Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-28 22:46
https://dane.gov.pl/pl
8 minut temu, Moontan napisał:

Oni nie chca ....oni to robia....czy Ty wiesz ze tu UK to sa lapanki  .......jezdza ciezarowki (  prywatne firmy!!!!!!!!!!!!!!) diagnozujace raka .....czy umiera ludzi mniej  nie .....nie sadze...

Zobacz tą debatę z udziałem znamienitych dokturów! Ja tam się za głowę łapałem o czym oni mówią. Dla nich wszystko jest git, ważne żeby pacjent miał wrażenie że oni się o niego troszczą. Nie wymyślam tego, sami tak mówią i się tym chlubią. Wiadomo jaka kasa idzie na raka. Praktyczne myślenie - brak, logiczne myślenie - brak. Gdyby byli mechanikami, to bym nie chciał żeby mi grzebali w hamulcach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, skynyrd napisał:

Książę Karol zarażony. 

To i zapewne Kamila ("Moja wierna torba", jak ją pieszczotliwie idiota Karolek nazywa) - też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Wszystko jest skuteczne, nowoczesne, nieskazitelnie czyste, odpowiednio dobrane, doskonale sobie ze wszystkim radzą, leczą, nie szkodzą, czasem szkoda że nie wyleczą, ale leczą, przecież muszą leczyć żeby pacjent miał dobre samopoczucie że go leczą. Szkoda że to poprawianie samopoczucia kosztuje tyle co faktyczne leczenie, ale to nic. Nie ma się czego obawiać w naszym kraju. Najważniejsza jest Trójca Świnta.

Chyba mylisz lekarza z cudotwórcą.

21 minut temu, Piotr_1 napisał:

Zobacz tą debatę z udziałem znamienitych dokturów! Ja tam się za głowę łapałem o czym oni mówią.

Widocznie nie zauważyłeś jak twój idol został rozjechany stąd taki wnioski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Przemysław_51508 napisał:

Chyba mylisz lekarza z cudotwórcą.

To niech lekarz powie szczerze, są tacy co tak mówią i dobrze: "panie, cudów nie ma, tego to my już nie naprawimy, możemy nagrzebać, ale będziemy bezskuteczni i uzależnimy cię od zakupów pewnych leków do końca życia". A czasem sami zdrowiejemy z niektórych rzeczy, to cud natury. Po co więc psuć ten cud i dowalać antybiotyki, paracetamol, jakieś inne rzeczy kiedy to nie jest zupełnie potrzebne.

9 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Widocznie nie zauważyłeś jak twój idol został rozjechany stąd taki wnioski.

Widocznie nie zauważyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy w kubeł (bo się wyda):

Ministerstwo Zdrowia w związku z pandemią koronawirusa wydało zakaz wypowiadania się wszystkim konsultantom wojewódzkim wszystkich dziedzin medycyny. - To po prostu kaganiec - komentują podlascy konsultanci.

Pismo Ministerstwa Zdrowia do konsultantów krajowych w sprawie zakazu wypowiadania się konsultantów wojewódzkich z zakresu medycyny podpisała sekretarz stanu w tym resorcie Józefa Szczurek-Żelazko.

My na Bocznicy możemy się wypowiadać (jeszcze) - konsultanci wojewódzcy nie mogą, no to skąd mamy brać dane? 

Z pudelka? 

Z naszych informacji wynika, że takie pisma dotarły do 94 konsultantów krajowych zajmujących się wszystkimi dziedzinami medycyny. Zostały też przesłane do wiadomości wojewodów.

W Podlaskiem jest ponad 80 konsultantów, reprezentujących wszelkie dziedziny medycyny. Jeden z nich (prosił o zachowanie anonimowości) w rozmowie z „Wyborczą” tak komentuje wytyczne resortu zdrowia: - To po prostu kaganiec. Oczywiście sianie paniki jest niedozwolone, ale nie można też nas kneblować.

Inny (też chce być anonimowy) dodaje: - O ile wiem, wszyscy konsultanci wojewódzcy byli wstrzemięźliwi w swoich wypowiedziach dotyczących pandemii koronawirusa. Ja starałem się dotąd w ogóle nie wypowiadać, ale po takim piśmie czuję się jakbyśmy wrócili do czasów komuny"

 

Teraz popapraństwo pisu się nie wyda.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

To i zapewne Kamila ("Moja wierna torba", jak ją pieszczotliwie idiota Karolek nazywa) - też.

ciekawe  czy smerfetka... w tym roku dead czy nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JuG napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Analiza przyczyn tak wysokiej śmiertelności we Włoszech. Główna przyczyna - stosunkowo duży odsetek osób starszych z chorobami towarzyszącymi.

Analizy, analizy. 

Najpierw musimy zadac sobie  pytanie  Na ile prawdziwe sa dane z Chin? 

Wedlog nich umieralo okolo 3.2% przypadkow. 

 

A teraz wrocmy do Europy - - wloch, Hiszpani bo te kraje najwczesniej doprowadzily do rozsiania sie wirusa 

 

Wedlog ponizszego zrodla, na dzien dzisiejszy umieralnosc wynosi 10%.

Wlochy 69000 zarazonych do  6800 trupow. 

Hiszpania 47 000 zarazonych do 3400 trupow (ale przyrosty maja spore). 

Francja tez zaraz bedzie swiecila przykladem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I gdzie tu wedlog tych specjalistow jest mowa o umieralnosci 3.8%

Chyba ze biora pod uwage, ludzi ktorzy nie sa wogole rozpoznani, oraz nie biora osob zarazonych ale ktorzy umarli np na cukrzyce, astme itp. 

 

Jak dla mnie i wedlog tych statystyk, ktore caly czas rosna na niekorzysc. Umieralnosc na tego wirusa moze siegnac kilkunastu procent. 

 

I zeby bylo jasne. 

Pozostalych krajow nie ma sensu narazie brac pod uwage bo jest za wczesnie. Wirus potrzebuje czasu aby sie rozwinac i wymeczyc czlowieka aby ten umatl. Wiec jakies miarodajne dane otrzymamy za 2 - 4 tygodni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lolo2 napisał:

Jak dla mnie i wedlog tych statystyk, ktore caly czas rosna na niekorzysc. Umieralnosc na tego wirusa moze siegnac kilkunastu procent. 

w końcu to jest SARS a nie tak jak niektórzy gadali: coś podobne do grypy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u Was sytuacja po rządowym ograniczeniu swobody przemieszczania się? Mieliście już jakieś kontrole? Jak się kończyły?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pit80 napisał:

Jak wygląda u Was sytuacja po rządowym ograniczeniu swobody przemieszczania się? Mieliście już jakieś kontrole? Jak się kończyły?

dużo "psów" się kręci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez witek_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lolo2 napisał:

A teraz wrocmy do Europy - - wloch, Hiszpani bo te kraje najwczesniej doprowadzily do rozsiania sie wirusa 

Wedlog ponizszego zrodla, na dzien dzisiejszy umieralnosc wynosi 10%.

Wlochy 69000 zarazonych do  6800 trupow. 

Hiszpania 47 000 zarazonych do 3400 trupow (ale przyrosty maja spore). 

Francja tez zaraz bedzie swiecila przykladem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I gdzie tu wedlog tych specjalistow jest mowa o umieralnosci 3.8%

.......

Pozostalych krajow nie ma sensu narazie brac pod uwage bo jest za wczesnie. Wirus potrzebuje czasu aby sie rozwinac i wymeczyc czlowieka aby ten umatl. Wiec jakies miarodajne dane otrzymamy za 2 - 4 tygodni. 

Niemcy sa od poczatku zarazeni (5. pozycja) ale smiertelnosc jak na razie to 0,5%

Dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr_1 napisał:

Po co więc psuć ten cud i dowalać antybiotyki, paracetamol, jakieś inne rzeczy kiedy to nie jest zupełnie potrzebne.

Jeśli uważasz, że leczenie nie jest potrzebne to testuj na sobie te uzdrawiające siły natury, może  ci się na tych cudach dojechać do samego końca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, xajas napisał:

Niemcy sa od poczatku zarazeni (5. pozycja) ale smiertelnosc jak na razie to 0,5%

Dlaczego?

Już to było omawiane - bo nie podają koronawirusa jako przyczyny zgonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tadeiro napisał:

Już to było omawiane - bo nie podają koronawirusa jako przyczyny zgonu.

Gdzie to znalazles?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w poniedziałek zanotowano w Hiszpanii 462 śmiertelne przypadki koronawirusa. Łącznie, z powodu choroby COVID-19 w Hiszpanii, zmarło niemal 2,2 tys. osób, a 35 tys. osób uznano za zakażone. Tragiczna sytuacja w jakiej znaleźli się Hiszpanie sprawiła, że wiele instytucji nie działa jak należy. Należy wskazać na jeden z domów opieki społecznej, którego mieszkańcy zostali opuszczeni przez pracowników.

W celu dezynfekcji pomieszczeń domu opieki do budynku wkroczyli żołnierze. To co tam zastali mrozi krew w żyłach. Ministerstwo obrony przekazało, że żołnierze odnaleźli w nim porzucone starsze osoby. Odkryli też zwłoki.
– Podczas wizyt armia odkryła, że niektórzy starsi ludzie zostali całkowicie porzuceni, a czasem nawet znajdowano ich martwych w swoich łóżkach – BBC cytuje ministra obrony Margaritę Robles. Sprawą opuszczenia seniorów zajmie się prokuratura, zaś hiszpański minister zdrowia zapewnił, że domy opieki będą dla niego priorytetem i będzie monitorował wszystkie placówki.

Z powodu nagłego wzrostu ofiar na Covid-19 stołeczni urzędnicy przeznaczyli lodowisko w Madrycie na tymczasową kostnicę, ponieważ zabrakło miejsc w zakładach pogrzebowych.

 

Pod rządami PISu jest tylko gorzej... wg idiotów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, xajas napisał:

Niemcy sa od pczatku zarazeni (5. pozycja) ale smiertelnosc jak na razie to 0,5%

Nie sa. Tzn mieli te swoje 8 przypadkow ale szybko je wyizolowali. 

Za poczatek pandemi, musimy sobie zalozyc jakies wytyczne. Najlepiej taki etam w rozprzestrzenianiu sie wirusa gdzie Szpitale juz nie maja szans. 

Ja proponuje ten moment ustalic np. na momencie gdy dzinnie przybywa 1000 przypadkow. 

 

Wlosi zaczeli przygode 7 marca. Tutaj trzeba dodac ze zachorowania rosly w miare rowno. Od 15 marca lidziska juz masowo umierac powyzej 300 dziennie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niemcy, zaczely jazde na swoim rollercasterze od 15 marca, ale liczba zachorowan pojawila sie bardzo nagle. Wiec duza dzienna zachorowalnosc ale malo ludzi chorych w calym spoleczenstwie.  Wiec w ciagu okolo 3 do 6 dni powinno byc w niemczech srednio 250 trupow dziennie.  Dodatkowo dochodza do mnie sluchy ze niemcy niekoniecznie wpisuja jako wiene koronawirusa aby nie powodowac paniki. 

 

Screenshot-20200325-160156-com-android-c


 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, xajas napisał:

Gdzie to znalazles?

Jak zmniejszyć śmiertelność COV19 do poziomu 0,28%? Wystarczy jeden prosty trick.
Prof. R. Barnabei (Policlinico Gemelli) na konferencji prasowej Departamentu Obr. Cywilnej Włoch: "Gdy chory w Niemczech posiada choroby współistniejące, np. układu krążenia, ale zmarł na COVID-19, jako przyczyna wpisywana jest choroba uprzednia. Włosi liczą wszystkich."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Belgii podjęto decyzję rodem z cywilizacji śmierci. Zakażeni koronawirusem seniorzy z domów opieki nie otrzymają pomocy. – W szpitalach nie możemy dla nich zrobić nic więcej, niż zapewnić dobrą opiekę paliatywną, z której mogą korzystać również w domach opieki. Przeniesienie ich do szpitala, aby tam umarli, byłoby nieludzkie – tłumaczy profesor Nele Van Den Noortgate ze Szpitala Uniwersyteckiego w Gandawie. – Dobra opieka oznacza także odwagę uświadomienia sobie, że ludzie przechodzą od życia do śmierci, i zapewnienie, że proces ten nie będzie się niepotrzebnie rozciągał – dodał.

Belgijskie media wskazują, że taka decyzja uchroni medyków od zarażenia i pozwoli uniknąć obciążenia służby zdrowia.  Łączna liczba osób w Belgii, u których stwierdzono do poniedziałku występowanie koronawirusa SARS-CoV-2, wynosi 3743. Służba zdrowia na razie nie jest przeciążona, ale według oczekiwań ma się to zmienić. Ogółem 1643 osoby przebywają w szpitalach. 322 pacjentów jest na oddziałach intensywnej terapii, a 239 korzysta z respiratorów.

Źródło informacji: PAP, De Morgen, De Tijd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, skynyrd napisał:

W Belgii podjęto decyzję rodem z cywilizacji śmierci. Zakażeni koronawirusem seniorzy z domów opieki nie otrzymają pomocy. – W szpitalach nie możemy dla nich zrobić nic więcej, niż zapewnić dobrą opiekę paliatywną, z której mogą korzystać również w domach opieki.

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Od zawsze tak jest, że gdy mocy przerobowej nie wystarcza, to w pierwszej kolejności pomoc otrzymuje ten, co ma lepsze rokowania.

To smutne, cholernie smutne gdy dotyka kogoś bliskiego. Ale na pewne sprawy nic nie poradzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Jeśli uważasz, że leczenie nie jest potrzebne to testuj na sobie te uzdrawiające siły natury, może  ci się na tych cudach dojechać do samego końca. 

Nie napisałem że leczenie nie jest potrzebne. Sam bywałem leczony w przeszłości. Drugi raz wkładasz jakieś swoje słowa w moje usta i zaczynasz z tym polemizować. To jest właśnie ta retoryka, naukowe słowa i krawat jeszcze do tego i powinien być sukces w zaszczekaniu marudera gwarantowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, xajas napisał:

Niemcy sa od poczatku zarazeni (5. pozycja) ale smiertelnosc jak na razie to 0,5%

Dlaczego?

Podobno wynika to z "innego sposobu liczenia trupów". We Włoszech liczy się każdego zmarłego u którego stwierdzono koronę - jako ofiarę korony. W Niemczech inaczej. Jeśli miałeś kultowe już wręcz " choroby współistniejące " i koronę, to w statystyce liczą, że umarłeś na "chorobę współistniejącą". Także żadnej tajemnicy tu nie ma.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xniwax napisał:

To jest coś nadzwyczajnego i strasznego.

Do rzeczy: nie decyzja jest straszna, a rzeczywistość, która do podjęcia takiej decyzji zmusiła. Przymiotnik właściwy, tylko do niewłaściwego rzeczownika przyczepiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AL napisał:

Podobno wynika to z "innego sposobu liczenia trupów". We Włoszech liczy się każdego zmarłego u którego stwierdzono koronę - jako ofiarę korony. W Niemczech inaczej. Jeśli miałeś kultowe już wręcz " choroby współistniejące " i koronę, to w statystyce liczą, że umarłeś na "chorobę współistniejącą". Także żadnej tajemnicy tu nie ma.....

Dokladnie 

 

Wystarczy spojzec na wykresy Hiszpanii, Francji, Belgi, Holandii.  Sa calkiem inne niz u niemca. 

Jak dla mnie wniosek moze byc tylko jeden Niemcy klamia.   Lub w tajemnicy maja tajny lek xD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lolo2 napisał:

Jak dla mnie wniosek moze byc tylko jeden Niemcy klamia

Jak zmniejszyć śmiertelność COV19 do poziomu 0,28%? Wystarczy jeden prosty trick.
Gdy chory w Niemczech posiada choroby współistniejące, np. układu krążenia, ale zmarł na COVID-19, jako przyczyna wpisywana jest choroba uprzednia. Włosi liczą wszystkich. (Bocznica)

Wzór dla nas?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, toptwenty napisał:

Wzór dla nas?

U nas metoda stosowana od lat. Pamiętam, jak umierał mój 97-letni dziadek. Lekarz wystawiający lekarski dokument zgonu pytał tylko, na co staruszek chorował. A że jak to w tym wieku krążenie już nie teges, to jako powód wpisano właśnie coś tam z krążeniem. Tak więc wbrew temu co wielu się wydaje lub jeśli ktoś nie miał z tym do czynienia -  podchodzi się do tego tematu dość luźno :-) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, toptwenty napisał:

Jak zmniejszyć śmiertelność COV19 do poziomu 0,28%? Wystarczy jeden prosty trick.
Gdy chory w Niemczech posiada choroby współistniejące, np. układu krążenia, ale zmarł na COVID-19, jako przyczyna wpisywana jest choroba uprzednia. Włosi liczą wszystkich. (Bocznica)

Wzór dla nas?

Na te wszystkie madrosci z internetu trzeba brac poprawki. Bo pseudo specjaliaci pisza to co ludzie chca uslyszec. 

 

No ale fakty sa takie ze wszystkie panstwa graniczace z niemcami maja statystyki podobne do wlochow a same niemcy nie.  Glupi w to tylko uwierzy. 

 

Niemcy umieralnosc. 0.5%

Polska 1.35%  Gdzie polska bardzo szybko zamknela granice, restauracje, zaczeto informowac ludzi i praktycznie narazie mamy zarazenia ludzi mlodszych - turystow, osoby wracajace z innych krajow itp. 

 

A poczekajmy jak seniorzy zaczna sie zarazac i dopiero zawyza statystyki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, toptwenty napisał:

Jak zmniejszyć śmiertelność COV19 do poziomu 0,28%? Wystarczy jeden prosty trick.
Gdy chory w Niemczech posiada choroby współistniejące, np. układu krążenia, ale zmarł na COVID-19, jako przyczyna wpisywana jest choroba uprzednia. Włosi liczą wszystkich. (Bocznica)

Wzór dla nas?

Chyba nie. Z jakimiś chorobami można przecież pożyć z 15 lat.

Coś jak nieszkodliwe dla człowieka turbodiesle, bo w laboratorium przy stałym obciążeniu i obrotach emitują mało toksycznych rzeczy. Blue-eco-turbo-madafaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.