Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :) vol.2


Gość Sine Metu

Rekomendowane odpowiedzi

"Dziś " , głupota wielu Polaków mnie smuci,  ale najgorsze jest to,  że "jutro" wszystkich nas - będzie ona niewymownie bolała !

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20200716_022651.jpg

20200716_022925.jpg

20200716_023324.jpg

20200716_023500.jpg

20200716_023702.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie zadzwonili do Komorowskiego bo Bronek mógł pomylić rozmówcę z oficerem prowadzącym z Moskwy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marek-1969 napisał:

Dobrze że nie zadzwonili do Komorowskiego bo Bronek mógł pomylić rozmówcę z oficerem prowadzącym z Moskwy .

Dokładnie..

Grzecznie by zasalutował a ta jego locha na te okoliczność zagotowałaby  Czerwonyj Barszcz i zapiła równie Czerwonym sokiem z buraka...?

za to Czasku dałby rade.. zapytałby Ciotkę Makrelę czy może rozmawiać i zacząłby po niemiecku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Niepokorny napisał:

Jesteś widać tu nowy i wieeele TU pokazów chamstwa i głupoty POlityków zbanowanych przez społeczeństwo przeoczyłeś. 
 Zaś Panowie Celeb i Niepokorny na tych kilku stronach wdzięcznie stworzyli ci jedynie subtelną fraszę ? i parodię z 3 500 stron Waszego „soku z buraka” 

naczelny troll jaro zakładając pierwszą część tego tematu w 2009 roku Zaczął skowytem w pierwszym zdaniu o „kłopotach” pisiatych wyborców, dziś po 11 latach i lewackim waszym tu ujadaniu w 2020 roku Niejaki asterix powtarza słowa założyciela tego ścieku. gdy tymczasem wyborcy pisu mają się dobrze a nawet coraz lepiej ? Z czym fanatycy pana tuska nie są się w stanie pogodzić przez ostatnich naście lat i to jest wasza „umiejętność” wnioskowania.. intelektualna elYto.
Homo sovieticus jest waszą obowiązkową lekturą.. testem Brejzy zanim dopuści was do smarowania w sieci.
Takie rzeczy czytacie z tęsknoty za POprzednim ustrojem sobie i swoim dzieciom przed snem na dobranoc i to jest dopiero Niebezpieczne.. ? chcesz lepszej polski poczytaj im Orwella jeśli za trudna to wystarczy ci Biblia.. -

wątpię by dotarło ale zawsze warto spróbować 

Jednak miałem rację: dramatycznie zniszczony intelekt vel zryty beret. Na wyciągnięcie konstruktywnych wniosków nie liczyłem i się nie zawiodłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Niepokorny napisał:

Jesteś widać tu nowy i wieeele TU pokazów chamstwa i głupoty POlityków zbanowanych przez społeczeństwo przeoczyłeś. 
 Zaś Panowie Celeb i Niepokorny na tych kilku stronach wdzięcznie stworzyli ci jedynie subtelną fraszę ? i parodię z 3 500 stron Waszego „soku z buraka” 


 

Stary się odezwał ???

Drogie pisiulki a tutaj macie coś rodem z Korei ...tej od Kimów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zgodność w głosowaniu na miarę Rosji sowieckiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, caleb66 napisał:

I na naszych warunkach pozwolimy wam tu mieszkać.

Warunki pewnie niedługo się zmienią, więc Kolego weź się do roboty i odłóż coś na starość bo Twoja emerytura będzie bardzo kiepska. Możesz też przystąpić do grabienia razem z kato-talibami, to druga popularna forma dorabiania się w PiS. Działaj bo obudzisz się z ręką w nocniku i nie będziesz miał jej gdzie umyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki pewnie niedługo się zmienią, więc Kolego weź się do roboty i odłóż coś na starość bo Twoja emerytura będzie bardzo kiepska. Możesz też przystąpić do grabienia razem z kato-talibami, to druga popularna forma dorabiania się w PiS. Działaj bo obudzisz się z ręką w nocniku i nie będziesz miał jej gdzie umyć.
Ja jestem tą częścią patologii która radzi sobie całkiem nieźle i nawet płaci podatki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, caleb66 napisał:
7 minut temu, Lech36 napisał:
Warunki pewnie niedługo się zmienią, więc Kolego weź się do roboty i odłóż coś na starość bo Twoja emerytura będzie bardzo kiepska. Możesz też przystąpić do grabienia razem z kato-talibami, to druga popularna forma dorabiania się w PiS. Działaj bo obudzisz się z ręką w nocniku i nie będziesz miał jej gdzie umyć.

Ja jestem tą częścią patologii która radzi sobie całkiem nieźle i nawet płaci podatki .

To dobrze, musisz działać jeszcze energiczniej bo "talibowie" polscy potrzebują kasy do rozdawania.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, musisz działać jeszcze energiczniej bo "talibowie" polscy potrzebują kasy do rozdawania.   
Już mówiłem że nie przeszkadza mi 500+ trzynasta emerytura i tym podobne socjalne dodatki ,nie jestem z tych którzy komuś czegoś zazdroszczą ,cieszy mnie ze ludziom żyje się lepiej.
Za twoich idoli była straszna bieda i ubóstwo i to wśród ludzi pracujących którym zwyczajnie nie starczało do pierwszego,tak chciwi byli twoi idole . Teraz tego nie ma.

I to jest ta różnica między tym co było za PO a tym co mamy za PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, caleb66 napisał:

Już mówiłem że nie przeszkadza mi 500+ trzynasta emerytura i tym podobne socjalne dodatki ,nie jestem z tych którzy komuś czegoś zazdroszczą ,cieszy mnie ze ludziom żyje się lepiej.

Mnie też nie przeszkadzają w/w dodatki, ale przeszkadza mnie rozrzutność z jaką są rozsypywane na lewo i prawo, czyli bogatym i biednym. To oznacza że są nakierowane głównie na "kupno" głosów w wyborach bo takie rozdawnictwo bez głowy wzmaga inflację i powoduje też w pewnych warstwach społecznych zubożenie u tych którzy dodatków nie dostali. Po PiS niczego innego niż totalne rozregulowanie gospodarki socjalistycznymi pomysłami nie można się spodziewać. To partia neokomunistyczna. Ludziom trzeba dawać pracę a nie rozdawać im kasę pobraną od innych. Rozdawnictwo demoralizuje.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie przeszkadzają w/w dodatki, ale przeszkadza mnie rozrzutność z jaką są rozsypywane na lewo i prawo, czyli bogatym i biednym. To oznacza że są nakierowane głównie na "kupno" głosów w wyborach bo takie rozdawnictwo bez głowy wzmaga inflację i powoduje też w pewnych warstwach społecznych zubożenie u tych którzy dodatków nie dostali. Po PiS niczego innego niż totalne rozregulowanie gospodarki socjalistycznymi pomysłami nie można się spodziewać. To partia neokomunistyczna. Ludziom trzeba dawać pracę a nie rozdawać im kasę pobraną od innych. Rozdawnictwo demoralizuje.  
Za PO bezrobocie 13% ,za PiS 4% ,wiec widzisz ze w każdym aspekcie PiS jest lepszy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, caleb66 napisał:

Już mówiłem że nie przeszkadza mi 500+ trzynasta emerytura i tym podobne socjalne dodatki ,nie jestem z tych którzy komuś czegoś zazdroszczą ,cieszy mnie ze ludziom żyje się lepiej.

A mi to przeszkadza, bo w przeciwieństwie do Ciebie jestem świadomy tego,  skąd biorą się na to pieniądze. Gdyby Polacy posiadali chociażby elementarną wiedzę z dziedziny ekonomii czy funkcjonowania finansów państwa, nigdy nie daliby się nabrać na prymitywną PISowską demagogię. A teksty o tym, że było gorzej bo ktoś kradł, to możesz dzieciom w przedszkolu opowiadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to przeszkadza, bo w przeciwieństwie do Ciebie jestem świadomy tego,  skąd biorą się na to pieniądze. Gdyby Polacy posiadali chociażby elementarną wiedzę z dziedziny ekonomii czy funkcjonowania finansów państwa, nigdy nie daliby się nabrać na prymitywną PISowską demagogię. A teksty o tym, że było gorzej bo ktoś kradł, to możesz dzieciom w przedszkolu opowiadać.
Twoje wpisy są tak głupie że można je tylko wyśmiać.

Bo komentować nie warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, caleb66 napisał:

Twoje wpisy są tak głupie że można je tylko wyśmiać

Co zatem powiedzieć o twoich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, caleb66 napisał:

Twoje wpisy są tak głupie że można je tylko wyśmiać.

Bo komentować nie warto.

 

Dzieci w piaskownicy przejęłyby się tak poważnym argumentem. A potem zabrałyby zabawki i poszły do domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci w piaskownicy przejęłyby się tak poważnym argumentem. A potem zabrałyby zabawki i poszły do domu.
Za to woje argumenty typu ja jestem mądry a reszta to głupki świadczyć mogą albo o głupocie albo o chorobie . Ja przedstawiam twarde fakty nie do podważenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, caleb66 napisał:

Za PO bezrobocie 13% ,za PiS 4% ,wiec widzisz ze w każdym aspekcie PiS jest lepszy .

Typowe PiS-owskie nasiąknięte propagandą porównanie po łebkach bez uwzględnienia czynników zewnętrznych. Po PiS-owcach nie można się niczego więcej spodziewać, zwłaszcza tych zaślepionych miłością do Prezesa i jedynie słusznej partii, oczywiście nie wszystkich to dotyczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, caleb66 napisał:

Ja przedstawiam twarde fakty nie do podważenia.

Twarde fakty -  copyright by TVP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe PiS-owskie nasiąknięte propagandą porównanie po łebkach bez uwzględnienia czynników zewnętrznych. Po PiS-owcach nie można się niczego więcej spodziewać, zwłaszcza tych zaślepionych miłością do Prezesa i jedynie słusznej partii, oczywiście nie wszystkich to dotyczy.
W Hiszpanii we Włoszech rządzą liberaly ,w pierwszym 15% bezrobocia a w drugim 14% obydwa pogrążone w wielkim kryzysie . A u nas lajcik ,wyborczej nie przeszkadza korzystanie z tarczy antykryzysowej w pisaniu paszkwili na rząd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, caleb66 napisał:

wyborczej nie przeszkadza korzystanie z tarczy antykryzysowej w pisaniu paszkwili na rząd.

Paszkwile na pewno mają jakieś udokumentowanie w faktach, jak nie mają to można się domagać sprostowania a czasem nawet odszkodowania. Sęk w tym że zdecydowana większość tych "paszkwili" to prawda. Rząd pewnie chciałby wprowadzenia cenzury takiej jak była za nieboszczki starej "komuny". To ich marzenie. W Polsce dobrze już było, teraz będzie już tylko gorzej, chyba że się jest żarliwym działaczem partyjnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszkwile na pewno mają jakieś udokumentowanie w faktach, jak nie mają to można się domagać sprostowania a czasem nawet odszkodowania. Sęk w tym że zdecydowana większość tych "paszkwili" to prawda. Rząd pewnie chciałby wprowadzenia cenzury takiej jak była za nieboszczki starej "komuny". To ich marzenie. W Polsce dobrze już było, teraz będzie już tylko gorzej, chyba że się jest żarliwym działaczem partyjnym.
Takiej wolności prasy i mediów jaka jest u nas nie uświadczysz w innych krajach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, caleb66 napisał:
Godzinę temu, Lech36 napisał:
Mnie też nie przeszkadzają w/w dodatki, ale przeszkadza mnie rozrzutność z jaką są rozsypywane na lewo i prawo, czyli bogatym i biednym. To oznacza że są nakierowane głównie na "kupno" głosów w wyborach bo takie rozdawnictwo bez głowy wzmaga inflację i powoduje też w pewnych warstwach społecznych zubożenie u tych którzy dodatków nie dostali. Po PiS niczego innego niż totalne rozregulowanie gospodarki socjalistycznymi pomysłami nie można się spodziewać. To partia neokomunistyczna. Ludziom trzeba dawać pracę a nie rozdawać im kasę pobraną od innych. Rozdawnictwo demoralizuje.  

Za PO bezrobocie 13% ,za PiS 4% ,wiec widzisz ze w każdym aspekcie PiS jest lepszy .

Czego kłamiesz  ...nawet pierwszy kłamca Polski Pinokio  wspominal o 10 procentach ...poniżej masz sobie sprawdź 9.6 %W 2015 roku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, caleb66 napisał:

Takiej wolności prasy i mediów jaka jest u nas nie uświadczysz w innych krajach .

"Nie znam innego kraju na świecie gdzie człowiek oddycha taką wolnością".

(radziecka piosenka, popularna w czasach stalinowskich)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie znam innego kraju na świecie gdzie człowiek oddycha taką wolnością".
(radziecka piosenka, popularna w czasach stalinowskich)
Kaczyński nie robi nalotów na redakcje jak Tusk czy Komorowski wasi obrońcy demokracji i wolności słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, caleb66 napisał:

Kaczyński nie robi nalotów na redakcje jak Tusk czy Komorowski wasi obrońcy demokracji i wolności słowa.

Za to je chce "repolonizować".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to je chce "repolonizować".
Bo tylko u nas w kraju właścicielami 90% mediów jest kapitał zagraniczny w innych szanujacych się bardziej demokracjach na taki liberalizm zgody nie ma ,Max 49%

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jar1 napisał:

Do prezydenta łatwiej się dodzwonić niż do Sanepidu.

I do ZUSu.

Godzinę temu, caleb66 napisał:
Godzinę temu, Stream napisał:
Dzieci w piaskownicy przejęłyby się tak poważnym argumentem. A potem zabrałyby zabawki i poszły do domu.

Za to woje argumenty typu ja jestem mądry a reszta to głupki świadczyć mogą albo o głupocie albo o chorobie . Ja przedstawiam twarde fakty nie do podważenia.

Twardy to jest beton w twoim baranim łbie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardy to jest beton w twoim baranim łbie.
Postaraj pogodzić się z porażką będzie ci łatwiej żyć, na ulicy uśmiechnij się do mohera odwdzięczy się tym samym ,pomóż matce z wózkiem wejść do tramwaju bo mimo że dostaje twoje 500 zł to jest pewnie słabsza, daj menelom na browara ,bądź życzliwy dla ludzi a nie wredny buc .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, caleb66 napisał:

Bo tylko u nas w kraju właścicielami 90% mediów jest kapitał zagraniczny w innych szanujacych się bardziej demokracjach na taki liberalizm zgody nie ma ,Max 49%

Jak zwykle kłamiesz. 

I bardzo dobrze że u nas jest zagraniczny. To gwarantuje wolność słowa. Na Węgrzech właścicielem jest węgierski posłuszny Orbanowi. 

5 minut temu, caleb66 napisał:

Postaraj pogodzić się z porażką

A ty się w przyszłości pogodzisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.