tylko Roon/PC/NAS)

Kolumny AP Scorpio + miniDSP SHD > co dalej? > czy przy pomocy miniDSP i laptopa jestem w stanie jakoś pomierzyć charakterystyki pomieszczenia i do wyników dobrać wzmacniacz/DAC? (logika podpowiada mi żeby odpowiednio zasilić 8 wooferów 4Ω przy potencjalnym spadku do 2Ω potrzebuję silnej końcówki > i tu celuję w klasę D jak Nord NC1200 > przeczucie podpowiada mi, że pierwszą pułapką którą spotkam na drodze będzie akustyka pomieszczenia > jaki powinien być mój następny krok?)

Jeszcze raz sorry za offtop..

Szczerze?

Zaczynasz za bardzo komplikować.

Zabawa w DSD z takimi kolumnami plus klasa D może ci dać efekt taki, że będziesz miał sam szkielet a żadnego wypełnienia.

Precyzyjny, detaliczny, holograficzny dźwięk a zero muzyki i frajdy ze słuchania.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam ten Topping D90? Czy już ktoś słuchał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
46 minut temu, MrSalieri napisał:

Na pewno nic dobrego aby oceniać np. bas z poziomu redaktora na tym portalu.  Ale co tam akustyka...

Może nie zaśmiecajmy poważnego wątku.... 

Olek, idąc Twoim tokiem rozumowania, żadna z wydanych przez Cibie opinii nie ma żadnego znaczenia - bo słuchasz w pomieszczeniu bez akustyki. W zasadzie słuchanie muzyki nie ma sensu, bez tej akustyki, o której tyle piszesz. To po co się produkujesz?

Conajmniej 90% użytkowników, opisywanych tu sprzętów wsadzi sobie je do zwykłego dziennego pokoju. Więc co ich obchodzi jak to zagra w jakiejś mitycznej akustyce..?  Jeśli kiedyś dojdą do wniosku, że chcą zbudować sobie oddzielne pomieszczenie i odpowiednią akustykę zrobić, to chyba dadzą sobie radę wybrać sprzęt i bez takiej recenzji, prawda?

Jak masz jakieś obiekcje, to zawsze jak mam sprzęt u sobie na testy zapraszam znajomych i chętnie posiłkuje się Ich opiniami - sam zobaczyłbyś czy bas jest czy go nie ma. Ostatnio było kilka osób, mógłbyś wpaść i mnie czegoś nauczyć o tej akustyce. W piwnicy mam kilka dyfuzorów o wymiarach 1,2m x 50 cm, są też jakieś wytłumiacze, jest mikrofon pomiarowy - to sprzed 5 lat rzeczy, mogę wyciągnąć i pokażesz jak się tym bawić, bo ja po pewnym czasie stwierdziłem, że nie warto...  I od razu porównałbyś bas z trzema parami innych kolumn, którym jakoś akustyka nie przeszkadzała... 

20 minut temu, pmcomp napisał:

Widzę, że na niektórych nazwa dCS działa jak płachta na byka.

Jesteś inteligentnym facetem więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie.

O tej mojej rzekomej inteligencji to ktoś Ci głupot nagadał. Prosty chłop z prostym podejściem: miałem, słuchałem to się wypowiadam. Nie miałem, nie mam to nie będę zachwalał, bo kumpel który handluje mówi, że najlepsze. 

A co do Dcs, wcale nie mam alergii. Wręcz przeciwnie, lubię i uważam, że niektóre produkty mają bardzo dobre w swojej klasie. Podoba mi się też od strony technicznej i know-how, to naprawdę sprzęty zrobione z pomysłem, a nie po raz setny odgrzewanie tego samego schematu. Jedynie co, to nie do końca pasuje mi ta prezentacja dźwiękowa i tyle. Stąd też wybrałem inne sprzęty ,niż np. DCS NB czy Debussy, a piszę o nich bo dokładnie w tym samym budżecie znalazłem coś co pasuje mi bardziej. 

Natomiast, faktycznie alergię mam na ludzi, którzy bawią się w naganiaczy na forum. Gdyby jeszcze słyszeli w życiu coś więcej niż 3-4 systemy, a w audio by nie weszli dwa lata wcześniej, to pewnie by mnie tak te autorytarne opinie nie drażniły.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, plastik1989 napisał:

pokój zawalony płytami i książkami. Co w tym złego?

to jest korzystne, i to korzystne wielopłaszczyznowo. Dosłownie i w przenośni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
19 minut temu, rochu napisał:

Zabawa w DSD z takimi kolumnami plus klasa D może ci dać efekt taki, że będziesz miał sam szkielet a żadnego wypełnienia.

Precyzyjny, detaliczny, holograficzny dźwięk a zero muzyki.

 

Podejrzewam, że DAC tutaj niewiele zmieni w tym równaniu. Czy miałeś już doświadczenie z klasą D? Czy znasz jakąś sprawdzoną receptę? > preamp lampa? > przynajmniej spróbuję zebrać jak najwięcej informacji > dzięki za wszelkie info

Edytowane przez mushi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rochu napisał:

często na daną markę patrzy się przez pryzmat osobników, którzy są z nią kojarzeni, piszą o niej, zachwalają, handlują...

Sedno. Patrz postrzeganie takich marek jak BMW. Czy Honda. Czy z naszego podwórka - Sansui ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mushi napisał:

Podejrzewam, że DAC tutaj niewiele zmieni w tym równaniu. Czy miałeś już doświadczenie z klasą D? C

Tak, miałem kilka wzmacniaczy w D-klasie.

Dość szybko ich się pozbyłem.

4 minuty temu, mushi napisał:

Czy znasz jakąś sprawdzoną receptę? > przynajmniej spróbuję zebrać jak najwięcej informacji > dzięki za wszelkie info

Tak, mam.

Nie przejmować się akustyką, audiofilskimi pierdołami i dziesięcioma tysiącami aspektów tego jaki mam dźwięk a jaki mi się wydaje że powinien on być.

Mieć to głęboko i słuchać ulubionych płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, rochu napisał:

Pamiętaj, że często na daną markę patrzy się przez pryzmat osobników, którzy są z nią kojarzeni, piszą o niej, zachwalają, handlują...

 

To ci co tak patrzą powinni pracować w CBA, CBŚ albo innej agencji.

A ja nie patrzę na marki, nie słucham ludzi tylko ... muzyki. A jak już w tematach audio słucham ludzi to tylko tych co do których mam szacunek i zaufanie, a potem ... mówię sprawdzam i słucham w swoim systemie.

I mi sie to sprawdza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, plastik1989 napisał:

Jedynie co to nie dokona pasuje mi ta prezentacja dźwiękowa i tyle, stąd też wybrałem inne sprzęty ,niż np. DCS NB czy Debussy, a piszę o nich bo dokładnie w tym samym budżecie znalazłem coś co pasuje mi bardziej. 

Np. takie jak:

Cyfra: DAC Protagonist MkII, transport McIntosh MCD1000, transport Sonic Frontiers CDT-1, DIY plikowiec + NAS

Pogratulować. 

12 minut temu, plastik1989 napisał:

Natomiast faktycznie alergię mam na ludzi, którzy bawią się w naganiaczy na forum.

Którzy to ci naganiacze? 

13 minut temu, plastik1989 napisał:

Gdyby jeszcze słyszeli w życiu coś więcej niż 3-4 systemy, a w audio by nie weszli dwa lata wcześniej, to pewnie by mnie tak te autorytarne opinie nie drażniły.   

Którzy to? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MrSalieri napisał:

Np. takie jak:

Cyfra: DAC Protagonist MkII, transport McIntosh MCD1000, transport Sonic Frontiers CDT-1, DIY plikowiec + NAS

Pogratulować. 

Nie sądzisz, że to szczeniackie wyśmiewać się z cudzego stanu posiadania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
2 minuty temu, rochu napisał:

Nie przejmować się akustyką, audiofilskimi pierdołami i dziesięcioma tysiącami aspektów tego jaki mam dźwięk a jaki mi się wydaje że powinien on być.

Nie przejmować się i słuchać ulubionych płyt.

O, o, o, tak to! pod tym chcę się podpisać obiema rękami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, plastik1989 napisał:

Sam wybrałeś inną drogę - tani chiński wzmacniacz

 

2 minuty temu, rochu napisał:

Nie sądzisz, że to szczeniackie wyśmiewać się z cudzego stanu posiadania?

twój przyjaciel może a mi nie wypada?  Dlaczego jemu nie zwrócisz uwagi? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MrSalieri napisał:

(...)

Jest pewna istotna różnica między twoim i Plastika wpisem.

Dość wyrafinowana, ale jest.

Jeżeli tego nie dostrzegasz, może warto wypełnić ten pusty pokój książkami i co nieco uzupełnić braki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mushi napisał:

Wybaczcie offtop.. próbuję popełnić jak najmniej błędów podczas składania pierwszego systemu, i czytając Wasze wpisy zadaje sobie teraz pytanie: jaki powinien być mój kolejny krok? (system nie jest kompletny, zakładam tylko Roon/PC/NAS)

Kolumny AP Scorpio + miniDSP SHD > co dalej? > czy przy pomocy miniDSP i laptopa jestem w stanie jakoś pomierzyć charakterystyki pomieszczenia i do wyników dobrać wzmacniacz/DAC? (logika podpowiada mi żeby odpowiednio zasilić 8 wooferów 4Ω przy potencjalnym spadku do 2Ω potrzebuję silnej końcówki > i tu celuję w klasę D jak Nord NC1200 > przeczucie podpowiada mi, że pierwszą pułapką którą spotkam na drodze będzie akustyka pomieszczenia > jaki powinien być mój następny krok?)

Jeszcze raz sorry za offtop..

Najpierw sprawdź jaką masz charakterystykę pomieszczenia, najważniejsze aby pogłosy nie przekraczały normy a to już w dziale akustyka pytaj

NIe pamiętam teraz, miniDSP chyba możesz w czasie rzeczywistym ustawiać charakterystykę brzmienia, nie polecam liniowego ustawienia, wypróbuj różne presery

Ważne aby Twoje woofery po podbiciu (korekcji) nie zagłuszyły średnicy, nie przekroczyły normy pogłosów (bo wyjdzie subwoofery efekt) albo przeciwnie, nie byly za krótkie w pogłosach (bo zabraknie nasyceń i wyjdzie konturowy, odchudzony dźwięk)

Skonsultuj sie z xajas, on sie bawi w DSP i na pewno doradzi jakich błędów nie popełniać 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też masz problemy z czytaniem treści?  Gdzie w moich postach widzisz nazwy, firmy, marki? Czy ja reprezentuje na tym forum firmę, markę i wypowiadam się w jej imieniu?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
7 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Najpierw sprawdź jaką masz charakterystykę pomieszczenia, najważniejsze aby pogłosy nie przekraczały normy a to już w dziale akustyka pytaj

NIe pamiętam teraz, miniDSP chyba możesz w czasie rzeczywistym ustawiać charakterystykę brzmienia, nie polecam liniowego ustawienia, wypróbuj różne presery

Ważne aby Twoje woofery po podbiciu (korekcji) nie zagłuszyły średnicy, nie przekroczyły normy pogłosów (bo wyjdzie subwoofery efekt) albo przeciwnie, nie byly za krótkie w pogłosach (bo zabraknie nasyceń i wyjdzie konturowy, odchudzony dźwięk)

Skonsultuj sie z xajas, on sie bawi w DSP i na pewno doradzi jakich błędów nie popełniać 

 

 


THANK YOU!!

Już stąd zmykam. Au revoir!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

Przez ostatnie lata to On już jest na emeryturze. Zobacz ile On zrobił dla audio i w audio w zeszłym stuleciu.

Znam Go osobiście.

Słabo raczej bo gość nie żyje.

6 godzin temu, pmcomp napisał:

konkurenta dla Vivaldiego to będzie bardzo znaleźć.

Dla samego DACa żaden problem znaleźć konkurencję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, slaaawek napisał:

No i jak tam ten Topping D90? Czy już ktoś słuchał?

Od drugiej połowy listopada będzie dostępny w pl. Chiński nowy rok. 

@mushi MiniDSP to dramat. Jest mega przestarzały i nie wyrabia wydajnością. 
Dopiero nowe kości DSP od Analog Devices dają radę. 
Starsze DSP powodują kompresję, zabierają wypełnienia. I ogólnie gra to płasko, nudno i kiepsko. 
Nowe DSP niestety są drogie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To minidsp jest na dirac live. Jest nawet pełna wersja z preampem i niezłym dac AKM. Jest coś lepszego obecnie z dsp, dac, wzmacniacz? Serio pytam bo się rozglądam nad czymś podobnym,  najchętniej właśnie dac, który mógłbym podłączyć do końcówki mocy. Niby jest jeszcze Nad c658, ale tam jakieś paździerzowe, stare Sabre siedzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, essewissa napisał:

To minidsp jest na dirac live. Jest nawet pełna wersja z preampem i niezłym dac AKM. Jest coś lepszego obecnie z dsp, dac, wzmacniacz? Serio pytam bo się rozglądam nad czymś podobnym,  najchętniej właśnie dac, który mógłbym podłączyć do końcówki mocy. Niby jest jeszcze Nad c658, ale tam jakieś paździerzowe, stare Sabre siedzi. 

ADZS-21569-EZKIT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, #Szakovsky napisał:

Od drugiej połowy listopada będzie dostępny w pl. Chiński nowy rok. 

@mushi MiniDSP to dramat. Jest mega przestarzały i nie wyrabia wydajnością. 
Dopiero nowe kości DSP od Analog Devices dają radę. 
Starsze DSP powodują kompresję, zabierają wypełnienia. I ogólnie gra to płasko, nudno i kiepsko. 
Nowe DSP niestety są drogie. 

Druga połowa listopada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, #Szakovsky napisał:
17 minut temu, essewissa napisał:

 

ADZS-21569-EZKIT

Fajnie, ale to dla Adama Słodowego ? , mnie chodzi o coś bardziej „pudelkowatego”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slaaawek napisał:

Druga połowa listopada?

Chryste, lutego. Zaraz kładę się spać. 

 

Teraz, essewissa napisał:

Fajnie, ale to dla Adama Słodowego ? , mnie chodzi o coś bardziej „pudelkowatego”.

To nie takie skomplikowane. 
Aż tak bardzo.. 
Ale nic lepszego nie ma, a pomiędzy takim minidsp jest ogromna przepaść. 
To jakby z Altusów przenieść się na Franco Serblin Kathma.

Ten AD gra mega dobrze, niesamowicie przejrzyście. 
Nie robi brudu, nie kompresuje, nie odejmuje masy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kaviter napisał:

Słabo raczej bo gość nie żyje.

 

Rzeczywiście, zmarł dwa miesiące temu.

R.I.P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, essewissa napisał:

To minidsp jest na dirac live. Jest nawet pełna wersja z preampem i niezłym dac AKM. Jest coś lepszego obecnie z dsp, dac, wzmacniacz? Serio pytam bo się rozglądam nad czymś podobnym,  najchętniej właśnie dac, który mógłbym podłączyć do końcówki mocy. Niby jest jeszcze Nad c658, ale tam jakieś paździerzowe, stare Sabre siedzi. 

jesli szukasz to mam na sprzedaz wzmacniacz z dac i dsp zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.