Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :) vol.2


Gość Sine Metu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Kaczyński jest w porządku, dużo dobrego zrobił dla rodaków Polaków a platfusy olac ciepłym moczem i tak wyjątkowo delikatnie ich określił. Polska za PiS zrobiła ogromny postęp, ja na ten przykład nieprzyzwoicie się wzbogacilem czyli Polacy również i jest git.
Ja wiem, że uprawiasz tzw. trolling ironiczny - i w zasadzie wystarczyłoby: to ja celeb, jako komentarz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mocne! ? Relikwia! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sine Metu napisał:

Ja wiem, że uprawiasz tzw. trolling ironiczny - i w zasadzie wystarczyłoby: to ja celeb, jako komentarz emoji23.png

 

Po co dorabiać ideologię. To zwykłe karmienie pelikanów, które na tym forum nie sa zbyt rozgarnięte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jezz napisał:

karmienie pelikanów

Kolejne zupełnie błędne założenie. Pelikan nie jest wszystkożerny, ba, ma całkiem wąskie upodobania co do papu. I z całą pewnością do dzioba nie weźmie tego chłamu który i on i ty też, próbujecie mu wcisnąć. Od zawsze wszyscy (oprócz was) to wiedzą, a wy z uporem godnym lepszej sprawy zamiast rybami, no choćby żabami, usiłujecie te pelikany karmić sieczką, czy wprost gównem. I jeszcze się dziwicie, że one tego nie nie tykały, nie tykają i tykać nie będą. No, ale u was to typowe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adalbert95 napisał:

a wy

Jacy wy?

26 minut temu, Adalbert95 napisał:

usiłujecie te pelikany karmić sieczką, czy wprost gównem

Sio pelikanie. O 15:00 w tym zoo karmi się foki.

Pelikany proszone są o nierobienie tłoku przy paśniku.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS  chyba czegoś się spodziewa. Czyżby przestał liczyć na wdzięczność suwerena?

"Komenda Główna bardzo mocno doposaża policyjne oddziały prewencji. Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada, na zakupy różnego rodzaju sprzętu - przede wszystkim wykorzystywanego do interwencji w czasie demonstracji - KGP zamierza wydać 30 milionów złotych, a realizację zamówień zaplanowano głównie na pierwszą połowę tego roku.

Według ustaleń naszego dziennikarza, do oddziałów prewencji trafić mają specjalne samochody z armatkami wodnymi: na ten zakup przeznaczonych ma być ponad 16,5 miliona złotych.

Ręczne i plecakowe miotacze pieprzu, zapasy mieszanki pieprzowej i granatniki jednostrzałowe kosztować mają prawie 2 miliony złotych.

Ponadto Komenda Główna wyposaży funkcjonariuszy w nowe kaski za 5 milionów, maski przeciwgazowe do hełmów za 2,5 miliona oraz tarcze ochronne za 1,7 miliona złotych.

Dodatkowo kupione mają być zagłuszarki fal radiowych."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jezz napisał:

Sio pelikanie. O 15:00 w tym zoo karmi się foki.

Pelikany proszone są o nierobienie tłoku przy paśniku.?

I na tylko tyle konceptu starczyło? Choć raz zdobędziesz się na coś choć odrobinę wykraczającego poza typowy standard? Mam czekać czy definitywnie porzucić nadzieję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

I na tylko tyle konceptu starczyło? Choć raz zdobędziesz się na coś choć odrobinę wykraczającego poza typowy standard? Mam czekać czy definitywnie porzucić nadzieję?

A ja czekam na odpowiedź jacy "wy"

Ma może ktoś coś lekkostrawnego przed snem dla tego wyposzczonego pelikana, bo ja ostatno nie mam czasu na czytanie wiadomości.

O, teraz zauważyłem, ze niezłe stado ci zaserduszkowało?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jezz napisał:

O, teraz zauważyłem, ze niezłe stado ci zaserduszkowało

A, tu cię boli... Powtarzam to od dawna i do znudzenia; weź się skup, wysil, natęż i zacznij zamiast zwyczajowego smędzenia i mendzenia, wznosić się na choć odrobinę wyższy poziom. To i ty może w końcu zaserduzszkujesz, skoro o to w istocie ci chodzi. Jak tak ci zależy to mogę ci w tej zgryzocie ulżyć i serduszkować wszystko co napiszesz. Chcesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adalbert95 napisał:

A, tu cię boli... Powtarzam to od dawna i do znudzenia; weź się skup, wysil, natęż i zacznij zamiast zwyczajowego smędzenia i mendzenia, wznosić się na choć odrobinę wyższy poziom. To i ty może w końcu zaserduzszkujesz, skoro o to w istocie ci chodzi. Jak tak ci zależy to mogę ci w tej zgryzocie ulżyć i serduszkować wszystko co napiszesz. Chcesz?

Ty sie nie wysyłaj  tak i nie powtarzaj bo w twoim wieku to moze być szkodliwe.?

To teraz do sedna, bo wystarczy twojego pustoslowia, jacy "wy"?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Adalbert95 napisał:

Wysyłaj? Skup się chłopie choć trochę...

Ojej, ojej, słownik podmienił.

Już się poprawiam panie profesorze.? 

Wysilaj.

ps. Żyłka cała??

 

30 minut temu, Adalbert95 napisał:

Skup się chłopie

Właśnie się skupiam.

Doszła do mnie limitowana wersja na winylu ostatniej płyty Martyniuka. Mam z autografem

Wsłuchuję się w transjenty.?.

To dobra pora na słuchanie muzyki.

A na polu szczekają lisy.

Słyszałeś ren odgłos??

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Roman Giertych: Radek Sikorski postanowił pomachać czerwoną płachtą przed rozwścieczonymi ostatnio na mnie pisowskimi byczkami i ogłosił, że byłbym jego zdaniem dobrym kandydatem na Prokuratora Generalnego. Mam pełną świadomość jak wielką pracę będzie musiał wykonać nowy Prokurator Generalny. Na pierwszy rzut oka musiałby on przeprowadzić jednocześnie 12 zasadniczych grup śledztw, z których jedno jest trudniejsze od drugiego. Byłyby to prawdziwe prace Heraklesa.

https://thefad.pl/aktualnosci/plan/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Za ochroniarzy, których wszyscy widzieli na zdjęciach prezesa PiS przed zamkniętym dla innych Cmentarzem Powązkowskim, partia płaci 150 tys. zł miesięcznie.

Czyli 5 tys. zł każdego dnia.

 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1959790,1,polityka-ujawnia-ochrona-prezesa-zdrozala-i-to-sporo.read?src=mt

 

4ad783771088fa5321de9d8e7ff8675f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może być gorzej?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

11 minut temu, Sine Metu napisał:

Za ochroniarzy, których wszyscy widzieli na zdjęciach prezesa PiS przed zamkniętym dla innych Cmentarzem Powązkowskim, partia płaci 150 tys. zł miesięcznie

Nie partia, tylko my z naszych podatków...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, papageno napisał:

A co robi pan Banaś? Czemu milczy? Już się pogodził z władzą?

Władza ma teraz większe problemy a Banasiowi przecież nie przeszkadza że zniknął z celownika Kaczyńskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikany różowe ależ wy macie poturbowane mózgi.
Czytać tego nie idzie nawet wspak.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.