Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-29 1:08
https://dane.gov.pl/pl

Qwa dajcie spokój z narzekaniem i poradami , nic to nie znaczy .

Wszystko zmienia się z dnia na dzień , już z godziny na godzinę , zaraz obowiązywać będzie pewnie 6 m odległość osoby od osoby , wypowiedż w

Polsacie , wali  się wszystko na potęgę .

Chińczyków trzeba sprowadzic by w szybkim tempie szpitali nastawiali dla obłąkanych umysłowo .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KALIBER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lolo2 napisał:

Ale myslistwo to nie jest zawod. to jest hobby.

I to hobby jest tolerowane przez rząd?
Dlatego im pozwalają buszować w lesie z dubeltówkami w czasie pandemii, bo pod przykrywką regulowania ilości złej zwierzyny, uprawiają swoje hobby...rozumiem. ?

Dziękuję za szczere wytłumaczenie. Teraz zrozumiałem ten kuriozum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, soundchaser napisał:

I to hobby jest tolerowane przez rząd?
Dlatego im pozwalają buszować w lesie z dubeltówkami w czasie pandemii, bo pod przykrywką regulowania ilości złej zwierzyny, uprawiają swoje hobby...rozumiem. ?

Dziękuję za szczere wytłumaczenie. Teraz zrozumiałem ten kuriozum.

Tak. 

To jest "hobby". 

 

 

Wyznawanie wiary - chodzenie do kosciola tez mozesz traktowac dokladnie w ten sam sposob. Jako hobby. 

Nikt cie nie zmisza, sam decydujesz. Mozesz chodzic do kosciola lub nie. I tez kosciol jest bardzo ale to bardzo wazny podczas tej pandemii. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie umowę o pracę można wypowiedzieć, więc nie jest to przymus, praca nadal też jest dobrowolna, jednak jak ktoś ma kredyt i rodzinkę na utrzymaniu, to tak jakby był niewolnikiem. Może jedynie zmienić swojego Pana. Kiedyś też niewolnicy musieli tak samo wyżywić swoje rodziny i dlatego musieli pracować. Nie mówię tu o niewolnikach wojennych bo to jest co innego, ci mieli niższy status i byli poniewierani, albo i prześladowani dodatkowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lolo2 napisał:

A dlaczego NIE maja tego robic? Mysliwi maja pracowac, lekarze maja pracowac, gornicy maja pracowac, kierowcy ciezarowek maja pracowac, fabryki maja pracowac.

Dlatego, że ta ich praca (tym bardziej w pandemii) jest kompletnie zbędna, a pisanie, że coś regulują to dla ciemnych mas.
Przyroda sama sobie dobrze radzi i nie potrzebni jej do regulacji myśliwi, którzy nic nie regulują, tylko zaspokajają swoje próżne hobby.

Darz Bór!

22 minuty temu, Lolo2 napisał:

Ja odnioslem sie tylko do zapisow kodeksu pracy i orzeczen pipu. Podpisujac umowe o prace zgadzasz sie byc niewolnikiem na okreslony w umowie o prace czas.  

Ale Ty pier**lisz (za przeproszeniem) bzdury. Pokaż mi ten zapis w kodeksie pracy, w którym jest napisane, że pracownik jest niewolnikiem, jeśli podpisze umowę o pracę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, soundchaser napisał:

Dlatego, że ta ich praca (tym bardziej w pandemii) jest kompletnie zbędna, a pisanie, że coś regulują to dla ciemnych mas.
Przyroda sama sobie dobrze radzi i nie potrzebni jej do regulacji myśliwi, którzy nic nie regulują, tylko zaspokajają swoje próżne hobby.

Darz Bór!

To odwrocmy temat i zadajmy pytanie odwrotnie. 

Co ci przeszkadza to ze mysliwi moga wejac do lasu podczas pandemi? Czym narazaja twoje zycie, czym ci szkodza itp? 

 

Przyroda sama sobie dobrze radzi? Napewno? Czyli to cale pitolenie o efektach cieplarnianych, emisji co2, a nawet koronawirus to "przyroda"? Powinnismy zostawic to samemu sobie i nic nie robic? 

 

Masz wyzej film, co sie dziejie jak nie bedziesz odstrzeliwal jeleni. 

Nie wiem czy ogladasz czasem wiadomosci. Ostatni rok to duza panika na temat wilkow. Byly pod ochrona bo malo a dzisiaj gdy sie rozmnozyly to strach na grzyby pojsc bo jest ich w cholere.  

Psy zagryzaja, owce, lisy, zajace nawet sarny. Tylko czekaz az zabija czlowieka. Mam 2 nagrania jak kolo mojeb wioski sie juz pojawiaja. 

Cytat

"Coraz więcej ataków wilków w Bieszczadach. Tylko jednej nocy w miejscowości Hoszowie zagryzły one 13 psów. Z kolei w oddalonej o 5km wsi Rabe wilkom udało się dopaść i zabić dorosłego konia, a w Bandrowie Narodowym: dwie jałówki, źrebaka i dziesięć owiec. Mieszkańcy Bieszczad są przerażeni i boją się wychodzić na spacer do lasu."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I jakie masz zdanie na ten temat? Dalej trzymac wilki pod ochrona? Nie maja naturalnego wroga w polsce. Czy pozwolic mysliwym strzelac? 

Pamietaj jedna samica plodzi 6 - 8 mlodych. Wiec rozmnarzaja sie bardzo szybko. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lolo2 napisał:

I tez kosciol jest bardzo ale to bardzo wazny podczas tej pandemii. 

Ważny dla ciemnych mas i dla kleru, bo może im na tacę coś spadnie w tym trudnym dla nich przecież czasie. ?

5 minut temu, Lolo2 napisał:

To odwrocmy temat i zadajmy pytanie odwrotnie. 

Co ci przeszkadza to ze mysliwi moga wejac do lasu podczas pandemi? Czym narazaja twoje zycie, czym ci szkodza itp

A czym w takim razie szkodzi pojedyncze bieganie po lesie?
Zarażeniem dzika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, soundchaser napisał:

?

A czym w takim razie szkodzi pojedyncze bieganie po lesie?
Zarażeniem dzika?

Tym, ze nie respektujesz tego prawa. Idziesz cala rodzina na spacery, nie respektujesz kwarantanny.

Tylko sloneczko wyjdzie i cala masa ludzi jedzie na wycieczke do lasu. 

Tydzien temu zaczeli zamykac parkingi w lasach, nie pomoglo. Wkurzyli sie i zrobili zakaz wstepu do lasu. 

 

W jaki inny sposob maja zmusic ta cala ciemna mase aby siedziala w domu? 

Zamyka sie powoli restauracje, fryzjerow, galerie handlowe, markety budowlane, koscioly i wkoncu przyszedl czas na parki, lasy itp. 

 

Na dzien dzisiejszy masz: siedziec w domu, nastepnie isc do pracy i spowrotem siedziec w domi. Opcjonalnie wyjsc do sklepu po chleb. Koniec kropka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś się chyba wątki pomyliły. Ołtarzyki dla myśliwych to stawiamy w wątku o Kościele ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lolo2 napisał:

Tym, ze nie respektujesz tego prawa. Idziesz cala rodzina na spacery

Nie czytasz tego co piszę? Upiłeś się?

Sam biegam, a nie z rodziną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lolo2 napisał:

Tylko czekaz az zabija czlowieka.

Brednie.  Ataki wilków na człowieka to zupełna rzadkość, potwierdzone przypadki dotyczą przetrzymywanych w niewoli i chorych na wściekliznę.  Wilki nie są żadnym zagrożeniem w porównaniu z myśliwymi - w ciągu ostatnich 5 lat 13 zabitych i co najmniej kilkudziesięciu rannych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lolo2 napisał:

W jaki inny sposob maja zmusic ta cala ciemna mase aby siedziala w domu? 

Zamyka sie powoli restauracje, fryzjerow, galerie handlowe, markety budowlane, koscioly i wkoncu przyszedl czas na parki, lasy itp. 

Ale wybory mogą się odbyć...MUSZĄ.
Nie wychodząc z domu, tylko przyjmując listonoszy z zarażonymi długopisami i kartami wyborczymi.
Tutaj jest pełne bezpieczeństwo.

Widzisz w tym jakąś logikę pokręcony logicznie pisowcu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią sobotę jak było ciepło ludzie chyba rzeczywiście przegięli. Widziałem jakieś takie grupy rowerowe, wszystko jak w normalną sobotę wyglądało. Nawet jak 90% będzie przestrzegać, to 10% "kozaków" znajdzie się żeby pokazać że oni się nie boją niczego. Zabronisz w parku, pojadą na parking, zwykły brak myślenia, półgłówki, socjopaci duzi, mali. Stąd może dokręcenie śruby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zbig napisał:

Brednie.  Ataki wilków na człowieka to zupełna rzadkość, potwierdzone przypadki dotyczą przetrzymywanych w niewoli i chorych na wściekliznę.  Wilki nie są żadnym zagrożeniem w porównaniu z myśliwymi - w ciągu ostatnich 5 lat 13 zabitych i co najmniej kilkudziesięciu rannych.

Czytaj ze zrozumieniem. 

Ataki wilkow rzadkosc bo od 1993 wprowadzono ochrone wilka bo praktycznie go nie bylo. Dzisiaj jeat ich cala masa i gwarantuje ci ze niedlugo dojdzie do tragedii. 

Wilk nawet nie boi sie wystrzalu z pistoletu. Atakuja juz krowy czy konie. I to w moim sasiedztwie. 

 

Juz zaczynaja podchodzic pod domy. Jak swiecisz swiatlami samochodem to nawet nie ucieknie - nie boi sie. Mam nagrania na telefonie. Ogolnie jest strach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lolo2 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. 

Ataki wilkow rzadkosc bo od 1993 wprowadzono ochrone wilka bo praktycznie go nie bylo. Dzisiaj jeat ich cala masa i gwarantuje ci ze niedlugo dojdzie do tragedii. 

Wilk nawet nie boi sie wystrzalu z pistoletu. Atakuja juz krowy czy konie. I to w moim sasiedztwie. 

 

Juz zaczynaja podchodzic pod domy. Jak swiecisz swiatlami samochodem to nawet nie ucieknie - nie boi sie. Mam nagrania na telefonie. Ogolnie jest strach. 

O jakich porach wychodzą na ludzki teren? U mnie jak teraz ludzi mało mogą się pojawić, mieszkam 30m od lasu, bezkresnego praktycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, soundchaser napisał:

Ale wybory mogą się odbyć...MUSZĄ.
Nie wychodząc z domu, tylko przyjmując listonoszy z zarażonymi długopisami i kartami wyborczymi.
Tutaj jest pełne bezpieczeństwo.

Widzisz w tym jakąś logikę pokręcony logicznie pisowcu?

Logike widze. Logicznym jest gwarantowane zwyciestwo dudy.... 

 

Co do przeprowadzenia wyborow nawet nie chce mi sie tego komentowac. 

 

Co do pisowcow. Mozesz mnie wyzywac od glupich, pojebow, pedalow ale pod zadnym pozorem PISowcow. Z tymi ciulami nic wspolnego nie chce miec. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotr_1 napisał:

O jakich porach wychodzą na ludzki teren? U mnie jak teraz ludzi mało mogą się pojawić, mieszkam 30m od lasu, bezkresnego praktycznie.

Roznie. Jedno nagranie mam w dzien ale zdala od wioski. Jedno w godzinach 22:00 gdy podchodzi pod dom, akurat kuzyn samochodem przyjechal. Mrugal dlugimi swiatlami w wilka aby go sploszyc a ten wogole sie tym nie przejmowal. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lolo2 napisał:

Roznie. Jedno nagranie mam w dzien ale zdala od wioski. Jedno w godzinach 22:00 gdy podchodzi pod dom, akurat kuzyn samochodem przyjechal. Mrugal dlugimi swiatlami w wilka aby go sploszyc a ten wogole sie tym nie przejmowal. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój brat też widział siedząc w aucie grupę wilków, przy domach u nas, nie bały się specjalnie chyba. To było dość dawno już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zakazem chodzenia do lasu to przegięcie. Od jakiegoś czasu (a może od samego początku) największym zagrożeniem i rozsadnikiem koronawirusa są obiekty służby zdrowia. I im dłużej to trwa tym wyraźniej to widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Ztm zakazem chodzenia do lasu to przegięcie. Od jakiegoś czasu (a może od samego początku) największym zagrożeniem i rozsadnikiem koronawirusa są obiekty służby zdrowia. I im dłużej to trwa tym wyraźniej to widać.

No niestety tak. 

A glowne przyczyny sa 3:

1. Pacjenci klamia

2. Sluzby zdrowia nie wiedza jak dzialac, brak doswiadczenia i przeszkolenia. 

3. Brak odpowiednich srodkow. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lolo2 napisał:

No niestety tak. 

A glowne przyczyny sa 3:

1. Pacjenci klamia

2. Sluzby zdrowia nie wiedza jak dzialac, brak doswiadczenia i przeszkolenia. 

3. Brak odpowiednich srodkow. 

Ożesz urwał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lolo2 napisał:

No niestety tak. 

A glowne przyczyny sa 3:

1. Pacjenci klamia

2. Sluzby zdrowia nie wiedza jak dzialac, brak doswiadczenia i przeszkolenia. 

3. Brak odpowiednich srodkow. 

Eee tam.

Służba zdrowia jest kompletnie nieprzygotowana na działanie w warunkach zagrożenia epidemią. Organizacyjnie i mentalnie.

Dokładnie dziesięć dni temu miałem kontakt ze służbą zdrowia w całkiem niezłym szpitalu, w Katowicach na Ceglanej i byłem załamany. Rzut okiem i stwierdziłem, że to skończy się masakrą. Na forum może jedno zdanie napisałem bo nie chciałem siać paniki albo robić za proroka a z drugiej strony byłem swoimi obserwacjami po prostu przygnębiony.

Ci ludzie tam nawet sie starali, ale to wszystko było strasznie powierzchowne i według mnie skazane na niepowodzenie. Dlatego to, co sie dzieje teraz kompletnie mnie nie dziwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lolo2 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. 

I wzajemnie.  Ataki wilków na ludzi są doskonale udokumentowane na całym świecie od lat.  Raz że jest ich niewiele, dwa że  jak się odcedzi przypadki wścieklizny, mieszańców z psami, pomylenia wilków ze zdziczałymi psami i uciekinierów z niewoli, to w zasadzie nic nie zostaje. Reasumując, wilki jako regulatory populacji innych zwierząt zamiast myśliwych są ze sto razy mniej szkodliwe społecznie i znacznie tańsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słyszałem pogłoskę jako by u Chińczyków było mało zmarłych z powodu virusa, ale w ciągu 2 miesięcy liczba logujących się kart sim u operatorów spadła o 15 mln.
Czy to prawda nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, venom200 napisał:

2 miesięcy liczba logujących się kart sim u operatorów spadła o 15 mln

i tak powstają mity i wicie... Nic nie wiem, ale piszę. 

A doczytałeś tam gdzie czytałeś, że Chińczycy w dużych miastach mają po kilka, nawet 5 kart. Ponieważ ze względu na cenzurę ciągle korzystają z VPN. Wystarczy że każdy taki posiadacz przestanie użytkować jedną czy dwie karty i zaczynają się zbierać miliony.

Co do statystyk, to pewnie coś manipulowali, PICusie robią to od samego początku. Polska stała się atywirusową wyspą, gdzie nikt nie umiera i nie choruje. Wystarczy nie robić testów i problemy statystyczne znikają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam obecną "pandemię" za majstersztyk manipulacji i marketingu.

Dlaczego? DLATEGO:

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.