Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :) vol.2


Gość Sine Metu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MariuszZ. napisał:

(...) przez jakiś czas to mi ręce opadły i szlochałem z niemocy.

Mnie się tak robi jak czytam twoje wpisy.

Kolejny co to PiS nie ;popiera, ale głosuje na nich bo nie ma innego wyjścia. Całe hałdy takich już tu przerabialiśmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do niezwykłego przypadku doszło w Polsat News, gdzie Jolanta Turczynowicz-Kieryłło pochwaliła się, że na nakrętce od soku znalazła napis "Puck. Słupek upamiętniający zaślubiny Polski z morzem"."

Taaa...

Znak od Boga dany Gryzeldzie :-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Warszawie sukces. @Bobcat płakał, że mu autobusy będą rzadziej jeździć, no ale za to będzie metro.

I co, można, można. Rok rządów i trzy kolejne stacje gotowe.

Nie wiem tylko czy Bobcatowi podoba się nowa opłata za śmietki. Podoba?

"Są już wybudowane!" - Rafał Trzaskowski chwali się trzema nowymi stacjami metra"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaro_747 napisał:

Całe hałdy takich już tu przerabialiśmy.

Ręka by mi uschła gdybym zagłosował, a wyrzuty sumienia by mnie pogrążyły w głębokiej depresji. Może i przerabialiście takich jak ja. Niestety nic z tego nie wynika. Pogadasz, pomachasz pięścią lub naubliżasz i na tym się skończy... Brak Ci i Tobie podobnym daru przekonywania do swoich racji. Spadam stąd. Zbyt tu zepsutą polityką śmierdzi. EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MariuszZ. napisał:

Ręka by mi uschła gdybym zagłosował, a wyrzuty sumienia by mnie pogrążyły w głębokiej depresji. Może i przerabialiście takich jak ja. Niestety nic z tego nie wynika. Pogadasz, pomachasz pięścią lub naubliżasz i na tym się skończy... Brak Ci i Tobie podobnym daru przekonywania do swoich racji. Spadam stąd. Zbyt tu zepsutą polityką śmierdzi. EOT

Trzymam za słowo. Takich co spadali tylko po to, żeby wrócić jak PiSowi paliło się koło dupy też tu nie brakowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaro_747 napisał:

"Do niezwykłego przypadku doszło w Polsat News, gdzie Jolanta Turczynowicz-Kieryłło pochwaliła się, że na nakrętce od soku znalazła napis "Puck. Słupek upamiętniający zaślubiny Polski z morzem"."

Taaa...

Znak od Boga dany Gryzeldzie :-))).

Wracam do tego, bo dopiero teraz doczytałem do końca. Jeden szczegół nie rozwalił, mianowicie logika tej wypowiedzi:

"Turczynowicz-Kieryłło wspomniała: - Jadąc do studia, kupiłam sok. Bo zastanawiałam się, o czym będzie chciał pan ze mną rozmawiać."

Czyli co, szefowa kampanii Budynia szuka natchnienia w nakrętkach od soków??? Nie znajduje żadnych pomysłów we własnej głowie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Czyli co, szefowa kampanii Budynia szuka natchnienia w nakrętkach od soków??? Nie znajduje żadnych pomysłów we własnej głowie?

A po co ma szukać, nawet jeśli jakieś tam są, w co osobiście wątpię. Ona jest tam nie od szukania, czy broń Boże myślenia, a tylko dlatego, że Lichocka pokazała co pokazała. Ona jest co najwyżej dekoracją by pt. publiczność nie musiała patrzeć ciągle na wredne i opatrzone już gęby pisiarskiego aktywu. I tyle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby Jolantę Capnij - Pokąsaj wywalono w najbliższych dniach w pierony jasne.

Opozycja ma codziennie z baby chichraninę na potęgę, a Pizdractwo wqwione chodzi i wymiotujących z tych nerwów posyła, gdzie tylko może.

 

Ale ona się jeszcze kiedyś odgryzie...

 

Ps - caleba cosik wcięło. Na bank go do jakiejś rady nadzorczej wzieni, abo i w ministry poszedł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że dzięki niej kampania Dudy nabrała zęba ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba jeszcze wiedzieć w co wbijać zęby. To odróżnia pitbulla od tępej dzidy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Ale trzeba jeszcze wiedzieć w co wbijać zęby. To odróżnia pitbulla od tępej dzidy.

W mięcho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Ale trzeba przyznać, że dzięki niej kampania Dudy nabrała zęba ;-).

Powiedziałbym nawet, że mają niezły zgryz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, jezz napisał:

No raczej nie z tego co czytam.

W przenośni. Muszą tłumaczyć takie proste rzeczy?

Swoją drogą żeby z duetu człowiek i pies za gryzienie brał się człowiek to coś tu jest postawione na głowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Wracam do tego, bo dopiero teraz doczytałem do końca. Jeden szczegół nie rozwalił, mianowicie logika tej wypowiedzi:
"Turczynowicz-Kieryłło wspomniała: - Jadąc do studia, kupiłam sok. Bo zastanawiałam się, o czym będzie chciał pan ze mną rozmawiać."


Freud to nie był głupi gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niedopieszczenia, choć dzisiejsza młodzież, ma się rozumieć tylko ta nie pisowska, ma na to dużo celniejsze i adekwatniejsze, choć ewidentnie nieparlamentarne określenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

W przenośni. Muszą tłumaczyć takie proste rzeczy?

Ja musiałem o pitbullu ale mi się na szczęście nie chciało.

37 minut temu, Adalbert95 napisał:

Raczej niedopieszczenia, choć dzisiejsza młodzież, ma się rozumieć tylko ta nie pisowska, ma na to dużo celniejsze i adekwatniejsze, choć ewidentnie nieparlamentarne określenie.

A jakie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie.... kto tych ludzi wybiera i kto ich weryfikuje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jeszcze przypomnijmy, że:

Jesienią ubiegłego roku dziennikarze "Gazety Wrocławskiej" ujawnili, że policjanci zatrzymali funkcjonariusza tej służby na gorącym uczynku podczas zażywania kokainy.

Jedno trzeba przyznać PiS-owi. Rozp..lić potrafi wszystko. Zaczęło się od stadnin, dalej to już z górki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu ble ble ble.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Kampania wyborcza dopiero się rozkręca więc jeszcze sporo inscenizowanego teatru nas czeka. Specjaliści od politycznych szopek i łzawych spektakli na zamówienie, zapraszają wszystkich teatromanów na spotkania z Andrzejem Dudą.

 

Już niebawem Andrzej Duda spontanicznie spotka na swej trasie wyborczej:

 

1. Wnuka żołnierza wyklętego (w tej roli mało znany aktor alkoholik Tonio Piguła z serialu TVP "Korona Żuli") , który podziękuje prezydentowi za gorące wsparcie polityki historycznej i wręczy mu zabytkowy telefon komórkowy, którego dziadek używał w trakcie walk z MO i SB.

 

2. Matkę trójki otyłych dzieci (w tej roli Klara Bielawska znana jako żona Zenka w filmie TVP ) która podaruje Andrzejowi Dudzie oprawioną w złote ramy obsraną pieluchę jako dowód na dobrobyt w IV RP.

 

3. Bezrobotnego, emeryta inwalidę pana Stasia, któremu za rządów Tuska tramwaj obciął dwie nogi, ale pod wpływem gorących przemówień Andrzeja Dudy obie nogi odrosły i teraz pan Stasiu biega w maratonach.

 

4. Pielęgniarkę z małego powiatowego szpitala na Podkarpaciu (w tej roli świetnie ucharakteryzowana Danuta Holecka), która w imieniu wszystkich polskich pielęgniarek i całej służby zdrowia podziękuje za troskę, wsparcie i ch*j wie za co jeszcze (scenariusz się ciągle pisze, ale do czasu inscenizacji coś wymyślą).

 

5. Młodego prawnika (tu obsadzą jakiegoś młodocianego recydywistę na którego dobrego haka ma Ziobro), który pochwali prezydenta za "pogonienie kasty sędziowskiej" i szanse dla młodych i zdolnych, którzy jeszcze nie mieli szansy się wykazać, ani ogolić, bo blokowały ich stare układy.

 

6. Otyłego rolnika z kieleckiego (w tej roli przebrany za chłopa, rządowy dziennikarz Piotr Semka), który potwierdzi, że miód prezydentowi kapie z ust gdy mówi, a jak stąpa po ziemi to spontanicznie wyrastają tam dobra takie jak cebula, buraki i ropa naftowa.

 

Tak więc czekają nas nie lada emocje! Miłego oglądania!

 

Krzysztof Skiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Sine Metu napisał:

Kampania wyborcza dopiero się rozkręca więc jeszcze sporo inscenizowanego teatru nas czeka. Specjaliści od politycznych szopek i łzawych spektakli na zamówienie, zapraszają wszystkich teatromanów na spotkania z Andrzejem Dudą.

 

Już niebawem Andrzej Duda spontanicznie spotka na swej trasie wyborczej:

 

1. Wnuka żołnierza wyklętego (w tej roli mało znany aktor alkoholik Tonio Piguła z serialu TVP "Korona Żuli") , który podziękuje prezydentowi za gorące wsparcie polityki historycznej i wręczy mu zabytkowy telefon komórkowy, którego dziadek używał w trakcie walk z MO i SB.

 

2. Matkę trójki otyłych dzieci (w tej roli Klara Bielawska znana jako żona Zenka w filmie TVP ) która podaruje Andrzejowi Dudzie oprawioną w złote ramy obsraną pieluchę jako dowód na dobrobyt w IV RP.

 

3. Bezrobotnego, emeryta inwalidę pana Stasia, któremu za rządów Tuska tramwaj obciął dwie nogi, ale pod wpływem gorących przemówień Andrzeja Dudy obie nogi odrosły i teraz pan Stasiu biega w maratonach.

 

4. Pielęgniarkę z małego powiatowego szpitala na Podkarpaciu (w tej roli świetnie ucharakteryzowana Danuta Holecka), która w imieniu wszystkich polskich pielęgniarek i całej służby zdrowia podziękuje za troskę, wsparcie i ch*j wie za co jeszcze (scenariusz się ciągle pisze, ale do czasu inscenizacji coś wymyślą).

 

5. Młodego prawnika (tu obsadzą jakiegoś młodocianego recydywistę na którego dobrego haka ma Ziobro), który pochwali prezydenta za "pogonienie kasty sędziowskiej" i szanse dla młodych i zdolnych, którzy jeszcze nie mieli szansy się wykazać, ani ogolić, bo blokowały ich stare układy.

 

6. Otyłego rolnika z kieleckiego (w tej roli przebrany za chłopa, rządowy dziennikarz Piotr Semka), który potwierdzi, że miód prezydentowi kapie z ust gdy mówi, a jak stąpa po ziemi to spontanicznie wyrastają tam dobra takie jak cebula, buraki i ropa naftowa.

 

Tak więc czekają nas nie lada emocje! Miłego oglądania!

 

Krzysztof Skiba

Dowcipne jak na Skibę. Ale trzeba zarobić na koncerty w tvn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zobaczymy na paskach w TVPinfo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, skynyrd napisał:

Dowcipne jak na Skibę. Ale trzeba zarobić na koncerty w tvn.

Czasem lepiej ugryźć się w język. Ups! To chyba zabrzmiało jak aluzja polityczna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam tę panią chyba lubić ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.