Jump to content
skynyrd

Zamordujemy ten PIS!

Recommended Posts

Helsińska Fundacja Praw Człowieka zwróciła się do Ministra Zdrowia z listem. Pyta w nim o działania ministerstwa, mające na celu zabezpieczenie praw pacjentów cierpiących na poważne choroby. ”Cały wysiłek służby zdrowia skupia się obecnie na zwalczaniu epidemii SARS-CoV-2 i leczeniu pacjentów dotkniętych COVID-19” - czytamy w dokumencie. Co z pozostałymi pacjentami, którym odracza się planowane zabiegi?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

”W ramach walki z epidemią koronawirusa Minister Zdrowia poinformował m.in. o przekształceniu szeregu placówek medycznych w szpitale zakaźne, nastawione przed wszystkim na leczenie chorych zakażonych wirusem SARS-CoV-2” - piszą w wydanym wczoraj liście członkowie Fundacji.

Przywołują tez słowa Ministra Szumowskiego, który zakłada, że liczba chorych na COVID-19 w Polsce będzie nadal rosnąć, w związku z czym resort ogranicza planowe zabiegi dla osób cierpiących na inne choroby (bez onkologii).

Wśród PiSiorów można zauważyć znaczną nerwowość.

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

xavian

Wręcz wyjątkową

26 minut temu, xniwax napisał:

Cymbale, a co to skądinąd słuszne pytanie ma z mordowaniem pisu.
Co to ma wspólnego z polityką ocipiały manipulancie z mózgiem wielkości orzeszka.

A po co Ty się denerwujesz? Chyba wiesz, z kim rozmawiasz?

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Wśród PiSiorów można zauważyć znaczną nerwowość.

Nie dziwię się w końcu podkopany został fundament na którym opierali swoją gospodarkę czyli konsumpcja. Do tego rozdane zostały wszystkie rezerwy gromadzone na czas kryzysu to teraz pozostaje tylko dodruk a ten wiadomo że będzie miał działanie negatywne wobec drastycznego spadku produkcji. A otwartych gardeł czekających na "robaka" dookoła pełno.

• Like 3

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Nie dziwię się w końcu podkopany został fundament na którym opierali swoją gospodarkę czyli konsumpcja. Do tego rozdane zostały wszystkie rezerwy gromadzone na czas kryzysu to teraz pozostaje tylko dodruk a ten wiadomo że będzie miał działanie negatywne wobec drastycznego spadku produkcji. A otwartych gardeł czekających na "robaka" dookoła pełno.

Tyle że wśród beneficjentów tegoż robaka są nie tylko pisiory, ot taka rzeczywistość .Nieprawdaż ?

Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać.

10 minut temu, notoryczny napisał:

Tyle że wśród beneficjentów tegoż robaka są nie tylko pisiory, ot taka rzeczywistość .Nieprawdaż ?

To prawda, "robak" sieje destrukcję w całym narodzie. Przyzwyczaja do bierności. Uczy też że nie warto oszczędzać.

Edited by Lech36
  • Like 2

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

4 godziny temu, Lech36 napisał:

teraz pozostaje tylko dodruk

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

NA MOJĄ OSOBISTĄ PROŚBĘ PREZES NBP NATYCHMIAST WYDRUKOWAŁ 220 MILIARDÓW I TO DOLARÓW..MOŻEMY PRZYSTĄPIĆ DO PODZIAŁU - Andrzej Duda 

Wątpliwości ,rozbieżności i niejasności były jeszcze do niedawna. Sam Pan Prezydent czuł się skonfundowany ,kiedy go Naród okrzyknął Adrianem. Kiedy jednak przyszła kryska na Matyska, kiedy Naród znalazł się w potrzebie Pan Prezydent wreszcie poczuł się jak w siódmym niebie. Od pamiętnej agresji koronawirusa wszystkie nici trzyma w swoim ręku ,zarządza kryzysowo za dnia i po ciemku. Prezes będąc jaskrawym  przedstawicielem grup podwyższonego ryzyka ukrył się w swoim bunkrze i wirusa unika.

I jak to tego pisu nie mordować, można by zapytać. No, jak.

• Like 1

1 minutę temu, toptwenty napisał:

Prezes będąc jaskrawym  przedstawicielem grup podwyższonego ryzyka ukrył się w swoim bunkrze i wirusa unika.

Widziałem ostatnio jakiś film na którym szczerzył zęby z radości że jest taki twardy i nie pozwala opozycji na propozycje przełożenia wyborów. Normalnie chory psychicznie człowiek. Nie pierwszy raz jest na to potwierdzenie. "Samolot" z napisem Polska zaczyna podchodzić do lądowania we mgle, dowodzi lądowaniem J. Kaczyński. Może się uda.

Jestem zdecydowanie przeciwny mordowaniu pisowców. Oni powinni zostać skazani na kwalifikowaną karę śmierci przez sprawiedliwy sąd lub lepiej przez Narodowy Trybunał Specjalny - obawiam się, że dla zwykłego sędziego wielkość zbrodni kaczystowskich jest niepojęta i może zostać oszukany przez chytrych, pisowskich adwokatów Egzekucje powinny być publiczne i widowiskowe, choć naturalnie dopuszczalną formą ukarania pisowców byłoby ukrzyżowanie ich na niskich krzyżach w kształcie litery X rozstawionych np. wzdłuż drogi lub linii kolejowej Warszawa - Kraków. Przy każdym krzyżu powinna stać warta broniąca wiszącego pisowca przed zemstą ludzi, którzy tym sposobem mogliby zmniejszyć karę natychmiast pisowca  uśmiercając. Naturalnie uprzejmi wartownicy użyczaliby chętnym miotełek z piór do połaskotania pisowca 

Nie sądzę, żeby był problem ze znalezieniem katów. Pisowcy skrzywdzili tak wielu ludzi, że chętnych do tej funkcji byłby jak sądzę nadmiar. Wymagałoby to naturalnie wstępnego przeszkolenia, ale entuzjazm przy wykonywaniu pracy z nawiązką wynagrodziłby niewielkie braki fachowej wiedzy

Edited by Pasqual
  • Haha 2

Tak w ogóle pójdziecie na wybory jeśli odbędą się w pierwotnym terminie? Ciekawe czy frekwencja przekroczy 20%...

Szczerze powiedziawszy ja sobie chyba odpuszczę. Brak kampanii wyborczej, tylko Prezydent RP w bylewizji bryluje...

Edit

@toptwenty fajne memy, jak zawsze na posterunku 😜

Edited by Fashi

6 godzin temu, Lech36 napisał:

To prawda, "robak" sieje destrukcję w całym narodzie. Przyzwyczaja do bierności. Uczy też że nie warto oszczędzać.

Z "robakiem" - dobre. Kupuję.

Przypomina mi się sytuacja sprzed wieeelu lat. Zapomniałem karty bankowej, natomiast w kieszeni miałem (pamiętam, jak dziś) 600 euro.

Niedziela była, istniał wtedy jeszcze na Champs Elysees wielgachny sklep Virgin. Pojechałem, pobuszowalem po półkach, coś tam wydałem. Na płyty, rzecz oczywista.

Było mi mało, pojechałem zatem na "jarmarek", gdzie powtórnie się lekko zapomniałem. No i znowuż - plecak płyt, w tym i winylki.

(+ do tego mała flosecka, coby się nowym dobrem nacieszyć i aby płyty się nie rozeschły)

Na drugi dzień rano, czyli w poniedziałek ,okazało się, że nie mam nawet na cholerną bagietkę, a karta nie działa.

Piekarz się obśmiał (całe lata się znaliśmy) i - dał "na kreskę".

A morał z tego taki, że trzeba być idiotą (jak ja wtedy), aby wydać wszystko do spodu i do ostatniego grosika.

Tylko, że ja nie jestem państwo i mogę sobie na takie głupoty pozwolić. Najwyżej zdechnę z głodu.

PiS rozpieprzył wszystko do dna.

• Like 3

21 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

aby wydać wszystko do spodu i do ostatniego grosika.

Ja kiedyś za młodu wyrzuciłem do kratki przy Nowym Świecie ostatnie 20 gr com miał w kieszeni.

Żeby symbolicznie i faktycznie być bez grosza.  🙂