Skocz do zawartości
IGNORED

słuchawki BT ANC do muzyki filmowej


LAIK HIFI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zwracam się z zapytaniem o zakup nowych słuchawek bezprzewodowych typ zamknięte z możliwą nie konieczną redukcją hałasu ANC cena do 1700 zł.  Przeznaczenie słuchanie muzyki w transporcie miejskim, pkp, rodzaj muzyki hm.... podczas transportu lubię muzykę filmową. Osprzęt do słuchawek telefon huawei wersja EMUI 9.1.0 bez szaleństw

Prosił bym o pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na ANC to Sony WH1000xm3, jak bardziej na jakości dźwięku (ale brak ANC) to Audio Technica ATH-DSR7BT, jak chcesz wydać więcej i iść krok dalej to DSR9BT. Wszystkie konstrukcje są zamknięte, audiotechnica posiada oprócz BT połączenie po USB do komputera i zgłasza się jako nowy odbiornik dźwięku, zatem nie potrzebujesz wzmacniacza, przetwornika ani nie musisz się martwić o jakość źródła sygnału aby cieszyć się słuchawkami pracującymi w optymalnych warunkach.

Wspomniane wcześniej bose w moim odczuciu oferują jedynie dobrą wygodę noszenia, dźwiękowo daleko im nawet do sony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

czy myślałeś o ath ANC 900

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czy o o innych o dsrbt 9 nie mogę wylukać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dla mnie redukcja szumu nie była priorytetem, w zasadzie było mi niepotrzebne. Druga sprawa układ bezprzewodowy traktuję jako bonus, nie konieczność i trzecia, DSR7BT i DSR9BT w trybie pracy przewodowym potrzebują jedynie komputera gdyż zgłaszają się jako karta dźwiękowa/DAC, tego nie ma model 900 - one mają połączenie analogowe zwykłym kablem a zatem grać będą różnie z różnymi źródłami i wzmacniaczami a mi się nie chciało bawić w słuchanie, szukanie i znowu kupowanie kolejnych gratów. Na koniec warto dodać że ANC900BT nie mają obsługi aptxHD, w DSR7BT przy słuchaniu nawet tidala w wersji HiFi już bardzo wyraźnie słychać różnicę między aptx i aptxHD.

Ogólnie rzecz ujmując ANC-X00BT nie są konkurencją dla serii dsr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem konkretne argumenty mi Pan przedstawił byłem skłonny kupić ANC 900 BT a tak to.

Musze rozkminić zakupy

dziękuję 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecę od siebie słuchawki B&W PX7. Fajnie dociążone brzmienie, jednak pozostaje zwiewność i niezła przestrzeń jak to u B&W bywa. ANC samoczynnie dostosowuje siłę działania do warunków zewnętrznych. Wbudowane sensory, dzięki czemu nigdy nie zastaniemy słuchawek rozładowanych, jak w przypadku pozostałych konstrukcji, jeśli zapomni się słuchawki wyłączyć. 

Z A-T polecam odpuszczenie ANC i odsłuch modelu DSR7 i DSR9.

Zapraszam na testy ? 

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W chwili obecnej bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się słuchawki Beyerdynamic Lagoon, które posiadają opcję NC i są bardzo szczegółowe w dźwięku z bardzo dobrą dynamiką. Jeśli lubisz muzykalniejszy przekaz to zwróć uwagę na Sennheiser PXC 550 V2. 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie testów i wyceny. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czuję się jak podczas gry każdy wystawił swoje najlepsze czołgi ?

Panowie ja chcę kupić dobre sprawdzone słuchawki nie koniecznie najnowsze modele z półek sklepowych, gdzie głównym wyznacznikiem jest ,,ile chce Pan wydać?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam B&O

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W porównaniu z Sony WH1000xm3,brzmienie bardziej równe,wyraźne i detaliczne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez c-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LAIK HIFI napisał:

witam

Czuję się jak podczas gry każdy wystawił swoje najlepsze czołgi ?

Panowie ja chcę kupić dobre sprawdzone słuchawki nie koniecznie najnowsze modele z półek sklepowych, gdzie głównym wyznacznikiem jest ,,ile chce Pan wydać?"

Ale słuchawki mają odpowiadać tobie, przede wszystkim muszą ci wygodnie i prawidłowo leżeć na głowie, musisz się w nich dobrze czuć estetycznie ? Tego przez internet nie sprawdzisz, dzwięk to kolejna subiektywna sprawa, cena tego nie wyznacza. Chcesz wydać prawie dwa klocki to zrób to z głową... w sklepie. Wybierz się do MP3 Store, Salon Denon'a, Top Hifi czy jakiegoś innego odpowiedniego miejsca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem już słuchawki wybierałem ale to było 5 lat temu i aż tak nie siedzę w temacie słuchawek dlatego pytam

Wiem, że to ja decyduję, ale wolałbym coś wiedzieć przed wejściem do salonu. tzn zapytać o dokładny model na który należy zwrócić uwagę.

Szkoda mi czasu na sprawdzanie półek w sklepie tudzież w salonu. Tylko wiem co chcę sprawdzić porówna. No i różne sklepy różnych firm produkty mają na stanie.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony jako ich użytkownik mogę polecić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Do kupienia za około 1200 - 1300 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, k4mil3k napisał:

Ja ze swojej strony jako ich użytkownik mogę polecić https://www.hfc.com.pl/test/3337,psb-speakers-m4u-8.html
Do kupienia za około 1200 - 1300 pln.

Te PSB grają po ciemniejszej stronie zdecydowanie. Mają fajna barwę i dociążenie na dole pasma. Dość wygodnie leżą na głowie i mają ANC, ale bez żadnych regulacji (On lub Off). 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Te PSB grają po ciemniejszej stronie zdecydowanie. Mają fajna barwę i dociążenie na dole pasma. Dość wygodnie leżą na głowie i mają ANC, ale bez żadnych regulacji (On lub Off). 

Kupowałem je u Was w salonie. Odsłuchałem kilka modeli B&W, ATH, Sennheiser, NAD. Moje odczucia różnych modeli:


B&W PX5 - za małe muszle, B&W PX7 - nie wiem czy ktoś wcześniej bawił się EQ na nich, ale te to dopiero grały po ciemnej stronie, bardzo brakowało wysokich.
ATH DSR9 - te znów mocno po jasnej stronie, niskich tonów brak, jak ktoś lubi głośniej słuchać to góra robiła się męcząca.
Sennheiser - brak aptXHD.
NAD HP70 - fajne zrównoważone granie, niestety nieco za ciche dla kogoś kto lubi głośniejszą muzykę.
PSB M4U 8 - granie takie jak NAD - w końcu to ta sama "matka", ale tym już dynamiki nie brakowało i wyszedłem z nimi z salonu. ANC działa w nich skutecznie, jedyne co da się zauważyć to włączone ANC podkreśla nieco niskie tony i może stąd opinia że grają po ciemnej stronie. Na szczęście nie jest to taka różnica by je zdyskwalifikować. Jako jedne z niewielu słuchawek BT nie wymagają żadnego zasilania do grania w trybie pasywnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, k4mil3k napisał:

B&W PX7

może EQ faktycznie był włączony po wcześniejszym odsłuchu. One grają ciemniej i tutaj chłopaki z B&W zrobili to celowo po opiniach klientów dotyczących starych PX-ów. Jednak nie jest to dźwięk zbyt ciemny... 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

późno i pewnie po czasie ale wg mnie - trochę testowałem tych słuchawek i ostatecznie zostałem przy AT ATH SR50BT (z ANC) mam tez AKG N60NC BT tez ciekawie graja ale że konstrukcja otwarta ANC słabo się spisuje. Polecam też AKG N700 ale uwaga - bardzo neutralny dźwięk i nie każdemu to sie spodoba. Słyszałem opinie , że płaski itp  ale to nieprawda. Bardzo bardzo neutralny, nic nie uwypukla (np w porównaniu do N60NC). 

W kwestii kodeków - to bym nie przeceniał i to, że nie obsługują apt HD ich nie skreśla. Nie od kodeka zależy jak zagrają. Poza tym nie każdy telefon czy inne urządzenie ma najnowsze kodeki . Wersja BT np 5.0 od 4.1 jest bardziej odczuwalna ale w kwestii żywotności baterii telefonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Witam. Jestem kilka godzin po odsłuchu ATH dsr7bt. Pierwsze co rzuca się w uszy to wyjątkowa czystość dźwięku i separacja i analityczność. Wszystko ładnie zbalansowane, niczego nie ma za dużo ani za mało. Wokal nie szelesci, wszystko w górnych rejestrach słychać rozdzielczo wyraźnie jasno ale nie ma cienia ostrości i zmęczenia wysokimi tonami. W wielu utworach wychwycilem nowe dźwięki, dalsze plany, tkzw. smaczki. W porównaniu do isk hd9999 tam było słuchanie na krótko, zrobić "dyskotekę" wszystko na maxa, każda częstotliwość niska i wysoką wybijała się ponad szereg przesłaniając muzykę. Na pierwszy słuch wydawało się to efektowne ale nie na dłuższą metę. Słuchanie Dead Can Dance, lunatic soul Mariusza dudy odkrywam ponownie. Odnośnie wygody, pady są niewyczuwalne na uszach zakrywają w całości i jeszcze jest luz. Trochę pałąk mnie uciska ale może źle wyregulowalem. Oczywiście dobre realizację brzmią zjawiskowo, te gorsze trochę gorzej. Nie wiem czy tidal masters przejdzie przez Bluetooth. Pewnie przez kabel jest wyższa częstotliwość przesyłu. Ale albumy brzmią świetnie. Podłączyłem inne basowe słuchawki, może efektownie to brzmiało ale bas zasłaniał grę gitary basowej. W dsr7 wszystko słyszalne może bez takiego czady w muzyce metalowej , ale wszystko słyszalne. Nie pamiętam jak brzmiały mx50btx, są w promocji i może kabel by się przydał. Chciałbym jeszcze spróbować z słuchawkami dokanałowych w cenie 1000 zł. Muszę przemyśleć sprawę

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATH-DSR7BT są świetne, tym bardziej w aktualnej cenie. Ich chyba jedyna wada to brak wyjścia jack, no ale to znowu wynika z przetworników Pure Drive. Dźwiękowo ich największą zaletą jest właśnie naturalność bez zbędnych fajerwerków na siłę. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.