Skocz do zawartości
IGNORED

DAC używany do ok 20kpln


emc_emc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łomatko! co się w tym wątku porobiło...miało być o dacach do 20k a jest o Łopatko, testowaniu wiarygodności #Szakovsky i Altusach. Panowie wróćcie na ziemie i do tematu. #Szakovsky jak się urządzi w waw-ce to już zadeklarowal że pozaprasza do siebie więc każdy kto się kulturalnie dogada może się spotkać i sprawdzić co tam zechce na własne oczy/uszy.

A z tymi testami daców to jest moim zdaniem tak, że jak ucho wyćwiczone to szybko jest w stanie wyłapać czy system (a szczególnie testowane urządzenie) brzmi dobrze czy nie. Problem jest z zachowaniem warunków ceteris paribus, także z tym że im wyższej klasy urządzenia się porównuje tym różnice są między nimi mniejsze i trudniejsze do wychwycenia - a więc czas potrzebny do stwierdzenia subiektywnego że urządzenia A jest lepsze od B może się wydłużyć znacząco - i o tym mówi @pmcomp i że czynniki psycho-fizjologiczne wprowadzają duży błąd do oceny. Pamięć ludzka też ulotna a siłą rzeczy w krótkim czasie obok siebie niewiele sprzętu w tej samej klasie można przetestować. Więc umiarkowanie w ocenach i dystans do sprawy jest jak najbardziej potrzebny, bo koniec końców decydują kryteria subiektywne i portfel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cd player to produkt schodzący. Oczywiście jakiś tam procent ludzi będzie słuchał cd, ale efekt skali jest druzgocący. W dającej przewidzieć się przyszłości rynek audio będzie należał do internetu. Wystarczy spojrzeć na pokolenie 16-25 lat, czego słuchają i na czym. A to oni są przyszłością rynku. Fizyczne nośniki będą ułamkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rochu napisał:

domorosłe analizy psychologiczne to raczej domena licznych nieudaczników życiowych tu się udzielających.

Oto zakamuflowany chamski atak personalny, który przedstawia autora wpisu w odpowiednim świetle.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, rochu napisał:

Akurat nie to. Z resztą domorosłe analizy psychologiczne to raczej domena licznych nieudaczników życiowych tu się udzielających.

To raczej kwestia estetyki. 

I braku dobrego smaku.

Myślę, że pomawianie kogoś, o coś nie mając absolutnie żadnych dowodów na cokolwiek, jest dużo bardziej niesmaczne. 
A odpowiadanie na pytania, nie jest chyba czymś złym. Było pytanie, to na nie odpowiedziałem. 

 

 

43 minuty temu, m4tech napisał:

Panowie może odpuśćmy sobie nagonki personalne, ja zmienię temat na bardziej twórczy, to że Chińczycy robią coraz lepsze dac i wpuszczają na rynek te nowe rzeczy najszybciej to jest dla mnie oczywiste i jasne, ale:

 

Dlaczego nie robią praktycznie w ogóle CD-playerów, sprawa wydaję się banalna jeśli ma się opracowany dac, czy ten popyt jest po prostu tak mały, że nie opłaca się tego im robić, w czym problem...?

Odpowiedz jest banalna. 
Nie opłaca się. 
Małe brandy pokroju Toppinga, SMSL etc etc. mają mała, kiepską markę, i są skierowane do "muzycznych geeków". 
Strefa CD to hiend, i sprzęty pokroju pionka czy onkyo. Po prostu nie ten target. 

40 minut temu, Airmike napisał:

Łomatko! co się w tym wątku porobiło...miało być o dacach do 20k a jest o Łopatko, testowaniu wiarygodności #Szakovsky i Altusach. Panowie wróćcie na ziemie i do tematu. #Szakovsky jak się urządzi w waw-ce to już zadeklarowal że pozaprasza do siebie więc każdy kto się kulturalnie dogada może się spotkać i sprawdzić co tam zechce na własne oczy/uszy.

A z tymi testami daców to jest moim zdaniem tak, że jak ucho wyćwiczone to szybko jest w stanie wyłapać czy system (a szczególnie testowane urządzenie) brzmi dobrze czy nie. Problem jest z zachowaniem warunków ceteris paribus, także z tym że im wyższej klasy urządzenia się porównuje tym różnice są między nimi mniejsze i trudniejsze do wychwycenia - a więc czas potrzebny do stwierdzenia subiektywnego że urządzenia A jest lepsze od B może się wydłużyć znacząco - i o tym mówi @pmcomp i że czynniki psycho-fizjologiczne wprowadzają duży błąd do oceny. Pamięć ludzka też ulotna a siłą rzeczy w krótkim czasie obok siebie niewiele sprzętu w tej samej klasie można przetestować. Więc umiarkowanie w ocenach i dystans do sprawy jest jak najbardziej potrzebny, bo koniec końców decydują kryteria subiektywne i portfel.

A zapraszam z otwartymi ramionami. Jak trzeba będzie to jakiś lepszy alkohol kupię. 
Oczywiście dobrodziejstwa pitne, po odsłuchu. Tak aby nie oszukiwać ? 

Różnice w DAC'ach są bardzo duże. Po pierwszych taktach możesz stwierdzić czy gra MSB czy dCS. To jak zastanawianie się, czy gra lampa czy Krell. To są jednak spore różnice. IHMO mniejsza różnica jest pomiędzy Denonem a Marantzem. 

A co do kolumn, to już w drzwiach można powiedzieć co i jak gra. Bo tam różnice są w konkretnych nawet dziesiątkach db. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Airmike napisał:

A z tymi testami daców to jest moim zdaniem tak, że jak ucho wyćwiczone to szybko jest w stanie wyłapać czy system

w porównaniu pomaga dobra a przeszkadza zła akustyka, dlatego niektórzy słuchają i porównują bez odkręcania volume i później tylko Lampi gra im muzykę ? 

ps. nie mam nic przeciwko słuchaniu po cichu BTW, ale dobry dac to również scena, przestrzeń itd, nie tylko barwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minutes ago, m4tech said:

w porównaniu pomaga dobra a przeszkadza zła akustyka, dlatego niektórzy słuchają i porównują bez odkręcania volume i później tylko Lampi gra im muzykę ? 

ps. nie mam nic przeciwko słuchaniu po cichu BTW, ale dobry dac to również scena, przestrzeń itd, nie tylko barwa

dobra akustyka ...to warunek konieczny aby w ogóle cokolwiek móc oceniać w audio.

Dac-i z regulacją głośności należy porównywać na tym samym poziomie wyjściowym (nie piszę że na 100% bo różne dac-i mają różne napięcia na wyjściu i oczywiście że nie cicho tylko najlepiej byłoby na "100%" dla porównań urządzeń które mają takie same napięcia max. na wyjściu... i z tym też jest kłopot bo często nie mają takich samych napięć max. a w ogóle to głośność całego systemu należy wyskalowac do tego samego poziomu  przed każdym testem porównawczym - porównania komponentów w systemie przy różnych poziomach głośności nie mają sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Airmike napisał:

dobra akustyka ...to warunek konieczny aby w ogóle cokolwiek móc oceniać w audio.

Dac-i z regulacją głośności należy porównywać na tym samym poziomie wyjściowym (nie piszę że na 100% bo różne dac-i mają różne napięcia na wyjściu i oczywiście że nie cicho tylko najlepiej byłoby na "100%" dla porównań urządzeń które mają takie same napięcia max. na wyjściu... i z tym też jest kłopot bo często nie mają takich samych napięć max. a w ogóle to głośność całego systemu należy wyskalowac do tego samego poziomu  przed każdym testem porównawczym - porównania komponentów w systemie przy różnych poziomach głośności nie mają sensu.

No niekoniecznie. To jest cecha DAC'a. 
Jak ściszysz to tracisz dynamikę, SNR ci spada. Z resztą, w większości znakomitej, DACi mają najniższy poziom THD na pełnej mocy. 
Tutaj już kwestia samej głośności, i np. ściszeniu wzmacniacza przez np. pasywne pre.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć te różnice w dac jakby wam poziomy głośności wyrównali. Generalnie do d... wątek jak cały hajend, Szakovsky pisze, że pomiary grają, później wyjeżdża z drogimi kablami, myli starego Daca Matrix quattro z nowym sabre pro, przy czym ten starszy gra lepiej. System się wiesza od czytania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem jeśli napięcia max na wyjściach są porównywalne to należy porównywać ustawione na 100% =-0dB. 

Nie jestem fanem stosowania pasywnych pre. Wiem że są dwa obozy, ja jestem akurat w tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, essewissa napisał:

Ja bym chciał zobaczyć te różnice w dac jakby wam poziomy głośności wyrównali. Generalnie do d... wątek jak cały hajend, Szakovsky pisze, że pomiary grają, później wyjeżdża z drogimi kablami, myli starego Daca Matrix quattro z nowym sabre pro, przy czym ten starszy gra lepiej. System się wiesza od czytania...

Gdzie pomyliłem Matrixa Quattro z Sabre Pro? 
Pomyliłem Pro z Pro MQA. Myślałem, że to jest to samo, tylko z dodanym dekodowaniem MQA. 
Quattro to ja mam w domu, niestety tylko Matrixa (audi tez byłoby spoko). 

I nie widzę korelacji z tym, że pomiary grają (bo coś jednak muszą pokazywać) i drogimi kablami. 
Pomiary trzeba potrafić czytać, a nie każde pomiary da się tak łatwo odszukać, ani nawet wykonać. Kable się bardzo trudno mierzy, poza oczywiście, normalnymi parametrami jak rezystancja czy indukcyjność. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest takie proste - dac trzeba podpinać przez pre i nie każdy dac zagra z każdym pre (tak samo jak z integrami), i nie każde pre wysteruje odpowiednio każdą końcówke mocy. Gra zawsze cały tor wraz z pomieszczeniem i ja mimo że mam dosyć małe doświadczenie w budowaniu toru stereo (wcześniej miałem dużo różnych zestawów słuchawkowych) wiem że najgorsze jest wydawanie zbyt szybkich opinii bo sam już się wiele razy pomyliłem co do urządzenia nawet mając je chwile w posiadaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubie cyfrowej regulacji głośności, może technicznie w obecnych aplikacjach ESS'a jest OK w porównaniu z tym co było 10 lat temu ale jednak wolę analogowy potencjometr. Nie wierze takim sprzętom, jeśli głośność zresetuje powiedzmy na 100/100 albo DACowi coś odbije i puści szum na wyjściu, słyszałem już takie akcje z DacMagiciem i starym Krellem 32 (pasukdny DAC zresztą).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marek.S napisał:

Osobiście nie lubie cyfrowej regulacji głośności, może technicznie w obecnych aplikacjach ESS'a jest OK w porównaniu z tym co było 10 lat temu ale jednak wolę analogowy potencjometr. Nie wierze takim sprzętom, jeśli głośność zresetuje powiedzmy na 100/100 albo DACowi coś odbije i puści szum na wyjściu, słyszałem już takie akcje z DacMagiciem i starym Krellem 32 (pasukdny DAC zresztą).

Znam historie jak ludziom przestawała działać cyfrowa regulacja głośności przy klasie D i potężnym AB. Nawet znam taki przypadek. Wymiana głośników ponad dyszkę ? Bardzo głośna sekunda, i dosyć droga ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raz, szczególnie jeśli byłyby to jakieś vintage horny, chociaż nawet obecne kolumny na diamentach czy ceramikach są ekstremalnie drogie w naprawie. Poza tym po jednej takiej akcji straciłem wiarę w cyfrowe regulacje. Między innymi dlatego od lat nie mam już wzmacniaczy lampowych gdzie lampy kończą żywot z fajerwerkami a już szczególnie w OTLach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marek.S napisał:

To raz, szczególnie jeśli byłyby to jakieś vintage horny, chociaż nawet obecne kolumny na diamentach czy ceramikach są ekstremalnie drogie w naprawie. Poza tym po jednej takiej akcji straciłem wiarę w cyfrowe regulacje. Między innymi dlatego od lat nie mam już wzmacniaczy lampowych gdzie lampy kończą żywot z fajerwerkami a już szczególnie w OTLach.

No akurat tutaj była sytuacja z c168 i c25 od accutona. 

Dlatego u mnie DAC ląduje na khozmo. Bezpieczny, 60step, pilocik, praktycznie nie ma barwy. Czego chcieć więcej? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, essewissa napisał:

Ja bym chciał zobaczyć te różnice w dac jakby wam poziomy głośności wyrównali.

Tak mogą pisać tylko ludzie o słabym słuchu i w dodatku sądzący, że jak sami nie słyszą, to nikt nie może...skąd ja znam takie postawy... ?

4 godziny temu, Marek.S napisał:

Osobiście nie lubie cyfrowej regulacji głośności

Ja w słabym DAC też nie lubię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość mushi

(Konto usunięte)

Dla zainteresowanych kupnem Terminatora, pisałem ostatnio dla jaj na ASR w temacie Denafripsa, i otrzymałem taką oto odpowiedź:

 

Before you consider sending your money overseas to buy a Terminator (or anything from Denafrips) take a look at this video made by Mike Powell, the former US dealer/distributor for Denafrips.

 

W skrócie: przepłacicie (realna cena to 1800~2000$), możliwe problemy z reklamacją (zdarza się brak numeru seryjnego) oraz zła karma. Sami oceńcie.

 

Więc jak ktoś wrażliwy, to Denafripsowi mówimy:

                                                                             Bite my shiny metal ass!!!

terminator.thumb.jpg.cbb6a122a9e9ccc9ffef798035a45b8f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co słychać w temacie testu dCS & Audio Note przeciwko młodemu, gniewnemu Chinolowi ???

Pytam bo coś ucichło w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mushi napisał:

Dla zainteresowanych kupnem Terminatora, pisałem ostatnio dla jaj na ASR w temacie Denafripsa, i otrzymałem taką oto odpowiedź:

 

Before you consider sending your money overseas to buy a Terminator (or anything from Denafrips) take a look at

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) made by Mike Powell, the former US dealer/distributor for Denafrips.

 

W skrócie: przepłacicie (realna cena to 1800~2000$), możliwe problemy z reklamacją (zdarza się brak numeru seryjnego) oraz zła karma. Sami oceńcie.

 

Więc jak ktoś wrażliwy, to Denafripsowi mówimy:

                                                                             Bite my shiny metal ass!!!

terminator.thumb.jpg.cbb6a122a9e9ccc9ffef798035a45b8f.jpg

 

To ile przepłacamy u dCSa kupując DAC za $40 tysięcy, $35 tyś przebitki? Ogólnie na ASR DACi R2R a już szcególnie NOSy są rugane. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Marek.S napisał:

To ile przepłacamy u dCSa kupując DAC za $40 tysięcy, $35 tyś przebitki? Ogólnie na ASR DACi R2R a już szcególnie NOSy są rugane. 

? świetny argument. Pozostała więc już tylko kwestia gwarancji i karmy. Podejrzewam że dCS lepiej płaci swoim pracownikom, no chyba że składa swoje DACi w Chinach, a składa?

Zauważ, że wideo nie jest kręcone przez jednego z forumowiczów ASR tylko przez byłego dystrybutora Denafripsa na USA. A że na ASR jadą po wszystkim co ma h....e pomiary to inna bajka. Poza tym Denafrips wypada na ASR dobrze a na superbestaudiofriends ekstremalnie dobrze...

Edytowane przez mushi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i co słychać w temacie testu dCS & Audio Note przeciwko młodemu, gniewnemu Chinolowi ???
Pytam bo coś ucichło w temacie.
Miałem w domu już tego młodego gniewnego. W swojej cenie jest to bardzo fajne granie ale killerem do 10000zl bym tego nie nazwał. Poza tym brak mu czegoś co ma mój aktualny przetwornik i ciężko mi z tego zrezygnować nawet przy takiej różnicy w cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
2 godziny temu, MarcinGD napisał:
3 godziny temu, pmcomp napisał:
No i co słychać w temacie testu dCS & Audio Note przeciwko młodemu, gniewnemu Chinolowi ???
Pytam bo coś ucichło w temacie.

Miałem w domu już tego młodego gniewnego. W swojej cenie jest to bardzo fajne granie ale killerem do 10000zl bym tego nie nazwał. Poza tym brak mu czegoś co ma mój aktualny przetwornik i ciężko mi z tego zrezygnować nawet przy takiej różnicy w cenie.

Tak, tylko że Twoje uszka mogą być ? zardzewiałe.

W tym porównaniu naszym lewym Złotym Uszkiem jest...(werble)...@pmcomp

Natomiast Prawym Złotym uszkiem jest...(werble)...@#Szakovsky

Prawe Złote Uszko właśnie zostało wywołane, więc zobaczymy, może niebawem się odezwie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko że Twoje uszka mogą być  zardzewiałe.
W tym porównaniu naszym lewym Złotym Uszkiem jest...(werble)...[mention=5886]pmcomp[/mention]
Natomiast Prawym Złotym uszkiem jest...(werble)...[mention=67658]#Szakovsky[/mention]
Prawe Złote Uszko właśnie zostało wywołane, więc zobaczymy, może niebawem się odezwie...
 
Problem jest dużo bardziej skomplikowany. Pomiary pomiarami, ale efekt końcowy musi się podobać nam. Dla przykładu taki schiit yggdrasil, który ma wielu zwolenników, a w pomiarach wyszedł nie tak jak powinien na wiadomym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toppinga D90 nie ma, bo koronawirus. 
Ciężko zrobić test, jeżeli produktu nie ma. Nawet nie wiem czy już go zaczęli produkować masowo. 
Podobno ma być pod koniec marca. 

Jak już wcześniej mówiłem. DAC to rzecz newralgiczna. 
DAC potrafi zweryfikować cały system. 
Jak wrzucisz dobrego DACa, załóżmy MSB (już aby nie było żadnych wątpliwości) i ci nie zagra, to nie wina MSB, a tego, że ma się system z czapy. 
I ultra systemów z czapy znam na pęczki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli mój system z czapy gra tylko z drogimi przetwornikami. To dużo wyjaśnia dlaczego d90 się w nim nie wpasował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarcinGD napisał:

Aha czyli mój system z czapy gra tylko z drogimi przetwornikami. To dużo wyjaśnia dlaczego d90 się w nim nie wpasował.

Tego nie powiedziałem. 
Chodzi mi o to, że dobry dac, taki obiektywnie dobry DAC pokazuje sam w sobie błędy w zbudowanym systemie. Bo to DAC może być najlepszym elementem z całego toru, najbardziej doskonałym.
A jeżeli ukrywamy wady kolumny, wzmaka, pre etc. wadami DACa... To efekt raz, że mamy taki sobie, to dwa, jak damy za dobry element, to cała wizja legnie w gruzach. 

 

 

Teraz, Moontan napisał:

Zna bo sam je sprzedaje?????

Nie wiedziałem, że pracuje w Audiofaście. 
Chyba mnie zwolnią za szkalowanie połowy marek, takich jak Wilson, tańsze dCSy, Dan... 
Ajj, ciężkie życie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle. Ten przetwornik w swojej cenie jest rewelacyjny, ale hype jaki jest na niego nakręcany wychodzi w tym temacie i nie tylko trochę za daleko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi

(Konto usunięte)
17 minut temu, MarcinGD napisał:

Aha czyli mój system z czapy gra tylko z drogimi przetwornikami. To dużo wyjaśnia dlaczego d90 się w nim nie wpasował.

Pochwal się Marcin może na czym grasz, bo w Twojej zakładce O mnie nic nie znalazłem. To może nam trochę wyjaśni.

12 minut temu, Moontan napisał:

Zna bo sam je sprzedaje?????

Powiedz mi, w jakim miejscu @#Szakovsky sprzedaje te Toppingi? To jest strona internetowa? Jakiś salon audio? W jakim mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.