Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór źródła


Bacziwo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2020 o 07:58, Bezlitosna Niusia napisał:

Choć sam słucham przeważnie z winyli, radzę uczciwie i szczerze - gdy nie masz kilkudziesięciu/kilkuset winyli na początek, lub nie masz dostępu do stosunkowo niedrogich płyt z epoki - nie wchodź w tę zabawę.

Kompakty - jak najbardziej, zwłaszcza, że tanieją z dnia na dzień.

 

Na tych różnych tidalach i innych plikach się nie znam. I'm too old for this shit ?.

przyjme za darmo,lub za bezcen kazda ilosc plyt CD,HDCD,DVD audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na "jarmarek" przy Port de Clignancourt w kazdą sobotę, niedzielę i poniedziałek. Tam kupuję winyle po 2 euro, a kompakty po 1 lub taniej.

Często "pieczątki".

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sine Metu napisał:

A w nowym D2 nadal Wolfson WM8741

To chyba niedobrze, prawda? D2 to najtańszy Lumin, chociaż i tak dziwne, że wsadzają tam taką biedę. Droższy t2 ma już sabre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, essewissa napisał:

To chyba niedobrze, prawda? D2 to najtańszy Lumin, chociaż i tak dziwne, że wsadzają tam taką biedę. Droższy t2 ma już sabre.

Nie słuchaj oczami, tylko uszami 

Nie zdajesz sobie sprawy jak można spierniczyć 9038pro, nawet tanie chińczyki mają tą kość, i co z tego...

Chyba że lubisz rzeźnię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2020 o 03:58, McGyver napisał:

Analog nie jest żadnym gwarantem jakości.

Pod względem osiągalnej jakości dźwięku to nie jest żadna inna bajka. Za to pod względem sposobu obsługi i potrzebnego zaangażowania, to i owszem.  Jestem zdania że satysfakcjonujące rezultaty brzmieniowe z winylu osiąga się tylko wtedy gdy winyl uczyni się swoim sposobem na życie. Bo można osiągnąć świetny dźwięk z analogu, ale jest to o wiele kosztowniejsze niż osiągnięcie klasowego dźwięku z cyfry, wymaga też o wiele więcej specjalistycznej wiedzy, czynności obsługowych i konserwacyjnych oraz staranności. Bez sporej wiedzy, ogromnej dozy zaangażowania i sporej gotówki można się tylko zniechęcić do winylu.  Uważam że nie warto "rozmieniać budżetu na drobne", lepiej w ramach posiadanego budżetu skupić się na zbudowaniu jak najlepszego toru dla cyfry.

Nie "CD+ płyty" tylko DAC do wszystkich źródeł cyfrowych plus CD transport (czytnik płyt CD) podłączony do DAC. Jeżeli podstawą dla toru cyfrowego uczynisz dobry DAC, to będziesz mógł korzystać zarówno z plików, streamingu jak i płyt CD. Nie wiem skąd pogląd że można albo nośniki fizyczne, albo pliki lub streaming, przecież można to wszystko zgrabnie połączyć. A kolekcjonowanie płyt CD jest IMHO równie fajne jak kolekcjonowanie winyli.  Wiem coś o tym, obecnie posiadam kolekcje ok. 2000 płyt CD i kilkaset winyli. Powiększanie kolekcji winyli zarzuciłem już parę lat temu, natomiast kolekcja CD wciąż rośnie. W moim systemie pracuje dobry DAC do którego mam podłączony CD transport oraz odtwarzacz strumieniowy po cyfrze (sam strumieniowiec po analogu gra tragicznie). Jeżeli chodzi o USB, to dobre USB nie jest złe. Owszem, istnieją na rynku kiepskie rozwiązania, ale to ne przekreśla całego formatu. Należy po prostu unikać słabych urządzeń.
A tor analogowy IMHO warto budować jedynie w przypadku gdy już się posiada kolekcję przynajmniej kilkuset wartościowych i interesujących płyt winylowych. A i w takim przypadku budowanie taniego toru analogowego nie ma za bardzo sensu, bo dźwięk nie będzie satysfakcjonujący.
Budowanie kolekcji winyli od zera w obecnych czasach IMHO nie ma ani uzasadnienia jakościowego ani uzasadnienia ekonomicznego.

Nawet gdy ludzie się tu podzielą własnymi doświadczeniami, to i tak będą one zabarwione pewną dozą subiektywizmu. Niemniej, im więcej padnie tu opisów własnych doświadczeń, tym łatwiej będzie wyciągnąć jakieś wnioski. 
Proponuję też byś nie ograniczał się do wizyt w sklepach. Spróbuj umówić się na odsłuchy z kimś kto ma już zbudowany system. Będziesz wiedział co da się osiągnąć w domowych warunkach. 
Sądzę że mój domowy system spełniałby Twoje oczekiwania brzmieniowe, więc na początek zapraszam do mnie na kawę, odsłuch i pogawędkę.

Tak czułem, że ten analog to nie do końca dobry pomysł w moim przypadku. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź i zaproszenie. Sądzę, że skorzystam. Namiary mam na stronie. Możesz polecić jakieś przyzwoite transporty CD?

 

W dniu 18.01.2020 o 07:58, Bezlitosna Niusia napisał:

Choć sam słucham przeważnie z winyli, radzę uczciwie i szczerze - gdy nie masz kilkudziesięciu/kilkuset winyli na początek, lub nie masz dostępu do stosunkowo niedrogich płyt z epoki - nie wchodź w tę zabawę.

Kompakty - jak najbardziej, zwłaszcza, że tanieją z dnia na dzień.

 

Na tych różnych tidalach i innych plikach się nie znam. I'm too old for this shit ?.

Przekonałeś mnie ?

 

W dniu 18.01.2020 o 08:32, xajas napisał:

Winyl to zadna „inna bajka“, to w Twoim wypadku poddanie sie wplywowi mody i wyrzucone pieniadze.

 

Pominales kilka elementow, ktore w znacznie wiekszym stopniu wplywaja na zmiane / upgrade dzwieku, niz te wszystkie dotychczasowo uwzglednione:

- akustyka pomieszczenia/adaptacja (jesli masz ta wolnosc/mozliwos i nie jestes za bardzo ograniczony)

- glosniki/subwoofer

- DSP pozwalajacy docelowo ksztaltowac/korygowac reprodukcje zgodnie z wlasnymi oczekiwaniami (np. Twoje „cieple, geste, nie wypchniete srednie“emoji3.png) i akustyka Twojego pomieszczenia

 

 

BTW.

„Cieple“ to raczej zakres basu, a „geste“ to w moim zrozumieniu przeciwienstwo do „nie wypchane“.

 

Ale to wzystko mozesz ksztaltowac i wyprobowac za pomoca DSP, i to juz nawet teraz i to za darmo.

Poniewaz uzywasz PCta jako zrodlo, mozesz zainstalowac EqualizerAPO i zobaczyc, co juz teraz mozesz wyciagnac z twojego systemu i pomieszczenia.

A jesli jestes gotow zrobic jeszcze jeden krok dalej, to zainwestuj 100€ w UMiK-1 i troche czasu w zapoznanie sie z programem REW. To ci pomoze zrozumiec wiele ciekawych zjawisk audio i zoptymalizowac aktualny albo przyszly setup. Jesli masz troche pojecia o akustyce (albo chcesz je zdobyc) i potrafisz poslugiwac sie PCtem, to sa to najlepiej zainwestowane 100€.

 

 

 

Chętnie się pobawię korekcją i programami, które wymieniłeś. Kiedyś testowałem Lyngdorf TDAI-2170 wraz z jego korekcją pomieszczenia. Rezultaty całkiem ciekawe, ale ogólne granie tego wzmacniacza nie w moim klimacie.

 

W dniu 18.01.2020 o 08:58, Q21 napisał:

Może warto byłoby skupić się na systemie dzielonym i upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. Zważywszy na Twoje preferencje Hegel hd12 lub Topping d70 powinny przypaść Ci do gustu. Do tego proponuję dokupić streamer taki jak Pro-ject stream box s2 Ultra lub Primare np5 prisma. Primare nieco cieplejszy ale posiada mniejsze wzmocnienie i jest około 25% cichszy względem Pro-ject. Do tego możesz zakupić transport CD i tutaj powinien się sprawdzić Cambridge Audio CXC. Do tego jeszcze kable i reszta zostaje na abonament Tidal i płyty CD.

Jest dostępny Topping D90 w waszym salonie?

W dniu 18.01.2020 o 09:40, muda44 napisał:

Ja bym zrobił inaczej .

Tego Denona sprzedał , dopłacił do używanego Accuphase E-260 a reszta dopiero na źródło . 

Accuphase mi się bardzo podobają z wyglądu, jednak żadnego nie słuchałem. Chętnie go kiedyś sprawdzę, ale póki co zostaje Denon. Lubię go. To w miarę świeży zakup. Polecasz jakieś transporty CD? Wiem z innych wątków, żę Marantz CD52. Coś jeszcze?

 

 

Podoba mi się pomysł CD transport + Tidal transport + DAC.

Czy zwykły PC może być dobrym transportem dla Tidala?

Ktoś z was słuchał tych DAC'ów: Audio GD Master 7, Black Dragon, Topping D70?

Zna ktoś jakiegoś DACa o sygnaturze Hegla HD12 tylko lepszego? Oczywiście w moim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bacziwo napisał:

Możesz polecić jakieś przyzwoite transporty CD?

Budżet na CD transport?

4 minuty temu, Bacziwo napisał:

Czy zwykły PC może być dobrym transportem dla Tidala?

Na początek i owszem, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.

6 minut temu, Bacziwo napisał:

Ktoś z was słuchał tych DAC'ów: Audio GD Master 7, Black Dragon

Słuchałem Black Dragona. Nie spodobał mi się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bacziwo napisał:

Zna ktoś jakiegoś DACa o sygnaturze Hegla HD12 tylko lepszego? Oczywiście w moim budżecie.

Owszem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet na transport CD to taki żeby nie był wąskim gardłem dla daca na poziomie Hegla bądź tego lepszego ? Nie wiem 4000 zl?

16 minut temu, tomek7776 napisał:

mark levinson No 31.5

Cena samego transportu przekarcza budżet na całość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bacziwo napisał:

 

?

Accuphase mi się bardzo podobają z wyglądu, jednak żadnego nie słuchałem. Chętnie go kiedyś sprawdzę, ale póki co zostaje Denon. Lubię go. To w miarę świeży zakup. Polecasz jakieś transporty CD? Wiem z innych wątków, żę Marantz CD52. Coś jeszcze?

 

 

Przykro mi że Cię rozczaruje ale ten Denon to bardzo słabo grający wzmacniacz . Poprzednik 2020AE był znacznie lepszy a Accuphase E-260 masakruje go pod każdym względem .

Poważnie , sprzedaj , dołóż cześć tej sumy i kup E-260 . 

Do tego Denona źródło za 20 000 niewiele da . Piękny jest ale szkoda inwestować w źródło jak wszystko szlak trafi we wzmacniaczu .

Lada chwila wystawie aukcje Pioneera PD-30AE który po modyfikacji jako transport gra znacznie lepiej od każdego transportu jaki miałem a było ich trochę z wysokich pozycji rankingów .

Nie pchaj się w stare transporty gdzie lasery kosztują kupę kasy a i elektronika w zasadzie już tylko działa bo też się zużywa .

 

Ten Pioneer + Chord 2qute i jakaś Malina + Accuphase E-260 i wskoczysz na bardzo wysokim poziom .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz racji,do topowych transportow zawsze kupisz laser,max 2000zl,co do elektroniki,to sprawa przegladu,porzadnego przegladu zalatwia sprawe.

mam ,uzywam wiem co pisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, muda44 napisał:

Przykro mi że Cię rozczaruje ale ten Denon to bardzo słabo grający wzmacniacz . Poprzednik 2020AE był znacznie lepszy a Accuphase E-260 masakruje go pod każdym względem .

Accu jest 2 razy droższy wiec wiadomo, że powinien być lepszy. Dla mnie Denon w swojej cenie to bardzo dobry wzmak. Ale rozumiem, że komuś nie podszedł. Mi też nie pasowało kilka polecanych i nagradzanych produktów. Np. Chord 2qute, ma wysuniętą do przodu średnicę co mnie męczyło po czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomek7776 napisał:

nie masz racji,do topowych transportow zawsze kupisz laser,max 2000zl,co do elektroniki,to sprawa przegladu,porzadnego przegladu zalatwia sprawe.

mam ,uzywam wiem co pisze.

To jest Twoje zdanie . W tym roku mija 20 lat jak zajmuje się transportami CD i odtwarzaczami CD w roli transportu . Od lat ludzie do mnie piszą i dzwonią z takimi problemami ...

Wypożycz sobie nawet fabrycznego PD30AE i sam oceń czy warto wydawać tysiące na minę która wcześniej czy później wybuchnie i trzeba będzie utopić tysiące z niewiadomą czy to będzie działać .

1 minutę temu, Bacziwo napisał:

Accu jest 2 razy droższy wiec wiadomo, że powinien być lepszy. Dla mnie Denon w swojej cenie to bardzo dobry wzmak. Ale rozumiem, że komuś nie podszedł. Mi też nie pasowało kilka polecanych i nagradzanych produktów. Np. Chord 2qute, ma wysuniętą do przodu średnicę co mnie męczyło po czasie.

To zrozumiałe że bronisz ten wzmacniacz . Używany w idealnym stanie E260 kupisz za około 12000zl więc dołożysz około 5000 do tego Denona po jego sprzedaży a zostanie 5000zl na źródło . W tej cenie jak nie Chord to kupisz Resolution Audio Opus 21 który jako odtwarzacz CD ma bardzo dobry DAC więc Malina czy inny plikograj jako transport za parę stów i masz komplet .

Ten Chord jest bardzo dobry ale gra system z kablami włącznie więc trzeba to wszystko dopasować .

Podsumowując. Ładowanie dychy w źródło do tego Denona to moim zdaniem strata pieniędzy bo masz na wyciągnięcie ręki znacznie lepszy sprzęt .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze,ze sie od 20lat tym zajmujesz,ciesze sie.

ale nawet Ty nie musisz we wszystkim sie orientowac,a co z najwyzszej polki trafilo do Ciebie?

ja od 40 lat bawie sie w audio,od 1985r uzywam Cd,i z kazdym nowym urzadzeniem,z wyzszej polki slychac roznice,nawet obecnie zamiast No37 wpialem w system cos z moich poprzednich urzadzen,i niestety,,,,dzwiek sie zdegadowal,do dobrego czlowiek szybko sie przyzwyczaja.

TEN TON z wroclawia chyba ma na codzien doczynienia z wysokiej klasy sprzetem,starszym,lecz deklasujacym obecny tzw hi end

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomek7776 napisał:

to dobrze,ze sie od 20lat tym zajmujesz,ciesze sie.

ale nawet Ty nie musisz we wszystkim sie orientowac,a co z najwyzszej polki trafilo do Ciebie?

Najwyższej nie miałem ze względu na stan tych urządzeń i ceny za nie . Kiedyś kosmos cenowy a dzisiaj urządzenia z ogromnymi przebiegami .

Nie orientuję się we wszytkam ale akurat orientuję się gdzie można wpaść na kosztowną mine .

 

Z typowych , swoich transportów miałem : Wadia WT3200, TEAC VRDS T1, Tag McLaren CDT20R, Theta Data Basic , AVM CD1 w wersji Plus .

ML390 którego mieliśmy potestować przyjechał z właścicielem i padł w podróży, później miał problem z jego naprawą ...

 

Pioneer 30AE jest od nich lepszy . Ba! Koledzy spięli go porządną cyfrówką z 2Qute i w systemie 1:1 zagrało to lepiej od CD Maca za 35000zł.

Mi to wystarczy i zainwestowałem w porządna listwę + sieciówki . To się nie popsuje a podnosi jakość brzmienia systemu.

Jak się kiedyś ten Pioneer  zepsuje tak że nie da się go naprawić to nie będzie żal stracić tego tysiaka z haczykiem .

 

A teraz nie żal go tłuc od rana do wieczora a nie myśleć że mam w transporcie laser który tysiące kosztuje ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padl?

nigdy nie mozna wlaczac sprzetu po transporcie,zanim nie osiagnie temperatury pomieszczenia,moze sie po transporcie w zimne dni skondensowac wilgoc,wewnatrz na elementach.

to stara zasada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomek7776 napisał:

padl?

nigdy nie mozna wlaczac sprzetu po transporcie,zanim nie osiagnie temperatury pomieszczenia,moze sie po transporcie w zimne dni skondensowac wilgoc,wewnatrz na elementach.

to stara zasada.

Latem jak jest ponad 30 za oknem ?

?

Zostawmy to , to nie wątek o tym ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje, że tak tani cd jakim jest Pioneer pd 30 ae jest dobrym transportem? Czemu nie 50 albo 70 lub inny cd? Co go wyróżnia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bacziwo napisał:

Co powoduje, że tak tani cd jakim jest Pioneer pd 30 ae jest dobrym transportem? Czemu nie 50 albo 70 lub inny cd? Co go wyróżnia?

Jest porządnie zrobiony , w środku to przepakowany Onkyo o którym jest masa informacji w sieci .

PD-50 znam na wylot bo je od dawna modyfikuje . Nie jest lepszy a jako transport jest dobry ale nie tak dobry .

10 minut temu, tomek7776 napisał:

to jest subiektywna ocena kolegi muda44,tylko i wylacznie.

 

Pisałem że nie tylko moja a kilku osób korzystających z drogich systemów .

Jest tak tani że nic nie stoi na przeszkodzie żeby samemu wypożyczyć i sprawdzić jak nawet fabryczna wersja się sprawuje .

Rozdzielczością masakruje wszystko co do tej pory miałem .

Pamiętamy o porządnej sieciówce . U mnie z Oyaide GPX-RE V2 idealnie się zgrywa .

Jako coax Audioquest Carbon .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieciowka drozsza od zrodla,3 razy?

coax tez raczej. nie tani z 700?

a na czym polegaja Twoje modyfikacje,patrzylem na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek7776 napisał:

sieciowka drozsza od zrodla,3 razy?

coax tez raczej. nie tani z 700?

a na czym polegaja Twoje modyfikacje,patrzylem na allegro.

Warto taki kabel wpiąć , coax to samo jak i porządna listwa a temat modyfikacji to nie temat tego wątku ?

Wypożycz w sklepie 30AE , posłuchaj , oceń i wtedy możemy porozmawiać na ten temat ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tomek7776 napisał:

nie cofam sie w postepie,wybacz.

ten poziom przerabialem z 25lat temu.

 

25 lat temu nie było PD-30AE .

Ja miałem już te haj endy za chore pieniądze a Ten Ton o którym wspomniałeś znam . Byłem osobiście po Accuphase DP-400 i słuchałem ML z drogą końcówką , drogimi kolumnami ... Później Accuphase T-108 ...

Zamówiłem też E-550 ale się nie doczekałem .

Jak już jestem przy Accuphase to bardzo lubię budowę tego sprzętu ale nawet DP-75 dzisiaj oddaje pola innym konstrukcją a co ciekawe w roli transportu CD najlepiej wypada najtańszy z tamtej serii DP-55 . Wszystkie trzy ( i nowsze jak DP400 i 510 ) łącznie z DP-65 miałem .

Patrząc przez pryzmat ceny czy wagi sprzętu można zagonić się w ślepą uliczkę .

Dla mnie top budowy odtwarzaczy CD to Sony serie 5 i 7 niestety tylko wyglądają , bezkompromisowa budowa ale to nie gra .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd sony 5,7 ,Svobode przerabialem w ok 2000r,polegly przy Micromedze stage 6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.