Jump to content
Studio16Hertz

Świat testów bez cenzury

Recommended Posts

6 godzin temu, Miroslav1 napisał:

....też przeczytałem....powiem tak...i88 + m40.2 to jak dobrze  zgrane i wspierające się małżeństwo ;-)...co prawda Szymon miał m40.1 ale i m40.2 nie ma idealnego basu, jest lepszy bardziej zwarty i nie tak obszerny/zwalisty jak w m40.1....w tym połączeniu duże znaczenie ma CD Jadis.....Orphee z Telefunkenami ECC802S na pokładzie robi bardzo dobrą robotę....do tego dobre i odpowiednie kable + podstawki antywibracyjne i mam złożony system ;-).....wracając jeszcze  na  chwilę do recenzji i88.....ta integra jak na wzmacniacz lampowy  ma naprawdę bardzo dobry bas i moim zdaniem właśnie w tym zakresie mógłby zawstydzić  niejeden wzmacniacz (integrę) tranzystorowy i to z tych mocnych.....

Miro,po jakiego wuja Ty się Bracie tłumaczysz? Co to ma za znaczenie, co tam sobie Szymek naklepał na swoim blogu? Masz kapitalny sound,świetny sprzęt i jeszcze lepszą muzykę.Miej na te wszystkie bzdety wywalone. Luz Brother.

• Like 1

Nie jest to wcale dobre rozwiązanie dla AS. G.Rogala czy ktoś inny nie zbiedniej akurat od tych 200 zł miesięcznie do czego tak nakłaniacie moderację, a dzieje się coś przeciwnego.

Bardziej chodziło mi o to żeby reklamy wykluczyć z forum. Forum to forum a biznes to biznes.
Przypinanie wątków komercyjnych na forum to wg mnie tylko szkodzi forum.
Jest np zakładka "Magazyn" to co stoi na przeszkodzie żeby zrobić w tym samym miejscu zakładkę "Wątki sponsorowane".?
Dodadkowo płatną usługą mogły by być linki do danej reklamy w każdym z wątków forumowych (i tak jest tam pełno reklam).
Druga opcja to wykupić bloga. Kosztuje grosze. LINKI DO BLOGA nie na zasadzie jak w tym wątku. Banery w wątkach na forum. Płacisz za ilość banerów. To tyle jeśli chodzi o biznes.

1 minutę temu, piorasz napisał:

Bardziej chodziło mi o to żeby reklamy wykluczyć z forum. Forum to forum a biznes to biznes.
Przypinanie wątków komercyjnych na forum to wg mnie tylko szkodzi forum.
Jest np zakładka "Magazyn" to co stoi na przeszkodzie żeby zrobić w tym samym miejscu zakładkę "Wątki sponsorowane".?
Dodadkowo płatną usługą mogły by być linki do danej reklamy w każdym z wątków forumowych (i tak jest tam pełno reklam).
Druga opcja to wykupić bloga. Kosztuje grosze. LINKI DO BLOGA nie na zasadzie jak w tym wątku. Banery w wątkach na forum. Płacisz za ilość banerów. To tyle jeśli chodzi o biznes.

Do takiej zakładki pies z kulawą nogą nie wejdzie. To tak jakbyś chciał zrobić kanał telewizyjny z samymi reklamami. Musisz niestety przerywać film, aby tak reklamę włożyć. Są na to odpowiednie przepisy ile sekund mogą trwać takie przerwy. Jeśli ma zarobić AS, a wierze, że takie są Twoje intencje, to niestety musi to być wynikiem porozumienia i kompromisu pomiędzy autorem treści, a zarabiającym na reklamach. Dlatego handlowcy wolą udawać zwykłych userów, bo ludzie intuicyjnie nie wierzą sprzedawcom. Najciekawsze w tym jest zawsze, że każdy podkreśla, że na niego reklamy i sponsorowane recenzje nie działają, ale i tak je czyta i coś zawsze z tego w głowie zostaje 🙂

56 minut temu, Roxi napisał:

Zaproście pana Pacułe

Jakiego recenzenta???? 

Proszę cię, zlituj się błagam.

• Like 1
  • Haha 1

,,Im więcej wiesz tym więcej masz pytań i coraz trudniej uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi”

Do takiej zakładki pies z kulawą nogą nie wejdzie. To tak jakbyś chciał zrobić kanał telewizyjny z samymi reklamami. Musisz niestety przerywać film, aby tak reklamę włożyć. Są na to odpowiednie przepisy ile sekund mogą trwać takie przerwy. Jeśli ma zarobić AS, a wierze, że takie są Twoje intencje, to niestety musi to być wynikiem porozumienia i kompromisu pomiędzy autorem treści, a zarabiającym na reklamach. Dlatego handlowcy wolą udawać zwykłych userów, bo ludzie intuicyjnie nie wierzą sprzedawcom. Najciekawsze w tym jest zawsze, że każdy podkreśla, że na niego reklamy i sponsorowane recenzje nie działają, ale i tak je czyta i coś zawsze z tego w głowie zostaje

Intencje powiadasz.. :) Moich intencji nigdy nie ukrywałem. Drażni mnie to, że branża panoszy się w wątkach forumowych. Używa wszystkich możliwych sztuczek aby omotać przyszłego klienta. Do niedawna Moderacja pomagała branżystą w tym haniebnym procederze poprzez usuwanie niewygodnych dla branży postów. Jednym słowem branża rządziła na forum a nieświadomi (takich jest dużo na forum) połykali haczyk. Co do zysków z samego forum nic mi do tego - sam wsponiałeś wyżej o tym, więc przedstawiłem swój szkic. I nie mów mi, że nie stać na to branżystów bo stać. Wystarczy zobaczyć na ceny audio. A jeśli nie stać takiego G. R. to niech wykleja na słupach ogłoszenia - co mnie to...

Wg mnie Właściciel tego forum za bardzo się cacka w tej sprawie. To jest największe takie forum w Polsce. Niech je sprzeda to się przekona ile nowy właściciel możne zarobić.

Czytując inne fora w tym zagraniczne nie spotkałem się jeszcze z taką formą reklamy jaka panuje na AS.

20 minut temu, piorasz napisał:

Co do zysków z samego forum nic mi do tego - sam wsponiałeś wyżej o tym, więc przedstawiłem swój szkic. I nie mów mi, że nie stać na to branżystów bo stać. Wystarczy zobaczyć na ceny audio. A jeśli nie stać takiego G. R. to niech wykleja na słupach ogłoszenia - co mnie to...

Niestety Pani Piotrze tak to nie działa. Penie "Pan Rogala" sprzedał dzięki temu forum wiele kolumn, ale napisał tutaj tysiące postów i ściągnął setki osób na to forum. A.S. zarobiło na tych użytkownikach emitując im reklamy itd. Grzegorz napisał dziesiątki wartościowych rzeczy o których mało kto miał pojęcia. Tak więc interes był obustronni korzystny. O tym również nie należy zapominać, bo teraz jest takie ciśnienie przesadne na hejt na Studio16 Hertz...